5 Błędów Podczas Uwodzenia w Dzień + Darmowe Coachingi | Analiza

Postanowiłem w przerwie pomiędzy trikami podsumować miesiąc maj. Jak na pewno wiesz cały maj przeprowadzałem darmowe coachingi w Poznaniu, które trwały pełną godzinę. Wyglądało to tak, że spotykałem się z kursantem, rozmawialiśmy chwile o tym na jakim jest etapie i żeby nie tracić zbyt wiele czasu zaczynaliśmy poznawanie kobiet głównie w galeriach handlowych, ale nie tylko.

Coachingi miałem zaplanowane na cały maj i odbywały się prawie codziennie. Zanim przejdę do podsumowania chciałbym serdecznie podziękować chłopakom, którzy w końcu odważyli się wyjść sprzed ekranu komputera, żeby zacząć realnie poznawać piękne kobiety. Gratuluję wam odwagi, bo wiem jakie to trudne. Jesteście fantastyczni.

Po każdym dniu i powrocie do domu brałem kartkę i pisałem sobie jakie błędy popełniają faceci, tak żeby stworzyć ten materiał, aby inni mogli z niego skorzystać. Od razu zaznaczę, że to najczęstsze błędy, ale nie były popełniane przez każdego kursanta. Jeden robił dobrze jedną rzecz, a drugi inną, jeden popełnił taki błąd, a drugi zupełnie inny.

Jednak te 5 błędów, które opiszę poniżej są stałym powtarzającym się schematem, dlatego z dużym prawdopodobieństwem mogę powiedzieć, że jeśli nigdy nie zrobiłeś podejścia do kobiety, albo zrobiłeś ich mało to również i Ty popełnisz jeden lub więcej z tych błędów na początku. Dzięki temu materiałowi możesz ich uniknąć i szybciej osiągać sukcesy. Zaczynajmy.

1. Brak skupienia uwagi kobiety

Numer jeden. Ogromna większość facetów nie zatrzymuje idącej kobiety i przez to nie uzyskuje pełnej uwagi kobiety. Ogólnie rzecz biorąc w 95 % przypadków nie warto iść z kobietą w jej kierunku, ponieważ dużo na tym tracisz.

Sprawa jest prosta. Kiedy idziesz z kobietą to jej wzrok i uwaga skierowana jest naprzód, ona widzi sklepy, widzi wystawki, widzi innych ludzi, widzi też w oddali lub już bardzo blisko sklep do którego właśnie idzie kupić nową sukienkę na sobotnią imprezę. Nie wiesz, czy za sekundę ona nie skręci do sklepu obok i powie Ci: „przepraszam, ale się spieszę i nie mam czasu gadać”.

Jej umysł zajęty jest mnóstwem rzeczy, kiedy Ty do niej mówisz. Mógłbym zaryzykować stwierdzeniem, że 80-90% jej uwagi poświęcona jest na pierdoły, które nie przybliżają Cię do sukcesu. Kiedy z nią idziesz to często tylko 10-20% uwagi ona poświęca Tobie- to za mało.

Aby podryw w dzień był skuteczny musisz sprawić, aby 100 % uwagi kobiety była skoncentrowana na Tobie. Musisz tego wymagać i do tego dążyć. To znaczy, że powinieneś zatrzymać kobietę, stać równo na dwóch nogach i spokojnie, ale stanowczo mówić. Jeśli Twoja mowa ciała i Ty będziesz umiarkowanie zrelaksowany, twoje spojrzenie będzie skierowane wprost w jej oczy, to uzyskasz pełnię uwagi kobiety i Twoje słowa będą miały dużą moc.

2. Brak okazania zainteresowania

Strach przed odrzuceniem to silna emocja, która będzie Cię blokowała. To oczywiście, że facet, który rozdaje ulotki i podchodzi do kobiety poczuje mniejsze odrzucenie niż facet, który bezpośrednio okazuje swoje zainteresowanie.

No właśnie… Jeśli nie okażesz zainteresowania ona pomyśli sobie, że chcesz jej coś sprzedać, że to być może jakiś prank, że chcesz jej coś ukraść itd. Część facetów podchodzi do kobiet, zaczyna gadać o jakichś głupotach (co nie jest złe), ale nie okazuje w końcu swojego zainteresowania i kobieta zupełnie nie wie co sobie myśleć. To nie może tak być.

Powinieneś już w pierwszej minucie dać znać kobiecie, że Ci się podoba. To nie musisz być ostre posunięcie typu „podobasz mi się”- choć może być i takie – ale może być zwyczajne „wydajesz się bardzo interesującą kobietą i mam ochotę Cię poznać”. Nie bądź byle jakim facetem, który nie potrafi zaryzykować i postawić wszystko na jedną kartę. Kiedy nie pokażesz zainteresowania, ona i tak Cię oleje, będzie mniej bolało, ale i tak oleje.

Sukces w uwodzeniu w dzień tkwi w szybkim okazaniu swojego zainteresowania i wystawienie się trochę na odstrzał- to jeden czynnik warunkujący sukces – kolejnym razem powiedz, że Ci się podoba.

3. Naruszanie strefy komfortu

Nie wszyscy faceci popełniają ten błąd, aczkolwiek często można go zaobserwować. Aby w pełni zrozumieć dlaczego nie warto zbytnio naruszać strefę komfortu kobiety, musisz zrozumieć fakt, że uwodzenie kobiet w dzień nie jest czymś powszechnym i kobiety ogólnie rzecz biorąc nie są przygotowane na podryw na ulicy, w galerii, czy sklepie.

Ze społecznego punktu widzenia jest to trochę dziwaczne, dlatego samo podejście do kobiety, będzie dla niej czymś niekomfortowym, czymś nowym. Tak jak w klubie kobiety wiedzą, że faceci będą się do nich dowalali, są przygotowane na naruszanie strefy komfortu, tak w dzień są zupełnie zaskoczone, dlatego Twoją rolą jest sprawić, aby kobieta czuła się podczas podejścia bezpiecznie i jak najbardziej spokojnie.

Z racji tego właśnie powinieneś zachować odpowiednią odległość pomiędzy Tobą, a nią. Tak jak w boksie bokser z większym zasięgiem ramion trzyma swojego przeciwnika na dystans, tak w uwodzeniu musisz zachować pewien dystans, żeby kobieta czuła się dobrze i komfortowo.

Na filmie wstawiłem urywek z mojego podejścia gdzie dokładnie widać odstęp pomiędzy mną, a kobietą. Włącz minutę 9:15 i sam zobacz.

4. Bycie dziwnym

Część facetów naczytała czy naoglądała się różnych materiałów o uwodzeniu, z przeróżnych szkół. Nie chcę negować innych szkół, ale po prostu mówię jak jest. Uwodzenie w dzień, to uwodzenie jak najbardziej normalne, powiedziałbym nawet filmowe. Dlatego podejścia w dzień, na ulicy itp. Typu: „co u Ciebie” „jak leci” albo robienie pajacyków i jakichś różnych głupot po prostu nie działa. Może w innych krajach jest to okej, w Polsce działa to bardzo kiepsko.

Kiedy robisz coś takiego, często kobieta się uśmiechnie, ale myśli o tobie jak o dziwaku i nic z tego w końcu nie będzie. O ile w klubie takie głupoty mogą zrobić dobrą robotę, tak w dzień jest to strzelanie sobie w stopę.

Im bardziej filmowo Twoje podeście będzie wyglądało z boku, im bardziej będzie spójne i dograne do danej sytuacji tym Twoja ilość kobiet będzie rosła. Jeśli kobieta wychodzi ze sklepu powiedz, że zauważyłeś jak wychodzi ze sklepu i musiałeś podejść. Kiedy ma żółte szpilki, albo jakiś niestandardowy element ubioru zacznij mówiąc, że ta rzecz tak przykuła Twoją uwagę, że nie mogłeś się powstrzymać i musiałeś się przywitać.

Podejścia pasujące do aktualnej sytuacji będą bardzo dobrze pracowały i przynosiły oczekiwane rezultaty. Kiedy nie wiesz co powiedzieć, bo kobieta jest szara i po prostu sobie idzie wtedy powiedz, że po prostu wydaje się sympatyczna i musiałeś się przywitać. Nie kombinuj z super tekstem na podryw, proste w tym przypadku jest lepsze.

5. Uśmiech, sympatia, przekonania

Dlaczego prawie codziennie widziałem u kursantów podczas podejścia grobową minę? To duży błąd. Uśmiech od ucha do ucha to połowa sukcesu. Znowu… jak kobieta ma Ci zaufać i czuć się przy Tobie dobrze jeśli Ty wyglądasz na smutnego gbura. To niemożliwe. Bez uśmiechu daleko nie zajedziesz no chyba, że chcesz podrywać kobiety w głębokiej depresji.

Jeśli podeście ma być filmowe to powinno być bardzo przyjazne i emanować dużą dozą sympatii. Podchodzisz, czujesz się dobrze, jesteś uśmiechnięty, emanujesz przyjaźnią i spokojnie wypowiadasz swoje kwestie. Przekonania, że podrywanie w dzień jest nachalne, że przecież nie mogę jej przerywać i przeszkadzać, że ona na pewno mnie oleje, bo to dziwne na pewno nie będą grać na Twoją korzyść. Dużo lepiej wierzyć, że poznawanie kobiet w dzień jest normalne i jest okazją do poznania się fajnych dwóch interesujących osób.

Podsumowując… Jeśli wyeliminujesz te 5 błędów, to ilość randek, ilość kontaktów poszybuje wysoko do góry, nie zdziw się jak będziesz musiał dokupić w telefonie więcej pamięci na nowe wizytówki.

 

Zanim zakończę artykuł mam gorącą prośbę do kursantów, którzy odbyli ze mną darmową godzinę w Poznaniu, aby zostawili tutaj pod artykułem oraz pod filmem na YT swoją opinię dotyczącą coachingu. Jeśli wam się podobało, dajcie znać, jeśli nie to również dajcie znać, będzie mi bardzo miło.

 


OGŁOSZENIE 🙂

I jeszcze ostatnia informacja na koniec. W lipcu organizuję wyjątkowe szkolenie w Sopocie, gdzie razem z kursantami jak co roku będziemy poznawali seksowne kobiety. Warto zaznaczyć, że Sopot to nadmorska miejscowość pełna pięknych kobiet, które przyjechały po roku ciężkiej pracy odreagować, odpocząć i przeżyć przygodę, seks, burzliwy wakacyjny romans z facetem, który wie o co chodzi. Dlatego właśnie zapraszam Cię serdecznie do Sopotu, przeżyć niesamowite wakacje w gronie pięknych kobiet. Nie dość, że zdobędziesz przepraktykowaną, sprawdzoną wiedzę o kobietach, to jeszcze odpoczniesz ze ślicznymi dziewczynami. SOPOT 2017- ZOBACZ JAK TO WYGLĄDA


6 myśli nt. „5 Błędów Podczas Uwodzenia w Dzień + Darmowe Coachingi | Analiza”

  1. Nie byłem wcześniej na takim coachingu, fajnie że można było skorzystać, dzięki tej godzinie dowiedziałem się że tak na prawdę mam sporo ciekawych cech ale są blokady nad którymi już zaczęłem pracować, są potyczki ale nie wolno się poddawać, jest nowy kierunek i nadzieja,

  2. Szkolenie z podrywu to dla mnie była bardzo dziwna rzecz, myślałem sobie; cholera jak można iść na szkolenie z podrywu. Wcześniej nie wiedziałem, że jest to w ogóle możliwe. Mimo różnych obaw po prostu podjąłem decyzję i pojechałem do Poznania. Trochę się tego obawiałem, bo zwyczajnie bałem się poznawać kobiety w dzień, ale wiedziałem też, że musze jakoś w końcu zacząć. W Poznaniu Bartek przywitał mnie ciepłym uśmiechem, od razu wiedziałem, że to sympatyczny gość. Poszliśmy usiąść i Bartek zadał mi kilka pytań dotyczących mojego życia, mojego doświadczenia z kobietami i tak dalej. Moje doświadczenie oczywiście było zerowe. Po krótkiej rozmowie z racji tego, że mieliśmy tylko godzinę, Bartek wstał i pokazał jak wygląda podejście do kobiety. Później wytłumaczył wszystko od technicznej strony i zacząłem ja. Oczywiście zrobiłem dużo błędów i zostałem odrzucony, ale z każdym kolejną kobietą było coraz lepiej. Rozmowa lepiej się kleiła, dostałem wytyczne co mówić i jak się zachowywać. To wszystko sprawiło, że ostatnie podejście było naprawdę dobre, co prawda nie uzyskałem sukcesu na szkoleniu, ale po powrocie do domu, kolejnego dnia poszedłem z olśniewającą czarnulką na kawę i wziąłem od niej numer. Nie wiedziałem, że to może być tak proste. Dziękuję Bartek !

  3. Jestem w temacie uwodzenia już od 5 lat i byłem w szoku, że robi ktoś darmowy coachingi, znam wiele szkół i normalnie płaci się za takie rady kilka tysięcy złotych. Nie zastanawiałem się tylko od razu się zapisałem. Przyjechałem do Poznania i poznałem bardzo inteligentnego faceta z ogromną wiedzą. Już po pierwszym podejściu dostałem mocny feedback. Najwięcej problemu miałem z mową ciała, która pokazywała, że jestem nachalnym dziwakiem, ale szybko się z nią uporałem. Najlepsze jest to, przez tyle lat tego nie widziałem, nie byłem tego świadomy. To godzinne darmowe szkolenie było warte więcej niż wszystkie wydane pieniądze na różnego rodzaju poradniki i książki.

  4. Mądry gość z brodą  Szanuję go za to, że zamiast dużo gadać, dużo robi. Krowa która dużo ryczy mało mleka daje, to prawda, ale Limitless to coś zupełnie innego. Konkretny gość z jajami, konkretna wiedza i co najważniejsze DAJE SUKCESY. Pozdro Bartek i do zobaczenia na szkoleniu w Sopocie.

  5. Miałem już dość tego kurwa gadania: możesz wszystko, jesteś zajebisty, bądź naturalny, bądź sobą i tego typu chujowych haseł. Sorry za wulgaryzmy, ale cholera to nic nie daje. Przez 2 lata próbowałem być naturalny i kurwa rzygam tym, bo nic mi to nie dało. ten gość przez całe szkolenie nie użył tych jebanych modnych haseł, on po prostu powiedział co mam powiedzieć i co zrobić. Zrobiłem to i dostałem FB, nie mogłem w to uwierzyć. Przez 2 lata wychodziłem na dupy i nic, teraz dostałem cztery proste rady i mam sukcesy, cały ten samorozwój powinien być naprawdę zdelegalizowany. Dzięki Bartek że jesteś, bo gdybym do ciebie nie przyjechał to chyba zostałbym pedałem 😛

  6. Nie spotkałem się jeszcze, żeby ktoś robił darmowe coachingi w terenie i był nastawiony głównie na praktykę , a nie na opowiadanie o tym czym jest uwodzenie. Spotkanie z Bartkiem to nie jakieś tam pierdolenie tylko konkretna wiedza jak podrywać laseczki i od razu przejście do tematu:). W przeciągu godziny zrobiłem więcej podejść niż w ciągu całego ostatniego roku. Dzięki i pozdrawiam:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *