Co mówić po rozpoczęciu| Triki i teksty na podryw #91

W 91 części dowiesz się między innymi co mówić zaraz po rozpoczęciu rozmowy z kobietą. Pisałem już to kilka razy na blogu, ale napiszę jeszcze raz.

99 % facetów po zagadaniu do kobiety nie ma pojęcia co robić dalej i dostaje zlewkę w ciągu kilku minut od rozpoczęcia. 

To fakt. Jeśli pójdziesz do pierwszego lepszego klubu i poobserwujesz facetów, którzy podchodzą do obcych kobiet, to szybko wyciągniesz ten sam wniosek.

Ten artykuł jest skierowany do osób, które uczą się podrywu w klubie, ale również może pomoc osobom, które działają w ciągu dnia. Zacznijmy od tego, że według mnie to najtrudniejsza część podrywu. Pierwsze kilka, kilkanaście minut, to często kluczowy etap w całym procesie od poznania dziewczyny do seksu. 

Jeśli nie będziesz w typie danej kobiety i pierwsze kilka, kilkanaście minut rozmowy będzie w Twoim wykonaniu kiepskie, to dziewczyna Cię oleje. To etap bardzo trudny i nawet najlepsi często tutaj polegają. Bardzo często w topowych klubach kobiety odpowiadają mi zdawkowo jednym słowem. 

Np. Ja opowiadam jej historię, mówię cold reading, albo zauważam w niej coś ciekawego i na pytanie o daną rzecz słyszę: „nie wiem”, „chyba”, „być może”, „tak”, „nie”.

Jeśli chodzisz do klubów, to wiesz o czym piszę. Im ładniejsza kobieta tym mniejsza szansa, że będzie coś wnosiła do rozmowy na początku znajomości. W takim przypadku to Ty musisz prowadzić rozmowę, nawet jeśli słyszysz odpowiedzi w postaci jednego słowa.

Wiem, że to cholernie trudne. W tym punkcie odpada 99 % facetów. Myślą oni, że skoro popsikali się dobrym perfumem, mają dobre auto i dużo kasy w portfelu, to dziewczyna po podejściu zacznie sama zagadywać i podsuwać tematy do rozmowy. Niestety tak to nie działa.

Musisz zapamiętać:

Kobiety na początku nie będą Ci pomagały w rozmowie, a często będą ją utrudniały odpowiadając zdawkowo- jednym słowem. 

Ty musisz być na to przygotowany i przejść jej obojętność gadając przez cały czas. Pomogą w tym różne rutyny, gotowe teksty i triki.

Nie będę dzisiaj pisał o wszystkim, ale o jednym triku, który może pomóc. Chodzi o Twój ubiór. Jeśli jesteś ubrany zwyczajnie – nie masz na sobie żadnych wisiorków, bransoletek i pierścionków, to trochę tracisz.

Bywało tak, że kiedy zakładałem do klubu jakieś dodatki i gadżety, to kobiety po krótkiej rozmowie kobiety czasami same pytały mnie o dany gadżet. To bardzo ułatwiało prowadzenie rozmowy, ponieważ miałem od razu przygotowaną historię dotyczącą danego dodatku w moim ubiorze.

Ty również może sobie ułatwić zakładając 1, 2, a może i 3 takie przykuwające uwagę dodatki. Z częścią kobiet będzie Ci łatwiej prowadzić rozmowę. Oczywiście to nie jest 100 % recepta na początkową obojętność kobiet, ale czasami pomaga, dlatego korzystaj.

Musisz wiedzieć, że ogromna część kobiet zacznie pozytywnie na Ciebie reagować jeśli przetrzymasz ten początkowy chłód. Twoja niewzruszona postawa, uśmiech na twarzy i potok słów zalewający pierwsze 5 minut rozmowy, w końcu sprowokuje kobietę do mówienia i inwestowania w Waszą znajomość. Musisz tylko przetrzymać ten chłód, gadać, być sympatycznym i się nie wkurzać.


Naucz się skutecznie podrywać piękne kobiety.

KLIKNIJ I ZOBACZ


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *