Gdzie zabrać dziewczynę na randkę? |Triki i teksty na podryw #93

Witaj w 93 części serii triki i teksty na podryw. Dziś opowiem na pytanie: Gdzie zabrać dziewczynę na randkę?

Czy lepiej wziąć dziewczynę na randkę do kina, na kawę, a może na rolki, albo wspinaczkę? Odpowiedź pewnie Cię nie zaskoczy i brzmi: TO ZALEŻY.

Po raz kolejny warto wziąć pod uwagę, że rzadko kiedy w podrywie mamy do czynienia z prostymi czarno białymi odpowiedziami. Oczywiście w Internecie na różnych stronach, portalach, znajdziecie takie jedno kolorowe odpowiedzi, ale niech za każdym razem kiedy czytacie/słyszycie jasną i prostą odpowiedź na jakieś głębsze pytanie, niech zapala Wam się czerwona lampka.

I w tym przypadku jest tak samo. Czasami lepsze może być być kino, czasami rolki, a czasami kawa w spokojnej restauracji. Zaraz wszystko dokładnie wyjaśnię.

Wszystko zależy od tego jaka pomiędzy Tobą, a kobietą jest relacja. Załóżmy, że podszedłeś do kobiety po drodze po bułki do sklepu i po krótkiej rozmowie wziąłeś kontakt FB. Dziewczyna jest trochę zainteresowana, piszę z Tobą i na jej profilu widzisz, że jest fanką biegania. W takim przypadku kiedy kobieta rozmawiała z Tobą przed piekarnią tylko 5 minut i jest pewnie średnio albo mało zainteresowana Tobą, ale jakoś tam odpisuje na FB, to łatwiej będzie podczas rozmowy na FB poruszyć temat biegania i umówić się na wieczorne bieganie, niż proponować kawę w kawiarni.

Będzie jej dużo łatwiej umówić się na taką aktywną randkę związaną z jej pasją, niż pójść na kawę, gdzie wiadomo, że będzie bardziej bezpośrednio podrywana przez Ciebie.

Randka w kawiarni to trochę poważniejsza sprawa i kobieta godząc się na randkę w kawiarni jest przygotowana na Twój podryw, a co za tym idzie jest Tobą zainteresowana- przecież nie poszłaby z Tobą na kawę i nie poświęciłaby swojego wieczoru gdyby miała Cię gdzieś.

Tak więc randka w kawiarni wymaga od niej większego zaangażowania / zainteresowania, niż 20 minutowe bieganie.

Co ja bym wybieram: kawę czy aktywną randkę, gdy kobieta jest mną w miarę mocno zainteresowana?  

Oczywiście, że kawę. Z tego powodu, że w kawiarni jest dużo większe pole do popisu. Jest spokój, kobieta słucha mojego głosu, moich historii, nikt nam nie przeszkadza, więc mogę wprowadzać dotyk, pocałunki i szybciej przechodzić przez kolejne etapy podrywu.

Gdy kobieta jest mną słabo zainteresowana i na FB trudno jest wzniecić większe zainteresowanie poprzez rozmowę, to będę bardziej celował w aktywną randkę, związaną z jej pasją lub moją pasją. Nie będę miał takiego spokoju jak w cichej kawiarni, ale będę miał z nią randkę, na której zrobię ile się da.

To co omówiłem powyżej nie jest również złotą zasadą, ponieważ czasami trafisz na kobietę, która jest mało zainteresowana i nie ma ochoty na bieganie, wspinanie itp, bo być może nie lubi pokazywać się publicznie bez makijażu- są i takie kobiety. W takiej sytuacji mimo wszystko lepiej celować w kawiarnię.

Dlatego właśnie na to pytanie odpowiedź jest: TO ZALEŻY.


Naucz się skutecznie podrywać piękne kobiety.

KLIKNIJ I ZOBACZ


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *