Jak Poderwać Dziewczynę #5 – JAK WZIĄĆ JĄ NA RANDKĘ

 

Witaj!

W tej części powiem Ci, co zrobić, co powiedzieć i jak się zachować, żeby kobiety masowo chciały chodzić z Tobą na randki. Żebyś miał tych randek wiele, żebyś później to Ty miał wybór, z którą kobietą pójdziesz do łóżka.

Zanim zaczniesz czytać artykuł dalej, chcę żebyś wiedział, że 17 grudnia organizuję DARMOWE SZKOLENIE „Koktajl emocjonalny”, na którym dowiesz się jak sprawić, aby to kobieta sama Cię podrywała i angażowała się bardziej w relację z Tobą. Niestety mamy ograniczoną liczbę miejsc, więc nie przegap okazji. Kto pierwszy, ten lepszy. ZAPISZ SIĘ, KLIKAJĄC W LINK: DARMOWE SZKOLENIE- ZAPISY

Żeby poprawić swoją skuteczność brania kobiet na randki, musisz zwrócić uwagę na kilka aspektów.

1. CO POWIEDZIEĆ?

W momencie, gdy chcę wziąć dziewczynę na randkę, mówię taki tekst:  „wiesz co… bardzo przyjemnie mi się z Tobą rozmawiało to całe 5 minut na środku ulicy i w sumie… mam teraz wolne 15 minut, bo potem mam rozmowę z klientem… tu obok jest kawiarnia,  wiesz co, chodźmy porozmawiać przy małej kawie, nie długo, bo mam dosłownie 15 minut, ale chodźmy na chwilkę”. To mój magiczny tekst 🙂 I teraz dlaczego jest taki magiczny i dlaczego działa…

2. OGRANICZNIK CZASOWY

Po pierwsze, wykorzystuję ogranicznik czasowy, „chcę z Tobą usiąść i wypić kawę dosłownie na 15 minut”. Robię to prawie zawsze, bo dzięki temu zdejmuję 99% blokad, przez które kobieta normalnie mogłaby się wahać i mnie olać. Poprzez ogranicznik czasowy komunikujesz kobiecie, że się spieszysz, że nie będziecie siedzieli razem kilku godzin i zdejmujesz z niej presję, że w razie czego będzie jej głupio powiedzieć Ci, że masz spadać bo jesteś nudny. Prawie każda kobieta, tym bardziej ładna, miała takie sytuacje, że spotkała się z facetem i miała go dosyć, ale przez grzeczność głupio było jej wyjść, więc siedziała z nim dalej ziewając. Ona Cię nie zna, jeszcze nie wie, że jesteś super fajnym kolesiem z pasjami, dlatego musisz zdjąć z niej tą presję i dać się jej poznać!

3. PRZEKAŻ ATRAKCYJNĄ CECHĘ!

Zauważ, że w tym magicznym tekście, który Ci podałem wcześniej, mówię: „bo potem mam rozmowę z klientem”. Czyli podaję atrakcyjny powód, dlaczego mam tylko chwilę, żeby z Tobą usiąść i porozmawiać. Nie mówię: „bo idę zaraz na kebaba” albo „bo idę do biedronki”, tylko „bo zaraz mam rozmowę z klientem”, „bo lecę zaraz na bankiet”, „bo za 15 minut muszę być na treningu”, itd. Mówię coś takiego, co przekaże o mnie, że jestem atrakcyjnym, wartościowym facetem i sporo się u mnie w życiu dzieje. Gdy to powiesz, kobieta gdzieś podświadomie zarejestruje, że nie dość, że do niej podszedłeś, czego nie robi 99,9% facetów, to jeszcze masz ciekawe życie. I później będzie chciała się z Tobą umówić kolejny raz.

4. ZDECYDOWANA MOWA CIAŁA

Ostatnia rzecz, o jakiej musisz pamiętać, to to, żeby podczas gdy będziesz proponował kobiecie randkę, żeby robić to w sposób zdecydowany. Co to znaczy.. Kiedy mówisz „chodźmy”, delikatnie odwracasz swoje ciało w stronę kawiarni, tak jakbyś już postanowił, że idziecie. Nie zastanawiasz się, nie czekasz aż ona się zgodzi, tylko delikatnie wymuszasz swoją mową ciała, że TO JUŻ POSTANOWIONE. Dajesz jej sygnał, że nie ma innej opcji, że założyłeś już, że będziecie pić razem kawę.

Gdybyś tylko powiedział ten tekst, który Ci podałem, ale przy tym stał i patrzył się na dziewczynę, szukał reakcji, czy się zgodzi, czy nie, to byłaby dupa. To jest cholernie ważne. To co powinieneś robić w całym procesie uwodzenia, to zmniejszać i likwidować wątpliwości i bariery, które dziewczyna może mieć na każdym etapie podrywu.

W większości przypadków kiedy kobieta nie ma jakichś pilnych spraw, to po wprowadzeniu w życie tych 4 punktów kobieta pójdzie z Tobą na szybką randkę. To już duży sukces, ponieważ skuteczność tego, że później wzięty od niej kontakt będzie solidny wzrasta o kilkadziesiąt procent, a tym samym szansa, że spotkacie się po raz kolejny, będzie dużo, dużo większa.

ZAANGAŻOWANIE I KONSEKWENCJA

Pamiętaj o tym mechaniźmie, bo on będzie Ci pomagał! Gdy zastosujesz to, co tutaj Ci przekazałem i weźmiesz kobietę na randkę, to zgodnie z zasadą zaangażowania i konsekwencji, później łatwiej jej będzie dać Tobie swój kontakt, a następnie umówić się z Tobą kolejny raz. Im więcej zaangażowania w coś, tym bardziej jest się konsekwentnym, tym trudniej coś zostawić. Ona pójdzie potem do domu i pomyśli sobie: „hmm… byłam z nim na kawie, rozmawialiśmy i w sumie było okej, umówię się z nim jeszcze raz”. Kobieta zaczyna bardziej i bardziej się angażować i nim się postrzeżesz, będzie u Ciebie w domu. 🙂

Jak widzisz, to wszystko nie jest takie trudne i skomplikowane. Kiedy opanujesz tych kilka punktów, będziesz w tej małej garstce facetów, którzy są w stanie poznać idącą sobie ulicą kobietę. Tylko garstka facetów potrafi to zrobić, większość się hamuje, a kto się hamuje ten się masturbuje. Nie hamuj się i pobierz mój ebook, z którego dowiesz się więcej informacji o tym, jak podrywać dziewczyny.

Kto się hamuje, ten się masturbuje

5 myśli nt. „Jak Poderwać Dziewczynę #5 – JAK WZIĄĆ JĄ NA RANDKĘ”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *