Rutyna pierścionki| Triki i teksty na podryw #90

Witaj. 

Rutyna „pierścionki” to jedna z bardziej powszechnych rutyn znanych w społeczności uwodzenia. Bardzo ciekawe jest to, że kiedyś była ona używana przed każdego faceta, który uczył się uwodzenia i można było usłyszeć od dziewczyny po wypowiedzeniu tej rutyny słowa: „już to słyszałam”.

Dzisiaj nastała era uwodzenia naturalnego w której głosi się, że wszystkie rutyny są niepotrzebne i nie warto się ich uczyć. Jeśli chcesz poznać moje zdanie na temat naturali, to zapraszam Cię tutaj: Uwodzenie naturalne vs uwodzenie techniczne

W każdym razie dziś ta rutyna jest bardzo mało znana, a przez to bardzo skuteczna. Polega ona na mówieniu cold readingu na podstawie tego, na którym palcu dana dziewczyna nosi pierścionek. Twoim zadaniem jest zauważyć na którym i podczas rozmowy powiedzieć:

„Wiesz, że to na którym palcu nosisz pierścionek mówi o Tobie bardzo dużo? Widzę, że akurat Ty nosisz na palcu wskazującym. W starożytności uważano, że każdy palec odpowiada za poszczególne bóstwo. Np. palec wskazujący, ten na którym masz pierścionek był przypisywany bogini Afrodycie. Twierdzili oni, że osoby, które noszą pierścionek na tym palcu są bardziej emocjonalne i potrafią malować w wyobraźni barwne obrazy. Myślę, że Ty też kiedy zamykasz oczy potrafisz wyobrazić sobie niektóre rzeczy bardzo dokładnie i masz trochę duszę artystki, prawda?”

To nie ma znaczenia jakiego Boga, czy Boginię sobie wybierzesz. Ważne jest, żebyś znał kilku np. Ares– bóg wojny, Afrodyta– bogini miłości, Apollo– bóg poezji, muzyki, Hestia– bogini ognia (możesz powiedzieć, że ma temperament), Dionizos– bóg wina (czyli zabawa, impreza) itd.

Obserwujesz na którym palcu ma pierścionek, wybierasz sobie Boga i mówisz cold reading pasujący do danego Boga.

Tą rutynę świetnie wykorzystywać na początku rozmowy z kobietą. Bardzo dobrze działa w klubach po rozpoczęciu rozmowy, wielu facetów zacina się po pierwszym tekście i nie ma pomysłu jak pociągnąć rozmowę dalej – Ty już wiesz. Kobiety kochają takie tajemnicze teksty i rzeczy, które są niezbadane. Dlatego właśnie Mystery miał takie sukcesy ze ślicznymi kobietami.


Naucz się skutecznie podrywać piękne kobiety.

KLIKNIJ I ZOBACZ


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *