STOP- Lęki przed kobietami -STOP

Hej, na końcu tego materiału zamieściłem BONUS.

Ten artykuł to chyba najbardziej wartościowy artykuł jaki kiedykolwiek napisałem. Dlaczego ?

Dlatego, że aby zrozumieć to co Ci teraz powiem, wydałem na przestrzeni kilku lat kilkanaście tysięcy złotych. Wiele osób może po usłyszeniu tego powiedzieć, że zwariowałem, ale mam to gdzieś. Takie są moje obserwacje i jestem pewien, że nie tylko moje. Wiem, że wiele osób zna całą prawdę, ale siedzi cicho i nic nie mówi w tym temacie, bo może boją się reakcji lub mają inne powody.

BRUTALNA PRAWDA ROZWOJU

W społeczności uwodzenia, oraz w społeczności ogólnego samorozwoju zrobiła się teraz moda na różnego rodzaju szkolenia. Szkolenia, które mają odmienić całkowicie życie w 3 dni.

Sam jeździłem na masę tego typu szkoleń, gdzie mówca motywował do działania. Wszyscy na szkoleniu byli mega podnieceni, bo roznosiła ich energia i chęć działania. Nie ma w tym nic złego, jeśli ktoś świadomie chce takiego chwilowego zastrzyku emocji, ale to po prostu nic nie daje. Nic nie daje, no może prawie nic.

Większość osób nic nie zmieni przez takie szkolenie

Większość osób nic nie zmieni dzięki motywacyjnemu szkoleniu. Możesz pójść na takie szkolenie i coach sprawi, że będziesz mega naładowany pozytywną energią i chęcią do działania, musisz jednak wiedzieć, że potem wrócisz do domu i za 2 dni będziesz taki sam jak wcześniej, no może troszkę bogatszy w jakąś wiedzę, techniki i narzędzia.

Jeśli to jest typowy spend motywacyjny w temacie uwodzenia, w którym mało jest merytoryki, a większość szkolenia, to strzelanie modnymi hasłami i opowieściami z życia trenera, to szansa, że potem pójdziesz na miasto i podejdziesz do kobiet jest znikoma.

Szkolenia który mają charakter motywacyjnego spendu są bardzo kosztowne i przy okazji nic nie dają. Nie zgadzasz się? To proszę Cię wydaj kilka tysięcy złotych idź na motywacyjne spendy i po miesiącu powiedz mi jak zmieniło się Twoje życie.

Dlaczego tak się dzieje?

To proste. Po pierwsze nikt za Ciebie nie wykona roboty, którą musisz wykonać, żadne gadanie Ci nie pomoże. Zanim napiszę o jaką robotę chodzi, powiem coś jeszcze.

Osoby, które odnoszą sukcesy, a szczególnie z ładnymi kobietami to osoby, które mają odpowiedni porządek w głowie.

To osoby, które nie potrzebują adoracji innych, które nie przejmują zbytnio się opinią innych, nie mają ochoty walczyć i bić się o swoją pozycję w grupie, są wyluzowani i potrafią sobie żartować,

Ogólnie rzecz biorąc mają bardzo mało czułych punktów, zapalników, które wyprowadzają ich z normalnego, pozytywnego stanu.

Takie osoby, są takie, bo albo miały super warunki do rozwoju, których ty pewnie nie miałeś i nie masz, albo wiedzą o tym o czym ty jeszcze nie wiesz. Ci faceci to generalnie spokojne, wyluzowane osoby, które żyją sobie własnym życiem na swoich zasadach.

LOGICZNY POZIOM I GŁĘBOKI POZIOM

Dlaczego nic Ci nie pomoże kiedy ktoś np. jakiś twój autorytet powie Ci prosto w oczy, że masz mieć w dupie odrzucenie i że powinieneś olewać odrzucenie kobiet?

Dlatego, że mówiąc to rozmawia on z Tobą na logicznym, świadomym poziomie. Twoją przeszłość ukształtowała Twoją podświadomość, a dokładniej…

zrobili to Twoi rodzice, bliscy, księża i nauczyciele.

To oni ukształtowali Twoją podświadomość i ktoś może gadać do Ciebie super motywujące frazy, może mówić Ci że masz nie przejmować się zlewkami kobiet i że masz mieć gdzieś to, że ona Cię obraża i mówi spierdalaj prosto w oczy kiedy powiedziałeś jej komplement.

To nic nie da. KROPKA. Żeby takie frazy miały szanse powodzenia musisz zrozumieć to na głębszym poziomie i tutaj żadne gadanie nie pomoże.

MUSISZ ZNAĆ DZIAŁANIE SWOJEJ PODŚWIADOMOŚCI

Musisz wiedzieć jak pracuje Twoja podświadomość i w swoim pokoju samotnie z nią porozmawiać. Po prostu usiąść i za pomocą odpowiednich narzędzi z nią porozmawiać.

Czasami potrzeba dni, czasami tygodni, a czasami miesięcy, żebyś dogadał się ze swoją podświadomością, tak aby ona nie utrudniała Ci w odnoszeniu sukcesów i podrywaniu kobiet.

Kluczem jest porządek w Twojej głowie, porządek ze swoją przeszłoscią. Jeśli miałeś jakieś negatywne wydarzenia w życiu, jeśli przeżyłeś coś traumatycznego (być może nawet o tym nie pamiętasz) to dzisiaj ma to na Ciebie wpływ.

Żadna modna fraza, która kosztuje tysiące złotych na szkoleniu nie pomoże.

Sam pomyśl… Jeśli powiem Ci wstań i wyjdź na miasto. Podejdź do kobiety i zacznij z nią gadać. Powiedz cześć. Potem zacznę Ci mówić, że nic nie możesz stracić, że jak ona Cię oleje to nic się nie stanie i że przecież jest milion innych kobiet, to co Ci to pomoże ?

Takie gadanie jest gówno warte no chyba, że jesteś osobą, która miała super kochającą rodzinę i bezproblemowe, spokojne dzieciństwo, choć i wtedy nie byłoby to pewne.

Większość osób w Polsce nie ma takiej idealnej spokojnej przeszłości, a często właśnie ta przeszłość ma bezpośrednie przełożenie na to co jest dziś. Nie zawsze, ale często.

DOBRE RADY KTÓRYMI MOŻESZ PODETRZEĆ SOBIE TYŁEK

Dlatego właśnie kiedy słyszysz rady różnej maści trenerów typu: bądź sobą, pocałuj ją, nie przejmuj się zlewkami” i nie podają Ci przy tym praktycznych ćwiczeń i sposobów na wprowadzenie takich przekonań na głębsze poziomy, to podetrzyj sobie takimi radami tyłek.

Ostatnio widziałem kilka filmów na YT o tym, że masz nie przejmować się odrzuceniem i że powinieneś podchodzić masowo do kobiet, bo jesteś zajebistym facetem. Jestem w szoku, że niektórzy trenerzy myślą, że taka gadanina może pomóc. To trochę smutne.

Mógłbym Ci tłumaczyć przez godzinę, ze kobieta modelka nie jest bardziej wartościowa od Ciebie, bo ty dążysz do sukcesu, masz wiele wyrzeczeń w życiu i jesteś systematyczny i zgadnij co się stanie…

to nic nie da, nic się nie stanie.

Nawet jeśli pod natłokiem moich motywujących pustych fraz podejdziesz do tej modelki, to ona skupionym, spokojnym, trochę sukowatym wzorkiem spojrzy na Ciebie, a Ty w tym momencie poczujesz się przy niej jak kawałek gówna, które ani trochę na nią nie zasługuje.

Moje logiczne tłumaczenie, że Ty jesteś na równi z nią i że zasługujesz na laskę z okładki Playboya zupełnie nic Ci nie pomoże. W momencie podejścia lub przy odrobinie szczęścia randki, cała ta nadmuchana pewność siebie uleci jak powietrze z balona.

Żeby mieć przy sobie taką kobietę jaką chcesz, kobietę na jaką prawdopodobnie teraz w swojej głowie nie zasługujesz potrzebujesz konkretnych, ćwiczeń, konkretnych recept jak posprzątać w głowie.

Dopiero jak posprzątasz , zrobisz kilka podejść rozgrzewkowych, to inne teoretyczne rady będą działały książkowo i kobiety będą reagowały na Ciebie w magiczny sposób.

BONUS

Na początku powiedziałem o bonusie. Bonusem będzie to, że odpowiem na każde Twoje pytanie. Zostaw je poniżej, a ja wyślę Ci odpowiedź na Twojego maila.

To nie będzie ogólnikowa odpowiedź, tylko merytoryczna, konkretna, praktyczna odpowiedź, więc jeśli chcesz wiedzieć jak rozwiązać Twój problem, jak poradzić sobie z czymś z kobietami, to zostaw pytanie poniżej w komentarzu i trzymaj się ciepło.

40 myśli nt. „STOP- Lęki przed kobietami -STOP”

 1. Hej Bartek, moim problemem jest to, że po wyjściu czy to w dzień czy do klubu 2 lub 3 razy zagadam kobietę i później czuję już wstyd i wzrost negatywnych emocji, nie potrafię się przełamać po pierwszych zlewkach. Jak temu zaradzić?

 2. Witam serdecznie,

  mnie w kontaktach z kobietami blokuje to ,że chciałbym mieć dziewczynę podobną do mnie, na przykład ja jestem wegetarjaninem i chciałbym,żeby ona była. Wydaje mi się,że jeśli przynajmniej w pewnych sprawach nie będziemy podobni to ona mnie nie zrozumie, a co za tym idzie nasze relację będą się psuły.

  Pozdrawiam

  1. Witaj Krystian 🙂
   Ten problem wydaje się być bardzo powierzchowny. Masz do wyboru 2 opcje:
   1) Znaleźć sobie dziewczynę, która jet wegetarianką – takich jest dużo, tylko musisz wiedzieć gdzie szukać
   2) Znaleźć normalną dziewczynę, rozkochać i odpowiednio nakierować ją do przyjęcia Twoich zasad.
   Jest jeszcze więcej opcji i napiszę Ci o nich na maila zanim jednak to zrobię chciałbym, żebyś odpowiedział mi na pytanie: dlaczego uważasz, że relacje będą się psuły kiedy ona nie będzie wegetarianką i będzie miała inne wartości niż Ty?

   1. Wegetarianizm był tylko przykładem, nie musimy się go kurczowo trzymać. Chodzi mi o to,że w związku musi być podobny kierunek w jakim się zmierza. Myślę tak z doświadczenia; byłem kiedyś w związku , na początku było fajnie a po pewnym czasie ona zaczęła w innym kierunku a ja w innym.

    Pozdrawiam

 3. Hej, witam. Ja mam taki problem, że mam 37 lat. W temacie uwodzenia i psychologi jestem od jakichś 10, więc mam świetną wiedzę zarówno w pick upie, jak i działania ludzkiego umysłu. Natomiast jeśli chodzi o sukcesy, to ich nie miałem – sporo izolowałem się od ludzi i zamykałem w swoim świecie. Zmierzam do tego, że jeśli przychodzi do podejścia to wiem co powiedzieć, jak powiedzieć, jak podejść. Tylko, że unikam tego w ostatniej chwili. Blokuje się. Tak samo jest na przykład w autobusie – widzę piękną kobietę z pięknymi oczami. Chciałbym jej to powiedzieć – to znaczy to że ma piękne oczy i w moim umyśle jest to zdanie, ale słowa nie płyną z moich ust. Taka blokada. Jak się przełamać, odblokować?

 4. witaj, odnosnie mojego leku to mam problem taki bo chyba cierpie na logofobie, chyba najgorsza fobia jaka moze byc, co bys mogł poradzić? nie chce latac po psychologach/psychiatrach/logopedach :< pozdrawiam i licze na odpowiedz.

 5. widzę ładna kobietę i chciałbym z nią zagadać…jak zamienić reakcje w głowie z „nie zasługuje na nia bo jest za ładna „na… „tak, własnie że podeję i ją poznam, bo takie kobiet chcę poznawać”?

 6. Hej:) Jak poderwać jedną laskę w klubie tj. wziąć na stronę i zacząć rozmowę , kiedy tańczy z koleżanką/ami i nie chce ich odstąpić na krok. Z dwoma lub większą liczbą trochę ciężko tańczyć. Poza tym uprzedzam, że wolę chodzić sam do klubu i nie mam „winga” bo mój wing za dużo pije a laski nie lubią pijanych.

 7. Cześć. Po 5 latach związku rozstałem się z kobietą. Przez ten czas zanikły mi umiejętności rozmowy z innymi kobietami. Stałem się zamknięty na nowe relacje damsko-męskie. Otworzyłem konto na Tinderze, jednak nie umiem przejść z etapu wirtualnego do rzeczywistości, tzn. nie wiem kiedy zaprosić ją na realne spotkanie. Tym samym nie wiem jak zachować się na żywo w stosunku do kobiety, jak poprowadzić rozmowę oraz czuję lęk przed takim spotkaniem. Co mam zrobić?

 8. Jest taka ksiązka ”Potęga Podświadomości” Josepha Murphego. Nie wiem czy ją znasz? Jeśli tak to czy warto ją przeczytać?

  1. Czytałem i gorąco odradzam ! Jeśli zaczniesz stosować te rzeczy o których w tej książce jest mowa, to stracisz mnóstwo czasu na zbędne głupoty. Czas ten mógłbyś przeznaczyć na realne poznawanie kobiet i wyjdziesz na tym 100 razy lepiej.

 9. Hej, moim problemem jest to że nawet jeśli wykonuje ćwiczenia na pewność siebie to myśli związane z tą sytuacją intensywnie do mnie wracają tym samym wywołując negatywne emocje i uczucie zażenowania/wstydu (zazwyczaj kiedy czuję, że wykonałem jakiś głupi ruch) . Sprawia to że cały czas mam pewną blokadę przed podchodzeniem.

 10. Witaj. Jak utrzymać ten dobry stan pewności siebie, np. jednego dnia jestem wyluzowany spokojny( rzadko mam takie dni) a przez większość czasu na samą myśl o podejściu strach paraliżuje ciało. Co zrobić aby te ”dobre” dni pozostaly na dłużej.

 11. Heej, mam irytujący problem, poza tym mega Cię szanuję że w ten sposób pomagasz!
  Otóż jestem bardzo przystojnym, ambitnym i wyróżniającym się licealistą. Jestem lubiany, wręcz popularny. Na ogół – przysięgam – że jestem bardziej skromny, ale chcę żebyś mógł mi lepiej pomóc. Wracając, nie mam wątpliwości że jestem atrakcyjny i że inni tak uważają, słyszę to od nich samych. Problem z tym że niewiele z tego mam, bo ciężko mi sprawić by osoby otworzyły się na mnie, zamiast tego są nieśmiałe, łapie sporo spojrzeń w szkole i nie tylko, słyszę od osób trzecich co myślą o mnie jakieś konkretne osoby i z ich strony na tym się kończy. Kiedyś to ja bałem się spalić u ludzi, teraz jest chyba na odwrót… Chciałbym zaznaczyć że zdarza się iż ktoś jest otwarty i wtedy wszystko idzie super, ale to ja chcę decydować z kim jaką mam relację i wykorzystać swój potencjał.
  Z góry dziękuję za odpowiedź:))

 12. Widząc atrakcyjną kobietę na ulicy, zamiast myśli typu… podejdę do niej i zobaczę co się stanie, mam wymówki np. ona za szybko idzie,,,, na pewno ma faceta,,, itp. jak z tym najlepiej walczyć? mówiłeś o afirmacjach… czy trzeba zacisnąć zęby i przetrwać te kilkanaście pierwszych podjeść i potem problem się sam rozwiąże

  Dzięki za odpowiedz!

 13. A ja mam w głowie że podchodząc do kobiety to ona pomyśli że jestem jakimś natrętem czy zboczeńcem i mimo że pewnie tak nie pomyśli to jednak mnie to blokuje. Swoją drogą ciekawe jak kobieta odbiera gdy mężczyzna zagaduje do niej na ulicy, Ciekaw jestem twojego zdania na ten temat.Pozdrawiam

 14. Witam.
  U mnie wygląda to tak że, mogę zamienić kilka słów z nieznajomą np. kasjerką czy kobietą w kolejce ale zaraz utnę temat i koniec. Dwa trzy zdania i koniec. Blokada… i więcej się nie odezwę. Mam 38 lat…i dramat. Od 4 lat jestem po rozwodzie, lata lecą a ja ciągle sam. Pomóż,,,,Pozdrawiam

 15. Hej Bartek,
  robisz super robotę swoimi filmami na YT. Jednak mam do Ciebie dość indywidualne pytanie na które liczę że mi odpowiesz i doradzisz jak rozwiązać mój problem. A więc tak, jestem w gejmie od niedawna (kilka miesięcy) i wciąż borykam się z tym samym problemem, kiedy jestem w klubie trudno mi jest wpaść w odpowiedni stan przez mam problem złapać odpowiedni free flow i czuję się czasami nawet tak że nie chce mi się podchodzić do dziewczyn. Co mogę robić aby mój stan energetyczny wszedł na odpowiedni poziom i łapać odpowiedni flow?? Ostatnio zdarza mi się to dość rzadko, a moje życie jest dość ciekawe i mogę opowiadać o nim dziewczynie jednak na początku imprezy często zdarzają się przestoje w konwersacji i zapada niezręczna cisza i włącza się tryb ucieczki, jak się tego wyzbyć i wprowadzić do konwersacji odpowiednie emocje i odpowiednio zaangażować/zaciekawić dziewczyny??

 16. Mnie przed podejściem blokuje przekonanie, że nie wiem jak rozmawiać. Nie mam zbytniego problemu w rozmawianiu z osobami, które znam, ale bardzo mało w moim życiu zagadywałem sam do innych osób i dlatego pojawia się ten lęk do zagadania do nieznajomych, w tym kobiet. Podchodziłem parę razy, ale pustka w głowie mnie blokowała w rozmowie. Przeważnie gadałem głupoty. Drugą rzeczą jest to, że mało kobiet się za mną ogląda, co obniża tą samoocenę i przekonanie, że skoro mnie nie zauważają to jestem nieatrakcyjny. Jak polecasz rozmawiać z podświadomością, żeby zniszczyć te dwa przekonania?

  1. Słuchaj… Ćwiczeń jest mnóstwo i zawsze będę to powtarzał, bo to bezwzględna prawda – dla jednego faceta jedno ćwiczenie działa świetnie, a dla innego zupełnie inne przynosi mega zmiany. To fakt.

   DLATEGO WŁAŚNIE NALEŻY STOSOWAĆ RÓŻNE ĆWICZENIA- im więcej skutecznych technik znasz i stosujesz tym lepiej. Jest ich wiele… Core, Panorama, Dekodyka, Pozycje percepcyjne, Hipnoza, Nlp itd.

   Nagrałem o tych ćwiczeniach cały poradnik- masa najlepszych technik i ćwiczeń na pozbycie się lęków przed kobietami w pigułce. Możesz znaleźć je tutaj:
   UWODZENIE BEZ LĘKU

 17. okej dobra zobaczymy co tam wymyslisz na poczatku tak jestem dosyc bezsposredni nie boje sie tego co kto o mnie pomysli moze dlatego czesto wiele na tym trace np wiele juz czytalem o tym uwodzeniu ogladalem tych filmikow i sluchalem tych rad frywolny instynktowne uwodznie pomyslalem ze sie znaja ale jak zobaczylem ciebie i na po czatku jakos tak pomslalem co za kretyn jakis szmieszny co on gada tam jakis brodacz co on tam moze wiedziec pomysalem o tobie kolejny pseudo turbo wymiatacz jeszce taki ze smiesznym glosem ale po kilku filmikach i tym co mowisz stiwerdzilem ze jednak bylem w bledzie i jako jedyny teraz dopiero dowiedzialem sie prwdy ze te podejscia nie dzilaja na poziomie logicznym tylko na tym jak mowisz poz. podawiadomosci no i powiem ci ze masz racje bo spraedzilem to na sobie i faktycznie wnergia potem.spada i jest to samo co bylo przed no doba to teraz moj problem powiem tak w skrucie mialem ciezkie dziecinstwo ojciec byl mnie czesto przychodzil do domu pjany ogolnie duzo zlego strachu nerwoow bylo i wiem ze to od twgo teraz taki jestem ze wlasnie jak mam podesjcie to mam lek taki wynowek tysice ogolnie niska samoocena tez wszystko naraz nanawisc niedowartoscioeanie itp ale ogolnie wyszdelem na ludzi mam swoja firme hajs na finasne nie nrzekam ale strach w kontaktach ogolnie z ludzmi to jest jaks zenada co radzisz co robic jak to zmienic czekam na jakies pomysly pzdro.

  1. Kiedy w końcu niektóre osoby zrozumieją, że uwodzenie to nie jest terapia. Tak samo i Ty- UWODZENIE TO NIE JEST TERAPIA. Jeśli miałeś popaprane dzieciństwo to jedyną najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić to pójść do dobrego psychologa, psychiatry, psychoterapeuty. KROPKA.

   Za uwodzenie weź się dopiero wtedy kiedy ogarniesz choć trochę swoją złą przeszłość i dzieciństwo. Uwodzenie jest po to,zeby nauczyć się przyciągać do siebie kobiety, a nie po to, żeby wyleczyć się z ogromnych traum z dzieciństwa. Jeśli ogarniesz choć trochę przeszłość DOPIERO WTEDY się do mnie odezwij, a powiem Ci jak walczyć z wymówkami i lękami przed kobietami.

 18. Dobra zostawmy narazie te moje dziecinstwo zupelnie bo tym to juz dawno sobie poradziilem ostanio wlasnie uswisdomilem sibie ze to nie jest przyczyna tego bo kiedys jeszcze jak bylem mlodszy i chodzilem do technikum podchodzilem do kobiet w dzien w szkole nie mialemz tym problemu zupelnie dopiero gdzies po drodze w czasie zycia cos mi umknelo przestalem sie tym interesiwac zajelem sie budowaniem findamentow finasnowych i gdzies po drodze zgubiem sens przestaly mnie cieszyc proste drobiazgi tak jak kkiedys co zrobic zeby znowu odzyskac chec zycia radosc zycia poznawiania nowych ludzi koboet jak namopowac sie taka enregia jaka ty masz na nowo to mnie interesuje jak miwc motywacje do dzialania do podejsc wlasnie w tym uwodzeniu ?

  1. Mam plan od maja będzie organizować w Poznaniu krótkie coachingi na żywo – zupełnie za darmo z moimi czytelnikami i widzami.

   Będzie to wyglądało tak, że każdy będzie mógł spotkać się ze mną i spędzić jedną godzinę na rozmowie i poznawaniu kobiet w dzień. Robię to po to, żeby moi czytelnicy wyszli w końcu zza ekranów i zaczęli zmieniać życie. To będzie taki kop dla was, żebyście mogli ruszyć z miejsca i zacząć ciekawsze życie. Ty też możesz z tego skorzystać.

   Jeśli chcesz to możesz umówić się na godzinę w Poznaniu i poznawać razem ze mną kobiety, usłyszeć rady i cenne wskazówki (to wszystko w 100 % za darmo)- to zapraszam do Poznania

 19. okej dobra to ja sie pisze na to bede na 100% w poznaniu a powiedz mi ty jestes z poznania? ile kosztuje u ciebie taki jedno dniowy kurs albo 3 dniowy ile sobie za to liczysz ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *