Trudny poranek z kobietą |Triki i teksty na podryw #92

Witaj w 92 części. Dziś rozjaśnię temat problematycznych poranków z kobietami, które trafiły do  Twojego łózka i miały faceta. Ogólnie odradzam spanie z kobietami, które są zajęte, ale czasami bywa tak, że kobieta przed seksem nie powie, że ma faceta.

Bywa też tak, że po prostu facet idzie do łóżka z zajętą kobietą. W takich sytuacjach po seksie, rano może zrobić się nieprzyjemnie. Często kobieta w ferworze imprezy nie myśli za dużo i działa intuicyjnie, pod wpływem emocji, dlatego idzie z facetem do łóżka. Jednak rano zaczyna się logiczne myślenie i kobieta zaczyna odczuwać poczucie winy z powodu tego, że przespała się z innym facetem – mimo, że jest zajęta.

Bardzo często zacznie mówić: „co ja zrobiłam?, popełniłam błąd, itp”. Po prostu nagle zrobi się nieprzyjemna atmosfera. Nie usłyszysz takich tekstów od kobiet, które były wolne oraz od kobiet, które już wcześniej zdradzały swoich facetów.

Jak na to zareagować, jak sprawić aby pozytywna atmosfera wróciła?

Wystarczy kobiecie powiedzieć: „to były takie wakacje, każdy potrzebuje wakacji, ze mną to się nie liczy, my byliśmy sobie pisani” i tego typu teksty.

Kobieta w tym momencie potrzebuje wytłumaczenia. Chce w głowie jakoś sobie to ułożyć, możesz pomóc jej w tym mówiąc właśnie takie słowa. 

Chciałbym żebyś wiedział, że idąc do łóżka z zajętą kobietą miał świadomość tego, że rozwalasz jej związek, więc przemyśl i przekalkuluj czy warto. Ja nie chcę Cię ani namawiać, ani zniechęcać do spania z zajętymi kobietami – to Twój wybór.


Naucz się skutecznie podrywać piękne kobiety.

KLIKNIJ I ZOBACZ


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *