1 rzecz, którą musisz robić z każdą kobietą, żeby ją poderwać Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

1 rzecz, którą musisz robić z każdą kobietą, żeby ją poderwać

Powiedz to każdej kobiecie

Każda kobieta chce czuć się wybrana, wyjątkowa- nie ważne czy chce od Ciebie tylko seksu, czy chce związku- każda chce czuć, że jest dla Ciebie wyjątkowa, czuć, że Ty widzisz w niej coś więcej niż tylko krągły tyłek i ładne piersi.

Właśnie dlatego napisałem, że musisz tą rzecz robić z każdą – będąc precyzyjnym – prawie każdą. Są kobiety, które mają głęboko gdzieś, żeby czuć się wyjątkowo, po prostu chcą seksu i tylko wyłącznie seksu, bez względu na jakość relacji i Twój sposób patrzenia na jej osobowość, ale to mały odsetek kobiet.

Żeby nie owijać w bawełnę- tą rzeczą jest kwalifikacja. Kwalifikacja jak sama nazwa wskazuje to sprawdzanie, kwalifikowanie kogoś, czegoś pod jakimś kątem. Kiedy idziesz na rozmowę kwalifikacyjną to jesteś sprawdzany pod kątem umiejętności, które będą potrzebne do wykonywania tego zawodu.
Nam chodzi o kwalifikację kobiety pod kątem Twoich wymagań i upodobań.
Wydaje się trochę nie logiczne. Możesz sobie pomyśleć- „Bartek, wcześniej pisałeś, że trzeba zrobić tak, aby kobieta czuła się wyjątkowo, a teraz piszesz, że mam kwalifikować kobietę pod kątem moich upodobań, o co Ci chodzi”.

Tak naprawdę oba wątki łączą się. Sam pomyśl…

Kiedy powiesz kobiecie:

„Wiesz co… bardzo cenię w sobie taki zapał do sportu jaki masz, bardzo lubię i szanuję aktywne w życiu kobiety, to sprawia, że jakoś już na starcie mają u mnie dużego plusa, mało jest takich kobiet dziś”

Niby zwykły komplement, ale bardzo niewielu facetów tak robi i to mówi. Faceci często komplementują bardzo ogólnie, najczęściej tylko sam wygląd. Nie tłumaczą i nie precyzują swoich komplementów.

Same słowa jesteś ładna, jesteś seksowna to za mało- tak mówi każdy. To nie znaczy, żeby tak nie mówić, ale lepiej nie na początku. Na początku lepiej jest pokazać, że kręci Cię jej osobowość, o seksownym tyłku powiesz jej potem, jak już będzie Tobą mocno zainteresowana 😉

Wracając do dwóch wątków, które zlewają się w całość. Kiedy mówisz dziewczynie, że podoba Ci się w niej dokładnie jakaś rzecz i komplementujesz konkretnie tą rzecz, to jednocześnie w podtekście przekazujesz, że ona jest dla Ciebie w jakiś sposób wyjątkowa. Ale to nie wszytko… Pokazujesz również, że nie jesteś facetem, który bierze co popadnie, ale facetem, który ma swoje wymagania.

To tak jak z facetem, który jest sportowcem i ma ściśle określoną dietę. Kiedy idzie on do sklepu, to nie kupi pierwszego lepszego batonika, najpierw dokładnie obejrzy skład, etykietkę i podejmie decyzję o własne kryteria co do rodzaju batonika.

Na randce musisz być jak sportowiec podczas zakupu batonika. Musisz pokazać, że interesuje Cię coś więcej niż tylko opakowanie, musisz dokładnie przeczytać etykietkę i znaleźć składniki, które lubisz, a potem o nich dokładnie opowiedzieć,a dopiero później zjeść batonika 🙂

CZYTELNIKU! MAM DLA CIEBIE PREZENT!

KSIĄŻKA „PSYCHOLOGIA KOBIET” – TERAZ PROMOCJA DARMOWA WYSYŁKA


Odbierz książkę [Darmowa wysyłka] ›

Sprawdź też inne artykuły:

  1. 12 zasad udanej pierwszej randki – idź i wypadnij świetnie!
  2. Jak być o 400% bardziej atrakcyjnym nie mając świetnego wyglądu?
  3. Jak zacząć rozmowę z dziewczyną [PRZYKŁADY WIDEO]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *