12 zasad udanej PIERWSZEJ RANDKI - idź i wypadnij świetnie! - Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

12 zasad udanej PIERWSZEJ RANDKI – idź i wypadnij świetnie!

Idziesz na pierwszą randkę z dziewczyną? Jeśli tak, to zachęcam Cię do przeczytania tego artykułu, ponieważ może on pomóc Ci uzyskać pozytywny efekt, w postaci udanej pierwszej randki.

1. Wybierz odpowiednie miejsce, od miejsca wszystko zależy

Masz wiele możliwości, możesz zabrać dziewczynę do kawiarni, restauracji, kina i wiele innych miejsc. Każde miejsce ma swoją charakterystykę i może pomóc lub utrudnić Ci randkę.

Niedawno nagrałem film w którym omówiłem najlepsze miejsca na pierwszą randkę z dziewczyną, poniżej zamieszczam link do filmu:

Gdzie zabrać dziewczynę na randkę? →

2. Umów się blisko miejsca pierwszej randki, zadbaj o logistykę

Lepiej zapobiegać niż leczyć. Jeśli wcześniej zadbasz o to, żeby nie wydarzyły się rzeczy, które mogą skomplikować randkę, to nie będziesz musiał się stresować i kombinować, po prostu nic Cię nie zaskoczy.

Najczęstsze błędy w logistyce:

  • miejsce randki do którego się umówiłeś jest pełne ludzi i nie ma wolnych stolików

Ja nie lubię robić rezerwacji, ponieważ to często tworzy sztuczną atmosferę od początku (niektóre dziewczyny widząc, że facet rezerwował wcześniej stolik, myślą sobie, że ten facet chce zaimponować, bardzo się starać, itd.).

Wolę wybierać miejsca do których nie chodzi wiele osób, takie które prawie zawsze są puste lub jest w nich mało osób.

  • długa droga od miejsca w którym się umówiłeś do miejsca pierwszej randki

Lepiej, żeby miejsce, które wybrałeś na randkę, było blisko miejsca spotkania.

Nie ma sensu biegać po mieście, bo może stać się coś nieprzewidzianego – pogoda może się zepsuć, mogą zaczepić Cię jacyś bezdomni, czy cokolwiek innego.

  • brak poinformowania kobiety jaki masz plan randki

Kiedy umawiasz się z nią na randkę to powiedz jej gdzie idziecie, aby dziewczyna mogła się komfortowo ubrać i przygotować.

Jeśli masz plan pójść na kręgle, a dziewczyna nic o tym nie wie i założy szpilki oraz krótką spódniczkę, to randka niepotrzebnie się skomplikuje. Poinformuj dziewczynę jaki masz ogólny plan i gdzie chcesz ją zabrać.

  • brak innych lokali w pobliżu lokalu w którym się umówiłeś

Jeśli w jednym miejscu zacznie robić się nudno, to świetnym pomysłem jest zmiana miejsca randki. Przygotuj się i poszukaj innych lokali (w pobliżu), do których będziesz mógł pójść z kobietą.

  • brak wcześniejszego sprawdzenia, które lokale są odpowiednie

Zanim pójdziesz z kobietą na randkę, to wybierz się do tych lokali i sprawdź jak w nich jest.

Może jest tam straszny syf, stoły się kleją, WC są brudne, obsługa jest niemiła i tak dalej. Sprawdź wcześniej lokale.

  • brak wystarczającej ilości gotówki na randce

Weź więcej gotówki niż potrzebujesz, bo nie wszędzie można zapłacić kartą, a czasami jest jakaś awaria terminala płatniczego .

Wielokrotnie popełniłem ten błąd i potem latałem z dziewczyną w poszukiwaniu bankomatu, bo wcześniej nie chciało mi się wypłacić gotówki.

3. Jak przywitać dziewczynę i co robić kiedy ona spóźnia się na randkę?

W momencie kiedy dziewczyna zbliża się do Ciebie i jest to pierwsza randka, to podaj pewnie jej dłoń i w tym samym czasie pocałuj ją w policzek. To normalne zachowanie, a już od początku pokazuje kobiecie, że jesteś zdecydowanym facetem.

Jeśli dziewczyna się spóźnia więcej niż kilka minut, to nie czekaj na nią przed lokalem, tylko wejdź do środka i zamów sobie co chcesz. Nie czekaj na dziewczynę przed lokalem.

Niech ona widzi, że potrafisz zająć się sobą. Jednocześnie takim zachowaniem pokażesz jej, że podchodzisz do spotkania całkowicie na luzie.

Facet, któremu bardzo zależy, aby świetnie wypaść, czeka na kobietę przed lokalem, licząc, że dziewczyna doceni jego poświęcenie. Wydaje się to być bardzo gentelmeńskie zachowanie, z klasą, ale jest ono według mnie niewłaściwe, na tym etapie poznawania się z kobietą.

Kiedy dziewczyna już przyjdzie, kiedy ty będziesz na nią czekał w środku, to nie komentuj jej spóźnienia, nie zmuszają do tłumaczeń, bo to zepsuje atmosferę. Po prostu zacznij rozmawiać i nie pytaj dlaczego się spóźniła.

Kiedy dziewczyna spóźnia się naprawdę długo (dla mnie długo to ponad 30 minut), to napisz jej prostego smsa, że pojechałeś do domu, bo umówiliście się na konkretną godzinę i nie możesz już dłużej czekać.

Takie zachowanie najczęściej sprawi, że dziewczyna sama zaprosi Cię na kolejną randkę i będzie Cię przepraszała.

4. Stres eliminator – jak opanować tremę na pierwszej randce

Odczuwanie stresu przed randką, czekając na kobietę, to normalna sprawa. Kobieta też czuje stres jadąc na spotkanie z Tobą.

Jeśli Ty będziesz od samego początku będziesz spokojny jak buddyjski mnich, to dziewczyna również się uspokoi i wszystko pójdzie lepiej.

Ćwiczenie, które jest fantastyczne i które ja stosuje przed każdą randką, kiedy czekam za dziewczynę, omawiam w tym filmie w minucie 3:34 :

Ćwiczenie na strach i tremę →

To ćwiczenie działa świetnie na każdą osobę, więc koniecznie musisz je poznać.

5. Humor

Jeśli byłeś już na jakiejś randce to wiesz, że początkom znajomości zawsze towarzyszy pewien dyskomfort. Kobieta też to czuje i jeśli uda Ci się rozluźnić atmosferę, cała randka będzie dużo lepiej wyglądała.

Idealnym rozluźniaczem atmosfery jest właśnie humor. Podam Ci mój TOP tekst, który mówię prawie zawsze na samym początku randki i który sprawiają, że dziewczyna śmieje się i jest pozytywnie nastawiona.

TOP TEKST – „rozluźniacz” pierwszej randki 🙂

Rozmowa na początku zawsze jest o tym jak minął dzień, co robiliście, i tak dalej. Więc na początku pytam się jej, jak minął jej dzień, co robiła i jak było w pracy, a następnie czekam, aż ona zapyta jaki był mój dzień. Wtedy uśmiecham się szeroko i mówię:

hmm… w sumie to całkiem nieźle, przez większość dnia konsultowałem z mamą jak będę zachowywał się na randce z Tobą, no i układałem szczegółowy plan, nawet w kieszeni mam kartkę z rozpiską i punktami do odhaczenia, żeby o niczym nie zapomnieć, więc jak co jakiś czas, będę musiał skoczyć do toalety, to nie denerwuj się, że tak długo mnie nie ma :D”

100% dziewczyn po tym tekście śmieje się i atmosfera pięknie się rozluźnia.

Podczas pierwszej randki unikaj poważnych tematów przez które łatwo się pokłócić. Nie rozmawiaj o religii, polityce, sprawach moralnych. Różni ludzie mają bardzo różne poglądy. Jeśli masz poglądy konserwatywne to najprawdopodobniej zupełnie nie rozumiesz jak ktoś może mieć poglądy liberalne i odwrotnie.

Skrajne poglądy wywołują dużo emocji, a nigdy nie wiesz jakie poglądy ma dziewczyna. Dodam tylko, że poznałem kobiety o poglądach liberalnych oraz takie, które wielbią prawą stronę polityki  i wiem, że to jakie kto ma poglądy polityczne, nie mówi nic o tym jaka ta osoba jest naprawdę.

Są fantastyczne osoby po obu stronach barykady, więc nie oceniaj innych przez ten pryzmat.

Po prostu unikaj takich ciężkich tematów, od których bardzo blisko do kłótni, skupiaj się na pozytywnej atmosferze, humorze i zabawie.

6. Mowa ciała

Jeśli chcesz zdobyć informacje na temat mowy ciała i tego jak zachowywać się na randce to możesz zamówić moją darmową książkę, w której szczegółowo opisałem te aspekty oraz wiele innych:

CZYTELNIKU! MAM DLA CIEBIE PREZENT!

KSIĄŻKA „PSYCHOLOGIA KOBIET” – TERAZ PROMOCJA DARMOWA WYSYŁKA


Odbierz książkę [Darmowa wysyłka] ›

7. Przygotuj sobie 3-4 historie, które przekazują atrakcyjne cechy o Tobie

Każdy mówca przed wystąpieniem przygotowuje sobie plan wystąpienia i ćwiczy to co ma powiedzieć. Dlatego nie bądź jak przeciętny facet, który idzie na randkę „z biegu” i potem jąka się podczas rozmowy i myśli nad tym co powiedzieć, tylko przećwicz kilka historii w domu przed lustrem.

Większość kobiet pyta się na randkach o prace, zainteresowania, podróże, rodzeństwo.  Przygotuj sobie ciekawe historie w tych tematach.

O każdej rzeczy można opowiedzieć w interesujący sposób, bądź nudny i nijaki.

Przykłady:

Dziewczyna – Czym się zajmujesz?

Facet – Jestem programistą

Drugi przykład:

Dziewczyna – Czym się zajmujesz?

Facet – Sprawiam, że ludzie nie muszą wykonywać nudnych prac i mogą skupić się na ważniejszych rzeczach. Programuje i robię tak, że nudne prace same się wykonują. Kocham tę robotę i jeśli istnieje coś takiego jak powołanie, to ja właśnie je czuję. Oprócz tego czasami dzieją się w mojej pracy takie rzeczy, że głowa mała, np. dzisiaj… (pauza), albo lepiej tego nie będę ci opowiadał…. J  (pauza) Wiesz… większość osób uważa, że programista to osoba, która siedzi w małym, zaśmieconym pokoju, klepie kod i nie ma kontaktu z innymi, takie większość osób, ma wyobrażenie o programistach. Podczas gdy rzeczywistość jest zupełnie inna (tutaj opowiadasz o pracy zespołowej, swoich różnych przygodach w pracy programisty).

Zauważ, że o każdej rzeczy można opowiedzieć ciekawie, tylko trzeba trochę się wysilić, przypomnieć sobie jakieś ciekawe przygody lub trochę podkoloryzować rzeczywistość. Tak jak Mcdonald`s pokazuje w reklamach TV kanapki zupełnie inne niż są w rzeczywistości (większe, bardziej soczyste itd.), tak Ty też może delikatnie podkoloryzować swoje historie 🙂 Uważam, że nie ma w tym nic złego.

8. Zmień miejsca

Bardzo często jest tak, że po kilkudziesięciu minutach w jednym miejscu z kobietą, zaczyna robić się trochę nudno. To idealny moment, aby zapłacić i wyjść do kolejnego miejsca, które jest niedaleko tego w którym jesteście.

Zamiana miejsc jest bardzo ważna, bo dzięki niej randka jest o wiele ciekawsza. Dodatkowo jeśli było się z kimś w kilku miejscach, to odnosi się wrażenie, jakby drugą osobę znało się dużo dłużej, niż gdyby spędziło się z nią czas w jednym miejscu. Innymi słowy, lepiej spędzić 3 godziny w 3 różnych miejscach, niż 3 godziny w jednym.

Dlatego tak ważne jest sprawdzenie miejsc przed pierwszą randką i zaplanowanie gdzie zabierzesz dziewczynę.

9. Dbaj o rozkład sił 50/50

Znam facetów, którzy na randce ciągle nawijają, robią to bo się stresują, znam też takich, którzy pod wpływem stresu milczą i mało mówią. I to i to jest niewłaściwe. Nie możesz ciągle mówić i nawijać jak katarynka, nie możesz też milczeć. Proporcja wkładu w rozmowę facet vs kobieta powinna być 50/50, no może 60/50.

Takie randki są najlepsze i najbardziej skuteczne. Jak ciągle nawijasz, to kobieta myśli, że masz problem z akceptacją ciszy i jesteś nadpobudliwy lub jesteś egoistą i zupełnie nie interesuje Cię jej życie, tylko gadanie o sobie. Jeśli ciągle milczysz to kobieta odbiera Cię za nieśmiałego.

Pilnuj reguły i zasady, że jeśli skończysz swoją kwestię, to zadaj kobiecie pytanie i posłuchaj szczerze jej odpowiedzi. Nie przerywaj jej.

Jeśli jesteś bardzo nieśmiały i boisz się ciszy w rozmowie, to koniecznie poświęć więcej czasu w domu na potrenowanie różnych historii przed lustrem. Przygotuj sobie co chcesz powiedzieć, przećwicz to, a na pewno pójdzie dużo, dużo lepiej niż gdybyś poszedł na randkę „z biegu”.

10. Zgraj na telefon fajne zdjęcia z Twoich aktywności i nakieruj rozmowę tak, aby pokazać dziewczynie zdjęcia.

Uwielbiam na randce, podczas mówienia historii, podpierać się fotkami, które mam na telefonie. Nie ma nic lepszego niż telefon z dobrymi zdjęciami z Twojego życia. Jeśli masz takie zdjęcia, to koniecznie zgraj je do jednego folderu na telefonie i miej go pod  ręką.

Ja na randce zazwyczaj opowiadam historie z mojego życia i w trakcie mówienia wtrącam:

„zaraz, przecież mam fotki na telefonie, zaraz Ci je pokażę…” – i wyciągam telefon.

Dodatkowo stosuje bardzo ciekawy trik.

Podczas przewijania zdjęć na telefonie, co kilka zdjęć wyświetla się zdjęcie z innymi kobietami i „niby przypadkiem”, kobieta je widzi, kiedy palcem przewijam kolejne zdjęcia. To pomaga mi robić dowód społeczny.

Dowód społeczny – jeśli dziewczyna widzi faceta z innymi kobietami, to z góry zakłada, że jest on towarzyski i atrakcyjny ponieważ inne kobiety go lubią.

Trik z telefonem i zdjęciami to bardzo potężny sposób na uwiarygodnienie twoich historii i wykorzystanie dowodu społecznego. Pokaże Ci teraz moje zdjęcia, które mam w telefonie i z których korzystam.

Oczywiście, jeśli nie masz teraz takich zdjęć to nic nie szkodzi, ja też kiedyś nie miałem i radziłem sobie bez nich.

Ten trik z telefonem to dodatek, który bardzo pomaga, ale nie jest niezbędny. Pamiętaj na przyszłość o tym, że jeśli jesteś w jakimś ciekawym miejscu lub towarzystwie kobiet, to zadbaj o dobre fotki.

11. Jeśli zauważysz mocne oznaki zainteresowania, to zacznij dotyk, jeśli nie widzisz mocnego zainteresowania kobiety, to wstrzymaj się z dotykiem.

Wielu facetów psuje randki poprzez nachalny dotyk w nieodpowiednich chwilach. Zasada jest prosta:

„Jeśli będziesz dotykał kobietę, kiedy ona nie jest na to gotowa, to zabijesz całą pozytywną atmosferę, którą wcześniej zbudowałeś”

To bardzo ważne, aby posuwać sprawy do przodu w odpowiednich momentach. Jeśli chcesz wiedzieć kiedy dokładnie dotykać, to musisz znać oznaki zainteresowania, które kobieta będzie w Twoim kierunku wysyłała. Opisałem 24 najważniejszych oznak zainteresowania w tym wpisie:

→ 24 najważniejsze oznaki zainteresowania kobiet →

12. Zakończ randkę próbą pocałunku jeśli wszystko poszło świetnie

Jeśli spędziłeś z dziewczyną już trochę czasu, lubicie się, ona okazuje Ci zainteresowanie, nie ma pomiędzy Wami niekomfortowej atmosfery i dziewczyna czuje się z Tobą na luzie, bezpiecznie, to spróbuj ją pocałować.

Jeśli się nie uda, to nie obrażaj się, uśmiechnij się i powiedz: „kto nie ryzykuje ten szampana nie pije :)”.

Jeśli się uda to powiedz: „ryzyko czasami się opłaca, to był wspaniały wieczór :)”

To tyle w temacie pierwszej randki.

Sprawdź też inne artykuły:

  1. Jak poderwać dziewczynę w klubie 12 kroków
  2. Jak ośmielić nieśmiałą dziewczynę? [6 KROKÓW]
  3. Jak wyjść z Friendzone w 3 dni?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *