2 proste triki na pewność siebie z kobietami - Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

2 proste triki na pewność siebie z kobietami

pewnosc-siebie-z-kobietami

Przypomnij sobie pozytywne sytuacje

Jeśli jesteś osobą, która wychodzi czasami z domu w celu zagadania do kobiet, to na pewno zdarza się, że czujesz czasami poczucie bezsensu. Może wydaje Ci się, że i tak nic nie wyjdzie, że znów nic się nie uda.

Może być też tak, że widzisz gdzieś piękną kobietę i chcesz do niej podejść, ale gdzieś głębiej czujesz, że to nie ma sensu.

Takie odczucia bardzo często towarzyszą osobom, które się rozwijają i chcą zdobywać nowe umiejętności, wchodzić na wyższe poziomy.

Biegacze, handlowcy, szachiści, którzy chcą wskoczyć na nowy poziom, często podczas swojego rozwoju czują, że dochodzą do sufitu i to już koniec ich możliwości.

Biegacz myśli, że polepszenie tego wyniku, czasu biegu jest po prostu niemożliwe, handlowiec jest przekonany, że nie osiągnie lepszego wyniku, ponieważ już teraz robi wszystko co może.

Szachista myśli, że nie zdobędzie większej ilości punktów w rankingu ponieważ przegrywa kolejne partie z lepszymi od siebie i czuje, że oni są poza zasięgiem ich gry.

Takie kryzysy, chwilowe załamania pewności siebie, brak przekonania i wiary w siebie, towarzyszy każdemu kto się rozwija. Dlatego nic dziwnego jeśli czujesz, że coś nie ma sensu.

Na tym etapie musisz zatrzymać się, usiąść, wziąć kartkę papieru i wypisać na niej wszystkie swoje sukcesy.

Jeśli czujesz, że nie ma sensu wyjść z domu poznać dziewczynę, to weź kartkę i napisz na niej wszystkie sytuacje z kobietami, które skończyły się pomyślnie. I tu nie chodzi tylko o kobiety z którymi spałeś, ale przede wszystkim sytuacje, które skończyły się randką, uśmiechem kobiety, komplementem w Twoją stronę.

Na pewno miałeś kilka razy tak, że wykonałeś odważny krok i potem wracałeś do domu szczęśliwy i dumny z siebie.

Skup się, przypomnij sobie wszystkie te sytuacje. Jestem pewien, że nabierzesz nowej motywacji do działania i pracy nad ulepszaniem swoich umiejętności.

Przecież skoro kiedyś Ci się udało, skoro czułeś się tak świetnie, bo coś wyszło, to dlaczego miałoby się to znów nie powtórzyć?

2. Wszystko zależy ode mnie

Wielu facetów sabotuje swoje działania, dlatego że przecenia swoje możliwości. Wielu myśli, że skoro im nie idzie, to w 100%  jest to ich wina. Tymczasem jeśli podchodzisz do kobiet, albo zamierzasz podejść, to wiedz o tym, że nie wszystko zależy od Ciebie.

Możesz mieć świetnie umiejętności rozmowy, świetną mowę ciała, ale jeśli dziewczynie tego dnia umarł ulubiony zwierzak i idzie w strasznym nastroju, a Ty do niej zagadujesz, to masz małą szansę na sukces.

Kiedy poznajesz obce osoby, to możesz zostać odrzucony z powodu setek czynników, zupełnie niezależnych od Ciebie.  Pomyśl o tym w ten sposób, a odrzucenie będzie miało na Ciebie znikomy wpływ.

CZYTELNIKU! MAM DLA CIEBIE PREZENT!

KSIĄŻKA „PSYCHOLOGIA KOBIET” – TERAZ PROMOCJA DARMOWA WYSYŁKA


Odbierz książkę [Darmowa wysyłka] ›

Wprowadź te 2 rzeczy w życie

Ważne jest, abyś pamiętał o tych dwóch rzeczach ciągle, dzięki temu Twoja pewność siebie będzie mocna i stabilna  Szczególnie pamiętaj o nich na etapach swojego życia, kiedy Ci nie idzie.

Im więcej pozytywnych sytuacji z kobietami przeżyjesz, tym większa baza pozytywnych wspomnień i emocji, po które będziesz mógł sięgać.

Pamięć jest ulotna więc notuj te pozytywne sytuacje, niech one Cię wspierają i towarzyszą w osiąganiu celów.

Sprawdź też inne artykuły:

  1. Jak poderwać dziewczynę w klubie 12 kroków
  2. Jak ośmielić nieśmiałą dziewczynę? [6 KROKÓW]→
  3. Jak wyjść z Friendzone w 3 dni?→

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *