2 Rady, Które Odmienią Twój Podryw przez Internet - Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

2 Rady, Które Odmienią Twój Podryw przez Internet

2 Rady, Które Odmienią Twój Podryw przez Internet

Czy masz tak, że piszesz z kobietą i nagle ona przestaje odpisywać, albo dosłownie w jednym momencie wszystko zaczyna się psuć?

Podryw przez Internet -TRIK

To bardzo częste wśród facetów, którzy jeszcze nie umieją umiejętnie pisać z kobietami, na Tinderze lub portalach randkowych. Piszą kilka wiadomości, kobieta odpisuje, aż nagle rozmowa się urywa…

W tym wpisie podzielę się z Tobą ciekawym trikiem, podczas pisania z kobietami, który zadziała u Ciebie od razu, ale również poinformuje Cię, że prawdziwe umiejętności wypływają z głębokiego zrozumienia psychologii kobiet.

Zacznę od tej psychologii…

To jest tak, jak nauką jazdy samochodem. Jeśli widziałeś jak ktoś prowadził samochód, jeśli obserwowałeś jak ktoś rusza, hamuje, ale nie miałeś jeszcze prawa jazdy, to masz pewien obraz w głowie, jak powinno się jechać samochodem.

Jeśli wsiądziesz do samochodu i po prostu zdasz się na intuicję, to kawałek zajedziesz. Przypomnisz sobie jak ta osoba ruszała i być może płynnie ruszysz, być może kawałek zajedziesz. Ale no właśnie…

Kawałek…

Intuicja, zdanie się na swoje przeczucie, gdy nie masz jeszcze ogromnego doświadczenia – nie jest najlepszą drogą.  Kiedy firma szkoli sprzedawców, to daje swoim nowym pracownikom skrypt, według którego mają rozmawiać z klientami. Mają oni tam w punktach napisane co powiedzieć, jak, kiedy- mają gotową instrukcję.

Czy ta instrukcja działa zawsze i wszędzie? Czy wszystko zawsze idzie według planu?

Nie, prawie nigdy się tak nie dzieje. Bo podczas rozmowy prawie zawsze dzieje się coś, czego nie ma w instrukcji. Tak samo jest z kobietami w Internecie.

Można stworzyć ogólny plan rozmowy, zarys, instrukcję, ale mimo to na 90% dostaniesz od kobiety wiadomość, która zmieni Twój plan. Dzieje się tak ponieważ każda kobiet jest trochę inna. Inaczej myśli, ma inne poczucie humoru.

Ale czy to znaczy, że sam plan jest bez sensu, skoro i tak, prawie zawsze, plan się zmienia?

Jeśli jesteś osobą, której narazie nie wychodzi podryw przez Internet, to PLAN JEST NIEZBĘDNY. Bez planu nigdzie nie zajedziesz. Mądrze skonstruowany plan rozmowy, pomoże Ci zrozumieć, jak pisać z kobietami, co jest celem rozmowy, jak nie wyjałowić rozmowy*

*  Wyjałowienie rozmowy- to pozbycie się ładunku emocjonalnego, który początkowo towarzyszy w rozmowie. Bardzo często zjawisko występujące w pierwszej fazie poznawania się. Facet pisze do kobiety, kobieta czyta pierwszą wiadomość, czuje emocję ciekawości, następnie, pisze drugą wiadomość typu: „co tu robisz, skąd jesteś, jak leci” i następuje wyjałowienie rozmowy. To moment kiedy zniszczyłeś emocję ciekawości, a zbudowałeś emocję nijakości.

Działanie według planu nie jest skuteczne, ale jest sto razy bardziej skuteczne, niż działanie bez planu.

Czy Ci co szkolą innych działają według planu i stosują się do reguł?

Odpowiedź brzmi NIE. Albo tylko w bardzo małym procencie działają zgodnie z planem. Osoby doświadczone są jak kameleony, potrafią zmieniać ton, rodzaj rozmowy intuicyjnie i bardzo trafnie. Bardzo dobrze czują, które wiadomości wyjaławiają rozmowę i dokładnie wiedzą czego nie pisać. Może być tak, że wiadomość, która jest w planie, jest wiadomością bardzo złą w danym momencie rozmowy i nie napiszą jej, bo czują, że pora zmienić plan.

Osoby doświadczone rozumieją jak powstał plan, rozumieją jego ogólnikowość i rozumieją małe drobne niuanse, które sprawiają, że rozmowa nie będzie wyjałowiona. Można by rzecz, że diabeł tkwi w szczegółach i tak jest.

Jak podrywać przez Internet-  rada dla Ciebie

Pisząc z kobietami, leż w łóżku (pozycja leżąca sprzyja postawie „mam wszystko gdzieś”), bądź w dobrym humorze, uśmiechaj się do telefonu i miej cały świat w dupie. Niech Ci nie zależy na niczym. Takie podejście wraz ze znajomością ogólnego planu. da Ci największe rezultaty.

Często widzę jak faceci spinają się, żeby wymyślić dobrą wiadomość. Prawie zawsze ta wiadomość, to wiadomość wyjaławiająca rozmowę. Kiedy znasz plan, to działaj zgodnie z nim, ale nie na siłę. Jeśli czasami masz ochotę, albo przeczucie, żeby przez 2 dni nie odpisywać tej kobiecie, to zaufaj sobie. Innym razem zaufaj planu.

Pamiętaj, aby pisać z kobietami, kiedy czujesz się świetnie, kiedy na niczym Ci nie zależy, jednak zachowaj przy tym zdrowy rozsądek. To znaczy: nie pisz idiotycznych wiadomości do kobiet typu: „pewnie photoshop sprawił, że Twoje zdjęcia są tak idealne…”.

Jak już leżysz sobie w łóżku, albo siedzisz wygodnie w kanapie, to miej wszystko w dupie, ale jednocześnie bądź sympatycznym gościem, który robi sobie jaja i nie traktuje tej rozmowy poważnie.

Mieszanka tych wszystkich czynników sprawi, że rozmowa będzie interesująca, ciekawa i nie będzie się wyjaławiać. 

CZYTELNIKU! MAM DLA CIEBIE PREZENT!

KSIĄŻKA „PSYCHOLOGIA KOBIET” – TERAZ PROMOCJA DARMOWA WYSYŁKA


Odbierz książkę [Darmowa wysyłka] ›

Sprawdź też inne artykuły:

  1. Jak wyróżnić się spośród tysięcy facetów na Tinderze i portalach randkowych? →
  2. Badanie zdjęć na Tinderze →
  3. Jak podniecić kobietę i sprawić aby o Tobie myślała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *