Gdzie zabrać dziewczynę na randkę i uniknąć nieprzyjemności? - Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

Gdzie zabrać dziewczynę na randkę i uniknąć nieprzyjemności?

Zastanawiasz się gdzie zabrać dziewczynę na randkę i mieć największe szanse powodzenia? Dobrze trafiłeś, ten artykuł pomoże Ci wybrać odpowiednie miejsce.

Na początku przedstawię ci 3 wykresy, te wykresy świetnie zobrazują Ci w jakich miejscach najłatwiej poderwać dziewczynę. Wykresy są 3 ponieważ, każdy wykres dotyczy innego stopnia zaawansowania w prowadzeniu rozmowy z kobietą.

W inne miejsca lepiej zabrać dziewczynę jeśli to Twoja pierwsza randka w Twoim życiu, a w jeszcze inne kiedy nie stresujesz się zbytnio i potrafisz na luzie rozmawiać z dziewczyną. Zaczniemy od określenia poziomu początkującego. Pamiętaj, że to nic złego jeśli jesteś na początkującym poziomie, każdy na nim kiedyś był, to całkowicie naturalne.

Poziom początkujący (gdzie zabrać dziewczynę na randkę?):

 • Byłeś w ciągu swojego życia na 1-5 randkach,
 • Randka z nową kobietą Cię stresuje i obawiasz się o to, że podczas rozmowy wystąpi cisza,
 • Chcesz bardzo dobrze wypaść, świetnie się zaprezentować i bardzo ci zależy,
 • Zależy ci na tym, aby kobieta po randce Ci odpisała i chciała się umówić na kolejną.

Poziom średnio zaawansowany (gdzie zabrać dziewczynę na randkę?):

 • Byłeś w ciągu swojego życia na minimum 5 randkach,
 • Czujesz niewielki stres, ale potrafisz ten stres kontrolować i bez większego problemu się uspokoić,
 • Chcesz dobrze wypaść, ale zdajesz sobie sprawę, że jeśli kobieta nie będzie zbyt rozmowna, to może nie pójść zbyt dobrze i nie będziesz miał o to do siebie pretensji,
 • Nie jesteś pewien czy kobieta Ci odpisze i czy uda Ci ją wystarczająco zainteresować, ale nie przejmujesz się tym za bardzo, wiesz, że nawet jeśli nie pójdzie zbyt dobrze to zawsze możesz poznać kolejną dziewczynę.

Poziom zaawansowany (gdzie zabrać dziewczynę na randkę?):

 • Byłeś w ciągu swojego życia na minimum 30 randkach,
 • Traktujesz randkę jak przyjemność i okazję do poznania nowej osoby. Idziesz na nią z radością i nie możesz się jej doczekać. Jeśli czujesz stres to jest to raczej pozytywny dreszczyk emocji.
 • Wiesz, że dobrze wypadniesz, bo w przeszłości udawało się to już wiele razy. Wiesz, że prawie na 100% kobieta Cię polubi i będzie Tobą mocno zainteresowana po godzinie rozmowy,
 • Jesteś prawie pewien, że kobieta odpisze Ci po randce, a nawet sama do Ciebie napisze: „to był świetnie spędzony czas, dzięki”. Jesteś pewien, bo prawie zawsze tak działo się w przeszłości.

Omówienie wykresów

Jak widzisz, POZIOM STRESU oraz EFEKTYWNOŚĆ RANDKI zmieniają się w zależności od poziomu zaawansowania. Aby dobrze zrozumieć dlaczego wykresy wyglądają w taki sposób, należy zastanowić się nad tym, co jest najważniejsze i kluczowe, aby randka zakończyła się powodzeniem. 

Tak naprawdę jest jedna rzecz, która decyduje o tym, czy dziewczyna będzie Tobą bardzo zainteresowana po 2 godzinach spotkania, jest nią CIEKAWA ROZMOWA. Rozmowa pełna luzu, uśmiechu, pozytywnej wibracji i jednocześnie pokazująca wartościowe rzeczy o Tobie.

Możesz być bogaczem, możesz być przystojniakiem, ale jeśli Twoja rozmowa kuleje, to wiele kobiet nie będzie chciała umówić się z Tobą na kolejną randkę. Z drugiej strony, jeśli nie jesteś przystojny, nie masz kaloryfera na brzuchu i nie masz dużo pieniędzy, to umiejętności rozmowy są Twoją tajną bronią.

Wykresy są podzielone ze względu na poziom zaawansowania. To bardzo istotne.

Zauważ, że kawiarnia jest świetnym miejscem, gdzie możesz zabrać dziewczynę na randkę, kiedy posiadasz zaawansowane umiejętności rozmowy, a kiepskim pomysłem, kiedy posiadasz nieduże umiejętności. Tak samo jest w przypadku restauracji. Jest tak dlatego, że kawiarnia to miejsce gdzie cały czas spędzony z kobietą, opiera się wyłącznie o rozmowę. Siedzicie na przeciwko siebie i rozmawiacie. Liczą się tylko kontakt wzrokowy, spokój i umiejętności rozmowy. Po dobrej randce w kawiarni kobieta myśli: „ten facet jest naprawdę ciekawy i konkretny, chcę go bardziej poznać”.

Inaczej jest w przypadku gier i zabaw na poziomie początkującym. W takich miejscach dużo więcej czasu poświęca się na wykonywanie różnych czynności, niż na rozmowie i ogólne wrażenie kobiety po dobrej randce jest takie: „nie rozmawialiśmy zbyt dużo, ale było naprawdę fajnie”.

W restauracji lub kawiarni, gdzie bardziej liczy się rozmowa, jest trudniej, bo ciężar rozmowy spoczywa na Twoich barkach, ale jednocześnie (jeśli już potrafisz prowadzić interesującą rozmowę) możesz tam zbudować o wiele większe zainteresowanie, niż w miejscach, gdzie jest mniej możliwości rozmawiania. Ciekawa rozmowa jest dużo bardziej interesująca niż zabawy, kino, wydarzenia na mieście. Mało facetów potrafi prowadzić taką rozmowę, dlatego jest to unikalna umiejętność.

CZYTELNIKU! MAM DLA CIEBIE PREZENT!

KSIĄŻKA „PSYCHOLOGIA KOBIET” – TERAZ PROMOCJA DARMOWA WYSYŁKA


Odbierz książkę [Darmowa wysyłka] ›

Poziom stresu

Z reguły dużo większy stres towarzyszy na randce kiedy jest ona statyczna (kawiarnia, restauracja), a kiedy dużo się dzieje (gry i zabawy, wydarzenie na mieście) to poziom stresu jest dużo mniejszy, bo umysł jest zajęty innymi rzeczami. Często kiedy dużo się dzieje, jest też dużo śmiechu, a śmiech bardzo rozluźnia atmosferę.

Prywatność

Jeśli idziesz na pierwszą randkę to nie przykładaj dużej uwagi do prywatności, w końcu celem pierwszej randki jest wstępne poznanie drugiej osoby, chodzi bardziej o rozmowę i dobrze spędzony czas, a nie o intymny dotyk i ostre posuwanie spraw do przodu. Miejsca charakteryzujące się większą prywatnością lepiej wybierać na kolejne randki, kiedy kobieta już Cię lubi, ufa Ci i jest Tobą zainteresowana.

Efektywność randki

Jest ściśle związana z poziomem odczuwanego stresu, doświadczeniem randkowym, umiejętnościami prowadzenia ciekawej rozmowy. Bardziej doświadczona osoba powinna wybierać miejsca gdzie liczy się tylko rozmowa, mniej doświadczona powinna wybrać miejsce gdzie poziom stresu jest mniejszy i więcej się dzieje np. GRY I ZABAWY.

Wydatki

Koszty randki zalezą oczywiście od tego ile zarabiasz i jaki masz budżet na randki.

Gdzie Ty powinieneś zabrać dziewczynę na randkę?

Zastanów się na jakim poziomie zaawansowania jesteś, określ jaki masz budżet na randkę i wybierz najbardziej odpowiednie miejsce dla siebie, na podstawie wykresu.

To bardzo ważne, bo od tego może zależeć sukces z dziewczyną, którą poznałeś. Twój wybór na tym etapie jest wybitnie ważny, ponieważ randka z grą planszową czy grą w bilard, może skończyć się górą śmiechu i ogromną dawką pozytywnej wibracji, a randka w restauracji całkowitą klapą, pełną niekomfortowych chwil ciszy.

Wybór miejsca to pozornie nieistotna rzecz jednak jest ona bardzo ważna i od niej może zależeć czy wyjdzie Ci z dziewczyną czy nie.

To już wszystko w temacie: „Gdzie zabrać dziewczynę na randkę?”. Zapraszam do innych wpisów:

Sprawdź też inne artykuły:

 1. Jak zacząć rozmowę z dziewczyną [PRZYKŁADY VIDEO]
 2. Gdzie szukać wartościowej dziewczyny do związku?
 3. Jak zagadać do dziewczyny na FB?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *