Jak odzyskać byłą dziewczynę? - część 2 - Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

Jak odzyskać byłą dziewczynę? – część 2

Witaj w drugiej części poradnika. W tej części dowiesz się jak przejść do konkretu i odzyskać byłą.

Możesz ją odebrać pod tym linkiem:

www.jakodzyskacbyladziewczyne.pl

Poniżej artykuł.

Jak odzyskać byłą dziewczynę – tekst

Zrobiłeś to co pisałem w części pierwszej, minął czas to teraz warto umówić się z Twoją byłą dziewczyną i uszykować sobie tekst, który jej powiesz, i który pokaże jej, że przemyślałeś to co się stało kiedyś i dlaczego wasz związek się rozpadł. Zrób to tak:

Znaczy rozpocznij z nią rozmowę na fb i po chwili napisz: „mam wolne wtorkowe popołudnie, zjesz ze mną naleśniki/wypijesz kawę/skoczysz na obiad?”. Jeśli widzisz, że ona się waha i nie chce się z Tobą spotkać to możesz napisać jeszcze:

„Kasia, jestem innym facetem niż kiedyś, zrozumiałem, że między nami się wszystko skończyło, po prostu lubię Cię i chcę zjeść naleśniki jak z koleżanką”.

Kiedy ona się już zgodzi i umówicie się, to pora na tekst, który brzmi tak:

„Wiesz co Kasiu, u mnie ostatnio wszystko dobrze, powiem Ci, że jakiś czas temu myślałem sobie o swoim zachowaniu i sam nie wiem co się ze mną działo, nie rozumiem dlaczego [tutaj wymieniasz wszystkie punkty z listy], sam nie wiem kim ja wtedy byłem, to chyba nie byłem ja, ale może dobrze się stało, bo dowiedziałem się czegoś o sobie, szkoda tylko, że ty musiałaś to znosić :)” w chwili tęsknoty. A na to właśnie powinieneś czekać jeśli plan się posypie i dziewczyna Ci odmówi.

Pamiętaj o tym, że tak jak Ty masz chwile w których tęsknisz za swoją byłą, tak samo dla niej jest to trudny okres. Ona też myśli o Tobie i zastanawia się, czy nie lepiej wszystko jeszcze jakoś poskładać. 

Jeśli zrobisz wielką awanturę, obrazisz ją, powiesz kilka słów za dużo, to ona w tych chwilach za żadne skarby świata nie napisze, będzie cierpiała, wspominała, ale nie napisze.

Nie trać cierpliwości, zajmij się swoimi sprawami i postaraj się spokojnie wyczekać na odpowiedni moment, w którym ona będzie chciała się spotkać. To już tyle w temacie: „Jak odzyskać byłą dziewczynę?”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *