Jak poderwać dziewczynę? [Sprawdzone Porady] - Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

Jak poderwać dziewczynę? [Sprawdzone Porady]

Czy zastanawiałeś się kiedyś czy jest jakiś zestaw zasad, który odpowiada za sukcesy z kobietami i sprawdza się w ogromnej większości przypadków?

Wiele osób mówi, że kobiet nie da się zrozumieć i nie ma zbioru czynników, prawidłowości, które odpowiadają za udany podryw. Inni mówią, że liczy się tylko dobry wygląd i zasobny portfel. Tak naprawdę wszyscy mają trochę racji i jednocześnie bardzo się mylą. Ostatnich 8 lat obserwacji i własnych doświadczeń pozwoliło mi dojść do wniosku:

Facet, który odnosi sukcesy z kobietami stosuje się do poniższych zasad:

Humor

Bardzo często rady od kobiet, na temat tego jak poderwać dziewczynę, są zupełnie bezwartościowe, często możesz usłyszeć: „bądź sobą”, „kup jej kwiaty”, „bądź miły”. Te rady nic nie wnoszą, a czasami nawet pogarszają sytuację z dziewczyną.

Jednak jest jedna rzecz, o której często mówią kobiety i jest ona bardzo wartościowa. Jest to POCZUCIE HUMORU. Kobiety mówią: „musisz być trochę zabawny”. To jedna z nielicznych rad, która naprawdę sprawdza się w praktyce i rzeczywiście działa. .

Jednak co to dla Ciebie znaczy?  Miej poczucie humoru to tak naprawdę puste słowa – łatwo powiedzieć.

Dużo osób ciągle trąbi o poczuciu humoru, ale prawie nikt nie mówi jak nabyć tę umiejętność. Nikt nie mówi jak nauczyć się odpowiednio żartować tak, żeby kobieta przed snem myślała: „ten facet ma takie poczucie humoru, mmmm…”.

Humor jest ekstremalnie ważny, ponieważ spełnia jedną bardzo istotną funkcje- zdejmuje blokady podczas rozmowy i rozluźnia atmosferę. Często kiedy „zagadasz” dziewczynę, kiedy zaczniesz z nią rozmowę, to tworzy się lekko niekomfortowa atmosfera, pewna bariera pomiędzy Wami. Właśnie wtedy humor jest zbawienny.

Ta niekomfortowa atmosfera wynika z kultury jaka panuje w Polsce. Zagadywanie i poznawanie nowych osób nie jest w naszym kraju normalne. Są kraje w których rozpoczęcie rozmowy jest na porządku dziennym, w Polsce tak nie jest i dlatego początkom znajomości towarzyszy dyskomfort.

To niesamowite, że kiedy rozmawiasz z kobietą i zastosujesz odpowiedni sytuacyjny żart, to nagle, dosłownie w jednej sekundzie, znika cała presja, która wisiała w powietrzu. Dziewczyna śmieje się, otwiera swoją mowę ciała i zaczyna Cię coraz bardziej lubić.

Faceci, którzy są bardzo towarzyscy, do których kobiety same lgną, mają opanowaną tę umiejętność na dobrym poziomie, za to faceci, którym nie wychodzi, często są bardzo sztywni i nie potrafią rozluźnić atmosfery.

Najważniejszą funkcją humoru jest całkowite zdjęcie presji, blokad, napiętej atmosfery, którą oboje czujecie na początku poznawania się.

Jak nauczyć się poczucia humoru?

No dobrze… „Ale jak ja mam nauczyć się takiego poczucia humoru?” – możesz sobie teraz myśleć

Na początku musisz wiedzieć, że nie chodzi o to, że masz opowiadać żarty, kawały. Chodzi o sytuacyjne „wstawki”, które są śmieszne i błyskotliwe. Mistrzami w tym są komicy i osoby prowadzące rozrywkowe programy. Tak naprawdę sztuka poczucia humoru polega na przyjęciu odpowiedniego sposobu myślenia i wykorzystywania skojarzeń.

Jeśli chcesz ćwiczyć i nabyć poczucie humoru, to świetnym pomysłem będzie oglądanie komików, którzy wymyślają żarty na bieżąco i improwizują. Kopalnią wiedzy na temat poczucia humoru jest program Kuby Wojewódzkiego (bez względu na to czy go lubisz, czy nie, możesz od niego nauczyć się jak wprowadzać humor do rozmowy), który opanował tę sztukę po mistrzowsku. Ważne jest, żebyś oglądał te programy i postarał wczuć się w osoby żartujące. Próbował wejść w ich głowy i postarał dojść do tego jak oni wpadli na dany żart. Zauważysz, że wszystko oparte jest o skojarzenia.

Przykłady:

Kiedy rozmawiam z kobietą poznaną w sklepie i ona mówi mi, że właśnie kupuje nową sukienkę, to mogę wykorzystać tę informację i zażartować sobie mówiąc:

„Fajna sukienka, myślisz, że na mnie też by dobrze wyglądała? :)”

Podczas gdy większość facetów powiedziałaby po prostu „fajna sukienka”.

Zobacz… taki mały żart, a na pewno spowoduje uśmiech na twarzy kobiety i ożywi rozmowę. Jeśli podczas rozmowy z kobietą będziesz skupiał się na myśleniu kreatywnym i wymyślaniu takich małych żarcików, to sam zobaczysz, że zacznie Ci wychodzić, a kobiety nie będą chciały od Ciebie uciekać.

Możesz wcześniej potrenować sobie w gronie swoich znajomych. Spróbuj powiedzieć coś śmiesznego, jeśli nikt się nie zaśmieje, to nie przejmuj się. Potem, w domu, zastanów się co mogłeś powiedzieć, żeby żart był bardziej śmieszny.

Opanowanie tej sztuki sprawi, że będziesz prowadził lepszą rozmowę, niż ogromna większość facetów. Tak naprawdę na palcach jednej ręki można policzyć osoby, które potrafią rozśmieszyć inną osobę, w pierwszych minutach poznawania się. Rozmowa bez żartu jest nudna, potęguje niekomfortową atmosferę i prowadzi do porażki. W dalszej części artykułu będzie punkt o improwizacji, tam zamieściłem więcej konkretów jak to robić, więc po prostu czytaj dalej.

Emanacja szczęściem

Poczucie humoru, uśmiech na twarzy, sprawia że komunikujesz kobiecie szczęście. Idąc dalej – szczęście komunikuje dziewczynie, że powodzi Ci się w życiu. A to znaczy, że jesteś zaradnym facetem, któremu niczego nie brakuje. Kobiety uwielbiają zaradnych i szczęśliwych facetów, którzy emanują radością.

Zastanów się teraz… Co komunikujesz, kiedy masz poważną, grobową minę na twarzy?

Oczywiście wysyłasz jej sygnały, że Ci się nie powodzi.

Nawet jeśli nie czujesz się fantastycznie i nie powodzi Ci się narazie za bardzo w życiu, to uśmiechaj się mimo wszystko!

Jeśli nie jesteś jeszcze szczęśliwy i zaczniesz rozmawiać z kobietą przybitym głosem, z wypisanym smutkiem na twarzy, to dostaniesz szybką zlewkę. Taka jest brutalna rzeczywistość. Fajna dziewczyna nie polubi Cię za to, że jesteś przybity i smutny.

„Bądź sobą” to słowa, które są najczęstszą radą od kobiet. Okej, bądź sobą, jeśli już dobrze potrafisz podrywać i odnosisz sukcesy z kobietami, jeśli ich narazie jeszcze nie odnosisz, to nie bądź sobą, tylko zastosuj się do wskazówek z tego artykułu, bo to da Ci największe szanse na sukces.

Albert Einstein mówił: „Głupotą jest robić ciągle to samo i oczekiwać różnych rezultatów”. Jeśli dotychczas nie miałeś takich sukcesów z kobietami jakie chciałbyś mieć, to UWAGA!!! –  PORA COŚ ZMIENIĆ. Rady typu „bądź sobą”, są nic nie warte i nie pomogą Ci.

Dostatek

Kobiety uwielbiają facetów, mających łatwość poznawania nowych osób. Jeśli kobieta czuje, że Ty jesteś z nią, ale wie też, że możesz mieć inne kobiety, to jest to dla niej bardzo pociągające. Ona czuje się wtedy przy Tobie wyjątkowa. Faceci mający dostatek wśród kobiet, działają 5 razy bardziej na kobiety, niż faceci, którzy nie radzą sobie z płcią przeciwną.

Oczywiście tutaj jest bardzo łatwo przegiąć. Jeśli kobieta zobaczy, że się chwalisz, albo za bardzo pokazujesz, że możesz mieć inne, to osiągniesz efekt odwrotny do zamierzonego. Jeśli jednak będziesz uśmiechnięty, prowadził fajną, ciekawą rozmowę, to ona automatycznie założy, że nie masz problemu z poznawaniem kobiet i, że masz dostatek, a to bardzo spotęguje jej zainteresowanie.

Zauważyłem, że świetnie działa jedna technika. Kiedy jestem z kobietą na randce, to często zaczynam rozmawiać o wakacjach, następnie wyciągam swój telefon, żeby pokazać jej zdjęcia z wakacji i niby przypadkiem przesuwając na ekranie zdjęcia, co jakiś czas ona widzi zdjęcia z imprezy, kiedy jestem z innymi kobietami oraz znajomymi.

To świetny sposób, żeby subtelnie pokazać kobiecie, że masz dostatek. Jeśli narazie jeszcze nie masz takich fotek, to nie przejmuj się. Wystarczy, że będziesz uśmiechnięty, w miarę wyluzowany i nauczysz się prowadzić ciekawą rozmowę, a kobiety same wywnioskują, że jesteś atrakcyjnym facetem, który nie ma problemu, żeby zdobyć inną dziewczynę.

Arogancja i pewność siebie

Czy słyszałeś kiedyś, że zdecydowany facet kręci kobiety? Na pewno tak. Wahanie się, niezdecydowanie, nerwowe ruchy, przestraszona twarz, to cechy za które kobieta Cię nie pokocha. Arogancja i aroganckie teksty, od czasu do czasu, są fantastyczne podczas podrywania. Kiedy mówisz coś aroganckiego, to w podtekście przekazujesz bardzo wiele pożytecznych dla Ciebie cech.

Niezdecydowany, zbyt miły facet nigdy nie powie do kobiety aroganckiego tekstu, więc jeśli Ty to robisz, to w jej oczach jawisz się jako pewny siebie gość.

Oczywiście ważny jest umiar. Jeśli będziesz zbyt często arogancki, to wyjdziesz na dupka, który ma ze sobą jakieś problemy. Aroganckie testy wymagają wyczucia i muszą być powiedziane z uśmiechem na twarzy. Aroganckie teksty nie mają na celu obrazić kobiety. Przykład:

Kobieta siada obok Ciebie, a ty mówisz:

„Lepiej nie siadaj tak blisko mnie, bo się zakochasz i będziesz podniecona 🙂 🙂 🙂 ”  – mówisz to i na twarzy masz szeroki uśmiech.

Takie teksty na początku poznawania się lub na randce pokazują, że jesteś naprawdę pewny siebie, bo sobie pozwalasz na takie odważne słowa. Wiele kobiet radząc Ci na temat podrywania, powie Ci, żebyś był miły i ostrożny z kobietami.

Jednak paradoks polega na tym, że jeśli taki będziesz, to szybko usłyszysz: „bądźmy przyjaciółmi”.

Pamiętaj! Arogancja to nie obrażanie, ale odważne teksty, mówione z szerokim uśmiechem na twarzy i zadziornym spojrzeniem.

Mowa ciała

To jak się poruszasz, jak się zachowujesz, jaką masz postawę ciała, mówi kobiecie jaki jesteś. Czy jesteś konkretny, pewny siebie, czy nieśmiały i przestraszony. Postawa Twojego ciała ma bezpośredni wpływ na samopoczucie. Jeśli przybierasz postawę zamkniętą, to automatycznie poczujesz się mniej pewnie.

Kiedy rozsiadasz się wygodnie i Twoja mowa Ciała jest otwarta, to poczujesz się lepiej. Więc nawet jeśli źle się czujesz i Twoje ciało przybiera postawę zamkniętą, a Ty trochę na siłę rozsiądziesz się wygodnie, oprzesz się o oparcie fotela i uśmiechniesz się, to wewnętrznie poczujesz się lepiej, a kobieta zauważy, że jesteś zrelaksowany i pewny siebie.

Warto obejrzeć kilka filmów z Bradem Pittem, który przybiera otwarte pozycje ciała i sprawia wrażenie bardzo pewnego siebie faceta.

Męskość

Większość niepowodzeń z kobietami leży w tym punkcie. Kobiety ceną i uwielbiają męskie zachowania. Czasami mówią, że lubią miłych facetów, dżentelmenów i facetów z klasą, ale potem widzą film z Bogusławem Lindą, który jest bezczelny, arogancki, aż do przesady pewny siebie i fantazjują o nim przed snem.

Nie chodzi o to, żeby się bić, strzelać do ludzi i ciągle pokazywać „wielkie jaja”. Chodzi zwyczajnie o zdecydowanie i konkretne zachowania. Jeśli kobieta widzi, że facet: peszy się, wstydzi się rozmawiać na odważniejsze tematy (np. o seksie), waha się, jest zbyt ostrożny na randce, to właśnie sprawia wrażenie niezdecydowanego faceta, który nie jest męski.

Media czasami wmawiają nam, facetom, że powinniśmy być szarmanccy, że powinniśmy stawać na głowie, żeby poderwać dziewczynę, że powinniśmy być bardzo ostrożni, a to wszystko odbiera nam to, co kobiety kochają, czyli męskość, która sprawia, że kobieta czuje się przy nas podniecona i jednocześnie bezpieczna.

Polecam Ci włączyć na youtube kilka wywiadów z Bogusławem Lindą i zobacz jak kobiety o nim mówią w komentarzach. Facet jest bardzo zdecydowany, bezpośredni, czasami przeklina i mówi naprawdę ostre rzeczy, a kobiety piszą, że chciałby go mieć.

Obserwuj swoje zachowania (czy jesteś zdecydowany, dosyć konkretny) i porównuj je do swoich „modeli męskości”, czyli osób, które już są takimi, jakimi Ty chciałbyś się stać.

Męskość i pewność siebie jest powiązana z poczuciem bezpieczeństwa oraz przetrwaniem. Jeśli kobieta widzi konkretnego, męskiego faceta, to chce z nim być.

Budowanie wartości

Poruszyć ten temat to jak poruszyć gniazdo szerszeni. Wartość to coś co pozycjonuje ludzi wyżej lub niżej na drabinie społecznej. Bardzo wiele osób chwali się i mówi o sobie w samych superlatywach, aby być lepiej traktowanym przez innych. Umiejętne budowanie swojej wartości to wbrew pozorom nie taka łatwa sztuka. Podczas rozmowy z kobietą będziesz miał dużo okazji, żeby zbudować lub całkowicie popsuć swoją wartość.

Pytania o prace, o Twoje sukcesy, opowiadanie historii ze swojego życia, wszędzie tam możesz zbudować sobie wartość poprzez subtelne wtrącenia ATRAKCYJNYCH cech o Tobie.

W punkcie powyżej pisałem, że męskość, pewność siebie sygnalizuje kobiecie poczucie bezpieczeństwa na pierwotnym poziomie. Na mniej pierwotnym poziomie czyli społecznym, kobieta również chce czuć się bezpiecznie, więc chciałaby mieć faceta, któremu powodzi się w życiu.

Chce mieć faceta, który ma dobrą pracę, albo swój biznes, nie mieszka z mamą, jest zaradny i potrafi sobie poradzić w życiu. Nie płacze kiedy coś idzie nie po jego myśli, a raczej trzyma twardo ster swojego życia. Dlatego kiedy masz okazję to mów SUBTELNIE kobiecie o tym, że odnosisz sukcesy w życiu i jesteś zaradny.

Tutaj bardzo łatwo wyjść na chwalipiętę, dlatego musisz przekazywać atrakcyjne cechy o sobie bardzo mądrze, tak żeby kobieta nie odebrała Cię za faceta, który chce jej zaimponować.

Na przykład…

Historia o tym jak nurkowałeś w ciepłych krajach, albo uratowałeś tonące dziecko są świetnie i pokazują wiele atrakcyjnych cech, ale najważniejsze jest, żeby umieć je wpleść w rozmowę, tak aby nie wszyło, że się przechwalasz. Uda Ci się to, jeśli Twoja historia (przekazująca atrakcyjne cechy o Tobie) będzie wynikała z tego co kobieta mówiła wcześniej. Przykład:

Kobieta: A ja natomiast uwielbiam arbuza i pomarańcza

Facet: Ojej… arbuza? Też go kocham i właśnie przypomniałaś mi moje wakacje w Egipcie. Kiedy nurkowaliśmy i płynęliśmy łodzią, to po każdym nurkowaniu, byliśmy strasznie głodni i wtedy opiekun naszej wyprawy przynosił pokrojone arbuzy, kiedy go jadłem to prawie dostawałem orgazmów 😀 😀 😀

Kobieta: Ty nurkujesz?

Facet: (leci historia z nurkowania)

Zauważ, że kiedy mówisz na przykład o wakacjach, to w podtekście przekazujesz kobiecie, że:

 • dobrze zarabiasz, bo stać Cię na wycieczki i nurkowanie,
 • lubisz podróżować czyli jesteś ciekawy i odważny,
 • masz znajomych, którzy Cię lubią, bo jechali tam razem z Tobą (wcześniej mówisz w historii, że leciałeś na wyprawę ze znajomymi), a to znaczy, że jesteś normalny, bo inni Cię lubią,
 • jesteś facetem z pasją.

Zastanów się jakie historie opowiadasz kobietom i jak mógłbyś je poprawić, tak aby przekazać atrakcyjne cechy. Pamiętaj, żeby nie mówić o rzeczach negatywnych np. o tym, że się upiłeś i urwał Ci się film, o tym, że wymiotowałeś, że poddałeś się w jakiejś sytuacji, że Ci nie wyszło, że byłeś zatrzymany na policji, itd.

Bardzo dobrym pomysłem jest ułożenie sobie kilku historii w domu, a potem na randce, czy podczas poznawania się, po prostu możesz je powiedzieć. Budujesz sobie wtedy wartość i kobieta jest Tobą bardziej zainteresowana. Najlepiej, żeby historie były prawdziwe albo bardzo bliskie prawdy – część kobiet bardzo dobrze wyłapuje kłamstwa.

CZYTELNIKU! MAM DLA CIEBIE PREZENT!

KSIĄŻKA „PSYCHOLOGIA KOBIET” – TERAZ PROMOCJA DARMOWA WYSYŁKA


Odbierz książkę [Darmowa wysyłka] ›

Dotyk i pocałunek

Jeśli znajomość z kobietą się nie rozwija, to znaczy, że umiera. Nie licz na to, że kobieta sama zacznie Cię dotykać i całować- to się nie stanie. Na dodatek jeśli będziesz tylko gadał z kobietą ciągle i nie starał się przesuwać znajomości na bardziej intymne tory, to w końcu usłyszysz słowa: „zostańmy przyjaciółmi”.

To bardzo ważne, żeby na randce zaczynać subtelnie dotykać kobietę. Najpierw bardzo niezobowiązująco, aż po bardziej intymny dotyk: jej kolana, kark, dłonie, pocałunek. Chodzi o to, aby dotykać kobietę wtedy kiedy ona sama tego chce i kiedy jest realnie Tobą zainteresowana.

Zaznaczam, że nie mam tutaj na myśli nachalnego dotyku lecz dotyk subtelny i wyważony. Jeśli dziewczyna się uśmiecha, lubi Cię, atmosfera jest przyjemna, to dotyk będzie pozytywnie odebrany przez kobietę. W artykule poniżej udostępniam Ci spis sygnałów zainteresowania. Jeśli będziesz je rozpoznawał, to będziesz wiedział kiedy kobieta naprawdę Cię lubi:

24 najważniejsze oznaki zainteresowania kobiet → 

Jeśli nie jesteś pewien, czy dziewczyna zaakceptuje Twój dotyk, to zawsze możesz powiedzieć:

„Jest naprawdę przyjemnie z Tobą, podoba mi się, że masz pasje i jesteś ambitną kobietą, chętnie bym Cię pocałował, ale nie lubię robić czegoś bez czyjejś zgody i nie wiem czy to dobry moment…?” 

Jeśli chcesz zobaczyć jak ja wprowadzam dotyk na randce z kobietą, to możesz zobaczyć nagranie:

–> Jak dotykać kobietę na randce?  – przewiń film do minuty: 1:40

Wyraźna mowa i słownictwo

Jeśli chcesz wiedzieć jak poderwać dziewczynę to musisz wiedzieć, że ważne jest, aby mówić głośno i wyraźnie. Wiele osób mówi w języku polskim bardzo słabo, często ucina końcówki i mówi niewyraźnie. Zadbaj o swój sposób mówienia, naucz się płynnie i składnie mówić, bo to bardzo Ci pomoże.

To jak się wysławiasz świadczy o Twojej inteligencji i obyciu towarzyskim. Facet, który potrafi się wysłowić przekazuje kobiecie, że dużo gadał z ludźmi i że jest towarzyską osobą, która nie przesiedziała całego swojego życia w piwnicy przed komputerem. Dodatkowo dobrze jakbyś posiadał dość bogaty zasób słów, to pomoże Ci mówić płynnie i nie zastanawiać się długo nad zdaniem, które wypowiesz.

Wpisz sobie w przeglądarkę „jak ćwiczyć dykcję i mowę” i zacznij codziennie wykonywać ćwiczenia. Dodatkowo staraj się codziennie, mówiąc do kogoś, używać różnych słów, również takich mniej popularnych. 

Poprawna pisownia

Popełniasz błędy ortograficzne? To nie wróży dla Ciebie dobrze. Twoja pisownia mówi jaką jesteś osobą. Kobiety lubią inteligentnych facetów. Dlatego jeśli masz z tym problem, to nie zamiataj go pod dywan. Ortografii można się nauczyć.

Nie chodzi o to, żebyś w rozmowie z kobietą stawiał wszędzie przecinki, średniki, dwukropki itd. Chodzi o to, żebyś nie popełniał rażących błędów, bo to bardzo słabo wygląda i przekazuje negatywne cechy. Ostatecznością są aplikacje, programy, które poprawiają Twoje błędy. Zanim wyślesz wiadomość do dziewczyny, to możesz sprawdzić czy nie ma tam błędów.

Wywiad- stop

Udany podryw, to nie wywiad, ani rozmowa kwalifikacyjna. Jednym z największych błędów, które popełniają faceci podczas poznawania się z kobietą jest ciągłe zadawanie pytań.

– A skąd jesteś?

– A gdzie idziesz?

– A ile masz lat?

– A gdzie pracujesz?

Musisz zrozumieć, że jeśli kobieta Cię nie zna, to nie możesz zrzucać ciężaru rozmowy na nią. Sam musisz na początku prowadzić rozmowę i nie możesz liczyć na to, że kobieta zacznie Ci żywo i bogato odpowiadać. Kobieta najczęściej opowie Ci na te pytania krótko i cała rozmowa się zepsuje. Podam Ci teraz 2 scenariusze rozmów- dobry i zły.

ZŁY

Facet- Hej, zauważyłem Cię i postanowiłem, że do Ciebie zagadać, jak masz na imię?

Kobieta- Ania

Facet– Ooo, ja jestem Adam, gdzie idziesz?

Kobieta– Do sklepu

Facet: Co idziesz kupić?

Kobieta– Sukienkę

Facet- A jesteś stąd?

Kobieta– Wiesz co… ja nie mam zbyt wiele czasu, jestem stąd, ale muszę uciekać..

Facet– To może wymieńmy się kontaktami

Kobieta– Jestem zajęta, mam chłopaka

DOBRY

Facet– Hej, zauważyłem Cię idąc do Empiku, zaintrygował mnie Twój sposób ubioru, te niebieskie spodenki, bardzo fajnie zgrywają się z koszulką… To był zamierzony wybór, czy po prostu losowy strzał?

Kobieta– Haha, dzięki, losowy wybór

Facet– To znaczy, że masz dobry gust i intuicje co założyć, żeby spodobać się facetom 🙂 Jestem Adam, a Ty?

Kobieta– Ania

Facet– Wiesz… myślę, że wiele osób dzisiaj ubiera się bardzo jednostajnie i według schematu, a Ty potrafisz się wyróżnić, intuicja mówi, mi że pewnie jesteś osobą, która jest spontaniczna i potrafi być szalona…

Kobieta– Tak, masz rację, potrafię być spontaniczna

Facet– To mi się bardzo podoba. Uważam, że osoby, które są spontaniczne, są dużo ciekawsze…  Ja przyznam szczerze, czasami też lubię zrobić coś szalonego, takie chwile najczęściej zostają na długo w pamięci. Na dodatek fajne jest to, że się uśmiechasz, wiele osób w PL chodzi jakby „smutnych”, a Ty wydajesz się pozytywną osobą

Kobieta– Haha, bardzo mi miło 🙂

Facet– Wiesz, że to szalone co teraz powiem, ale mam ochotę bardziej Cię poznać, nie mam dużo czasu, bo jestem potem umówiony, ale chętnie napiłbym się z Tobą kawy, tutaj niedaleko jest kawiarnia, chodźmy 🙂

Kobieta– Wiesz co nie jestem pewna…

Facet– Wyluzuj, raz się żyje 🙂 Sam nie mam zbyt wiele czasu, mam jakieś (patrzy na zegarek) 15- 20 minut

Kobieta– Okej, chodźmy 🙂

Tak wyglądają 2 najczęstsze scenariusze dobrego i złego podejścia do kobiety, po prostu w ciągu dnia. Zauważ, że w drugim scenariuszu facet dużo więcej mówi i daje od siebie.

Nie zadaje ciągle nowych pytań, ale komentuje jej zachowanie, sposób ubioru i to co mówi mu intuicja na jej temat. Po takiej krótkiej rozmowie duża część kobiet pójdzie z Tobą na szybką randkę.

Największym zabójcą fajnej rozmowy jest  ciągłe zadawanie pytań – tak robi większość facetów.

Improwizacja

W punkcie wyżej pisałem o ciekawej rozmowie. No dobra, ale jak nauczyć się prowadzić fajną rozmowę i mieć poczucie humoru? Nie ma idealnego schematu, dlatego powinieneś trzymać się ogólnych zasad i do tego improwizować.

Ogólne zasady:

 • nie zadawaj wielu pytań
 • uśmiechaj się
 • komentuj POZTYWNIE jej ubiór i zachowanie
 • utrzymuj przyjazny kontakt wzrokowy
 • szukaj okazji do żartu
 • słuchaj co ona mówi

Jeśli będziesz trzymał się tych zasad i będziesz miał je zawsze „z tyłu głowy”, to zdaj się na improwizacje, czyli sytuacyjne prowadzenie rozmowy. Oczywiście improwizacje można ćwiczyć i poniżej możesz poznać kilka ćwiczeń:

Ćwiczenia na spontaniczność i improwizacje:

Ćwiczenia na spontaniczność i improwizacje - KLIKNIJ TUTAJ →

1. Gry rozwijające szybkość reakcji i kreatywne myślenie (zaczerpnięte z książki „Praktyczna Improwizacja”- Michał Mącznik, Artur Król)

 • Ćwiczenie 1-  Alfabetyczne zdania

Zagraj z drugą osobą w grę, która polega na tym, aby kolejne mówione zdania zaczynały się na kolejne litery alfabetu. Przykład z Darkiem i Kasią:

Darek: Ależ się dzisiaj zmęczyłem…

Kasia: Błagam nie narzekaj, też jestem zmęczona

Darek: Całkiem fajnie, że możemy razem, zmęczeni, spędzić ten dzień i się relaksować

Kasia:  Dobra, dobra, już wiem co masz na myśli…

Darek: Eee tam, daj spokój, myślałem tylko, że zrobisz mi masaż, a Ty sobie wyobrażasz nie wiadomo co… 🙂

Kasia: Fajne masz wytłumaczenie, zależy Ci tylko na jednym 🙂

Darek: Goło i wesoło z Tobą jest 😉

Kasia: Hamuj się świntuchu…

Darek: I chodź już do mnie, bo muszę coś Ci pokazać ciekawego…

 • Ćwiczenie 2 – Po jednym słowie

Zaproś znajomych i zagrajcie w grę, taką, że każda osoba może powiedzieć tylko jedno słowo w kolejce. Ciąg tych słów musi mieć sens, tak żeby stworzyć ciekawą historię. Czyli siadacie sobie w kółku i jeden z Was mówi jakieś słowo, druga osoba drugie i tak w kółko. Starajcie stworzyć z tego ciekawą historię.

 • Ćwiczenie 3- Lista słów

Wybierz w myślach liczbę od 1 do 20. Nie możesz jej zmienić. Teraz poniżej zobacz jakie słowa są pod Twoją wybraną cyfrą. Następnie kiedy z pierwszą napotkaną osobą, z którą będziesz rozmawiał skieruj rozmowę tak, żeby użyć tych 3 słów w różnych zdaniach.

 1. Klawiatura, butelka, sok
 2. Roleta, Lampa, pendrive
 3. Powerbank, klej, słuchawki
 4. Krzesło, kamera, pufa
 5. Deska, żarówka, tło
 6. Dywan, Farba, Wi-F
 7. Książka, głośnik, cytryna
 8. Zegarek, Otwieracz, Lody
 9. Pudełko, laptop, odkurzacz
 10. Wędka, Radio, Telefon
 11. Przedłużacz, żaba, ananas
 12. Meksyk, Klub, Rozmowa
 13. Sufit, Dziecko, Władca Pierścieni
 14. Sztuczka, Okno, Jabłko
 15. Piec, Pies, Oczko wodne
 16. Trawa, Żelazko, Pole
 17. Waga, Drabina, Fotel
 18. Bokserki, Maść, Winogrono
 19. Galeria handlowa, Żurek, Plaża
 20. Mieszkanie, Olejek, Pomost

2. Nie myśl, nie projektuj, nie planuj – bądź tu i teraz.

Rozmowa zawsze będzie kiepsko szła, kiedy będziesz zbyt dużo myślał. Kiedy uda Ci się być TU I TERAZ, to będziesz dużo bardziej spontaniczny. Ważne jest, żebyś zastosował się do punktu, w którym omówiłem strach przed podejściem, ponieważ, to właśnie stres, strach, często sprawiają, że nie potrafimy wyluzować i zbyt dużo myślimy.

Im bardziej będziesz tu i teraz, im mniej będziesz myślał, tym Twoja kreatywność będzie lepiej pracowała.

3. Bądź uważny

Czy miałeś kiedyś tak, że brakowało Ci tematów do rozmów? No właśnie…

To dlatego, że nie skupiłeś się na obserwowaniu otoczenia i drugiej osoby. Kiedy rozmawiasz z kobietą, to skup się na słuchaniu i obserwowaniu jej oraz otoczenia, skup się tak mocno, jakby od tego zależało Twoje życie. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile tematów znajdziesz do rozmowy.

Nagle zauważysz, że ona ma ciekawą biżuterię, że jej skarpetki są w ciekawe wzorki, że obok Was, akurat jest sex shop itp. Skup się, bądź uważny, słuchaj jej, obserwuj ją, rozejrzyj się wokół siebie, a rozmowa będzie bogata w różne wątki i nabierze niesamowitej energii.

Zachęcanie do inwestowania

Jak myślisz… Co byś sobie bardziej sobie cenił: wycieczkę na ciepłą wyspę, na którą miesiącami odkładałeś pieniądze, czy wycieczkę, która ktoś postawił ci za darmo?

Tak samo jest z kobietami. Jeśli tylko ty będziesz inwestował w rozmowę, to ona się rozleniwi i nie będzie zaangażowana. Nie chodzi tu o inwestycję pieniężną, ale o inwestycję w postaci dbania z jej strony, aby rozmowa była ciekawa.

Na początku kiedy zagadujesz do kobiety , to TWOJĄ rolą jest ciągnąć rozmowę przez pierwsze kilka/kilkanaście minut– to Ty musisz prowadzić rozmowę i dbać o to, żeby była ciekawa. Jednak później, wraz z każdą kolejną minutą, powinieneś zachęcać kobietę, do wkładania od siebie w rozmowę więcej wysiłku.

Jeśli kobieta będzie starała się, żeby rozmowa była dobra, żebyś ją polubił bardziej, to właśnie inwestuje w Waszą relację i kiedy będziecie parą, to ona będzie bardziej Cię ceniła- bo nie zdobyła Cię bez wysiłku.

Jak zachęcać kobietę do inwestowania w Waszą relację?

 • Poprzez osobiste pytania

– Jakie masz pasje w życiu?

– Co jest w Tobie co wyróżnia Cię spośród innych kobiet?

– Jakie jest Twoje największe marzenie?

– Jakie masz cele w życiu?

Zauważ, że te pytania są dość osobiste, jeśli dziewczyna odpowiada Ci na nie, to jej zaangażowanie rośnie. Często kobiety odpowiadają na nie w taki sposób, żeby postawić się w dobrym świetle przed Tobą. Na przykład mówią, że wyróżnia je od innych kobiet, to że XYZ.

Jeśli dziewczyna odpowiada na takie pytanie, to znaczy, że trochę chce Ci zaimponować. A skoro chce Ci zaimponować, to znaczy, że jest Tobą zainteresowana i jednocześnie inwestuje w Waszą rozmowę.

 • Poprzez pauzy

Kiedy ciągle Ty mówisz, to w pewnym momencie możesz zrobić pauzę, patrzyć dziewczynie w oczy, z uśmiechem na twarzy i czekać, aż ona sama zacznie mówić. Przez małą chwilę być może zrobi się cisza w rozmowie i mały dyskomfort, ale kiedy dziewczyna zacznie mówić, to właśnie zaczyna bardziej inwestować w relację z Tobą. Nie rób długich pauz w ciągu kilku/kilkunastu pierwszych minut rozmowy.

 • Poprzez propozycje spotkań

Kiedy spotkaliście się już raz lub więcej, to możesz napisać dziewczynie, żeby teraz ona zaplanowała wyjście w jakieś miejsce. Niech ona wymyśli plan i Cię gdzieś wyciągnie. Oczywiście robiąc to, angażuje się bardziej.

Kontakt wzrokowy

Starsi ludzie często mówili, że oczy są zwierciadłem duszy i można z nich wiele wyczytać. Myślę, że to prawda. Dlatego staraj się przez większość czasu patrzeć dziewczynie w oczy i mieć przyjazny kontakt wzrokowy.

Wiedz o tym, że jeśli szczerze się uśmiechasz, to również oczy się uśmiechają. Dlatego idź przed lustro i zobacz jak wygląda Twoja twarz kiedy jesteś poważny, a jak kiedy jesteś uśmiechnięty. Przyjazny kontakt wzrokowy to szczegół, ale szczegół bardzo istotny.

Słuchanie

Kiedy otworzysz pierwszy lepszy poradnik w tematyce „Jak poderwać dziewczynę” to na 100 %, w każdym z nich, będzie ten punkt. Słuchanie tego co mówi kobieta, jest ważne, ale nie tylko dlatego, że kobieta widzi, że Ty się nią interesujesz i obchodzi Cię to co ona mówi, ale dlatego, że dzięki temu będziesz mógł chwycić się jakiegoś tematu, który ona poruszyła i rozkręcić rozmowę.

Pamiętaj, że im więcej na początku TY mówisz, tym lepiej.

Czasami niewielki szczegół w rozmowie może sprawić, że będziesz miał górę tematów do rozmów. Jakiś czas temu podszedłem do spacerującej kobiety i po chwili rozmowy powiedziała mi ona, że idzie do kantoru. Od razu podjąłem ten temat, pytając się, czy ma jakieś wakacje w planach. Ona powiedziała mi, że zbiera się na wakacje do Egiptu i dzięki temu zaczęła się długa pasjonująca rozmowa, ponieważ też byłem w Egipcie i mieliśmy  świetny temat do rozmowy.

Przypomina mi się też inna sytuacja. Pewnego wieczoru poszedłem z przyjacielem do baru poznać nowe osoby. Zagadałem do dwóch kobiet, które piły sobie drinka, a po chwili dołączył mój przyjaciel i zaczął rozmawiać z drugą dziewczyną. Słyszałem (kątem ucha), że dziewczyna powiedziała mojemu koledze, że studiuje język francuski.

Tak się składa, że mój kolega dość dobrze zna francuski i zamiast trzymać się tego tematu: powiedzieć coś w tym języku, pośmiać się, itd. To on nagle zmienił temat, po czym rozmowa całkiem „siadła”. Później kiedy zapytałem go dlaczego nie podjął tego tematu, powiedział, że zupełnie nie pomyślał…

Wydaje się to proste. Być może teraz, kiedy to czytasz,  możesz sobie myśleć: „jak on mógł przegapić taki temat do rozmowy”, ale w praktyce, jeśli nie skupisz się trochę na uważnym słuchaniu, to bardzo łatwo przegapić takie okazje.

Czasami kiedy rozmawiam z przyjaciółmi o relacjach damsko-męskich, śmieję się, że w rozmowie z kobietą (a tym bardziej na początku rozmowy), warto być jak Sherlock Holmes i zwracać uwagę na drobne szczegóły.

Truizmy

Czy chciałbyś znać tekst, który pasuje do wszystkich kobiet i działa świetnie? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu. Bardzo fajny mechanizm, który wykorzystują wróżki, Ty, możesz wykorzystać z kobietą.

Mianowicie mówisz truizm (stwierdzenie pasujące do wszystkich ludzi na Ziemi). Zdziwisz się jak wiele kobiet jest zaskoczona i zaintrygowana tym co powiesz. Przykłady truizmów:

 • „Kiedy tak się uśmiechasz, to intuicja mówi mi, że jesteś kobietą, w której są 2 kobiety: jedna taka szalona, spontaniczna, pełna energii… Ale myślę, też, że jest druga, taka kobieta, która lubi czasami święty spokój, lubi się relaksować i odpocząć od zwariowanego świata…
 • „Myślę, że czasami jesteś osobą, która jest bardzo uczuciowa i wrażliwa, ale coś czuję, że potrafisz też od czasu do czasu pokazać pazur i powiedzieć szczerze co myślisz…”
 • „ Coś czuję, że potrafisz radzić sobie w wielu niekomfortowych i trudnych chwilach, intuicja mówi mi, że jesteś zaradną kobietą, ale wydaje mi się, że czasami masz ochotę się po prostu do kogoś przytulić i powiedzieć „obroń mnie przed złym światem”

Zauważ…

Każdy czasami jest taki, a innego razu inny. Te teksty pasują do każdego, ale niesamowite jest to, że świetnie działają kiedy mówi się je do kobiet. Często kobiety są zaskoczone, skąd tyle o nich wiesz i pytają się czy jesteś jakimś psychologiem.

Ciekawe jest to, że bardzo rzadko kobieta mówi; „ale przecież to pasuje do każdego”. Większość kobiet pomyśli sobie, że jesteś wyjątkowy i widzisz w niej rzeczy, których inni faceci nie widzą. Jest to świetny sposób, żeby wyróżnić się spośród masy innych facetów.

Wielu facetów uważa takie stwierdzenia za dziwne i nie przeszłyby im one przez gardło. Jeśli też tak teraz masz, to zmienisz zdanie, kiedy kobieta po takim tekście będzie Tobą mocno zainteresowana, więc po prostu wypróbuj.

Brak tłumaczenia

Staraj się nie tłumaczyć kobiecie. Zamiast tego żartuj sobie. Często zdarza się, że kobieta będzie trochę specjalnie prowokowała Cię do tłumaczenia się, na przykład powie:

– dlaczego nie uprasowałeś koszuli?

– masz tutaj pryszcza na twarzy…

– zaraz, zaraz, przed chwilą mówiłeś coś innego…

– jesteś jakiś nieporadny…

Wszelkie tego typu zaczepki mają sprowokować Cię do tłumaczenia się. Nigdy tego nie rób. Lepiej zamienić te prowokacje w humor i powiedzieć:

– spaliłem 3 żelazka, a Ty takie rzeczy mówisz, jesteś straszną wredotą (śmiejesz się mówiąc to),

– to nie pryszcz… to piękna ozdoba mojej twarzy, gdyby nie on byłbym prawiczkiem (śmiejesz  się),

– a myślałem, że dasz się okłamać i zaczniesz mnie całować, jesteś bystra, ale całować i tak bym się z Tobą nie całował… (śmiejesz się),

– taak, jestem bardzo nieporadny, żeby rozpiąć Ci stanik potrzebowałbym chyba miesiąc czasu (śmiejesz się).

Takie teksty zawsze mówisz z szerokim uśmiechem na twarzy, tak żeby kobieta wiedziała, że to żart. Jeśli odpowiesz w taki sposób, ona poczuje, że Ty nie masz ochoty imponować jej, że masz dystans do siebie i, że nie traktujesz jej prowokacji poważnie. Kiedy zaczniesz się tłumaczyć, to automatycznie Twoja wartość w jej oczach spadnie.

Ogranicznik czasowy

Magiczna technika, która zdejmuje większość presji, która wytworzyła się podczas podrywania. Podchodzisz do kobiety, zagadujesz, chwile rozmawiacie, ona już trochę Cię lubi, ale znacie się krótko, więc ona jeszcze trochę obawia się pójść z Tobą na szybką kawę lub dać Ci swój kontakt i Ci odmawia. Wtedy na ratunek przychodzi ogranicznik czasowy czyli teksty w stylu:

 • Propozycja kawy

„Wiesz co… wiem, ze to bardzo spontaniczna propozycja, ja też nie mam zbyt wiele czasu, bo właśnie lecę na spotkanie z klientem, więc to taka bardzo szybka kawa, daj się namówić 😉 ”

 • Propozycja wymiany kontaktów

„Rozumiem Cię, nie znamy się jeszcze jakoś bardzo dobrze, ale ja pochodzę do życia całkowicie na luzie, możemy zrobić tak, że po prostu wymienimy się kontaktami, ja napiszę do Ciebie smsa kiedy będę miał więcej czasu i jeśli mi nie odpiszesz, to skasuje Twój kontakt, trudno, czasami życie bywa brutalne :)”

Tajemniczość

Nie możesz zdradzać kobiecie wszystkiego. Kobiety kochają tajemniczych facetów i uwielbiają być ciekawe. Dlatego kiedy ona co jakiś czas zadaje pytanie, to nie odpowiadaj na wszystkie, ale zostaw coś w tajemnicy.

Oczywiście i tutaj nie możesz przeginać, bo jeśli cały czas będziesz kobiecie mówił: „nie mogę Ci tego powiedzieć”, to ona pomyśli sobie, że wstydzisz się swojego życia, bo nie chcesz o nim mówić, albo że jest coś z Tobą nie tak. Ale kiedy na 10 jej pytań, na jedno powiesz: „nie mogę Ci wszystkiego powiedzieć, to jest jedna z moich tajemnic…”, albo „o tym nikomu nie mówię, to moja tajemnica zamknięta w mojej głowie na kluczyk…”.

Kobiet często będą bardzo chciały poznać Twoją tajemnicę i będą się dopytywały, a nawet jeśli nie, to jest duża szansa, że po randce będą myślały: „hmm… ciekawe jaka to tajemnica…”. Dzięki temu będą chciały umawiać się z Tobą ponownie.

Komplementowanie

Masz piękne nogi, cudowne usta i zajefajne cycki – tak nigdy nie komplementuj kobiet. Wszelkie żałosne komplementy na temat wyglądu, gwizdanie itp. zostaw dla facetów, którzy nie maja pojęcia o skutecznym podrywaniu.

Komplementowanie to sztuka, którą tak naprawdę niewielu facetów dobrze opanowała. Musisz wiedzieć, że jeśli rozmawiasz z atrakcyjną kobietą, to z góry załóż, że dostaje ona codziennie od kilku, do kilkudziesięciu komplementów. Jak to możliwe?

Normalnie. Większość kobiet korzysta dzisiaj z Tindera, Facebooka, portali randkowych. Wszędzie tam ładna kobieta dostaje codziennie masę wiadomości, więc jeśli Ty mówisz kobiecie prosty komplement, to jesteś dla niej kolejnym nijakim facetem. Dlatego właśnie komplementuj kobiety, tylko za coś unikalnego. Więcej o komplementach dla dziewczyny pisałem w tym wpisie:

3 najlepsze komplementy dla dziewczyny→

Zdawanie testów

Kiedy zaczniesz rozmawiać z kobietą i wstępnie się jej spodobasz, to czasami ona zacznie Cię testować. Testować czyli zadawać pytania, które mają na celu Cię sprawdzić.

Tak jak pracodawca zadaje pytania o kwalifikacje pracownika, tak kobieta zadaje pytania i sprawdza Cię pod przeróżnymi katami.

Jeśli rozmawiasz z kobietą, która jest na etapie poszukiwania faceta do poważnej, długiej relacji, to będzie ona subtelnie sprawdzała czy nadajesz się na faceta, który mógłby z nią być. Jeśli z drugiej strony poznajesz dziewczynę, która po prostu chcę się pobawić z Tobą w łóżku i nic więcej, to będzie ona sprawdzała Cię pod zupełnie inny kątem i zadawała zupełnie inne pytania.

Wiedz o tym, że kobiety w ogromnej większości testują zupełnie nieświadomie. To nie jest tak, że kobieta myśli sobie: „hmm… sprawdzimy go”, one robią to po prostu intuicyjnie. Tak więc jeśli zagadasz do kobiety, zrobisz pierwsze dobre wrażenie, to po chwili zaczną się pytania typu:

– Ile masz lat?

– Czym się zajmujesz?

– Do wielu kobiet tak zagadałeś?

– Jesteś podrywaczem?

– Ile masz wzrostu?

Zanim odpowiem jak najlepiej reagować na takie pytania, to wiedz o tym, że jeśli słyszysz takie pytania to znaczy, że kobieta jest Tobą zainteresowana. Kobiety nie zadają takich pytań facetom, którzy są dla nich obojętni. Tak więc „test” jest to sygnał zainteresowania od kobiety. Być może myślisz sobie teraz: „dlaczego ten Bartek mówi, że te pytania to testy, przecież to normalne pytania…”.

No nie do końca. Ponieważ to jaką odpowiedź udzielisz na pytanie jest ważne i od tego co odpowiesz zależy czy kobieta będzie Tobą bardziej, czy mniej zainteresowana. Jest kilka sposobów zdawania testów, ale ja podam Ci jeden, który działa bardzo dobrze.

Uśmiechnij się -> Zażartuj -> Powiedz prawdę

→ Ile masz lat?

Facet: hmmm… jakieś 72, jutro mam urodziny, kupisz mi laskę, bo coś mnie łupie w kręgosłupie?:)”

Kobieta: hahaha

Facet: Mam 30 lat (mówisz, to pewnym tonem głosu, bez zawahania)

→ Czym się zajmujesz?

Facet: Klepię hamburgery w maku i jestem w tym naprawdę dobry, nie rozumiem ludzi, którzy zamawiają hamburgera bez ogórka… 😀

Kobieta: Hahaha

Facet: Jestem informatykiem

→ Do wielu kobiet tak zagadałeś?

Facet: Dzisiaj już do jakichś 145, ale to dopiero początek 😀

Kobieta: Hahaha

Facet: Zagadałem do Ciebie, bo spodobały mi się te szpilki, które masz na sobie, pomyślałem sobie, że głupio byłyby do Ciebie nie zagadać

→ Jesteś podrywaczem, nikt tak nie zagaduje do kobiet…?

Facet: No pewnie, zawodowym podrywaczem, spójrz na mój uwodzicielski uśmiech… 😀

Kobieta: Hahaha

Facet: Spodobał mi się sposób w jaki się poruszałaś, wyglądało to bardzo zachęcająco, plułbym sobie w twarz, gdybym do Ciebie nie zagadał.

Opanowanie

Facet, który potrafi zachować spokój, ma opanowaną mowę ciała, przekazuje kobiecie, że ma wszystko pod kontrolą. Opanowanie jest bezpośrednio połączone z silną potrzebą kobiet – czyli poczuciem bezpieczeństwa. Jeśli jesteś spokojny, kobieta również czuje się przy Tobie spokojnie i bezpiecznie. Dlatego staraj się zminimalizować wszystkie niepotrzebne nerwowe ruchy.

Jeśli bardzo dużo gestykulujesz, jeśli dużo się ruszasz, jeśli mówisz zbyt szybko, to kobieta może poczuć się przy Tobie zestresowana- to nie jest dobre. Lepiej jeśli kobieta czuje się przy Tobie spokojnie i bezpiecznie.

Wewnętrzny entuzjazm

Mów spokojnie, ale z życiem i energią. Jeśli kobieta widzi, że jesteś facetem pełnym entuzjazmu, to będzie Ci bardziej ulegać. Zawsze fajnie jest mieć obok siebie kogoś, kto zaraża entuzjazmem.

Jeśli mówisz i zachowujesz się „bez życia”, to nic nie wyjdzie. Smutek nie jest atrakcyjny. Depresja również nie jest atrakcyjna dla kobiet. Dlatego kiedy rozmawiasz z kobietą, wykrzesz z siebie energię i entuzjazm, wyglądaj na faceta z pasją i chęcią do życia. Najlepiej, żebyś po prostu taki był.

Dominacja i prowadzenie

Czy wiesz, że dziewczyny lubią kiedy facet jest liderem i potrafi sam decydować?

Właśnie dlatego nie zadawaj jej takich pytań: „to gdzie idziemy?”, „to co robimy?”, „mogę Cię zabrać tam i tam”.

Przemyśl przed randką co będziecie robić i nie wahaj się. Weź  Twoją dziewczynę za rękę i powiedz z uśmiechem na twarzy:„idziemy teraz tam” – oczywiście kiedy widzisz, że dziewczyna nie chce tam iść, to odpuść i zapytaj się czy ma jakieś propozycje. Lekka dominacja, prowadzenie kobiety, to bardzo atrakcyjne cechy faceta. Zbyt duża dominacja i nachalność nie jest atrakcyjna i psuje relacje. 

Cierpliwość i wytrwałość

Nie wkurzaj się, że wszystko idzie powoli. Nie wkurzaj się, że kobieta nie chce się z Tobą całować, wymienić kontaktem lub przespać się z Tobą. Wielu facetów zamiast z uśmiechem na twarzy bawić się podczas randki, podtrzymywać pozytywną atmosferę, to niecierpliwi się i stwarza presję na kobiecie. Ta presja niszczy wszystko co wcześniej zrobiłeś dobrze.

To nie jest tak, że wszystko pójdzie według Twojego planu. Przygotowałeś sobie randkę, przemyślałeś ją i teraz nie idzie po Twojej myśli, nie przejmuj się, baw się i uśmiechaj. Nigdy nie reaguj złością, zniecierpliwieniem kiedy kobieta Ci nie ulega.

Pamiętam sytuację, w której kobieta po 3h randki nie powiedziała mi żadnego komplementu, nie chciała się całować i była zimna jak lód. Postanowiłem, że lepiej zakończyć tę randkę i pożegnałem się, mając ciągle uśmiech na twarzy. Za kilka dni spotkaliśmy się ponownie i ona była całkowicie przyjazna, ciepła i wszystko skończyło się dobrze. Gdybym wtedy się wkurzył, okazał zniecierpliwienie, to pewnie wszystko by się popsuło.

Tak samo jest kiedy podchodzisz do kobiety, rozmawiasz i ona ma opory, żeby wymienić się z Tobą kontaktem. Większość facetów wtedy odchodzi, ale Ty nie poddawaj się. Z uśmiechem na twarzy, kiedy ona mówi Ci, że się spieszy, powiedz, że też nie masz zbyt wiele czasu, ale musisz jej jeszcze coś powiedzieć. I gadaj. Nie poddawaj się na pierwszej kłodzie.

Atrakcyjni mężczyźni nie poddają się zbyt szybko, są wytrwali. Oczywiście, pamiętaj, że jest różnica pomiędzy byciem natarczywym, nachalnym, a wytrwałym. Dopóki masz uśmiech na twarzy – jesteś wytrwały, kiedy on znika – jesteś nachalny.

Dostosowywanie się do sytuacji

Tak jak jest wiele kobiet, tak wiele różnych sytuacji. Jedna dziewczyna się spieszy, inna jest z koleżankami, a jeszcze inna ma dziś najgorszy dzień w swoim życiu. Nie możesz zawsze działać tak samo. Im bardziej będziesz potrafił się dostosować do kobiety, z którą rozmawiasz, tym bardziej będziecie nadawać na tych samych falach.

Nie chodzi o to, żebyś zachowywał się jak lizus i starał się dogodzić kobiecie. Chodzi o to, żebyś zrozumiał, że lepiej obserwować kobietę i reagować na daną sytuację.

Jeśli ona się spieszy, idzie bardzo szybkim krokiem i mówi Ci, że za 5 minut odjeżdża jej pociąg, to nie warto wtedy proponować pójścia na kawę, lepiej po prostu wziąć kontakt.

Kiedy siedzisz z dziewczyną na randce i ona jest całkowicie zimna, chłodna i zupełnie nie reaguje na Twoje żarty, Twoją rozmowę, to zareaguj właściwie do danej sytuacji i powiedz:

„widzę, że chyba masz gorszy dzień, spoko, nie ma problemu, myślę, że lepiej będzie jak wrócimy do domu i zajmiemy się swoimi sprawami”.

Kiedy ona idzie ulicą i jest bardzo unikalnie ubrana lub np. czyta książkę, to skomplementuj to, zamiast mówić oklepane: „wyglądasz sympatycznie i musiałem do Ciebie zagadać”.

To tylko przykłady, sytuacji w których dobrze jest zareagować sytuacyjnie jest masa. Nie bądź schematyczny, uśmiechaj się, obserwuj co się dzieje i dostosuj się do danej sytuacji.

„Zabrania”

Jesteś z kobietą na randce, rozmawiasz w klubie, warto wtedy wykorzystać mechanizm „zabrań”. W skutecznym podrywie często warto robić to, czego większość nie robi. Kobiety są przyzwyczajone do prostego podrywu. Zabrania to właśnie coś bardzo fajnego, co możesz wykorzystać. Mają one na celu pokazać kobiecie, że nie zależy Ci tak bardzo, że nigdzie Ci się nie spieszy, że jesteś facetem, który ma dostatek.

Zabrania, to kroki w tył. Kiedy rozmawiasz z kobietą, możesz na chwilę odwrócić głowę, albo nawet całe ciało, możesz wyjąć telefon i odpisać na smsa, w klubie możesz nawet odejść i powiedzieć „zaraz wracam”, po czym pójść do swoich znajomych lub zagadać inne kobiety.

Zabrania nie tylko pokazują, że nie zależy Ci zbyt bardzo, ale jednocześnie motywują kobietę do działania i większego inwestowania w Waszą relację. Dlatego właśnie rób co jakiś czas zabranie z kobietą, tylko nie przesadź z tym, bo wyjdziesz na dziwaka, albo kobieta pomyśli sobie, że Ci się nie podoba.

Wybieganie w przyszłość

Chcesz aby kobieta myślała o Tobie jak o swoim facecie i wyobraziła sobie, że jesteście parą?

W takim razie podczas rozmów, zacznij robić wizje Was w przyszłości. Często kobita na randce będzie obawiała się czy Ty nie potraktujesz jej jak kolejną cyferkę w swoim notesie. Ona często nie będzie chciała z Tobą przejść do konkretu i stworzyć intymnej relacji. dopóki nie upewni się, że jej nie zostawisz po pierwszej nocy.

Głupotą jest deklarować bezpośrednio kobiecie: „ja z Tobą chcę być, nie chcę z Tobą tylko spać”, takie poważne deklaracje są ryzykowne i nie polecam Ci ich robić. Możesz zrobić to bardziej subtelnie i mniej ryzykownie.

Kiedy już jesteście na randce i ona jest Tobą dość mocno zainteresowana, to możesz wybiegać w przyszłość i mówić np:

– „wiesz Aniu… za tydzień w czwartek jest premiera kolejnej części Gwiezdnych Wojen, to mój ulubiony film, chcesz obejrzeć ze mną?”

– „za kilka miesięcy jadę ze znajomymi w Alpy na snowboard, jedziesz z nami?. Będzie świetna zabawa”

– „w następnym miesiącu do stolicy przyjeżdża mój ulubiony wokalista i gra koncert, pojedziesz ze mną?”

Takimi tekstami przekazujesz subtelnie kobiecie, że traktujesz znajomość długoterminowo, zdejmujesz jednocześnie obawy, że tylko się z nią prześpisz i zostawisz.

Twoje zasady i kodeks moralny – Jak poderwać dziewczynę

Nie daj sobie w kaszę dmuchać. Weź kartkę, długopis i napisz na niej, czego nie akceptujesz w swoim życiu. Jakich zachowań, jakich zagrywek, nie będziesz tolerował. Postanów sobie, że kiedy ktoś je złamie, to urywasz znajomość i koniec kropka. Przykład:

 • Szanuję osoby z którymi rozmawiam i oczekuję szacunku od nich,
 • Kiedy ktoś chce mnie w jakiś sposób wykorzystać (naciągnąć), albo wykorzystał (naciągnął), urywam znajomość,
 • Kocham swoich bliskich, przyjaciół i nie będę patrzył kiedy ktoś robi im krzywdę, będę reagował, choćby sytuacja była naprawdę trudna,

Ustal swoje zasady, które są dla Ciebie ważne i bądź wobec siebie bezwzględny. Nawet jeśli miss świata  jest z Tobą i łamie te zasady, to zasady są dla Ciebie ważniejsze. Tak postępują atrakcyjni mężczyźni.

Opinia innych ludzi

Idzie ładna kobieta, obok z niej 30 innych osób, a Ty boisz się zagadać, bo inni usłyszą? Albo rozmawiasz cicho z kobietą, bo boisz się co inni sobie pomyślą?

Nie postępuj w ten sposób. Nie pozwól, aby Twoim życiem sterowały obce osoby, których w ogóle nie znasz. Ich zdanie jest nieistotne, dbaj o swoje szczęście. Ta kobieta, wokół której teraz idzie masa innych obcych ludzi, być może za 40 lat będzie pchała Twój wózek albo towarzyszyła Ci w chorobie. Jakie znaczenie mają Ci ludzie?

Olej ich!

Dbanie o wizerunek

Lubisz pić ostro ze swoimi kumplami, to okej, ale nie rób wtedy zdjęć i nie pokazuj ich nikomu. Pamiętaj, że swój atrakcyjny wizerunek bardzo trudno się buduje, a bardzo łatwo go zepsuć. Twój profil na Facebooku, to dzisiaj Twoja wizytówka. Nawet pracodawcy dzisiaj oglądają profile swoich pracowników, więc załóż, że każda kobieta również zajrzy na Twój profil.

Zagadałeś do kobiety i było super, byliście na randce, a potem ona ogląda Twój profil na Fb, albo rozmawia z Twoimi znajomymi i dowiaduje się okropnych rzeczy, wszystko wtedy zaczyna się psuć. Miej wokół siebie znajomych, którzy Cię szanują i chcą dla Ciebie dobrze, dbaj o swój wizerunek w mediach społecznościowych – to wszystko będzie Ci punktowało. To nie jest atrakcyjne, że wypiłeś pół litra, że spaliłeś gram marihuany, a potem skończyłeś na policji. Te rzeczy nie budują Ci wartości, a wielu facetów się nimi chwali. 

Akceptacja siebie

To jak się czujesz sam ze sobą jest kluczowe. Trudno jest zachować pewność siebie, kiedy nie akceptuje się siebie. Przyznam szczerze, że wiem o czym mówię, ponieważ cierpię na atopowe zapalenie skóry i moje dłonie wyglądają jakbym miał 80 lat. Kilka lat temu bałem się na randce wyłożyć dłonie na stół, ponieważ zupełnie ich nie akceptowałem, miałem ogromny kompleks na tym punkcie.

Jeśli Ty też masz podobne kompleksy, to powinieneś się nimi zająć i sobie z nimi poradzić. Możesz pójść do terapeuty lub uporać się z nimi samemu. Tak samo jest z nagością.

Czy akceptujesz siebie kiedy jesteś nagi, czy mógłbyś bez żadnego wstydu rozebrać się przy kobiecie, spojrzeć jej w oczy i się uśmiechnąć? Jeśli odpowiedź brzmi nie, to znaczy, że musisz nad sobą popracować. Pamiętaj, że to nic złego przyznać się PRZED SAMYM SOBĄ do swoich słabości.

Większość facetów zamiata swoje kompleksy pod dywan, prawdziwy mężczyzna patrzy w lustro, przyznaje się przed sobą do swoich niedoskonałości, przyjmuje je na klatę i wymyśla rozwiązania, np. idzie do terapeuty, który mówi jak uporać się z kompleksem.

Plan i działanie

Wiesz nad czym musisz popracować. Np. zauważyłeś, że Twoim problemem jest strach przed podejściem do kobiet. Powinieneś wziąć na klatę ten problem i opracować konkretny plan działania, plan swojej zmiany.

Weź kartkę papieru i ułóż plan. Tak jak na siłowni ustala się plan treningowy, gdzie rozpisuje się konkretną dietę, ilość ćwiczeń, rodzaje ćwiczeń,  tak Ty zrób plan swojego rozwoju. Wypisz dokładnie wszystko i podejmij działanie. Realizuj plan z żelazną konsekwencją.

Dystans do siebie

Ktoś sobie robi żarty, ale nie dlatego, żeby Ci dowalić, tylko dlatego, że po prostu sobie ”śmieszkuje”, to nie wkurzaj się – miej dystans do siebie. Naucz śmiać się z siebie, ten punkt bezpośrednio łączy się z punktem o akceptacji siebie. Masz krzywy nos i ktoś sobie z niego żartuje, to pośmiej się też. Powiedz mu/jej, że: „zrobiło Ci się tak, bo jak byłeś mały to wolałeś gasić światło nosem zamiast ręką :D”.

Zaakceptuj swoje wady i niedoskonałości, bo każdy ma je większe lub mniejsze. Ja zaakceptowałem wygląd swoich dłoni i potrafię sobie z nich żartować. Nie pozwól, żeby ktoś mógł na Ciebie wpłynąć i zepsuć Twój stan emocjonalny poprzez komentowanie Twoich niedoskonałości.

Poza tym kobiety uwielbiają facetów, którzy mają dystans do siebie, ponieważ to komunikuje pewność siebie i akceptacje. Tylko pewni siebie, którzy całkowicie siebie akceptują potrafią się śmiać z siebie. Fantastycznym przykładem jest genialna riposta Roberta Górskiego w programie Spadkobiercy, która pokazuje jaki powinno się mieć dystans do siebie:

Strach przed podejściem do kobiety

To dość zaawansowany temat ponieważ na strach przed podejściem ma kilka czynników. W tym punkcie opiszę 3 bardzo ważne rzeczy, a jeśli będziesz chciał zagłębić temat bardziej, to na zostawię pod spodem link do innego artykułu.

 • Zakładam, że każda kobieta ma w sobie coś interesującego i jest na swój sposób wyjątkowa i fajna.
 • Idę sprawdzić czy z kobietą do której podejdę chcę gadać dłużej i czy chcę ją poznawać.
 • Wykonaj ćwiczenie z tego artykułu:

Jak przełamać strach przed podejściem [Techniki] →

Kiedy masz takie nastawienie poczujesz dużo większy luz. Najgorszym mechanizmem, który blokuje przed rozpoczynaniem rozmowy z obcymi osobami jest chęć wypadania w jak najlepszym świetle. Takie podejście powoduje spięcie i generuje większe obawy. Nie masz wypaść dobrze, masz iść sprawdzić czy ta kobieta jest fajna i czy chciałbyś spędzić z nią więcej czasu, czy nie.

Wnioski i nieprzejmowanie się niepowodzeniami

Poszedłeś do kobiety, chciałeś ją poderwać ale dostałeś soczystą zlewkę? Trudno, nie ma co płakać w poduszkę, należy wyciągnąć wnioski i zastanowić się co mógłbyś poprawić. Niektórzy faceci chcieliby od razu odnosić sukcesy. Dostać magiczną receptę, podejść do kobiety i ją zdobyć mimo tego, że byli tylko na 2 randkach w swoim życiu.

To tak jakbyś chciał nauczyć się pilotować samolot w 20 minut. To niemożliwe. Daj sobie czas. Przygotuj się, że kilka kobiet Cię oleje- to normalne. Skoro Ty masz prawo podejść do kobiety, powiedzieć jej komplement i próbować ją poderwać, to ona ma prawo Cię olać. Nie wkurzaj się, nie obrażaj się. Być może ona miała zły humor, a być może Ty coś zrobiłeś źle. Zastanów się w domu co mógłbyś poprawić kolejnym razem i do przodu. Trzymam za Ciebie kciuki.

Pieniądze

Zostawiłem sobie te punkty na koniec, ponieważ są one najbardziej przecenianymi punktami w podrywie kobiet. Uważa się powszechnie, że to właśnie pieniądze, wygląd zdobywają kobiety i tylko to. Gdyby to było takie proste…

Prawda jest taka, że kobieta chce aby facet miał pieniądze, bo jeśli je ma to znaczy, że jest zaradny i radzi sobie w życiu. Pieniądze są symbolem zaradności życiowej. Ale uwierz mi… Mając 150 zł w portfelu jesteś w stanie poderwać prawie każdą kobietę, jeśli potrafisz poprowadzić ciekawą rozmowę. To 150 zł to wydatek na kawę/herbatę, jedzenie, taksówkę, wino.

Wiem, że to brzmi kontrowersyjnie, ale taka jest prawda. Jeśli potrafisz zagadać umiejętnie kobietę, zainteresować ją i popchnąć znajomość do przodu, to pieniądze przestają mieć znaczenie. Wielu facetów tłumaczy sobie tak swoje niepowodzenia z kobietami. Nie umieją zagadać, nie potrafią poprowadzić fajnej rozmowy, dostają zlewki od kobiet i zamiast obrać właściwy plan i go realizować, to wolą położyć się na kanapie i powiedzieć sobie, że kobiety lecą na kasę.

Łatwiej powiedzieć „kobiety lecą na kasę”, niż powiedzieć do siebie „cholera, ale ja prowadzę nudne rozmowy z kobietami, powinienem coś z tym zrobić”.

Wygląd

Dokładnie tak samo jak pieniędzmi, jest z wyglądem. To kolejna wymówka. „Jestem zbyt niski, pryszczaty, gruby, a kobiety lecą na przystojniaków” – kolejna bzdura. Oczywiście pamiętaj, nie możesz przeginać w drugą stronę, jeśli masz nadwagę i wyglądasz jakbyś całe życie przesiedział na kanapie, to idź na siłownię, do fryzjera i doprowadź się do normalnego stanu. Jeśli wyglądasz normalnie i po prostu dbasz o siebie, o swoją higienę, to przestań myśleć że tylko przystojniaki mają ładne kobiety.

Intrygująca osobowość, ciekawa rozmowa, jest tysiąckroć ważniejsza. Jeśli jesteś super przystojny, ale nudny, mało pewny siebie, to żadna kobieta nie będzie chciała z Tobą być.

Wielokrotnie zagadywałem do kobiet przy stolikach w barach i byłem świadkiem jak przystojni faceci niekomfortowo czuli się w rozmowie, byli spięci i „zamrożeni”. Wygląd pomaga w pierwszych chwilach rozmowy, ale po 40 sekundach o rozpoczęcia rozmowy z kobietą, prawie całkowicie przestaje mieć znaczenie. Wtedy liczą się wygadanie, pewność siebie, luz, uśmiech, prowadzenie ciekawej rozmowy.

To tyle w temacie: „Jak poderwać dziewczynę”.

Sprawdź też inne artykuły:

 1. Jak wyjść z Friendzone w 3 dni
 2. Jak rozkochać w sobie dziewczynę? [4 składowe]
 3. Jak wyróżnić się spośród tysięcy facetów na Tinderze i portalach randkowych?
 4. Jak poderwać dziewczynę w klubie [12 kroków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *