Jak poderwać dziewczyne w klubie i doprowadzić do SEK*U? [12 kroków] - Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

Jak poderwać dziewczyne w klubie i doprowadzić do SEK*U? [12 kroków]

Klub to bez wątpienia jedno z najlepszych miejsc do podrywu kobiet. Uważam tak dlatego, że w miejscu o niewielkiej powierzchni jest bardzo duża ilość kobiet. Co za tym idzie, możesz zagadywać do wielu kobiet. Ten wpis jest uzupełnieniem poniższego Video: „Jak poderwać dziewczyne w klubie?”. Dlatego zachęcam Cię najpierw do obejrzenie Video i następnie przeczytania artykułu.

Zacznę ten wpis do przedstawienia zalet i wad podrywania kobiet w klubie, ale zanim to zrobię muszę poruszyć ważną kwestię. Wielu facetów mówi, że:

„W klubie są tylko łatwe panny, nie można poznać tam wartościowej kobiety”

Często słyszę te słowa i kiedy je słyszę, to od razu wiem, że facet, który je wypowiada ma bardzo małe doświadczenie z kobietami i nie zna życia. Dlaczego?

Dlatego, że prawie wszystkie kobiety w Polsce były choć raz w swoim życiu w klubie. Idąc tokiem rozumowania faceta, który tak mówi, prawie wszystkie kobiety w Polsce to łatwe panny.

Na przestrzeni ostatnich lat rozmawiałem z kobietami w kubach, które wykonywały masę różnych zawodów, spotykałem księgowe, prawniczki, doktorki, sklepowe… Kobiety o niskim oraz wysokim wykształceniu, kobiety nie mające pieniędzy na drinka oraz kobiety bardzo zamożne. Tak więc facet, który mówi takie głupoty, to po prostu facet, który był kilka razy w klubie, nie powiodło mu się i teraz trąbi wszędzie: „w klubie są tylko łatwe panny”.

Jeśli chcesz poznać wartościową kobietę, to wiedz o tym, że w klubie są te same kobiety, które mijasz codziennie na ulicy. Prawdopodobnie wszystkie Twoje koleżanki były choć raz w klubie.

Zalety podrywu w klubie:

Kobiety wiedzą, że będą podrywane, a co za tym idzie zagadanie do kobiety w klubie to najnormalniejsza rzecz pod słońcem. W dzień kiedy zagadujesz do kobiety to najczęściej pierwszą reakcją kobiety będzie pewien lęk, brak zaufania.

Jest masa kobiet w jednym miejscu, a więc nie musisz nigdzie chodzić i biegać za dziewczynami. Po prostu robisz krok i zagadujesz.

– Alkohol sprzyja otwartości. Prawie każda kobieta wypiła choć jednego drinka w klubie, alkohol po prostu pomaga nawiązywać znajomości, Ludzie po alkoholu są bardziej nastawieni na nawiązywanie znajomości.

W klubie łatwiej jest poderwać kobiety zjawiskowo piękne. Jeśli celujesz w kobiety o wyglądzie modelek, to w klubie jest najłatwiej na takie kobiety trafić.

– Możesz wykorzystywać większy asortyment technik i narzędzi podrywu. Podczas podejścia w dzień masz tylko kilka minut na rozmowę z kobietą, w klubie nie ma tak ograniczonego czasu, a więc masz więcej możliwości  wykorzystania technik.

– Jest parkiet i kiedy nie masz pomysłu jak dalej pociągnąć rozmowę, zawsze możesz iść potańczyć.

Mała cześć kobiet w klubach jest otwarta na przygodę na jedną noc. Jeśli jesteś facetem, który szuka przygód, to kluby są do tego świetnym miejscem.

Wady podrywu w klubie:

– Kobiety są bardzo umalowane i wyszykowane, a przez to w rzeczywistości ich wygląd najczęściej jest dużo inny.

Jest ogromna konkurencja facetów i umiejętności podrywu grają w klubie duże znaczenie. Trzeba wiedzieć jak się wyróżnić i jak prowadzić rozmowę.

– Głośna muzyka sprawia, że musisz mówić głośno i wyraźnie, aby kobieta Cię zrozumiała.

Koleżanki kobiety, którą podrywasz najczęściej przeszkadzają i psują Waszą rozmowę i trzeba umieć sobie z tym radzić.

Wyjście do klubu kosztuje: wejściówka, drink, taksówka – to wszystko generuje koszty.

– Dym papierosowy, głośna muzyka, alkohol, migające ostre światła, nocny tryb życia-  to wszystko nie sprzyja zdrowiu.

Kobiety w klubach po alkoholu bywają nieprzyjemne i niemiłe. Musisz być odporny na odrzucenie i ewentualne docinki ze strony kobiet.

– Trzeba uważać, żeby nie wdawać się w kłótnie z innymi, bo łatwo o bójkę.

Okej. Jak widzisz wszystko ma swoje wady i zalety, Sam zdecyduj czy klub jest dla Ciebie. Teraz przejdźmy dalej, czyli do tego, jak poderwać dziewczynę w klubie.

Jak poderwać dziewczyne w klubie? [12 KORKÓW]

1. Masz 3-4 godziny

Twój czas jest ograniczony. Idąc do klubu musisz mieć swój cel, cel ten powinien być dla Ciebie najważniejszy. Ciągle widzę jak różni faceci idą na imprezę i tracą czas na bezsensowne dyskusje o głupotach, zamiast poznawać kobiety. Jeśli idziesz na imprezę poderwać dziewczynę to powinieneś mieć jasno określony cel. To może być cel, że weźmiesz 3 kontakty od ładnych kobiet, ale również może być cel taki, że tej nocy wrócisz do domu z ładną dziewczyną. Sam musisz określić swój cel.

Kiedy masz już cel to wiedz o tym, że impreza tak naprawdę zaczyna się o 24:00, a kończy w okolicy godziny 4:00. Tak więc masz około 4 godziny. To dużo i mało. Sęk w tym, aby wykorzystać ten czas na maksa.

Informacja z tyłu głowy, że Twój czas na imprezie jest ograniczony sprzyja byciu zdeterminowanym. Nie ma czasu rozpamiętywać sytuacji w której kobieta Cię olała, nie ma czasu na długie pogawędki z ludźmi o polityce zagranicznej, nie ma teraz czasu, żeby zwierzać się kumplowi przy piwie. To wszystko zostaw sobie na kolejny dzień. Na imprezie liczy się Twój cel.

Myślę, że sama ta zmiana może ogromnie zwiększyć Twoje rezultaty.

2. Dbaj o własną dobrą zabawę

To paradoks, ale jeśli nauczysz się świetnie bawić mimo tego, że wiesz, że ilość czasu jest ograniczona, to będziesz osiągał świetne wyniki.

Chodzi o to, aby iść na imprezę dla własnej przyjemności, własnej zabawy i jednocześnie mieć z tyłu głowy, że trzeba działać i wykorzystać czas.

Dobra własna zabawa sprawia, że podryw idzie łatwiej. Mówisz kolejne teksty i kiedy świetnie się bawisz, to brzmią one sto razy bardziej autentycznie, niż w sytuacji kiedy jesteś zrezygnowany i Ci się nic nie chce.

Dobrym pomysłem jest przed wyjściem do klubu, w domu, wprowadzać się w stan imprezy. Włącz muzykę, którą lubisz, przypomnij sobie dobre imprezy z przeszłości. Powiedz do siebie: „dzisiaj będę się świetnie bawił”.

W filmie mówię o pędzie towarzyskim.

Pęd towarzyski– to nic innego jak poczucie luzu i dobrej zabawy. Pęd towarzyski rozwija się wraz z kolejnymi poznanymi kobietami. Na początku kiedy wchodzisz do klubu, być może czujesz się trochę nieswojo, jednak zaczynasz rozmawiać z kobietami i po kilkunastu minutach zaczynasz czuć luz – wtedy właśnie budujesz pęd towarzyski.

3. Zrób rozgrzewkę

Kiedy wchodzisz do klubu to staraj się od samego początku rozmawiać z ludźmi i się uśmiechać. Zamień kilka słów z ochroniarzem, szatniarką i osobami stojącymi w kolejce. Im szybciej zaczniesz rozgrzewać się towarzysko tym łatwiej będzie zaczynać rozmowę z atrakcyjnymi kobietami – nie od razu Kraków zbudowano. Nie licz na to, że wejdziesz do klubu i z miejsca, bez żadnej rozgrzewki, zagadasz do atrakcyjnej dziewczyny i wszystko pójdzie świetnie. Potrzebujesz rozgrzewki, aby tak się stało.

4. Teksty na rozpoczęcie rozmowy z dziewczyną w klubie

Jeśli chcesz wiedzieć jak poderwać dziewczyne w klubie warto znać teksty, które lepiej działają w tym środowisku. Wielu facetów myśli sobie, że klub to biblioteka i zaczyna rozmowę w spokojny i nijaki sposób. Klub to nie jest biblioteka. Tutaj migają światła, ludzie tańczą, piją alkohol, bawią się… To sprawia, że podejście musi być na dużo wyższej energii.

W bibliotece gdybyś powiedział tekst: „Specjalnie stanęłaś tak blisko mnie, żeby mnie poderwać? Uprzedzam, że nie masz szans:)”, to dziewczyna spojrzałaby na Ciebie z dziwną miną. W klubie taki tekst jest bardzo często odbierany świetnie – jest arogancki, konkretny, bezczelny i dzięki temu przebija się przez wszystkie bodźce (muzyka, ostre świtała, inni ludzie), które docierają do kobiety.

Nie warto rozpoczynać rozmowy w głośnym klubie w gentelmencki sposób. Więcej o tekstach na podryw pisałem w tym artykule:

Teksty na podryw dziewczyny [BAZA TEKSTÓW] →

5. Zakładaj, że na początku zawsze będzie chłodno

Myślisz, że podejdziesz do atrakcyjnej kobiety, zaczniesz rozmowę, a ona będzie z Tobą żywo rozmawiała i okazywała Ci zainteresowanie?

To postaw się w jej sytuacji i wyobraź sobie, że podchodzi do Ciebie co 3 minuty kolejny facet. Dlaczego ona miałaby być dla Ciebie miła i przyjazna?

W większości sytuacji kobiety na początku będą chłodne, nijakie w rozmowie i będziesz musiał sobie z tym poradzić, tak jak ja na powyższym filmie z ukrytej kamery. Musisz założyć, że taki chłód, krótkie odpowiedzi na Twoje pytania, bierność, to normalna rzecz w pierwszych kilku minutach rozmowy z ładną kobietą.

6. Bądź niezłomny i nie przejmuj się odrzuceniem

Cześć kobiet zwyczajnie Cię oleje. To normalny element uwodzenia w klubie. W części sytuacji nic nie da się zrobić, kobieta jest na NIE i koniec.

Chodzę do klubów regularnie od ponad 6 lat i ciągle dostaję zlewki. Dla mnie to normalne i dla Ciebie też powinno być. Dostajesz zlewkę i idziesz dalej, bo pamiętasz, że impreza niedługo się kończy, a Ty jeszcze nie osiągnąłeś swojego celu.

CZYTELNIKU! MAM DLA CIEBIE PREZENT!

KSIĄŻKA „PSYCHOLOGIA KOBIET” – TERAZ PROMOCJA DARMOWA WYSYŁKA


Odbierz książkę [Darmowa wysyłka] ›

7. Taktyka trudnego do zdobycia

Według moich obserwacji lepiej jest stosować taktykę „trudnego do zdobycia”. Cześć facetów okazuje w pierwszym tekście swoje zainteresowanie i wystawia się na tacy. To czasami działa, w pewnym sytuacjach. Ale będziesz bardziej skuteczny, kiedy nie będziesz od razu przekazywał kobiecie swoim zachowaniem informacji: „tak, chcę Cię poderwać”.

Ja bardzo często wykorzystuję w klubach ogranicznik czasu, aby subtelnie pokazać kobiecie, że nie będę z nią tutaj zbyt długo. Mówię np.:

„Ja właśnie szukam swojego przyjaciela, bo znajomi napisali nam smsa, że znaleźli się w klubie XYZ, a Ty jakie masz plany na imprezę, gdzie Twoi znajomi?”

Od razu kobieta wie, że nie jestem nastawiony na podrywanie jej i dzięki temu atmosfera się rozluźnia, ona zaczyna bardziej angażować się w rozmowę. To świetnie działa. Później oczywiście łatwo to wszytko odkręcić. Kiedy kobieta jest zainteresowana i pyta się- kiedy znikam z klubu, to mówię: „lubię Cię i przyjemnie spędzam mi się z Tobą czas, chętnie napije się z Tobą jeszcze jedno drinka, a znajomi raczej się nie obrażą…”

I wszystko gra. Mówię to dopiero wtedy kiedy wiem, że dziewczyna sama chce, żebym został i z nią rozmawiał. Sam stosuj ogranicznik czasowy, a zauważysz różnicę.

8. Wykorzystuj techniki podrywu

Klub, tym różni się od podrywu w ciąg dnia, że kobiety nigdzie się nie spieszą. W klubie masz czas na dłuższą rozmowę i dlatego właśnie powinieneś korzystać z szerokiej gammy technik podrywu. Większość facetów prowadzi nudną rozmowę i nie ma pojęcia o narzędziach podrywu. Bardziej szczegółowo o tych narzędziach pisałem w artykule:

Jak poderwać dziewczynę [SPRAWDZONE PORADY] →

Poniżej wymienię i krótko opiszę 4 narzędzia z których najczęściej korzystam w klubie:

  • Dowód społeczny

Kiedy jesteś w towarzystwie kobiet i inne kobiety to widzą, to automatycznie stajesz się bardziej atrakcyjny dla tych kobiet, które na Ciebie patrzą. Jeśli później do nich podejdziesz, to będziesz miał dużo łatwiej niż inni faceci – mówię o tym również na filmie. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby jak najwięcej czasu spędzać w towarzystwie kobiet i mieć zabawę wypisana na twarzy. Inne kobiety to widzą i Twoja atrakcyjność rośnie.

  • Zabrania

Kiedy podchodzisz do kobiety, to okazujesz jej zainteresowanie. Samo podejście jest już okazaniem zainteresowania. Dlatego warto po kilku słowach na chwilę odwrócić swoje ciało od kobiety – to właśnie rodzaj zabrania.

Zabraniem pokazujesz kobiecie, że nie jesteś nagrzany na poderwanie jej, ale podchodzisz do rozmowy z nią całkowicie na luzie i nie masz problemu, żeby sobie zaraz odejść. Moim ulubionym rodzajem zabrania w klubie, jest wyciągnięcie telefonu, delikatne odwrócenie się bokiem do kobiety, zasłonięcie jedną ręką ucha i dzwonienie do kumpla. Często dziewczyna pyta się co robię, albo do kogo dzwonię, wtedy mówię:

„zgubiłem tu gdzieś kumpla, a umówiliśmy się ze znajomymi w klubie XYZ i muszę go znaleźć”

Robię zabranie i jednocześnie stosuję ogranicznik czasowy. Czasami kiedy widzę, że kobieta jest bardzo zainteresowana, to mówię jej: „idę znaleźć jakieś ciche miejsce” i odchodzę od niej na kilka minut. Potem wracam do niej i dziewczyna jest zaangażowana jeszcze bardziej, bo widzi, że nie jestem typem podrywacza, natręta.

  • Zazdrość

Ta mieszanka emocji potrafi obudzić wulkan emocji w kobiecie.

Wykorzystuj zazdrość dopiero wtedy, kiedy kobieta jest Tobą zainteresowana i Cię lubi. Moim ulubioną zagrywką jest odejście od kobiety, która mnie już mnie polubiła, do innej kobiety z którą wcześniej na tej imprezie już rozmawiałem. Mówię do kobiety z którą jestem: „wiesz co… ja zaraz wracam, zauważyłem swoją znajomą…”. Nie czekasz na jej odpowiedź tylko odchodzisz i na jej oczach zaczynasz rozmawiać ze swoją znajomą.

Chciałbym ostrzec Cię przed tym, że zazdrość może być obusieczna. Często potem, kiedy wrócisz do dziewczyny, to ona udaje obrażoną i trzeba sobie umieć z tym poradzić. Nie wywołuj zazdrości kiedy nie masz jeszcze doświadczenia, bo możesz zepsuć sobie relacje z dziewczyną, którą poznajesz.

Jednak zazdrość to potężna emocja. Bardzo ładne kobiety są przyzwyczajone, że to faceci są ciągle o nie zazdrośni. Jeśli ona poczuje się zazdrosna o Ciebie, to będzie chciała o Ciebie walczyć i nagle okaże się, że kobieta do której wzdycha cały klub, szaleje na Twoim punkcie i marzy o tym, żeby Cię uwieść.

  • Zaangażowanie i konsekwencja

To zjawisko opisał Robert Cialdini, polega ono na tym, że im bardziej kobieta się zaangażujem tym bardziej będzie konsekwentna.

Innymi słowy, stosuj metodę małych kroczków. Najpierw przejdź z kobietą do baru, pójdź porozmawiać w ciche miejsce, pójdź na parkiet, a dopiero później proponuj wyście z klubu. Jeśli od razu po krótkiej rozmowie zaproponowałbyś wyjście z klubu, to ona się najczęściej nie zgodzi. Jeśli ona będzie ulegała Ci przy małych rzeczach i godziła się na zmianę miejsc w klubie, to potem będzie bardziej skłonna wyjść z Tobą z klubu. To właśnie małe kroczki, małe zaangażowanie sprawią, że kobieta zdecyduje się zaangażować dużo bardziej i spędzić z Tobą całą noc.

9. Do sedna kiedy masz 90% pewności

Zabawa w bycie trudnym do zdobycia jest fajna, ale nie może trwać wiecznie, bo dziewczyna się zniechęci. Kiedy widzisz, że kobieta jest Tobą zainteresowana, ulega Ci, być może się całujecie, to wykonuj kolejne kroki. Nie odpuszczaj i nie zostawiaj zainteresowanej Tobą kobiety, bo inny facet może być bardziej zdecydowany i może Ci ją zabrać.

Nie bierz od kobiety tylko kontaktu, kiedy ona się do Ciebie przytula i chce z Tobą spędzić więcej czasu. Wyjdź z nią z klubu, pójdź coś zjeść, a potem zabierz ją do siebie.

Wielokrotnie straciłem kobietę przez brak zdecydowania, odpuszczenie sytuacji. Możesz się zdziwić jak weźmiesz numer telefonu od dziewczyny mega zainteresowanej Tobą, napiszesz do niej kolejnego dnia, a ona po prostu nie odpisze. Takie jest życie, zdarzyło mi się to wielokrotnie. Co się stało, że nie odpisała?

Nie wiem.

Może inny facet ją poderwał, może upiła się na koniec imprezy i odczytała mojego smsa na kacu i potem o nim zapomniała, może być milion powodów. Fakt niestety jest taki, że właśnie przepiękna kobieta przepadła. Kiedy dziewczyna jest zainteresowana i chce z Tobą spędzać czas, nie odchodź od niej!

10.  Bądź wytrwały i ciągle uśmiechnięty

Dziesiątki razy zdarzało mi się, że cała impreza była kiepska, a na końcu działo się coś niesamowitego. Nie poddawaj się. Sęk w tym, aby podczas kiepskiej imprezy zachowywać się tak, jakbyś wygrał tego dnia w toto lotka. Jeśli na końcu imprezy, która jest nieudana, będziesz miał grobową minę na twarzy, to na pewno nie ma już na nic szans. Jeśli na Twojej twarzy będzie widniał uśmiech, to nadal może przydarzyć się sytuacja z kobietą, którą będziesz pamiętał do końca życia.

Nie poddawaj się, głównie z powodu punktu 11.

11. Zostań do końca

Jakiś czas temu czytałem badania, które pokazywały, że najwięcej znajomości zawieranych jest na samym końcu imprezy. Dlatego koniecznie zostań do samego końca.  Wg tych badań osoby, które dotrwały do końca imprezy i nie są ostro upite są uważane za atrakcyjne.

Moje doświadczenia pokazują również, że na końcu imprezy kobiety są bardziej otwarte i przestają udawać trudne do zdobycia – wiedzą, że już za chwilę impreza dobiegnie końca i zacznie się znów tydzień pracy.

Jeśli opuszczasz imprezę przed końcem, popełniasz ogromny błąd. Szukałem tych badań, aby wstawić Ci link, ale niestety nie mogłem ich znaleźć. Jeśli kiedyś wpadnę na to badanie ponownie, to wstawię tu link.

12. Wyciągaj wnioski

Jeśli nie udało Ci się osiągnąć swojego celu na imprezie, a jesteś zdeterminowanym facetem, to kolejnego dnia, kiedy się obudzisz, zastanów się nad tym co mógłbyś kolejnym razem zrobić lepiej. Zastanów się w którym momencie rozmowy z kobietami się urywały, spróbuj znaleźć przyczynę i wyciągnąć wnioski. Właśnie takie działania prowadzą do szybkiej i efektywnej nauki oraz przynoszą ogromne korzyści.

Podsumowując- jak poderwać dziewczynę w klubie

Właściciele klubów nie chcą, abyś w klubie poznał dziewczynę. Właścicielom klubów zależy abyś wszedł do klubu, zapłacił wejściówkę, a potem poszedł do baru i wydał jak najwięcej pieniędzy na alkohol, który jest 5 razy droższy niż w sklepie. Właścicielom zależy, abyś co tydzień robił to samo. Oni wiedzą, że jeśli znajdziesz sobie dziewczynę to przestaniesz im płacić.

Większość facetów idzie do klubu z zamiarem poderwania kobiety, a potem robi dokładnie to co chcą właściciele, czyli pod wpływem emocji udają się do baru i płacą. Nie ma nic złego, żeby wpić sobie 1-2 drinki w klubie, jednak wiedz o tym, że większe ilości alkoholu będą utrudniały Ci skuteczny podryw oraz uszczuplały Twój portfel. Dlatego zastosuj się do porad z tego wpisu i nie wydawaj dużo pieniędzy na drogi alkohol, a zamiast tego małym kosztem finansowym poderwij piękną dziewczynę w klubie.

To tyle w temacie: Jak poderwać dziewczynę w klubie?

Sprawdź też inne artykuły:

  1. Jak rozkochać w sobie dziewczynę? [4 składowe]→
  2. Jak być o 400% bardziej atrakcyjnym nie mając świetnego wyglądu?→
  3. Jak wyróżnić się spośród tysięcy facetów na Tinderze i portalach randkowych? →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *