Jak poderwać koleżankę? || Strategia w 6 krokach - Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

Jak poderwać koleżankę? || Strategia w 6 krokach

1. Ostrzeżenie || Jak poderwać koleżankę || Ryzyko

Jeśli masz przyjaciółkę, koleżankę, którą chcesz poderwać to wiedz o tym, że rozpoczęcie podrywania tej dziewczyny może popsuć Waszą relację. Innymi słowy, możliwe, że nie uda Ci się jej poderwać i na dodatek stracisz przyjaciółkę.

Istnieje takie ryzyko i powinieneś o nim wiedzieć. Jeśli mimo tego decydujesz się na próbę poderwania swojej koleżanki, to ten film pomoże Ci zrobić to mądrzej i skuteczniej od większość facetów.

2. Rama relacji

Na początku należy być świadomym tego, że jeśli facet jest z dziewczyną w kumpelskiej relacji, to dziewczyna ta, ani trochę nie myśli o facecie w seksualny sposób.

Ten facet jest dla niej osobą, w relacji podobnej do relacji jaką ma ona ze swoim bratem lub siostrą. Bardzo trudno jest poderwać dziewczynę, a może nawet jest to niemożliwe, w sytuacji, kiedy kobieta nie postrzega faceta ani trochę w seksualny sposób.

Jeśli ani trochę ona nie myśli o facecie jako o chłopaku, to z pewnością podryw na tym etapie nie ma sensu, należy wtedy działać inaczej. Zaraz powiem jak.

Wielu facetów sztucznie kumpluje się z kobietami, a tak naprawdę ma cichą nadzieję, że ta dziewczyna w końcu zrozumie, że ten gość jest fantastyczny i w końcu wskoczy mu do łóżka. Prawie nigdy tak się nie dzieje.

Najczęściej dziewczyna ta znajduje sobie po prostu chłopaka, a ten facet, z cichą nadzieję, załamuje się i nie może pogodzić się z rzeczywistością.

Warto podkreślić, że wiele kobiet zachowuje się bardzo nieetycznie, bo często od dłuższego czasu wie, że jej kumpel chce od niej coś więcej, ale nie urywa tej znajomości, nie daje też temu facetowi bezpośrednio do zrozumienia, że żadnego seksu i związku nie będzie, tylko trwa w takiej chorej relacji i facet ten ciągle ma nadzieję. Po czasie dziewczyna ta znajduje sobie chłopaka, a tamten facet, załamany, myśli o samobójstwie.

Facet, który chce poderwać koleżankę, musi najpierw zrobić tak, aby dziewczyna przestała postrzegać go jako kolegę. Tylko to nie takie proste.

Abyś dobrze zrozumiał na czym polega zmiana czyjegoś postrzegania na jakiś temat, to wyobraź sobie, że kogoś nie lubisz. Pomyśl teraz co musiałby się stać, żebyś polubił osobę, której nie lubisz…

Wydaje się to trochę niemożliwe, ale jest to możliwe. Nakreślę mniej więcej co musiałoby się stać:

1) Musi minąć czas. Czas osłabia różne automatyczne reakcje w stosunku do osoby. Inaczej będziesz kogoś nie lubił dzień po tym jak wyrządził Ci krzywdę, a inaczej po kilku miesiącach. Czas leczy rany.

2) Mija czas i spotykasz się z tą osobą przypadkiem, rozmawiasz z nią i ona mówi, że żałuje tego co się stało kiedyś.

3) Mija czas, już masz dużo bardziej neutralne nastawienie do tej osoby

4) Spotykacie się po raz kolejny i idziecie na piwo.

To oczywiście bardzo uproszczony schemat, ale zauważ, że gdyby ta osoba zbyt szybko powiedziała Ci, że żałuje, podczas gdy ty ciągle żywisz potężne negatywne emocje do niej, to nic by to nie zmieniło.

Większość facetów kumpluje się kobietami, a po czasie nagle, okazuje dziewczynie zainteresowanie i proponuje „coś więcej”. To nie ma szans zadziałać, dziewczyna nie zmieni postrzegania faceta w ciągu 5 minut. Nie będzie nagle myślała o związku czy seksie z tym facetem dlatego, że on powiedział kilka zdań. Tak nie można zmienić czyjegoś postrzegania. To nie działa w taki prosty sposób.

Tak jak Ty nie polubisz kogoś, kto wyrządził Ci krzywdę od razu po jego przeprosinach, tak kobieta nie będzie patrzyła na faceta w seksualny sposób, dlatego, że okazał on swoje zainteresowanie i powiedział kilka zdań.

3. Zmiana ramy relacji

Należy na tym etapie ochłodzić relację, pisać i rozmawiać z kobietą dużo, dużo rzadziej niż wcześniej. Jeśli wcześniej facet pisał do dziewczyny codziennie, to teraz musi znacznie zmniejszyć częstotliwość kontaktu i pisać raz na kilka dni, a później jeszcze rzadziej.

Być może wydaje się to szalone, ale taka strategia daje największe szanse na sukces. Oczywiście jest ryzyko, że dziewczyna w tym czasie znajdzie sobie innego faceta, ale to ryzyko jest takie same, jak w sytuacji kiedy ten facet jest w kumpelskiej relacji z dziewczyną.

A więc najważniejszym krokiem na tym etapie jest znaczne ochłodzenie relacji. Dziewczyna ta może zastanawiać się co się dzieje, że jej kolega rzadziej z nią pisze. Może będzie myślała, że coś źle zrobiła i dlatego przyjaźń się popsuła.

Ten facet powinien wtedy wyjaśnić pokrótce, że jego życie się trochę zmieniło i dlatego tak jest. Np. powiedzieć, że ma teraz wiele nowych obowiązków, dużo spraw na głowie, i tak dalej. Chodzi o to, żeby dziewczyna wiedziała, że to nie jej wina, że przyjaźń osłabła.

4. Cierpliwość w podrywie koleżanki

Podczas gdy znajomość się ochładza, facet powinien zająć się bardziej swoim życiem. Powinien zająć się swoimi pasjami, zainteresowaniami. Chodzi też o to, żeby przestał ciągle myśleć o tej dziewczynie.

Idealnie by było, gdyby ta dziewczyna widziała też, że jego życie trochę się zmienia, bo np. facet ten wrzuca co jakiś czas zdjęcia z jakiegoś wyjazdu, ze swoich pasji, i tak dalej. Np. jeśli uwielbia pływać kajakami, to wrzuca zdjęcia jak płynie kajakiem.

Najczęściej bardziej lubi się osoby, którzy mają zainteresowania i pasje. A wielu facetów ignoruje swoje zainteresowania, zamiast tego kombinuje jak poderwać tę dziewczynę i ciągle o niej myśli. Własne życie, hobby, zainteresowania są bardzo ważne i warto na nie poświęcać czas, zamiast uzależniać się od jednej osoby.

5. Podtrzymuj kontakt

Facet ten nie powinien zrywać kontaktu z tą dziewczyną całkowicie, powinien pisać co jakiś czas i pytać się co u niej. Rozmawiać z nią normalnie i na luzie. Tak jakby nic się nie stało. Może również mówić jej o swoich planach, zajęciach, zainteresowaniach.

Ten etap powinien trwać kilka tygodni lub miesięcy.

6. Randka i okazanie zainteresowania

Jeśli minęło odpowiednio dużo czasu, to dziewczyna na pewno nie myśli już o tym facecie tak bardzo jak o kumplu. Rozumie, że ten facet się zmienił, jest być może już innym gościem. Ma dużo bardziej neutralne nastawienie do niego. Myśli, że ta relacja, która była kiedyś to przeszłość, że teraz facet ten jest zupełnie inny.

To czas, aby zaproponować spotkanie i podczas rozmowy, na randce, użyć bardzo fajnego tekstu, który może brzmieć tak:

„Wiesz co… to niesamowite, jak ludzie się zmieniają, ostatnio jak Cię widziałem rozmawiało mi się z Tobą zupełnie inaczej, czuję jakbyś była bardziej dojrzała, nie wiem dlaczego, ale z drugiej strony mi też wiele osób ostatnio mówi, że jestem jakiś inny i że trochę się zmieniłem, ale ja do końca nie wiem dlaczego, to bardzo ciekawe i interesujące jak zmienia się postrzeganie drugiej osoby po jakimś czasie… nie sądzisz?”

Przez taki tekst dziewczyna utwierdza się w przekonaniu, że tamta relacja kumpelska jest już przeszłością.Teraz dopiero tworzy się miejsce na podryw tej dziewczyny. Teraz dopiero dziewczyna będzie mogła zacząć patrzeć na tego faceta, jak na swojego chłopaka.

O samym podrywie mówię więcej w mojej bezpłatnej książce:

CZYTELNIKU! MAM DLA CIEBIE PREZENT!

KSIĄŻKA „PSYCHOLOGIA KOBIET” – TERAZ PROMOCJA DARMOWA WYSYŁKA


Odbierz książkę [Darmowa wysyłka] ›

Sprawdź też inne artykuły:

  1. 12 zasad udanej pierwszej randki
  2. Jak poderwać starszą dziewczynę?
  3. Jak podniecić kobietę i sprawić, aby o Tobie myślała?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *