Jak poderwać starszą dziewczynę? - Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

Jak poderwać starszą dziewczynę?


Większość facetów, którzy mają 20-kilka lat, myślą czasami o tym, że fajnie byłoby mieć starszą dziewczynę. Albo w związku, albo w luźnej relacji. Ja również jestem przed 30 i podzielę się z Tobą moimi tipami, które bardzo ułatwiają podryw starszych dziewczyn.

1. Słownictwo

Jeśli chcesz poderwać starszą dziewczynę, to uważaj na słowa, które wypowiadasz. Wszystkie wyrażenia typu: spoczko, xd, lol, okejka, siema, luzik, nara i inne tego typu słowa, które używają tylko młode osoby, będą pokazywały dziewczynie poziom Twojej dojrzałości.

Osoby w jej wieku, np. po 30, mogą nie używać tych słów i nazywać osoby, które je używają: „dziećmi”. Dużo lepiej jest używać słów, które są bardziej bezpieczne i formalne.

  • Zamiast siema – cześć,
  • Zamiast spoko – dobrze,
  • Zamiast kumam – rozumiem,
  • Zamiast narka – do zobaczenia.

2. Jak równy z równym ze starszą dziewczyną

Większość facetów na randce ze starszą dziewczyną, traktuje ją jako autorytet i bardzo stresuje się tym, że dziewczyna jest o wiele starsza. Jednak ta dziewczyna nie chce być z facetem, który traktuje ją jako autorytet, chce faceta, który jest pewny siebie, zdecydowany, traktuje siebie na równi z nią i zna swoją wartość.

Kiedy będziesz patrzył dziewczynie w oczy, zachowywał się normalnie, tak jakby różnica wieku nie miała dla Ciebie kompletnego znaczenia, to dziewczyna zrozumie, że jesteś świetnym kandydatem na jej faceta. Podrywając starszą dziewczynę nie komentuj jej wieku, nie komentuj też swojego, nie poruszaj w ogóle tematu różnicy wieku.

Dziewczyna zapyta Cię ile masz lat, to odpowiedz takim tonem głosu, jakby pytała Cię o wiek rówieśniczka. Jeśli ona powie swój wiek i okaże się, że jest o 10 lat starsza, to również nie dziw się, nie komentuj tego, nie uśmiechaj się głupio, powiedz okej i zmień temat. Tak jakby nie miało to dla Ciebie żadnego znaczenia.

Dziewczyny starsze bardzo często są bardziej pewne siebie, niż kobiety młodsze, dlatego uwodzenie starszych kobiet jest trudniejsze, ze względu na własną pewność siebie, która powinna być duża. Nie można na randce zachowywać się jak klaun, nie można za dużo „śmieszkować”, bo dziewczyna w każdej chwili może zaszufladkować faceta jako dzieciaka. Z młodszymi dziewczynami „śmieszkowanie” jest często okej, ze starszymi już nie.

Na randce ze starszą dziewczyną liczy się spokój. Jeśli potrafisz rozmawiać na luzie, będąc spokojnym, to jesteś na dobrej drodze do sukcesu.

3. Zaradność

Starsza dziewczyna najczęściej ma poukładane życie, dość dobrze zarabia, ma często mieszkanie, w którym mieszka sama i również chciałaby, żeby jej facet nie był na garnuszku mamy. Dobrze jest jeśli będziesz komunikował dziewczynie, że również masz poukładane życie i nie interesuje Cię ciągłe imprezowanie i alkohol.

Kiedy jesteś studentem i podrywasz dziewczynę po 30 to komunikuj jej, że studia są tylko dodatkiem do Twojego życia, a tak naprawdę rozwijasz swój jakiś projekt i masz inne ważniejsze cele niż studia. Powiedz o swoich planach i mów o nich poważnie, a nie jak o marzeniu, które nigdy się nie spełni.

Przekaż dziewczynie, że nie jesteś jak Twoi rówieśnicy, ale jesteś dużo bardziej dojrzały od nich.

4. Bezpośredniość

Dziewczyna które jest pewna siebie, najczęściej również potrafi być bezpośrednia. Jeśli taka jest, to najczęściej chce, żeby jej facet również taki był.

Starsze dziewczyny często nie wstydzą się rozmawiać bezpośrednio o seksie. Jeśli facet waha się, plączę mu się język, kiedy pada słowo seks, albo robi jakieś dziwne miny i zmienia temat, to dziewczyna czuje, że ten mężczyzna jest mało pewny siebie.

Kluczem tutaj jest spokój i swobodna rozmowa na wszelakie tematy. Uśmiech i spokój to klucz do podrywu starszych i pięknych kobiet. Tak samo z pocałunkiem i dotykiem. W momencie kiedy dziewczyna jest zainteresowana, to nie można się wahać, należy płynnym ruchem pocałować, dotknąć dziewczynę. Nie można kombinować, czaić się.

5. Jak się ubierać, aby poderwać starszą dziewczynę

Pewnie domyślasz się, że jeśli 30 letnia albo starsza dziewczyna idzie ubrana w eleganckiej sukience i podchodzi do niej facet w luźnych ciuchach, z czapką do tyłu, to ich ubiór wygląda jakby z innych epok.

Chcesz podrywać starsze dziewczyny?

To ubierz się tak, aby choć trochę wpasować się w modę starszych kobiet. Ja uważam, że świetną stylówką są: czarne spodnie, dopasowana do ciała koszula, lub zamiast koszuli, biały T-shirt z rozpiętą czarną dopasowaną do ciała marynarką.

Raczej odpuść bluzy, czapki z daszkiem, koszulki z różnymi napisami, itd. Zobacz na ulicy jak ubierają się faceci przed 30 i po 30. Różnica często jest ogromna.

Okej, to tyle w temacie: jak poderwać starszą dziewczynę.

CZYTELNIKU! MAM DLA CIEBIE PREZENT!

KSIĄŻKA „PSYCHOLOGIA KOBIET” – TERAZ PROMOCJA DARMOWA WYSYŁKA


Odbierz książkę [Darmowa wysyłka] ›

Sprawdź też inne artykuły:

  1. Jak poderwać dziewczynę w klubie 12 kroków
  2. Jak zacząć rozmowę z dziewczyną [Przykłady Video]
  3. Jak podniecić kobietę i sprawić aby o Tobie myślała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *