Jak podrywać piękne dziewczyny na wakacjach? [7 najważniejszych rad] - Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

Jak podrywać piękne dziewczyny na wakacjach? [7 najważniejszych rad]

jak-podrywac-na-wakacjach

Jeśli wybierasz się na wakacje i chcesz poderwać tam piękną dziewczynę, mieć z nią wspaniałą przygodę lub dłuższą znajomość to ten artykuł jest dla Ciebie.

Wakacje, słońce, plaża, wyjazdy piekielnie mocno sprzyjają zwieraniu nowych znajomości. Na wakacjach wszyscy zawsze są jakoś bardziej otwarci, chętni do rozmów, to oczywiście ułatwia nam facetom poznawanie kobiet.

Na takich wakacjach bardzo często dzieją się rzeczy, które normalnie nigdy się nie dzieją. W normalnych warunkach, w dużych miastach, małych miastach, wioskach kobiety bardzo często są pasywne w rozmowach, cała odpowiedzialność rozmowy zrzucona jest na barki faceta.

Na pewno miałeś takie sytuacje, że próbowałeś poderwać jakąś dziewczynę w swojej okolicy i to Ty musiałeś wszystko robić. To ty musiałeś prowadzić rozmowę, to ty musiałeś bardziej się starać i ciągnąć tę relację. W naszej kulturze jest tak, że to faceci najczęściej są zmuszeni do rozpoczynania i prowadzenia rozmowy. Kobiety najczęściej są bierne, nie wkładają dużo od siebie w rozmowę na początku poznawania się. Oczywiście bywają wyjątki, ale to tylko wyjątki.

Na wakacjach często bywa zupełnie inaczej. Kobiety są o wiele bardziej aktywne, otwarte, czują się bardziej anonimowe i często nie mają ochoty zgrywać niedostępnych księżniczek.

Na wakacjach, a szczególnie w nadmorskich miejscowościach, możesz usłyszeć od nowo poznanej kobiety, z którą rozmawiałeś kilkadziesiąt minut pytanie:

„Gdzie mieszkasz, masz swój pokój?”

Takich pytań prawie nigdy kobiety nie zadają w swoich miastach, miejscowościach. To właśnie dlatego na takich wakacjach często zdarzają się wakacyjne romanse, przygody, które potem wspomina się bardzo długo, bo emocje z tym związane zostają głęboko w pamięci.

Poniżej w punktach przedstawię najważniejsze rzeczy, które wpływają na sukcesy z kobietami podczas podrywu na wakacjach:

1. Nastawienie:

Nastawienie umieściłem na 1 miejscu, według mnie jest zdecydowanie najważniejsze. Jeśli zabierzesz ze sobą na wakacje uśmiech, pozytywne myślenie, to wszystko będzie wychodziło Ci łatwiej.

Luz, uśmiech, pewność siebie to najważniejsze elementy sukcesów z kobietami. Często kiedy ma się uśmiech na twarzy i pozytywne nastawienie, można nawet palnąć coś głupiego w rozmowie, a i tak wszystko będzie dobrze, bo dziewczyna odbierze to jako żart.

Najważniejsza rada na wakacyjny podryw to właściwe nastawienie, nieprzywiązanie do sukcesu, brak presji na to, żeby za wszelką cenę poderwać dziewczynę, brak desperacji.

Część facetów jedzie na wakacje z presją, żeby poderwać dziewczynę, przez to w rozmowach są bardziej spięci, mniej się uśmiechają i kobiety to czują. A z każdym kolejnym dniem urlopu robią się jeszcze bardziej spięci i zdesperowani. Desperacja, presja, może tylko zniszczyć Twoje wyluzowane nastawienie.

2. Rozpoczynanie rozmów

Drugą najważniejszą poradą jest po prostu działać i rozpoczynać rozmowy. Większość facetów na wakacjach gapi się na półnagie dziewczyny, ale nie zagaduje.  Myśli, że jakoś się uda, ale jakoś się po prostu nie uda.

Facet, który nie czuje większej presji, nie jest zdesperowany, ma o wiele mniejsze lęki, obawy, żeby po prostu poznawać nowych ludzi. Jeśli zagadujesz do kobiet i po prostu dobrze się bawisz, to sukcesy w postaci zainteresowanych Tobą kobiet są pewne.

Faceci, którzy nie mają świetnej gadki, ale którzy zagadują, próbują i dobrze się bawią, najcześciej mają większe sukcesy niż faceci, którzy mają świetną gadkę, ale mało działają. Na wakacjach nie liczy się tak bardzo dobra rozmowa, bardziej liczy się działanie, zagadywanie, poznawanie kobiet w dużych ilościach.

Część kobiet będzie po prostu otwarta na zabawę z Tobą do białego rana, sęk w tym, żeby znaleźć te dziewczyny, a znajdziesz je kiedy będziesz dobrze się bawił i zagadywał.

3. Jak można zagadywać i gdzie?

Można, a nawet trzeba zagadywać wszędzie. Na plaży, w ciągu dnia, w knajpach, klubach, barach wszędzie. Podczas szkolenia w Sopocie uczestnicy zagadują wszędzie, a potem biorą kontakty i umawiają się z dziewczynami na wieczór, albo też poznają kobiety wieczorem i bawią się do rana.

To dobry moment, żeby przypomnieć że zostało ostatnie miejsce na sierpniowe ekskluzywne szkolenie w Sopocie. Więcej informacji, jak wygląda szkolenie możesz znaleźć pod tym linkiem:

Ekskluzywne szkolenie w Sopocie →

Wielu facetów bardzo skupia się na tym jak zacząć rozmowę, natomiast ważniejsze niż słowa są szeroki uśmiech i otwarta mowa ciała.

Mimo wszystko podam Ci kilka dobrych propozycji tekstów na rozpoczęcie rozmowy na wakacjach:

„Wow, wyglądasz na bardzo pozytywną osobę, z daleka zobaczyłem jak się uśmiechasz i plułbym sobie w brodę, gdybym Cię nie poznał, mam na imię…”.

„Cześć, mam tak świetny humor, a ty wyglądasz na tak pozytywną osobę, że aż prosiło się, żeby Cię poznać, mam na imię…”.

Widzisz, że dziewczyna pije piwo przy barze, albo drinka, więc zamawiasz to samo i stukasz swoją szklanką o jej i mówisz „wypijmy za fantastyczne wakacje”.

Kiedy dziewczyna jest ubrana kolorowo „Wow, świetny styl, od razu widać, że jesteś pozytywną osobą, dużo osób ubiera się szaro, a ty tak bijesz kolorami, że aż chce się Cię poznać, mam na imię…”

 „Cześć, wyglądacie na godną zaufania grupkę, popilnujecie mi ciuchy i dokumety, bo chcę wskoczyć do wody?”. Potem wracasz po swoje ciuchy i zaczynasz rozmowę.

Teksty na rozpoczęcie rozmowy nie muszą być wyjątkowo wyszukane. To nie ma aż takiego znaczenia. Dla kobiet bardziej liczy się Twoja energia, uśmiech, mowa ciała, luz.

4. Co po rozpoczęciu?

Po rozpoczęciu cały czas ważne jest aby biła od Ciebie pozytywna wakacyjna energia, brak oczekiwań, brak presji.

Po rozpoczęciu możesz poprowadzić chwilę normalnej rozmowy poznając się z dziewczyną, najlepiej aby ta rozmowa była pomieszana z humorem i zabawnymi wtrąceniami.

Pytanie o to jak długo są już na wakacjach, czym się zajmują, ile mają lat, muszą koniecznie być pomieszane z Twoimi historiami.

Nie ma nic gorszego niż wywiad po rozpoczęciu rozmowy. Zadawanie kilku pytań pod rząd kobiecie, zaraz po rozpoczęciu rozmowy, zawsze prowadzi do zniszczenia fajnej, luźnej atmosfery.

Zamiast zadawać pytania lepiej opowiedz jakąś luźną historię związaną z wakacjami..

Świetnym pomysłem po krótkiej rozmowie zapytać się dziewczyny czego się napije i skoczyć na kawę, piwo, drinka niż siedzieć ciągle w jednym miejscu. Podryw na wakacjach jest lepszy, kiedy więcej się dzieje, kiedy nie jest statyczny. Lepiej po 15-20 minutowej rozmowie już starać się gdzieś z dziewczyną przemieścić.

Rozmowy o pracy, narzekanie, zamulanie to najlepszy sposób aby stracić dziewczynę. Dużo lepiej w rozmowach uderzać w klimaty pod tytułem „Jak wychodzę w życiu z założenia, że raz się żyje”. Lepiej rozmawiać o pozytywnych rzeczach, jedzeniu, piciu, zabawie, przyjemnościach, seksie.

Dobrym pomysłem jest przypomnienie sobie jakichś historii ze swojego życia z wakacji i zamiast zadawać pytania, to powiedzieć:

„Jakie jest Twoje najciekawsze wspomnienie z przeszłych wakacji?”

Dziewczyna będzie sobie teraz przypominała i wtedy mówisz: „dobra, to ja opowiem Ci swoje” i lecisz ze swoją historią z wakacji.

Bardzo dużo na ten temat pisałem we wpisie:
O czym rozmawiać z dziewczyną? →

5. Rozmowa i poruszanie seksualnych wątków

Na wakacjach to bardzo ważne, aby nie gadać zbyt długo o neutralnych rzeczach. Kiedy opowiadasz historię i widzisz, że dziewczyna Cię słucha, jest zainteresowana, to warto wrzucać kolejne biegi i zaczynać wtrąć seksualne wątki w rozmowę.

W pewnym momencie możesz powiedzieć:

„Nie patrz się na tak na mnie, bo się podniecisz, Ty świntucho, wyglądasz jakbyś chciała mnie zjeść :D”

„Intuicja mi podpowiada, że jesteś kobietą, która potrafi pokazać pazur i dobrze się bawić, coś mi mówi, że musisz być dobra w łóżku, dobrze, że ślubowałem przed wakacjami celibat, bo inaczej bym się w Tobie zakochał…”

Takie rzeczy są świetne pod warunkiem, że mówisz je z szerokim uśmiechem na twarzy. Takie oskarżanie dziewczyny, że jest zboczuchem, zawsze działa świetnie, kiedy jest Tobą odrobinę zainteresowana.

Koniecznie wplataj takie rzeczy w rozmowę, kiedy widzisz, że dziewczyna dobrze reaguje to możesz wrzucić kolejny bieg i w dobrym momencie zadać pytanie:

„W jakim najciekawszym miejscu uprawiałaś seks?”

„Gdybyś została na tej planecie sama z facetem, bylibyście kompletnie sami, co chciałabyś robić z nim w łóżku? Jakie fantazje chciałabyś zrealizować?”

Jeśli dziewczyna odpowiada Ci na takie pytania, to zdecydowanie pora, żeby przejść z dziewczyną do Twojego mieszkania.

6. Dotyk i przechodzenie do konkretu

W pare z wprowadzaniem wątków seksualnych powinien iść dotyk, pocałunek. Nienachalny dotyk, wyważony. Dziewczyna sama nie zacznie Cię całować i dotykać, to Ty musisz zrobić pierwszy krok.

Kiedy widzisz, że dziewczyna dobrze się z Tobą bawi, możesz powiedzieć jej, żeby zamknęła na chwilę oczy to pokażesz jej sztuczkę. Większość dziewczyn będzie od razu wiedziała, ze chcesz ją pocałować i o to chodzi. Często będą na początku opierały się i mówiły z uśmiechem na twarzy: „nie, nie zamknę, bo wiem co zrobisz :D”

Możesz wtedy z szerokim uśmiechem na twarzy powiedzieć „no chyba nie myślisz, że chcę Cię pocałować… 😀 chcę pokazać ci zajebiście śmieszną sztuczkę, no dalej… :D, trochę zaufania do mnie :D”.

Dziewczyna zamknie oczy, wtedy ją pocałują i ciągle się uśmiechaj. To ma być pozytywna zabawa, a nie desperackie całowanie.

7. Logistyka

Nie ma nic gorszego niż podróżowanie z kobietą przez pół miasta, kiedy jest Tobą mocno zainteresowana. Bardzo ważne jest, aby wynająć pokój/mieszkanie gdzieś w centrum miasta.

Kolejna rzecz to gotówka. Zawsze warto mieć gotówkę w portfelu. W niektórych miejscach nie ma jak zapłacić kartą, weź to pod uwagę, żeby nie szukać po nocach z dziewczyną bankomatu jak będziesz chciał za coś zapłacić.

Pamiętaj, aby w lodówce w mieszkaniu/pokoju mieć różne rodzaje alkoholu, takie jak wino, piwo, wódka i sok. Niektóre dziewczyny wolą piwo, inne drinki, a jeszcze inne wino. Miej wszystko pod ręką.

Miej czysto w łazience, żeby dziewczyna mogła się umyć i w ogóle miej w miarę czysto w mieszkaniu. Niektóre dziewczyny są bardzo wyczulone na punkcie higieny i jeśli Twoje mieszkanie będzie zabrudzone, to wszystko może się na końcu zepsuć.

EKSKLUZYWNE, PRAKTYCZNE SZKOLENIE W SOPOCIE!


Ekskluzywne szkolenie w Sopocie [więcej informacji] >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *