Jak podrywać z przyjaciółką? - Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

Jak podrywać z przyjaciółką?

jak-podrywac-z-przyjaciolka

1. Znajdź odpowiednią kobietę

To nie jest łatwe zadanie, znaleźć przyjaciółkę, która będzie Ci pomagała w podrywie kobiet.

Część kobiet ma opory przed takimi działaniami. Jeśli masz przyjaciółkę w świetnej relacji kumpelskiej i na dodatek jest ona całkiem ładna, to można powiedzieć, że masz koło siebie świętego Graala uwodzenia.

Żadne narzędzie, żadna technika, nic nie jest tak mocna, jak ładna przyjaciółka u Twojego boku, która mówi o Tobie w samych superlatywach.

Niesamowite jest, to, że kiedy podchodzisz do kobiet z przyjaciółką, to masz skuteczność prawie 100%. Bardzo rzadko zdarzy się, że dostaniesz zlewkę, kiedy podchodzisz z przyjaciółką.

Kiedy podchodzisz sam, to dostajesz często zlewki już na samym starcie- to normalne.

Jeśli podchodzisz z przyjaciółką nie będziesz dostawał zlewek na starcie i będziesz miał dużo więcej czasu, żeby wykazać się w rozmowie.

Twoja przyjaciółka powinna Cię bardzo lubić, powinna Cię szanować i im bardziej jest towarzyska, rozgadana tym lepiej.

2. Dbaj o swoją przyjaciółkę

Kiedy już masz taką przyjaciółkę, to dbaj o nią jak o największy skarb. Zapraszaj ją od czasu do czasu na obiad, na spacer, na piwo, gdziekolwiek.

Nigdy nie staraj się jej podrywać, ona ma być tylko Twoją przyjaciółką.

Kiedy ona się źle czuje, to pokaż jej, że Cię to obchodzi i postaraj się jej pomóc. Jeśli ona jest w szpitalu, jedź do niej ją odwiedzić.

Rób wszystko, żeby wiedziała, że Ci zależy na relacji przyjacielskiej z nią. Kiedy ona to zobaczy i uwierzy, to bez problemu zgodzi się pomagać Ci w klubach.

Pamiętaj o tym, żeby Twoja przyjaciółka czuła się w klubie dobrze. Kup jej drinka, zapłać za nią, a później dbaj nie tylko o to, żeby poderwać nową pannę, ale również o to, żeby twoja kumpela dobrze się bawiła.

Staraj się nie traktować tej gry poważnie. Nie mów swojej przyjaciółce: „pójdziemy do klubu i Ty będziesz robiła mi dowód społeczny i pomagała podrywać w klubie”, raczej mów: „mam pomysł, może zabawimy się w swatanie Bartka… pomożesz mi poderwać jakąś fajną laseczkę 🙂 🙂 :)”.

Najlepiej, żeby wyszło tak, że wychodzisz z klubu razem z nią i dobrym kontaktem od fajnej laski i oboje myślicie sobie: „ale to była fajna impreza”.

CZYTELNIKU! MAM DLA CIEBIE PREZENT!

KSIĄŻKA „PSYCHOLOGIA KOBIET” – TERAZ PROMOCJA DARMOWA WYSYŁKA


Odbierz książkę [Darmowa wysyłka] ›

W klubie możesz również zapytać się jej, który facet jej się podoba i również pomóc jej. Np. podejść do wskazanego przez nią faceta i dać mu znać, że on podoba się Twojej kumpeli.

3. Powiedz jej co ma robić

Często dobrze jest powiedzieć przyjaciółce co ma robić. Czyli np: „najpierw zagadamy o jakiś ciuch, Ty z nią pogadasz o tych butach, a potem mnie przedstawisz i spróbujesz powiedzieć o mnie jakieś wartościowe rzeczy, potem, kiedy ona będzie zainteresowana, to nas zostawisz i ja spróbuję ją poderwać”.

Jeśli powiesz kobiecie co ma robić, to będzie Tobie i jej łatwiej. Pamiętaj tylko, żeby robić to w formie zabawy.

Tak, żeby Twoja przyjaciółka nie czułą, że ma zadania do wykonania, ale że to po prostu śmieszna zabawa, która ma na celu swatanie Ciebie i że jak nie wyjdzie, to wszystko będzie okej.

4. Ćwicz umiejętności rozmowy

Jeśli już znalazłeś przyjaciółkę, która pomoże Ci w podrywie, to wykorzystaj tę pomoc na maksa.

Jeśli nie będziesz wiedział co mówić i kiedy, to zrobicie podejście i kobiety będą wstępnie zaciekawione na początku, ale z każdą chwilą wszystko zacznie się psuć i w końcu kobiety i tak odejdą od Was.

Umiejętności rozmowy w podrywie z przyjaciółką są ważne, ponieważ podejście jest bardzo pośrednie.

Na początku ma to wyglądać tak, jakbyś nie był zainteresowany kobietami z którymi Twoja kumpela gada na temat ciuchów.

Dopiero po czasie, kiedy kumpela wprowadzi Cię w rozmowę, powinieneś delikatnie okazywać zainteresowanie kobiecie, która Ci się podoba. Potem powinieneś działać dalej i wiedzieć co robić.

5. Największa zaleta uwodzenia z przyjaciółką

Z przyjaciółką możesz skutecznie podrywać mega ładne kobiety, od których normalnie dostałbyś na samym początku soczystą zlewkę. W tym przypadku masz dużo czasu na rozmowę.

Fantastyczną sprawą jest fakt, że jeśli jesteś z ładną przyjaciółką u boku, to znaczy, że jesteś fajnym gościem, który jest normalny.

Na dodatek, korzystasz z mechanizmu dowodu społecznego – inne kobiety widzą Cię z kobietą i automatycznie stają się bardziej zainteresowane.

Sprawdź też inne artykuły:

  1. Jak poderwać dziewczynę w klubie 12 kroków
  2. Gdzie zabrać dziewczynę na randkę i uniknąć nieprzyjemności
  3. Jak podniecić kobietę i sprawić aby o Tobie myślała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *