Jak rozkochać w sobie dziewczyne? [4 SKŁADOWE] - Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

Jak rozkochać w sobie dziewczyne? [4 SKŁADOWE]

jak-rozkochac-dziewczyne

Jak rozkochać dziewczyne to częste pytanie, które zadają sobie faceci. W tym artykule postaram się wyjaśnić Ci jak to zrobić.

Zanim przejdę do konkretów to muszę zaznaczyć bardzo ważną rzecz. Należy odróżnić etap podrywu, od etapu rozkochiwania kobiety. Etap podrywu to rozpoczynanie rozmowy, budowanie zainteresowania, zaufania, natomiast etap zakochiwania to etap późniejszy, kiedy kobieta już Cię lubi, ufa Ci, chce z Tobą być, to własnie wtedy zaczyna się proces zakochiwania.

Aby kobieta była całkowicie zakochana w Tobie i czuła tą emocję musi zajść kilka rzeczy. Wymienię je i opiszę:

1. Twoja unikalność i wartość

Jeśli kobieta widzi, że jesteś wyjątkowy, inny niż reszta facetów, bo Twoje życie jest ciekawe, to będzie ją to bardzo fascynowało. Jeśli masz jakieś pasje, którym się poświęcasz i które kochasz, to kobieta będzie czuła, że oprócz niej, są w Twoim życiu jeszcze inne ważne rzeczy.

Chcesz rozkochać w sobie dziewczyne, to koniecznie znajdź sobie pasje. To może być nurkowanie, jazda na rolkach, gry planszowe, cokolwiek co będziesz kochał robić. I tu nie chodzi o to, aby na siłę coś robić lecz o to, żeby znaleźć coś, co Cię naprawdę wewnętrznie kręci.

Jeśli będziesz facetem, który ciągle wydzwania do dziewczyny,  facetem który oprócz niej, nie ma w swoim życiu niczego fajnego, to kobieta nie będzie szalała na Twoim punkcie. To bardzo ważne również z tego względu, że Twoja dziewczyna będzie czuła, że jeśli ze sobą zerwiecie, to u Ciebie tak naprawdę niewiele się zmieni. Po prostu będziesz wtedy więcej czasu poświęcał na swoje zainteresowania i nic wielkiego się nie stanie.

CZYTELNIKU! MAM DLA CIEBIE PREZENT!

KSIĄŻKA „PSYCHOLOGIA KOBIET” – TERAZ PROMOCJA DARMOWA WYSYŁKA


Odbierz książkę [Darmowa wysyłka] ›

2. Twoja pewność siebie oraz wrażliwość

Jeśli z jednej strony jesteś wrażliwy i poświęcasz sporo czasu swojej dziewczynie i jednocześnie jesteś pewnym siebie zdecydowanym facetem, to działa to bardzo pociągająco na kobietę.

Spędzacie razem czas, przytulasz dziewczynę, jest miło i przyjemnie i jednocześnie jesteś facetem, który nie daje sobie wejść na głowę, nie daje sobą pomiatać. Ta mieszanka cech sprawia, że Twoja dziewczyna zacznie Cię uwielbiać.

Pod słowami „pewność siebie” mam na myśli męskie zachowania, zdecydowanie, konkretne decyzje. Jakbym miał opisać tę mieszankę najprościej… Wyobraź sobie jakiegoś aktora, który jest bardzo pewny siebie, a przy tym wrażliwy i czuły.

3. Twoja możliwość wyboru

Jeśli jesteś facetem, który ma opanowane umiejętności komunikacji z innymi kobietami, potrafisz być zabawny, czarujący, to Twoja dziewczyna wie, że na pewno nie masz problemu ze znalezieniem sobie dziewczyny. Wie, że jeśli poderwałeś ją w taki ciekawy sposób, to równie dobrze możesz poderwać inną dziewczynę.

To sprawia, że kobieta chce Cię mieć na wyłączność i jest gotowa o Ciebie zabiegać i dbać o Waszą relację, tak abyś nie interesował się innymi kobietami. Pamiętaj, że towarzyszy temu mechanizm psychologiczny Zaangażowanie/Konsekwencja.  Im więcej wysiłku kobieta wkłada aby była między Wami dobra relacja, tym bardziej się angażuje i przywiązuje do Ciebie.

Oczywiście działa to w dwie strony. Im więcej ty wkładasz wysiłku, tym też bardziej się angażujesz.  Sedno tego punktu jest takie, że im bardziej kobieta się zaangażuje, tym więcej będzie o Tobie myślała i bardziej zakochiwała.

Warto więc mieć umiejętności i łatwość w podrywaniu kobiet, bo to sprawi, że Twoja dziewczyna będzie bardziej o Ciebie zabiegała. Więcej na temat zdobywania ogólnych umiejętności podrywu wspomniałem tutaj:

Jak poderwać dziewczynę [SPRAWDZONE PORADY] →

4. Rozkochać dziewczyne w sobie poprzez umiejętności w łóżku

Jeśli chcesz rozkochać w sobie dziewczynę, bądź dobry w łóżku. Spraw, żebyście dobrze się bawili. Wiele kobiet narzeka, że faceci albo są bardzo bierni, albo się za bardzo starają przez co się stresują i jest bardzo dziwnie.

Najlepiej jest przeczytać kilka książek o seksie i jednocześnie przyjąć takie myślenie: „Nie muszę być nie wiadomo kim, po prostu będę się z nią w łóżku dobrze bawił. Nie interesuje mnie to czy ona będzie miała super orgazmy, interesuje mnie tylko to, żeby dziewczyna czuła się na luzie i ja również.”

Od razu zaznaczam, że filmy porno nie są dobrym źródłem wiedzy, znajdź dobre książki.

Jeśli w łóżku będzie na luzie jeśli będziecie się dobrze bawili, to Twoja dziewczyna będzie ciągle o Tobie myślała, przypominała sobie przyjemne chwile oraz wyobrażała kolejne scenariusze. Będzie również chciała realizować z Tobą swoja marzenia erotyczne. Tylko czekaj wtedy aż Twoja dziewczyna będzie Cię uwielbiała i kochała do szaleństwa.

Okej. Te 4 punkty są kluczowe. Muszę jeszcze zaznaczyć, że nie musisz spełniać wszystkich 4 punktów, aby rozkochać w sobie dziewczyne, czasami wystarczy jeden punkt, jednak jeśli chcesz aby dziewczyna uwielbiała Cię do szaleństwa, to zadbaj o wszystkie cztery.

Sprawdź też inne artykuły:

  1. Jak wyjść z Friendzone w 3 dni→
  2. Teksty na podryw dziewczyny [BAZA TEKSTÓW]→
  3. Jak wyróżnić się spośród tysięcy facetów na Tinderze i portalach randkowych? →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *