Jak się umówić kiedy kobieta ciągle odmawia? cz.2

Jeśli jeszcze nie przeczytałeś pierwszej części tego artykułu, to znajdziesz go tutaj:

Ja się umówić, kiedy kobieta ciągle odmawia? cz.1- kliknij tutaj

Siej i zbieraj plon

Dzisiaj poznasz bardzo ciekawą technikę, które zwiększa szanse na to, że umówisz się z kobietą, która ma różne obiekcje przed spotkanie z Tobą. Jest to druga część z tej serii.

Techniką tą jest zasiewanie. To znaczy, że zanim naprawdę zaproponujesz spotkanie, to po prostu tworzysz w wyobraźni kobiety wizję waszego spotkania.

Przykład:

Ona– co robisz kiedy masz wolny czas?

Ty– mam kilka pasji, jedną z nich jest tenis, uwielbiam grać w tenisa, inne są bardziej niestandardowe… ale opowiem ci o nich kiedy się spotkamy. Ty mówiłaś, że lubisz rolki, jesteś pasjonatką rolek i potrafisz robić jakieś akrobacje, czy po prostu lubisz sobie jeździć?

Jak widzisz rozmowa jest kontynuowana, ale zasiałeś już wizję spotkania. Nie proponowałeś kawy/randki, ale tylko zasiałeś ziarno, które zacznie zaraz kiełkować. Zasiałeś spotkanie i zmieniłeś temat. Teraz dalej sobie gadacie. I kiedy później zaproponujesz spotkanie, będzie jej łatwiej się zgodzić, bo ziarenko spotkania już zakiełkowało.

To jest niezbędna technika, kiedy piszesz z kobietą, która nie jest jeszcze mocno Tobą zainteresowana i nie jesteś pewien czy ona się z Tobą umówi. Pamiętaj, że lepiej nie doprowadzać do sytuacji w których kobieta Ci odmawia. Jak to mówią starzy mądrzy ludzie: „lepiej zapobiegać niż leczyć”. Kiedy kobieta odmówi Ci spotkania, to sprawy zaczynają się komplikować i robi się trudniej. Lepiej zaproponować spotkanie wtedy, kiedy czujesz, że jest duże prawdopodobieństwo, że ona się z Tobą umówi.

Potęga Facebooka

Facebook to świetne narzędzie do tego, żeby budować sobie wartość w sposób pośredni. Ważny jest tutaj dobrze zrobiony profil oraz działania, które podejmiesz, żeby kobieta, która odmówiła Ci spotkanie, była znów Tobą zainteresowana.

Ona odmawia, a Ty możesz po jakimś czasie wstawić na FB taki post, zdjęcie, które jest dopasowane pod tę daną kobietę. Kiedy ona je zobaczy, to uzna, że jesteś fajnym gościem, który lubi to co ona i przez to zwiększasz szanse na randkę z nią. Jest spora szansa, że ona nagle pomyśli sobie: „ooo, on też się interesuje rolkami i jeździ… super”.

Przypomina mi się sytuacja, kiedy bardzo chciałem umówić się z jedną kobietą, która była fanką psów. Proponowałem kilka razy spotkanie, ale ciągle odmawiała. Miesiąc później wrzuciłem na swojego FB zdjęcia z psem, ona je polubiła, zacząłem znów pisać i nie było już problemu, żeby się umówić. 

Przejrzyj jej profil dokładnie. Zobacz co ją interesuje i jeśli Ci na niej zależy i chce Ci się bawić w robienie specjalnie dopasowanych fotek pod daną kobietę, to ten pomysł jest dla Ciebie.

CZYTELNIKU! MAM DLA CIEBIE PREZENT

KSIĄŻKA ZA DARMO

 

CHCĘ KSIĄŻKĘ ZA DARMO ›

 
Właśnie to jest ogromna zaleta FB, nad smsami. Fb daje więcej informacji, daje większe pole do manewru, ale z drugiej strony jeśli masz kiepski profil, to będziesz uzyskiwał odwrotne rezultaty do zamierzonych. Według mnie dzisiaj dobrze zrobiony profil na FB jest koniecznością w podrywie i im szybciej się nim zajmiesz tym lepiej.

Tutaj możesz poczytać więcej ↓

Oceń artykuł 🙂 

Jak poderwać dziewczynę?

Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Miki
Miki
2 lat temu

Fajny pomysł 😉

Pablo
Pablo
2 lat temu

Ta technika (zasiewania) sprawdza się też, gdy dziewczyna jest już mocno zainteresowana, jest dużo komfortu między wami, wprowadzasz seksualnosc np drocząc sie z nią, flirtując i wtedy można powiedzieć cos w stylu: „tylko jak będziemy się kochać, to miej na sobie czerwoną bieliznę ;)”. I w ten sposób przekazałes do jej głowy, że to już jest postanowione, że będziecie uprawiać seks 🙂

Łuki
Łuki
2 lat temu

I jak Bóg ogłosił słowo uwodzenia: „siej i zbieraj plon” 😀

pua93
pua93
2 lat temu

od kiedy wstawiłem fotkę z małym pieskiem, to nagle kilka kobiet zaczęło chętniej odpisywać xD

Rubin
Rubin
2 lat temu

Tym bardziej, ze mam wrazenie laski chętniej dają fb niz numer

Krzychu
Krzychu
2 lat temu

Bartek masz jakis ciekawy sposob na wiadomosc do dziewczyny na facebooku, ktora mnie kompletnie nie zna?

Chris
Chris
8 miesięcy temu

Przecież to frajerstwo. Proponujesz kreowanie siebie na kogoś kim nie jesteś/m żeby zdobyć kobietę. Mam przeglądać jej profil i robić specjalnie udawane fotki w tematyce, która ją interesuje, a mnie nie, żeby jej się przylizać? Powiedzmy sobie wprost – to kłamstwo na samym sobie i na niej. Nie mówię, że cały artykuł jest zły, bo zawarłeś w nim wiele przydatnych rad, ale pytanie gdzie kończy się granica w podrywie. Jak bardzo można naginać fakty by nie zachowywać się jak cipa, która zrobi wszystko by umówić się z dziewczyną, na którą się ślini na randkę