Jak Silvio Berlusconi spieprzył podryw Ewy Minge? - Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

Jak Silvio Berlusconi spieprzył podryw Ewy Minge?

Co takiego zrobił źle były premier Włoch, że Ewa Minge nie dała mu swojego numeru telefonu.

Zacznijmy od tego, że Ewa Minge to znana projektantka mody, która 10 lat temu była bardzo atrakcyjną kobietą. Kobietą, którą z pewnością podrywały tabuny różnych facetów.

Silvio Berlusconi to również bardzo popularny polityk, miliarder, który jest znany z tego, że towarzystwo kobiet nie jest mu obce 🙂 Warto zaznaczyć, że jest dużo popularniejszy niż Polka Ewa Minge.

Mimo tego, że Silvio Berlusconi jest dużo bardziej popularny, dużo bogatszy nie poderwał Polki. Dlaczego?

Żebyś lepiej zrozumiał istotę tej sytuacji obejrzyj proszę fragment wywiadu, który wstawiłem w filmie powyżej od 0,19 s -1.22 s.

Okej. Jak widzisz Ewa Minge nie dała mu swojego numeru telefonu. Stało się to z grubsza dlatego, że Silvio wybrał bardzo ostry sposób podrywu i bez wahania od razu, z miejsca okazał swoje seksualne zainteresowanie i próbował wziąć kontakt od Ewy.

Przypominam jeszcze raz, że Ewa Minge to bardzo atrakcyjna kobieta, która ma takie sytuacje na co dzień. Jestem przekonany, że wiele razy była podrywana w podobny sposób.

Okej. Nie podrywał jej codziennie ktoś pokroju premiera Włoch, ale to nie zmienia faktu, że z takim prostym podrywem, miała ona pewnie styczność wiele razy.

Z moich doświadczeń takie bezpośrednie podrywanie tak pięknych kobiet, które na dodatek są znane, to bardzo kiepski pomysł.

W 99,9 % przypadków taka strategia uwodzenia kończy się niepowodzeniem. Z prostego powodu- taki podryw jest zbyt prosty i niczym się nie wyróżniasz  od 10 innych facetów, którzy zagadali do niej tego dnia.

Nie jestem premierem Włoch i nie jestem tak sławny jak Sylvio Berlusconi, ale jestem przekonany, że on w tej sytuacji z Ewą nic nie ugrał. Są kobiety, które zareagują pozytywnie na taki tekst, bo np. chcą sobie podbić popularność będą u boku tak sławnej osoby, ale są też kobiety, które nie chcą podbijać sobie popularności i nawet jeśli jesteś prezydentem Ameryki to takim prostym podrywem nic nie zwojujesz.

Nawet jeśli jesteś miliarderem, sławą, super przystojnym facetem, to kiedy wyłożysz od razu karty na stół i okażesz bezpośrednio zainteresowanie mega atrakcyjnej kobiecie to w większości przypadków zostaniesz olany.

Co powinien zrobić Sylvio Berlusconi, żeby zwiększyć swoje szanse i mieć numer telefonu od Ewy?

Powinien podrywać ją bardziej subtelnie. W miejscu gdzie nie ma kamer, gdzie nie ma dziennikarzy i w ogóle jest mniej osób. Powinien poczekać na bardziej dogodną sytuację. To pierwsza sprawa. Drugą jest to, że zamiast okazywać od razu zainteresowanie i proponować wymianę kontaktów powinien porozmawiać dłużej. Sprawić, żeby Ewa go bardziej poznała, pośmiała się z nim i opowiedziała o sobie trochę. Kiedy spędziłby z nią chociaż 15 minut śmiejąc się z nią, poznając się chociaż ogólnikowo to zwiększył by swoje szanse stokroć bardziej.

Nie usłyszałby wtedy głupich testów: „ale Ty jesteś przecież żonaty”,  albo „pewnie podrywasz tak każdą” i tak dalej. Takie testy nie są złe jeśli reakcja na nie będzie bardzo dobra, ale kiedy ma się tak mało czasu i rozmowa trwa bardzo krótko, to lepiej ich unikać i skupić się na zwykłym poznawaniu się w pogodnej, pełnej humoru atmosferze.

Jeśli podchodzisz w klubie do przepięknej kobiety, za którą wszyscy się oglądają to tym bardziej nie powinieneś uderzać bezpośrednio. Gdybyś był sławny i rozpoznawalny to może byłaby jakaś większa szansa na sukces, ale jak widzisz nawet to zawodzi. Powinieneś zadbać o umiejętności prowadzenia ciekawej rozmowy, opanować cold readingi, dobre wartościowe historie, droczenie i humor i nastawić się na dłuższy podryw, podryw bardziej wyrafinowany i nieszablonowy. To da Ci dużo większe szanse na zdobycie bardzo pięknej kobiety.

Nie bądź jak Sylvio i wyciągnij wnioski z jego błędów 😉

CZYTELNIKU! MAM DLA CIEBIE PREZENT!

KSIĄŻKA „PSYCHOLOGIA KOBIET” – TERAZ PROMOCJA DARMOWA WYSYŁKA


Odbierz książkę [Darmowa wysyłka] ›

Sprawdź też inne artykuły:

  1. Jak poderwać dziewczynę w klubie 12 kroków
  2. Gdzie zabrać dziewczynę na randkę i uniknąć nieprzyjemności
  3. Jak podniecić kobietę i sprawić aby o Tobie myślała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *