Jak zachowuje się facet sukcesu, który śpi z ładnymi kobietami? [ 8 rzeczy ] - Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

Jak zachowuje się facet sukcesu, który śpi z ładnymi kobietami? [ 8 rzeczy ]

Jak zachowuje się facet sukcesu który śpi z ładnymi kobietami

1. Jest cierpliwy

Chcesz spać z ładnymi kobietami? To bądź cierpliwy! Droga do pięknych kobiet jest czasami bardzo wyboista, kręta i trudna.

Jest wiele rzeczy, które trzeba ogarnąć. Najpierw podejście, później ciekawa rozmowa, rozbijanie obiekcji kobiety, budowanie wartości, wzbudzanie pożądania…

Na tych wszystkich etapach często trzeba najpierw coś zepsuć, żeby czegoś się nauczyć.

Facet, który nie będzie cierpliwy, będzie miał dość i w końcu z braku laku skończy w związku, nie z taką kobietą o jakiej marzył.

Potrzeba ogromnych pokładów cierpliwości, aby stać się w czymś naprawdę dobry.

Wiele razy wracałem do domu sam, bez kobiety, bez nowych kontaktów, ale zawsze wtedy starałem się myśleć pozytywnie i zachować cierpliwość.

Każdy nieudany podryw starałem się analizować i szukać błędów oraz poprawek. Byłem cierpliwy i dzisiaj mogę zdobywać fajne kobiety.

Gdybym w pewnym momencie nauki powiedział: „nie dam rady tego ogarnąć, to jest zbyt trudne dla mnie” to dzisiaj byłbym w związku, z kobietą, która nie jest w moim typie.

2. Nie poddaje się

Jednego dnia nie wyszło i wpadasz w złe samopoczucie przez co nie idziesz dalej poznawać kobiet i odpuszczasz.

To nie jest cecha nieustępliwego faceta. Jasne, każdy potrzebuje czasami przerwy, ale nie możesz rezygnować, kiedy nie idzie po Twojej myśli.

Wszyscy najlepsi sportowcy, codziennie trenując, mieli masę chwil zwątpienia, niepowodzeń. Myśleli, że nigdy nie wbiją lepszego czasu lub lepszych wyników, myśleli, że inni są po prostu lepsi, lepiej genetycznie uwarunkowani, itd. Takie myśli, wątpliwości są normalne.

Pytanie tylko czy poddasz się, czy będziesz walczył mimo wątpliwości?

Najładniejsze kobiety są zarezerwowane dla ogarniętych facetów. Będziesz najlepszy? Czy po nieudanym wyjściu, gorszym dniu będziesz płakał w poduszkę i narzekał na świat?

3. Jest mądry

W internecie krąży masa gównianej wiedzy o podrywie. O tym, że masz się nie uczyć, o tym, żebyś zdał się tylko na bieżącą chwilę i nie studiował rutyn/tekstów oraz nie poznawał dobrych technik, które pomagają.

CZYTELNIKU! MAM DLA CIEBIE PREZENT!

KSIĄŻKA „PSYCHOLOGIA KOBIET” – TERAZ PROMOCJA DARMOWA WYSYŁKA


Odbierz książkę [Darmowa wysyłka] ›

Przeciętny facet wychodzi na imprezę, pije alkohol, wraca sam do domu i w następny tydzień robi to samo.

Facet mądry wychodzi na imprezę, trochę pije albo nic nie pije, wraca sam do domu i ANALIZUJE to co się stało, a potem stara się wyciągnąć trafne wnioski.

4. Ma ogólny plan działania i dyscyplinę

Bez planu rozwój trwa długo. Plan trzeba wykonać z głową i zrobić go dobrze.

W życiu jest tak, że często trudno utrzymać się planu, dlatego powinieneś przygotować taki plan, który bierze pod uwagę rzeczy losowe które mogą się wydarzyć.

Masz plan, żeby ćwiczyć podryw kilka razy w tygodniu, to załóż od razu, że czasem będzie zimno, deszczowo lub będziesz miał gorszy dzień i będzie Ci trudno wyjść z domu.

Takie dni na pewno będą i powinieneś być na nie przygotowany.

Facet sukcesu będzie trzymał się planu jak tylko się da. Czasami odpuści jakiś element, ale postara się go nadrobić kolejnego dnia.

Nie będzie się oszukiwał.

Oczywiście zawsze zdarzą się rzeczy losowe, których się nie przewidzi, to normalne czasami odpuścić, ale facet sukcesu kolejnego dnia wstanie i będzie kontynuował plan.

5. Jest pracowity

Jasne jest, że jeśli jesteś bardzo chudy, to dobrze żebyś trochę przypakował. Jasne jest, że jeśli masz stare ciuchy i wyglądasz kiepsko, to lepiej żebyś zarobił na lepsze.

To wszystko będzie Ci pomagało. Nie chodzi o to, żeby mieć 40 cm w bicepsie, ale żeby mieć chociaż zarysowane mięśnie i nie wyglądać jak wieszak.

W drugą stronę też to działa. Jeśli masz nadwagę, schudnij. Nie chodzi też żeby mieć ciuchy za ogromne pieniądze, chodzi o to, żeby wyglądać normalnie.

Facet sukcesu jest pracowity. Przyjdzie on z pracy i rozplanuje resztę dnia, tak żeby nie tracić czasu na głupoty. On ma swój cel i powoli, małymi krokami, codzienną pracą go realizuje.

Oczywiście facet sukcesu, to nie jest robot, który tylko ciężko pracuje. Przeznacza on czas na odpoczynek, na czas spędzony z kobietami, seks, swoje pasje.

6. Dba o siebie i zdrowie

Wie, że skoro ma duży cel, który jest trudny do zrealizowania, to musi dbać o siebie. Zwraca więc uwagę na to jak się odżywia i dba o swoją kondycje fizyczną. Ruch pomaga w myśleniu oraz wpływa na masę aspektów w życiu.

7. Nie zamiata spraw pod dywan

Wielu facetów udaje, że nie zależy im na fajnej kobiecie, mówi, że pieniądze szczęścia nie dają i tak dalej.

Prawda jest zawsze inna. Każdemu zależy na fajnej kobiecie u boku oraz odpowiedniej ilości pieniędzy, które sprawią, że życie będzie łatwiejsze.

Facet sukcesu jeśli nie ma ładnej kobiety i nie potrafi jej zdobyć przyzna się przed samym sobą, że nie potrafi jej zdobyć.

Kiedy nie ma pieniędzy to przyzna przed sobą, że ich nie ma. Potem od razu zacznie myśleć jak zdobyć, to czego chce.

Wielu facetów się okłamuje i zamiata sprawy pod dywan. Facet sukcesów nie boi się skonfrontować ze swoimi pragnieniami.

8. Nie wierzy w opowieści i bajki

Pełno wszędzie jest opowieści o łatwym seksie. Wszyscy piszą o wielkich sukcesach z kobietami, ale nikt tak naprawdę ich nie widzi.

Faceci lubią się chwalić, kłamać i koloryzować sytuacje z kobietami. Jeśli jesteś na jakichś forach i czytasz ciągle historie sukcesów z kobietami innych facetów, to wiedz o tym, że większość jest ostro podkoloryzowana.

Przestań wierzyć też w bajki typu: „podszedł do 100 kobiet, zapytał o seks i przespał się z 5 laskami”.

Podrywanie ładnych kobiet wymaga umiejętności. Czasami trafia się fart i można przespać się ładną kobietą nie umiejąc nic, ale zakładaj, że Tobie się to nie przytrafi.

To tak jak wygrać w totka: „Jeden na 40 milionów wygrywa”. Załóż, że droga do wysokich umiejętności podrywu wymaga czasu i ćwiczeń, a takie podejście opłaci Ci się.

Sprawdź też inne artykuły:

  1. Jak podrywać z przyjaciółką?
  2. Mój kursant i smsy, które zdobyły mu dziewczynę
  3. Zwątpienie i kłody w podrywie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *