Jak Zacząć Rozmowę z Dziewczyną [PRZYKŁADY VIDEO] - Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

Jak Zacząć Rozmowę z Dziewczyną [PRZYKŁADY VIDEO]

To bardzo ważne aby właściwie rozpocząć rozmowę z kobietą, od tego bardzo dużo zależy. W tym artykule zobaczysz przykłady jak ja to robię oraz jak zaczynać rozmowę, w najbardziej skuteczny sposób.

Tak naprawdę to jak rozpocząć rozmowę zależy od miejsca. Inaczej zagadasz do kobiety, która przechodzi sobie ulicą, inaczej w klubie, gdzie gra głośna muzyka, a jeszcze inaczej w bibliotece.

Zanim podam Ci skuteczne recepty na rozpoczęcie rozmowy z dziewczyną w różnych miejscach, to napiszę ci o najważniejszej rzeczy.

SZEROKI UŚMIECH

Niby oczywista oczywistość, ale bardzo często jestem świadkiem podrywu facetów i to co zawsze mnie dziwi, to powaga podczas mówienia. Powaga ta, psuje wszystko już w pierwszych sekundach rozmowy z dziewczyną. Zdaję sobie sprawę, że trudno jest się uśmiechać, kiedy czuje się stres, ale BEZ UŚMIECHU NIC NIE WYJDZIE.

Okej, teraz przejdźmy do tekstów.

Jak zacząć rozmowę z dziewczyną na ulicy?

„Cześć, zatrzymaj się na chwilkę 🙂 Zauważyłem jak przechodzisz, mam dzisiaj świetny dzień i postanowiłem, że zrobię coś szalonego i zagadam do Ciebie, bo wydajesz się osobą przyjazną i sympatyczną, cześć jestem Bartek :)”

Jak zacząć rozmowę w galerii handlowej?

„Hej, właśnie idę do Reserved poszukać koszuli i zauważyłem Ciebie, w tych unikalnych podkolanówkach, boże jak dobrze w nich wyglądasz i widać, że masz świetny styl… płakałbym w poduszę jakbym Cię nie poznał, jestem Bartek”

W klubie

(Kobieta trzymająca drinka przy barze)

Ty- „O boże, a ty znowu pijesz wódkę, co tydzień widzę Cię tu upitą, jak ty to wytrzymujesz? 😀

Ona- „Chyba mnie z kimś pomyliłeś”

Ty- „Możliwe, że masz sobowtóra, ale to dobrze, że pijesz, będziesz się mniej stresowała rozmową z najprzystojniejszym facetem w tym mieście” 😀

Ona- „chyba nie myślisz o sobie… :)”

Ty:„Oczywiście, że o sobie, ZOŁZO… Teraz ja muszę się napić, przez ciebie popadłem w kompleksy, teraz czas na komplement jakiś, powinnaś odbudować moje EGO :D”

Ona- Hahaha…

Jak zacząć rozmowę z dziewczyną w restauracji?


„Cześć, bardzo nie lubię jeść i pić sam, pozwolisz, że się dosiądę i zjemy razem? :)”

CZYTELNIKU! MAM DLA CIEBIE PREZENT!

KSIĄŻKA „PSYCHOLOGIA KOBIET” – TERAZ PROMOCJA DARMOWA WYSYŁKA


Odbierz książkę [Darmowa wysyłka] ›

bibliotece

„Szukam czegoś na weekend do przeczytania, wpadłem na pomysł, ze przeczytam coś co mi ktoś poleci, no i zobaczyłem Ciebie :)”

Uniwersalne teksty – jak rozpocząć rozmowę z dziewczyną

Podam teraz 2 teksty, które mówię do dziewczyny, kiedy nie mam za bardzo pomysłu.

„Cześć, zauważyłem Cię jak przechodziłaś i musiałem podejść i zadać Ci pytanie. Idziesz w taki taneczny, zgrabny sposób i zastanawiam się czy Ty gdzieś tańczysz albo tańczyłaś?”

„Cześć, właśnie lecę na spotkanie z klientem, ale zauważyłem (wymieniam tutaj jakiś element jej garderoby) i tak mi się to spodobało, że płakałbym w poduszkę całe 30 minut, gdybym do Ciebie nie zagadał”

Zacząłeś rozmowę z dziewczyną, co mówić po rozpoczęciu rozmowy?

Ogranicznik czasowy

Pierwsze chwile rozmowy z kobietą zawsze są obarczone pewną dozą niekomfortowej atmosfery. Im bardziej kobieta będzie czuła się komfortowo, tym chętniej będzie z Tobą rozmawiała, tutaj przychodzi z pomocą ogranicznik czasowy.

Na początku rozmowy, nawet w pierwszej minucie rozmowy możesz powiedzieć:

„Widzę, że gdzieś lecisz, nie wiem czy się spieszysz, ja zaraz mam spotkanie z klientem/zaczynam trening na siłowni/ mam spotkanie z przyjaciółmi, więc też nie mam zbyt dużo czasu”

Dzięki temu dziewczyna wie, że zaraz sobie pójdziesz i może wyluzować. Ona nie ma już tych myśli:

„O boże, czy to jakiś natręt, pewnie zaraz będzie na coś nalegał i nie da mi spokoju…”.

Ogranicznik czasowy to bardzo ważny element.

Zbudowanie wartości w inteligenty sposób

Przykład zbudowania wartości jest w przykładzie powyżej. Jeśli mówisz dziewczynie, że idziesz na siłownię, to przekazujesz jej, że dbasz o siebie, swoją kondycję, zdrowie i jesteś sprawny.

Kiedy mówisz dziewczynie, że idziesz masz spotkanie ze znajomymi, to przekazujesz o sobie, że jesteś towarzyską i normalną osobą, która ma znajomych. Jeśli idziesz na spotkanie z klientem, to kobieta może pomyśleć sobie, że masz dobrą pracę, albo swój biznes.

Wybierz jedną rzecz i wtrąć ją w rozmowie, dzięki temu zbudujesz odrobinę swojej wartości za pomocą słów.

Improwizacja i humor

Nie da się przewidzieć całej rozmowy. Każda kobieta jest trochę inna i powie coś innego, dlatego umiejętność dostosowywania się i improwizacji jest niezbędna. Mało osób wie, że improwizacji można się nauczyć.

Ogólne zasady improwizacji podczas rozmowy z kobietą:

 • nie zadawaj wielu pytań
 • uśmiechaj się
 • komentuj POZYTYWNIE jej ubiór i zachowanie
 • utrzymuj przyjazny kontakt wzrokowy
 • szukaj okazji do żartu
 • słuchaj co ona mówi

Jeśli będziesz trzymał się tych zasad i będziesz miał je zawsze „z tyłu głowy”, to zdaj się na improwizacje, czyli sytuacyjne prowadzenie rozmowy. Oczywiście improwizacje można ćwiczyć i poniżej możesz poznać kilka ćwiczeń:

Ćwiczenia na spontaniczność i improwizacje - KLIKNIJ TUTAJ →

1. Gry rozwijające szybkość reakcji i kreatywne myślenie (zaczerpnięte z książki „Praktyczna Improwizacja”- Michał Mącznik, Artur Król)

 • Ćwiczenie 1-  Alfabetyczne zdania

Zagraj z drugą osobą w grę, która polega na tym, aby kolejne mówione zdania zaczynały się na kolejne litery alfabetu. Przykład z Darkiem i Kasią:

Darek: Ależ się dzisiaj zmęczyłem…

Kasia: Błagam nie narzekaj, też jestem zmęczona

Darek: Całkiem fajnie, że możemy razem, zmęczeni, spędzić ten dzień i się relaksować

Kasia:  Dobra, dobra, już wiem co masz na myśli…

Darek: Eee tam, daj spokój, myślałem tylko, że zrobisz mi masaż, a Ty sobie wyobrażasz nie wiadomo co… 🙂

Kasia: Fajne masz wytłumaczenie, zależy Ci tylko na jednym 🙂

Darek: Goło i wesoło z Tobą jest 😉

Kasia: Hamuj się świntuchu…

Darek: I chodź już do mnie, bo muszę coś Ci pokazać ciekawego…

 • Ćwiczenie 2 – Po jednym słowie

Zaproś znajomych i zagrajcie w grę, taką, że każda osoba może powiedzieć tylko jedno słowo w kolejce. Ciąg tych słów musi mieć sens, tak żeby stworzyć ciekawą historię. Czyli siadacie sobie w kółku i jeden z Was mówi jakieś słowo, druga osoba drugie i tak w kółko. Starajcie stworzyć z tego ciekawą historię.

 • Ćwiczenie 3- Lista słów

Wybierz w myślach liczbę od 1 do 20. Nie możesz jej zmienić. Teraz poniżej zobacz jakie słowa są pod Twoją wybraną cyfrą. Następnie kiedy z pierwszą napotkaną osobą, z którą będziesz rozmawiał skieruj rozmowę tak, żeby użyć tych 3 słów w różnych zdaniach.

 1. Klawiatura, butelka, sok
 2. Roleta, Lampa, pendrive
 3. Powerbank, klej, słuchawki
 4. Krzesło, kamera, pufa
 5. Deska, żarówka, tło
 6. Dywan, Farba, Wi-F
 7. Książka, głośnik, cytryna
 8. Zegarek, Otwieracz, Lody
 9. Pudełko, laptop, odkurzacz
 10. Wędka, Radio, Telefon
 11. Przedłużacz, żaba, ananas
 12. Meksyk, Klub, Rozmowa
 13. Sufit, Dziecko, Władca Pierścieni
 14. Sztuczka, Okno, Jabłko
 15. Piec, Pies, Oczko wodne
 16. Trawa, Żelazko, Pole
 17. Waga, Drabina, Fotel
 18. Bokserki, Maść, Winogrono
 19. Galeria handlowa, Żurek, Plaża
 20. Mieszkanie, Olejek, Pomost

2. Nie myśl, nie projektuj, nie planuj – bądź tu i teraz.

Rozmowa zawsze będzie kiepsko szła, kiedy będziesz zbyt dużo myślał. Kiedy uda Ci się być TU I TERAZ, to będziesz dużo bardziej spontaniczny. Ważne jest, żebyś zastosował się do punktu, w którym omówiłem strach przed podejściem, ponieważ, to właśnie stres, strach, często sprawiają, że nie potrafimy wyluzować i zbyt dużo myślimy.

Im bardziej będziesz tu i teraz, im mniej będziesz myślał, tym Twoja kreatywność będzie lepiej pracowała.

3. Bądź uważny

Czy miałeś kiedyś tak, że brakowało Ci tematów do rozmów? No właśnie…

To dlatego, że nie skupiłeś się na obserwowaniu otoczenia i drugiej osoby. Kiedy rozmawiasz z kobietą, to skup się na słuchaniu i obserwowaniu jej oraz otoczenia, skup się tak mocno, jakby od tego zależało Twoje życie. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile tematów znajdziesz do rozmowy.

Nagle zauważysz, że ona ma ciekawą biżuterię, że jej skarpetki są w ciekawe wzorki, że obok Was, akurat jest sex shop itp. Skup się, bądź uważny, słuchaj jej, obserwuj ją, rozejrzyj się wokół siebie, a rozmowa będzie bogata w różne wątki i nabierze niesamowitej energii.

Celem improwizacji jest wykreowanie zabawnej atmosfery. Jeśli uda Ci się stworzyć taką atmosferę, kobieta szybko zacznie Cię lubić

Kwalifikacja

W trakcie krótkiej rozmowy warto zadać 1-2 pytania dotyczące kobiety. Te pytania mają pokazać dziewczynie, że Tobie nie chodzi tylko o wygląd, ale również o jej charakter i osobowość.

Przykłady:

 • Wow, wydajesz się bardzo przyjazną i rozmowną osobą, większość ludzi raczej taka nie jest, ja tą cechę bardzo sobie cenię, często taka jesteś, czy dzisiaj po prostu masz dobry dzień? 🙂
 • Powiem Ci szczerze, że jestem pod wrażeniem, kiedy rozmawiamy to ciągle patrzysz mi się w oczy i nie uciekasz nigdzie wzrokiem, to oznaka pewności siebie i luzu, ja to bardzo lubię, jesteś chyba ogólnie dość pewną siebie kobietą, prawda?

Wymiana kontaktów randka

Po kilku minutach rozmowy powinieneś zrobić jedną z 2 rzeczy

 • Zaprosić na szybką kawę
 • Wymienić się numerem telefonu
 • Wymienić się kontaktem na FB

Mówisz wtedy:

„Tak jak mówiłem Ci wcześniej, nie mam zbyt wiele czasu, ale chętnie wypiłbym z Tobą szybką, max 15 minutową kawę, raz się żyje :)”.

Jeśli dziewczyna mówi, że nie może, nie ma czasu, to dopiero wtedy zaproponuj wymianę kontaktu.

Kontaktem FB wymieniaj się tylko wtedy, kiedy Twój profil na FB jest dobrze zrobiony i nie masz tam rzeczy, które mogą odstraszyć dziewczynę.

Sprawdź też inne artykuły:

 1. >Jak wyjść z Friendzone w 3 dni
 2. Jak rozkochać w sobie dziewczynę? [4 składowe]
 3. Jak wyróżnić się spośród tysięcy facetów na Tinderze i portalach randkowych?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *