Jak zagadać do dziewczyny na ulicy i umówić się na randkę? - Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

Jak zagadać do dziewczyny na ulicy i umówić się na randkę?

jak-zagadać-do-dziewczyny-na-ulicy

1. Natura – strach zakodowany w genach

Jeśli czytasz ten blog i jesteś zdrowy psychicznie, to będziesz odczuwał stres przed poznaniem nowej kobiety na ulicy. Strach ten jest wpisany w nasze geny, ratował nam życie tysiące lat temu i pozwalał przetrwać. Coś nowego tysiące lat temu mogło być bardzo niebezpieczne i dlatego odczuwanie strachu, jest zakodowane w naszym mózgu i jest całkowicie naturalne – każdy go odczuwa.

Z logicznego punktu widzenia, odczuwanie strachu w 21 wieku w Polsce nie ma sensu, ponieważ nic Ci nie grozi i nic Ci się nie stanie, kiedy zagadasz do obcej dziewczyny na ulicy.

Tak czy inaczej strach będziesz czuł, nie da się go całkowicie usunąć, ale możesz go znacznie osłabić za pomocą techniki, która jest przebadana naukowo i jej skuteczność jest potwierdzona. Za pomocą tej techniki znacznie osłabisz strach i będzie Ci o wiele łatwiej zagadać do dziewczyny na ulicy. Jak wykorzystuję tę technikę od kilku dawna nie tylko przed podejściem, ale również przed randką. Poniżej możesz obejrzeć nagranie z opisem tej techniki. Przewiń poniższy film do minuty 2:57:

2. Sympatia i przyjazność

Kiedy potrafisz już znacznie osłabić strach przed podejściem do dziewczyny, to czas na to, aby zagadać do dziewczyny i w tym punkcie powiem Ci jakie nastawienie daje największe korzyści.

Po pierwsze – Idź zagadać do dziewczyny na ulicy z myślą, że chcesz sprawdzić czy ta dziewczyna jest dla Ciebie ciekawa

Jeśli będziesz szedł zagadać do dziewczyny na ulicy z takim nastawieniem to będziesz czuł się dużo lepiej. Przekierujesz myśli z „muszę zrobić dobre wrażenie” na „sprawdzę jaka ona jest” – to doda ci odwagi i luzu, a oprócz tego nie będziesz wychodził w oczach kobiety na desperata.

Po drugie – Bądź uśmiechnięty i tak bardzo przyjazny jak tylko potrafisz

Większość kobiet podczas podejścia będzie czuła się niekomfortowo – taka jest kultura w Polsce. Nie mamy w zwyczaju rozmawiać z innymi na ulicy, w biały dzień. Część kobiet będzie myślała, że chcesz coś sprzedać, część, że chcesz coś ukraść, a część, że po prostu czegoś chcesz. Dlatego musisz być maksymalnie przyjazny, uśmiechnięty i szybko okazać kobiecie zainteresowanie, aby wiedziała, czego od niej chcesz.

Każdy rodzaj cwaniakowania, wywyższania się, jest niewskazany. Nie możesz urazić dziewczyny. Powinieneś sprawić aby kobieta czuła się przy Tobie bezpiecznie i na luzie. Uda Ci się to kiedy będziesz:

  • szeroko uśmiechnięty od samego początku,
  • będziesz patrzył dziewczynie w spokojnie w oczy i nie uciekał wzrokiem,
  • będziesz miał otwartą mowę ciała i spokojne ruchy,
  • twój ton głosu będzie przekazywał zabawę.

3. Pierwszy tekst – jak zagadać do dziewczyny na ulicy

Moje obserwację na przestrzeni ostatnich 6 lat praktyki pokazały mi, że najlepszy pierwszy tekst to taki, który delikatnie tłumaczy powód podejścia i od początku sugeruje kobiecie po co podszedłeś.

Przykłady:

„Cześć, zatrzymaj się na chwilkę 🙂 Właśnie szedłem coś zjeść i po drodze zauważyłem jak przechodziłaś, żałowałbym gdybym do Ciebie nie podszedł i nie powiedział Ci, że…”

albo:

„Przepraszam, zajmę Ci chwilkę 🙂 Wychodziłem właśnie z empiku i zauważyłem jak spacerujesz…:

4. Komplement

Zagadałeś do dziewczyny na ulicy, powiedziałeś pierwszy tekst, teraz czas na komplement. Komplement jest ważny, aby dziewczyna wiedziała, że to jest podryw i że Ty jesteś nią zainteresowany. Inaczej pomyśli sobie, że robisz sobie żarty, być chcesz jej coś sprzedać, i tak dalej…

Komplementy seksistowskie działają kiepsko, dlatego nie mów rzeczy typu:

„masz piękne nogi” – NIE

„masz piękne oczy”- NIE

„twoja figura jest świetna i seksowna” – NIE

Dużo lepiej działają komplementy komentujące jej ubiór:

„Zauważyłem twoją żółtą sukienkę i muszę przyznać, że masz świetnie wyczucie stylu, ta sukienka idealnie do Ciebie pasuje, jesteś stylistką? :)”

„Wow, te podkolanówki są świetnie, mało kto tak ciekawie się ubiera, zauważ, wszyscy są ubrani na szaro, twój styl jest bardzo unikalny i strasznie mi się podoba :)”

lub:

„Zauważyłem jak spacerujesz i twój sposób poruszania się jest taki lekki i płynny… jakbyś całe życie tańczyła, jesteś tancerką, albo tańczyłaś kiedyś? :)”

5. Przywitaj się

Teraz kolejny bardzo ważny element. Podaj dziewczynie rękę i przywitaj się. Podobno uściśniecie drugiej osobie ręki buduje zaufanie, dlatego powiedz jak masz imię i uściśnij dziewczynie dłoń. Zrób to pewnie i bez wahania.

6. Ogranicznik czasowy

Każda dziewczyna w ciągu dnia, a tym bardziej na ulicy, gdzieś się spieszy, dlatego musisz powiedzieć dziewczynie, że też nie masz dużo czasu. Na dodatek zdejmiesz z dziewczyny ogromną ilość presji, bo przekażesz jej, że nie będziesz jej nękał i naciskał, tylko zaraz pójdziesz zająć się swoimi sprawami. A więc powiedz tekst w stylu:

„Wiesz co… to jest dla mnie całkowita nowość, jestem trochę zestresowany tą sytuacją, ale raz się żyję, chętnie wybrałbym się z Tobą na kawę teraz, ale nie mam zbyt wiele czasu, bo za 15 minut mam trening/spotkanie z klientem/spotkanie z przyjaciółmi…. Ale w sumie… Może szybka kawa… Masz 10-15 minut? :)”

7. Szybka randka lub wymiana kontaktów

Jeśli dziewczyna się zgodzi to pójdź na kawę, w tym artykule dowiesz się o czym rozmawiać z kobietą na randce:

O czym rozmawiać i pisać z dziewczyną →

Jeśli dziewczyna nie chce pójść na kawę, to spróbuj wymienić się kontaktami, powiedz:

„Okej, 10 minut to i tak mało, żeby spokojnie porozmawiać, mam pomysł, może będzie w przyszłości okazja porozmawiać dłużej, wymieńmy się kontaktami i kto wie, czasami takie spontaniczne sytuacje sprawiają, że można poznać ciekawą osobę, jaki masz numer telefonu/wymieńmy się fb.”

CZYTELNIKU! MAM DLA CIEBIE PREZENT!

KSIĄŻKA „PSYCHOLOGIA KOBIET” – TERAZ PROMOCJA DARMOWA WYSYŁKA


Odbierz książkę [Darmowa wysyłka] ›

To już tyle w temacie – Jak zagadać do dziewczyny na ulicy.

Sprawdź też inne artykuły:

  1. Jak podniecić kobietę i sprawić, aby o Tobie myślała?
  2. Gdzie szukać wartościowej dziewczyny do związku?
  3. Jak poderwać dziewczynę [SPRAWDZONE PORADY]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *