Jak zagadać do dziewczyny? - Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

Jak zagadać do dziewczyny?

jak-zagadac-do-dziewczyny-kobiety

Wyobraź sobie, że znasz schemat idealnego podejścia do każdej dziewczyny, potrafisz do niej podejść, powiedzieć określone rzeczy i zdobyć jej kontakt, który przełoży się potem na randki. Prawda, że byłoby to fantastyczne mieć taką wiedzę? Dla mnie jeszcze kilka lat temu taki schemat to byłaby bomba. A dzisiaj powiem Ci, że znam taki schemat. I co więcej…

Podzielę się nim z Tobą.

Schemat będzie dotyczył poznawania kobiet w ciągu dnia:

 • w galeriach handlowych
 • sklepach
 • ulicach
 • szkole
 • itp.

Schemat pt. „Jak zagadać do dziewczyny?” składa się z 6 punktów. Wymienię je, a potem opiszę.

1. Pierwszy tekst na rozpoczęcie rozmowy

Pierwszy tekst na rozpoczęcie rozmowy jest ważny, ale nie tak ważny jak wiele osób uważa. Tak naprawdę dobrze jest powiedzieć tekst do kobiety, który daje dobrą kontynuacje do dalszej rozmowy. Po prostu taki tekst, który daje dobrą kontynuacje ułatwia prowadzenie dalszej rozmowy, a to właśnie od prowadzenia dalszej rozmowy zależy najwięcej.

Ja wiem, że każdy facet, chciałby poznać magiczny tekst, który działa zawsze, ale po 6 latach podchodzenia do kobiet, niestety muszę Ci wyznać, że najlepsze teksty, to teksty, które są sytuacyjne.

Muszę wyznać Ci też drugą rzecz. Czasami jest taka sytuacja, że nie można wymyślić żadnego sytuacyjnego tekstu i wtedy warto mieć „uszykowany” uniwersalny tekst na podryw, który działa dobrze.

Przykłady sytuacyjnych tekstów: „jak zagadać do dziewczyny”:

– [kiedy ona niesie książkę] – „heej, zatrzymaj się na chwilę, zauważyłem, że niesiesz książkę i po prostu musiałem podejść, bo ciekawi mnie co to za książka”

– [kiedy ona jest ubrana w specyficzne ciuchy]- „heej, zatrzymaj się na chwilę, po prostu muszę ci powiedzieć, że ta żółta sukienka jest niesamowita i przyciągnęła moją uwagę, pomyślałem, że muszę do Ciebie podejść i zagadać”

– [kiedy ona pije kawę w kawiarni]- „cześć, pozwolisz, że się dosiądę? Ciekawi mnie jaką kawę wybrałaś, bo ja dzisiaj postanowiłem wypić z ziaren kolumbijskich…”

Przykład jednego z moich uniwersalnych tekstów:

– „heej, zatrzymaj się na chwilę, zauważyłem, że poruszasz się w bardzo taneczny sposób i bardzo mnie to ciekawi… czy Ty gdzieś tańczysz, albo tańczyłaś?”

Ten tekst powyżej jest bardzo dobry, ponieważ sprawia wrażenie jakby nie był uniwersalny. Większość facetów mówi do kobiet „wydajesz się sympatyczna i musiałem podejść”. Takie oklepane frazy zawsze będą gorsze niż tekst, który wydaje się bardziej sytuacyjny. Dokładnie o tym tekście powyżej i jego działaniu, mówiłem w bonusie do tego filmu, więc jeśli chcesz dowiedzieć się dlaczego ten tekst jest taki dobry i działa świetnie to zapraszam na tę stronę:

–> Co mówić do kobiet, żeby Cię uwielbiały- Video 1 <–

2. Ogranicznik czasowy + budowanie wartości

Zacząłeś rozmowę z kobietą i jej pierwszą reakcją będzie najczęściej zdziwienie, zaskoczenie. Często pod wpływem zaskoczenia, pod wpływem nowej sytuacji w swoim życiu, kobiety będą wymyślać różne wymówki, żeby sobie odejść. Wymówki typu: „sorry, ale ja się trochę spieszę”, „jestem umówiona i lecę na spotkanie” itd.

Nawet jeśli kobiety nigdzie się nie spieszą, to bardzo często będą tak mówiły i musisz temu przeciwdziałać stosując tę właśnie metodę – ogranicznik czasowy.

Ogranicznik zdejmuje wiele presji podczas rozmowy z kobietą, a im mniej presji przy podejściu, im więcej luzu i relaksu, tym większa szansa na sukces. Stosując ogranicznik ona wie, że zaraz sobie odejdziesz i dzięki temu się bardziej relaksuje. Od razu pokazujesz również, że nie jesteś natrętem, ani żadnym prześladowcą.

Jeśli do ogranicznika czasowego dołączysz jeszcze budowanie swojej wartości, to kobieta będzie chciała stać przy Tobie i chętnie rozmawiać. Zacznijmy od samego ogranicznika. Po pierwszym tekście na rozpoczęcie rozmowy mówisz:

Ty– „Gdzie lecisz/idziesz?”

Ona– „Umówiłam się z koleżanką”

Ty– „Aaa rozumiem, ja też nie mam zbyt wiele czasu, bo lecę na spotkanie z klientem,”.

Co dalej mówić będzie w następnych punktach, teraz omawiamy sam ogranicznik.

Zauważ, że spotkanie z klientem od razu pokazuje kobiecie, że jesteś osobą, która nie pracuje w fabryce, tylko jesteś osobą, która w swoim życiu ma całkiem dobrą pracę i jest dość zamożna.

Pewnie sobie teraz myślisz, że przecież ja nie mam żadnych spotkań z klientem i nie będę kłamał. Okej. To wcale nie musi być spotkanie z klientem. Możesz równie dobrze powiedzieć, że:

– idziesz na trening (przekazujesz w podtekście, że jesteś wysportowany i dbasz o siebie)

– lecisz spotkać się z przyjaciółką, bo musisz kupić sobie strój na wesele i ona ma Ci doradzać (przekazujesz, że masz przyjaciółki i jesteś normalnym, towarzyskim facetem, który ma znajome, przyjaciółki)

– lecę zaraz na dworzec odebrać mamę, bo przyjeżdża mnie odwiedzić (przekazujesz, że nie mieszkasz z mamą czyli jesteś życiu zaradny i masz z nią dobre relacje, bo ona przyjeżdża Cię odwiedzić, czyli jesteś też troskliwy i masz dobre serce)

Jak widzisz, chodzi o to, żeby razem z ogranicznikiem czasowym zbudować sobie odrobinę wartości.

3. Cold Reading

Ten punkt jest kolejnym niezbędnym elementem dobrej rozmowy. Nie będę po raz kolejny rozwodził się na temat cold readingu tylko wstawię fragment mojego nowego poradnika Słowa, Które Rozbierają, w którym dokładnie opisałem jak stosować CR.

FRAGMENT PORADNIKA „SŁOWA, KTÓRE ROZBIERAJĄ”

———–Słowa, które rozbierają———–

Nie od dzisiaj wiadomo, że ogromna część kobiet wariuje na punkcie wróżb, rzeczy niespotykanych, magicznych i tajemniczych. Cold Reading, to właśnie narzędzie, które pozwoli Ci wzbudzić niesłychane zainteresowanie kobiety.

Ogromna masa facetów krytykuje tę technikę, uważa ją za dziwną i pedalską. Nawet osoby, które od dawna zajmują się podrywem, krytykują tę metodę. Myślę, że jest to jedna z potężniejszych technik w uwodzeniu kobiet. Osoby, które krytykują CR to osoby, które albo nigdy nie spróbowały zastosować CR, albo zrobiły to źle, usłyszały coś głupiego od kobiety i nie rozumieją, że to nie wina narzędzia, ale sposobu wykonania.

Jeśli będziesz potrafił używać CR w odpowiedniej chwili i będziesz robił to z wyczuciem, to wrażenie jakie będziesz wywierał na kobietach będzie ogromne. Cold Reading, to mówienie tekstów, które pasują do niemal wszystkich  kobiet chodzących po tej planecie.

Kiedy Ty mówisz kobiecie CR, to bardzo często ona myśli, że to jest skierowane tylko do niej i że Ty jesteś wyjątkowy, bo wiesz takie rzeczy. Ona nie myśli sobie: „przecież ten tekst pasuje do wszystkich osób”.Myślę, że Cold Readingi działają tak mocno, bo kobiety mają gdzieś w środku siebie taką skłonność to odbierania wszystkiego co się im powie personalnie. Na pewno miałeś takie sytuacje z kobietami, że mówiłeś coś ogólnie, a one odpowiadały: „ale ja taka nie jestem”.

Jeśli nie miałeś takiej sytuacji, to zrób sobie eksperyment i porozmawiaj z jakąś dziewczyną o tym, że ogólnie świat jest taki, że kobiety ogólnie dzisiaj mało dbają o siebie i większość z nich, z wiekiem olewa swoje ciało i zaczyna tyć.Jestem pewien, że mówiąc o tym temacie ogólnie, kobieta zacznie mówić: „tak masz rację, dlatego ja lubię chodzić na siłownię i biegać”.

Zauważ… Od razu zaczyna mówić o sobie. Ty mówisz ogólnie o świecie, a ona zamiast mówić: „że tak masz rację, świat dzisiaj jest taki leniwy…” , zaczyna sprowadzać wszystko na tor osobisty- tak jakbyś mówił ogólnie, nie o świecie, ale o niej.To, że kobiety lubią słuchać pozytywne rzeczy na swój temat, możesz wykorzystać właśnie poprzez Cold Readingi. Poniżej podam Ci kilka ogólnych przykładów:

 • Przykład 1

Ty: „kiedy tak mi mówisz o tym, że …, to intuicja mówi mi coś o Tobie…”

Ona: „co takiego?”

Ty: „Mam wrażenie, że jesteś kobietą, w której są dwie kobiety. Myślę, że jedna kobieta to taka spokojna Asia (jej imię), taka która lubi ciszę i po prostu czasami nie ma ochoty gadać z ludźmi i spędzać z nimi czasu, ale wiem, też, że jest w Tobie drugą część, taka Asia (jej imię) pełna szaleństwa, wolności i fantazji, taka kobieta, które kryje się głębiej i mało kto o niej wie…”

 • Przykład 2

Ty: „jak tak z Tobą rozmawiam, to mam przeczucie, że jesteś kobietą, która ma w sobie 2 strony, myślę, że potrafisz być chwilami aniołem, który jest grzeczny i bardzo powściągliwy w słowach, ale myślę, że jest też diabeł z różkami na głowie i masz ochotę czasami po prostu zaszaleć i poddać się chwili zamiast kalkulować i analizować…”

 • Przykład 3

Ty: „wiesz co… coś mi w środku mówi, że jesteś kobietą, która ceni sobie szczerość i naturalność u drugiej osoby, myślę, że sama taka jesteś i wkurza Cię to kiedy ktoś coś udaje, myślę, że lubisz osoby, które są zdecydowane i czują się ze sobą dobrze na tyle, że nie muszą nic udawać…”

Cold Reading, to wszystkie teksty, zaczynające się od słów: „moja intuicja mówi mi…”, „coś mi mówi, że…”, „mam przeczucie…”Po tym wprowadzeniu możesz mówić wszystko co pasuje do wszystkich kobiet np. że czasem jest tak, a czasem taka, że jedna jej strona jest taka, a druga taka, że na zewnątrz jest taka, a w środku taka.

Chodzi o taką biegunowość. Każdy człowiek raz lubi siedzieć samotnie w pokoju, a innym razem upić się w towarzystwie i śmiać się do rozpuku ze znajomymi.Ja widzisz te słowa pasują do wszystkich osób na świecie, ale z jakiś powodów kobiety rzadko mówią „przecież ten tekst pasuje do wszystkich”, co ciekawe… często uważają, że jesteś niesamowity, bo wiesz o niej rzeczy o których nikt nie wie, na dodatek znacie się tylko 10 minut.

Oprócz tego tworzysz wokół siebie otoczkę tajemniczości i wyróżniasz się z całego tłumu facetów, BO NIKT TEGO NIE MÓWI.

CIEKAWOSTKA !!!

To narzędzie działa bardzo, bardzo, bardzo, bardzo dobrze w podrywie super atrakcyjnych kobiet.

Jak mówić Cold Reading, żeby zawsze działał znakomicie?

Cold Reading musi być powiedziany w odpowiedni sposób. Nie możesz tego powiedzieć tak po prostu. Pamiętaj, żeby zawsze, ale to zawsze patrzeć kobiecie podczas wypowiadania tych słów prosto i głęboko w oczy, tak jakbyś mówił to do jej wnętrza.

Możesz nawet zastosować ciekawy trik z kontaktem wzrokowym i patrzeć dziewczynie nie płytko oczy, ale w jakby głębiej (do środka głowy). Ciężko mi to tu opisać, musisz sobie to wyobrazić.

Oprócz tego, że powinieneś trzymać głęboki kontakt wzrokowy, mów CR tajemniczym, spokojnym tonem głosu. Obniż lekko ton głosu, mów wolniej i patrz jej głęboko w oczy.Załóż ze kilka razy na początku Ci nie wyjdzie, bo pewnie będziesz trochę dziwnie się czuł mówiąc to, ale nie przejmuj się.

Spróbuj kilka razy, a sam przekonasz się jaką moc ma dobrze powiedziany Cold Reading.

Pamiętaj, że cold reading zawsze, ale to zawsze ma stawiać kobietę w pozytywnym świetle. Nie możesz mówić w cold reading, że intuicja Ci podpowiada, że jest leniwa.

4. Filmowa chwila- jak zagadać do dziewczyny

Być może teraz kiedy czytasz ten artykuł wydaje Ci się, że podchodzenie do kobiet w ciągu dnia, to coś bardzo hardcorowego, ale wiedz o tym, że jeśli mieszkasz w dużym mieście, to prawie każdej kobiecie zdarzyło się, że podszedł do niej ktoś w ciągu dnia i zaczął zagadywać.

Część kobiet, kiedy będziesz do nich podchodził, będzie myślała, że robisz to ciągle i że ona jest kolejną w szeregu. Ten poniższy tekst, pozwoli Ci wyróżnić się z szeregu wielu facetów, którzy być może podchodzili do tej kobiety, oraz pokaże jej, że to wyjątkowa chwila.

W pewnej chwili podejścia, np. po tym jak powiedziałeś cold reading, mówisz:

„Muszę przyznać, że jestem trochę zestresowany, ale wiesz co… Zauważyłem, że w życiu czasami warto słuchać swojego serca i trochę ryzykować, przełamać swój strach. Kilka razy w swoim życiu postanowiłem zaryzykować i bardzo mi się to opłaciło. Kiedy zobaczyłem, że idziesz tak ubrana, to coś w środku mówiło mi, żebym dał sobie spokój, żebym sobie odpuścił, ale postanowiłem zagadać mimo to. I bardzo dobrze, bo wydajesz się bardzo przyjazną kobietą”.

Taki tekst czasami działa na kobiety jak grom z nieba. Nagle ona przestaje myśleć, że Twoje podejście do niej, to był zakład, albo jakiś prank, czy cokolwiek jeszcze. Nagle zaczyna normalnie rozmawiać, uśmiechać się i zadawać Ci pytania.

CZYTELNIKU! MAM DLA CIEBIE PREZENT!

KSIĄŻKA „PSYCHOLOGIA KOBIET” – TERAZ PROMOCJA DARMOWA WYSYŁKA


Odbierz książkę [Darmowa wysyłka] ›

5. Propozycja- czyli wezwanie do akcji

Już wiesz jak zagadać do dziewczyny. Teraz, kiedy już wykonałeś powyższe założenia, to najczęściej kobieta się uśmiecha i jest pozytywnie nastawiona. Wtedy jest pora na przeniesienie znajomości na kolejny poziom. Pora wymienić się kontaktami lub pójść na szybką kawę/herbatę/sok.

Kiedy zbyt szybko zaproponujesz kobiecie wymianę kontaktów lub szybką kawę, to najczęściej usłyszysz: „mam chłopaka”,  z drugiej strony, kiedy będziesz zbyt długo prowadził rozmowę bez żadnej propozycji (wymiany kontaktami, propozycją pójścia na szybką herbatę), to ona pomyśli sobie, że podszedłeś sobie do niej po prostu pogadać i po chwili usłyszysz: „sorry, ale ja niestety muszę już uciekać”.

Dlatego pamiętaj, żeby zaproponować spotkanie lub wymianę kontaktów mówiąc:

 • „wiesz co… wydajesz się naprawdę interesującą osobą, wiem, że ta sytuacja jest bardzo niestandardowa i odrobinę szalona, ale co tam… chodźmy napić się herbaty, mamy 15 minut, to będzie taka szybka herbata :)”
 • „słuchaj Aniu [jej imię], zaraz mam to spotkanie, chętnie zabrałbym Cię na herbatę teraz i lepiej Cię poznał, ale naprawdę się spieszę i płakałbym w poduszkę, gdybym nie wziął do Ciebie kontaktu, wymieńmy się numerami i odezwę się do Ciebie jak będę miał wolną chwilę, może będzie okazja się spotkać za kilka dni”

W tym punkcie dodam jeszcze, że warto eksperymentować z tym gdzie zabierasz kobietę. Wszyscy cisną, żeby wyciągnąć dziewczyną na kawę, a Ty zaproponuj herbatę, sok z świeżo wyciskanych owoców, itp. Zawsze to taki dodatkowy punkt, wyróżniający Cię z tłumu facetów, proponujących kawe, piwo, drinka.

Ps. Wg mnie nie ma nic lepszego w życiu niż umiejętność poznawania kobiet w ciągu dnia. Zobacz… większość facetów poznaje tylko te kobiety, które są w ich gronie znajomych. Ty znając ten schemat, możesz dosłownie umawiać się na kilka randek w tygodniu, z nowymi kobietami. Prawda, że przyjemna wizja? 🙂

To tyle w temacie: Jak zagadać do dziewczyny?

Sprawdź też inne artykuły:

 1. Jak poderwać dziewczynę [SPRAWDZONE PORADY]
 2. Jak się umówić kiedy kobieta ciągle odmawia?
 3. Jak pokonać strach przed podejściem do kobiety?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *