Jak założyć konto na badoo? [INSTRUKCJA KROK PO KROKU] - Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

Jak założyć konto na badoo? [INSTRUKCJA KROK PO KROKU]

konto-na-badoo-jak-zalozyc

1. Załóż nowego maila

Portale randkowe wysyłają masę maili i spamu, dlatego najlepiej nie podawaj swojego maila, którego używasz na co dzień, lecz stwórz nowego maila, na którym Ci nie zależy.

Możesz to zrobić na wielu serwisach, najpopularniejsze poczty mailowe w Polsce to:

Jeśli już masz nowego maila, to zapisz sobie gdzieś w jakimś pliku login i hasło, bo może będzie on jeszcze w przyszłości potrzebny.

2. Jak założyć konto na Badoo – instrukcja

Niektórzy będą zakładali konto na badoo na komputerze stacjonarnym, a niektórzy na telefonach. Ten poradnik dotyczy badoo na komputerze.

Jeśli otwierasz na telefonie to instrukcje badoo na telefon znajdziesz pod tym linkiem:

 BADOO NA TELEFON →

Badoo na komputerze – KROK 1

Wejdź na stronę główną badoo:

 Strona główna Badoo →

Pojawi Ci się taki ekran jak poniżej:

KROK 2

Po wybraniu płci pojawi Ci się formularz do wypełnienia, taki jak na zdjęciu poniżej:

Na tym etapie wpisz swoje dane. Wpisz imię, datę urodzenia, miejsce zamieszkania, adres e-mail, który przed chwilą stworzyłeś i hasło.

BARDZO WAŻNA RZECZ!

Zwróć uwagę, że na screenie strzałka pokazuję na przycisk JASNE. Badoo pyta się czy ma Ci wysyłać powiadomienia o ofertach, kredytach i tak dalej. I to jest bardzo ważny moment. 

Jeśli zaznaczysz, że chcesz dostawać powiadomienia to algorytm badoo zakwalifikuje Cię jako osobę, która jest potencjalnym klientem i dzięki temu będzie pokazywał Ci większą ilość kobiet oraz lepiej Cię traktował, niż gdybyś zaznaczył NIE, DZIĘKI. To proste – o potencjalnych klientów dba się bardziej.

Dlatego właśnie na początku miałeś stworzyć nowego maila, aby ten cały spam i powiadomienia ofertach przychodziły na osobnego maila, którego i tak nie czytasz. Zgódź się na otrzymywanie powiadomień, a będziesz użytkownikiem lepiej postrzeganym przez algorytm i na pewno na tym skorzystasz 🙂

KROK 3

Po wypełnieniu formularza i kliknięciu „Utwórz konto” pojawi Ci się ekran w którym musisz dodać swoje zdjęcie. Kliknij w miejsce wskazane czerwoną strzałką i dodaj z dysku swoje zdjęcie.

Poniżej badoo zachęca aby dodać zdjęcia z portali społecznościowych, Facebooka i Instagrama, ale nie rób tego. Lepiej dodać zdjęcie z dysku, wtedy badoo nie będzie miało dostępu do Twojego konta na Facebooku.

KROK 4

Wczytaj narazie tylko jedno zdjęcie i kliknij przycisk który wskazuje strzałka na poniższym zdjęciu.

KROK 5

Teraz badoo wyśle na Twój email (który podałeś przy rejestracji) wiadomość. Dlatego przejdź teraz na swoją skrzynkę pocztową i powinieneś dostać maila od Badoo. Będzie on wyglądał tak:

KROK 6

Kliknij „Dokończ rejestrację” i następnie zobaczysz już swój profil na portalu Badoo.

KROK 7

Tak wygląda panel główny konta na badoo:

Właśnie otworzyłeś konto na badoo. Teraz pokażę Ci jeszcze, które zakładki na portalu są najważniejsze.

1 ZAKŁADKA – TWOJE DANE NA PORTALU

Strzałka wskazuje Twoje imię. Kliknij w swoje imię i pojawi Ci się ten ekran:

Na tym ekranie możesz wypełnić swój profil informacjami o sobie. To bardzo ważny etap, ponieważ od niego zależy ile kobiet będzie z Tobą pisało. Bardzo ważne tutaj jest aby dodać odpowiednie zdjęcia, wstawić odpowiednie opisy, i tak dalej.

Jeśli chcesz wiedzieć jak zrobić perfekcyjny profil randkowy, taki aby kobiety z Tobą chętnie pisały i chciały się z Tobą umówić, to poniżej możesz odebrać Video, w którym właśnie mówię o skutecznych sposobach, aby wyróżnić się spośród tysięcy facetów na portalu.

2 ZAKŁADKA – OSOBY W OKOLICY

Zakładka „Osoby w okolicy”, to zakładka gdzie znajdziesz wszystkie kobiety na badoo. Zobacz jak to wygląda po kliknięciu w tę zakładkę:

Zobaczysz tutaj zestawienie kobiet. Możesz kliknąć w zdjęcie wybranej kobiety i przejrzeć jej profil.

Tutaj bardzo ważna rzecz!

Najlepiej pisać do kobiet, które są aktualnie dostępne i w tym momencie przebywają na portalu randkowym. Domyślnie portal pokazuje Ci wszystkie kobiety. Dlatego kliknij w pole, które wskazuje strzałka na zdjęciu poniżej i tam wyświetli Ci się pole: „TERAZ ONLINE”, koniecznie kliknij ten przycisk. Wtedy pojawią Ci się kobiety, które są aktualnie dostępne. Poniżej wstawiam screen:

Na zdjęciu poniżej strzałka wskazuje pole, które pozwoli Ci określić jakich kobiet szukasz, w jakim wieku, w jakiej lokalizacji, i tak dalej. Kliknij i wybierz swoje kryteria. Po kliknięciu „ZAKTUALIZUJ WYNIKI” pojawią Ci się wybrane kobiety.

ZNÓW BARDZO WAŻNA RZECZ!

Widzisz 2 mniejsze czerwone strzałki na zdjęciu powyżej? Wskazują one kropki w kolorze zielonym i pomarańczowym.

  • Kropka zielona oznacza, że kobieta jest na portalu randkowym.
  • Kropka pomarańczowa, że przed chwilą była, ale już wyszła.

Pisz tylko do kobiet z zielonymi kropkami.

3 ZAKŁADKA – WIADOMOŚCI

W tej zakładce będziesz widział wiadomości, które napisały do Ciebie kobiety. Jeśli będziesz chciał zobaczyć czy Ci odpisały, to właśnie w tym miejscu możesz to zrobić.

OSTATNIA BARDZO WAŻNA RZECZ

Na badoo będziesz mógł skorzystać z opcji płatnych. Opcje płatne powiększają możliwości, np. można pisać do większej ilości kobiet, itp.

Ale UWAŻAJ. Czasami nieświadomie możesz zaktywować abonament Badoo i co miesiąc będzie automatycznie się on odnawiał. Czyli co miesiąc będą pobierane pieniądze z Twojego konta, a Tobie będzie wydawało się, że płacisz tylko za jeden miesiąc. JEST NA TO SPOSÓB.

NIGDY NIE PŁAĆ NA PORTALACH RANDKOWYCH KARTĄ ALE ZA POMOCĄ PAYPAL.

Na Paypalu po zapłaceniu, możesz w łatwy sposób zobaczyć czy włączyła się automatyczna subskrypcja i wyłączyć ją jednym kliknięciem, tak żeby nie pobierało Ci automatycznie co miesiąc pieniędzy z konta. Poniżej wstawiam link jak to zrobić:

Paypal – anulowanie automatycznej sukbskrypcji →

Dodatkowo Paypal daje zawsze możliwość skorzystania z funkcji Chargeback i nawet jeśli portal pobierze Ci pieniądze z konta to będziesz mógł je odzyskać korzystając funkcji Chargeback.

Polecam Ci przeczytać te 2 artykuły, aby nie stracić pieniędzy:

(Chargeback) Jak odzyskać pieniądze, które pobrało Ci z konta (Jeśli płaciłeś Paypalem) →

Oszustwa z subskrypcjami, jak zapobiegać? →

To już tyle w tym poradniku. Aby kobiety chętnie Ci odpisywały, musisz stworzyć atrakcyjny profil, który wyróżni Cię spośród innych facetów, dlatego jeszcze raz wstawiam poniżej okno, w którym będziesz mógł zdobyć informacje o tym jak taki perfekcyjny profil stworzyć.

BEZPŁATNE VIDEO

Jak zrobić atrakcyjny profil randkowy i wyróżnić się spośród tysięcy facetów na portalach randkowych?

Dowiesz się:

  • Jak zrobić zdjęcie profilowe, aby kobiety masowo wchodziły na Twój profil,
  • Jak pisać z kobietami lepiej niż 99% facetów,
  • Jaki opis sprawi, że część kobiet sama do Ciebie napisze,

Odbieram wideo›

Sprawdź też inne artykuły:

  1. Jak poderwać dziewczynę w klubie 12 kroków
  2. Gdzie zabrać dziewczynę na randkę i uniknąć nieprzyjemności
  3. Jak podniecić kobietę i sprawić aby o Tobie myślała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *