Jak założyć konto na badoo? [NA TELEFON] - Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

Jak założyć konto na badoo? [NA TELEFON]

konto-na-badoo-jak-zalozyc

1. Załóż nowego maila

Portale randkowe wysyłają masę maili i spamu, dlatego najlepiej nie podawaj swojego maila, którego używasz na co dzień, lecz stwórz nowego maila, na którym Ci nie zależy.

Możesz to zrobić na wielu serwisach, najpopularniejsze poczty mailowe w Polsce to:

Jeśli już masz nowego maila, to zapisz sobie gdzieś w jakimś pliku login i hasło, bo może będzie on jeszcze w przyszłości potrzebny.

2. Jak założyć konto na Badoo – instrukcja – NA KOMÓRKACH

Krok 1 – Pobierz aplikację Badoo na swoim telefonie:

  • Jeśli korzystasz z systemu Apple (Iphone):

jak-zalozyc-tindera-Iphone

  • Jeśli korzystasz z systemu Android (Samsung, Huawei, Xiaomi, Nokia, itd.):

jak-zalozyc-tindera

Krok 2 – Znajdź aplikację Badoo i zainstaluj ją.

Jak założyć konto na badoo

Krok 3 – Otwórz aplikację Badoo

Jak założyć konto na badoo

Krok 4 – Wybierz płeć

Krok 5 – Podaj imię

Krok 6 – Wpisz datę urodzenia

Krok 7 – Wpisz email, który utworzyłeś na początku

Krok 8 – Kliknij „JASNE!”

Na screenie poniżej strzałka pokazuję na przycisk JASNE. Badoo pyta się czy ma Ci wysyłać powiadomienia o ofertach, kredytach i tak dalej. I to jest bardzo ważny moment. 

Jeśli zaznaczysz, że chcesz dostawać powiadomienia to algorytm badoo zakwalifikuje Cię jako osobę, która jest potencjalnym klientem i dzięki temu będzie pokazywał Ci większą ilość kobiet oraz lepiej Cię traktował, niż gdybyś zaznaczył NIE, DZIĘKI. To proste – o potencjalnych klientów dba się bardziej.

Dlatego właśnie na początku miałeś stworzyć nowego maila, aby ten cały spam i powiadomienia ofertach przychodziły na osobnego maila, którego i tak nie czytasz. Zgódź się na otrzymywanie powiadomień, a będziesz użytkownikiem lepiej postrzeganym przez algorytm i na pewno na tym skorzystasz 🙂

Krok 9 – Zezwól na dostęp do lokalizacji

Wiele osób boi się tego kroku, ale tak naprawdę nie ma czego się bać. Piszę tak dlatego, że jeśli masz jakieś inne zainstalowane aplikacje na swoim telefonie to one i tak wiedzą dokładnie gdzie Twój telefon się znajduje. Więc tak naprawdę cały czas wiadomo gdzie jesteś. Musiałbyś wyrzucić telefon, żeby serwisy nie znały Twojej lokalizacji.

Krok 10 – Wybierz zdjęcie z telefonu

Kliknij w znak PLUS na środku ekranu i wybierz z galerii swoje zdjęcie, później to zdjęcie będziesz mógł oczywiście zmienić.

Krok 11 – Zezwól na dostęp do Twojej galerii zdjęć

Aby wstawić zdjęcie musisz zezwolić aplikacji na dostęp do Twojej galerii zdjęć.

Krok 12 – Przejdź dalej

Po dodaniu zdjęcia, wyświetli się ono i pojawi się przycisk DALEJ. Kliknij w ten przycisk.

Krok 13 – Wymyśl swoje hasło 

Krok 14 – Zaznacz właściwe pole

Ja proponuję Ci zaznaczyć JESTEM OTWARTY. Z prostego powodu. To najbardziej mobilna odpowiedź. Badoo nie będzie wiedziało czego tak naprawdę szukasz.

Krok 15 – Wpisz swoje miasto, miejscowość

GOTOWE, OTWORZYŁEŚ KONTO!

INSTRUKCJA CO ROBIĆ DALEJ

Na poniższym screenie, na dole zdjęcia, znajduje się 5 ikon. Strzałka wskazuje jedną z nich, wskazuje na ikonę w postaci człowieka. Kiedy ją klikniesz to pojawi Ci się taki jak poniżej ekran. Następnie w prawym górnym rogu czerwona strzałka wskazuje ikonkę człowieka z pisakiem. Kliknij ją i przejdziesz wtedy do miejsca. w którym możesz edytować swój profil.

UZUPEŁNIJ DANE

Na powyższym screenie możesz dodać zdjęcia, napisać o sobie i tak dalej. To bardzo ważny moment. Od tego jak uzupełnisz profil zależy ile kobiet będzie z Tobą pisało. Od tego miejsca zależy najwięcej. Dlatego jeśli chcesz wiedzieć jak stworzyć perfekcyjny profil randkowy, aby kobiety chętnie do Ciebie pisały to odbierz Video

OKNO WIADOMOŚCI

W tym polu, które wskazuje czerwona strzałka ,będziesz widział wiadomości z kobietami.

Poniżej zobaczysz 2 strzałki. Kliknij najpierw w ikonkę globusa, a następnie w prawym górnym roku w ikonkę, którą wskazuję strzałka. Wtedy wyświetli Ci się możliwość wybrania kobiet jakie mają Ci się pokazywać. Zerknij na następne zdjęcie.

Możesz tutaj wybrać jakie kobiety mają Ci się wyświetlać. W jakim wieku, w jakim miejscu, i tak dalej.

Tutaj bardzo ważna rzecz!

Najlepiej pisać do kobiet, które są aktualnie dostępne i w tym momencie przebywają na portalu randkowym. Domyślnie portal pokazuje Ci wszystkie kobiety. Dlatego kliknij w pole:”ONLINE”. Wtedy pojawią Ci się kobiety, które są aktualnie dostępne.

Mam nadzieję, że już wszystko jasne. Pokazałem Ci najważniejsze funkcje i teraz tylko musisz zacząć pisać do kobiet. Ale…

JESZCZE KILKA WAŻNYCH RZECZY NA KONIEC

Na badoo będziesz mógł skorzystać z opcji płatnych. Opcje płatne powiększają możliwości, np. można pisać do większej ilości kobiet, itp.

Ale UWAŻAJ. Czasami nieświadomie możesz zaktywować abonament Badoo i co miesiąc będzie automatycznie się on odnawiał. Czyli co miesiąc będą pobierane pieniądze z Twojego konta, a Tobie będzie wydawało się, że płacisz tylko za jeden miesiąc. JEST NA TO SPOSÓB.

NIGDY NIE PŁAĆ NA PORTALACH RANDKOWYCH KARTĄ ALE ZA POMOCĄ PAYPAL.

Na Paypalu po zapłaceniu, możesz w łatwy sposób zobaczyć czy włączyła się automatyczna subskrypcja i wyłączyć ją jednym kliknięciem, tak żeby nie pobierało Ci automatycznie co miesiąc pieniędzy z konta. Poniżej wstawiam link jak to zrobić:

Paypal – anulowanie automatycznej sukbskrypcji →

Dodatkowo Paypal daje zawsze możliwość skorzystania z funkcji Chargeback i nawet jeśli portal pobierze Ci pieniądze z konta to będziesz mógł je odzyskać korzystając funkcji Chargeback.

Polecam Ci przeczytać te 2 artykuły, aby nie stracić pieniędzy:

(Chargeback) Jak odzyskać pieniądze, które pobrało Ci z konta (Jeśli płaciłeś Paypalem) →

Oszustwa z subskrypcjami, jak zapobiegać? →

To już tyle w tym poradniku. Aby kobiety chętnie Ci odpisywały, musisz stworzyć atrakcyjny profil, który wyróżni Cię spośród innych facetów, dlatego jeszcze raz wstawiam poniżej okno, w którym będziesz mógł zdobyć informacje o tym jak taki perfekcyjny profil stworzyć.

BEZPŁATNE VIDEO

Jak zrobić atrakcyjny profil randkowy i wyróżnić się spośród tysięcy facetów na portalach randkowych?

Dowiesz się:

  • Jak zrobić zdjęcie profilowe, aby kobiety masowo wchodziły na Twój profil,
  • Jak pisać z kobietami lepiej niż 99% facetów,
  • Jaki opis sprawi, że część kobiet sama do Ciebie napisze,

Odbieram wideo›

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *