Jak znaleźć dziewczynę? [WYJĄTKOWE TRIKI] - Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

Jak znaleźć dziewczynę? [WYJĄTKOWE TRIKI]

jak znalezc dziewczyne

Wkurza Cię to, że Twoi koledzy mają już dziewczyny, a Ty jeszcze nie? A może po prostu masz dość bycia samotnym?

Mnie kiedyś nie dawało to spokoju. Zastanawiałem się ciągle czy ze mną jest coś nie tak, dlaczego inni mają dziewczyny, a ja nie. W pewnym momencie miałem dość czekania na cud, zacząłem wtedy aktywnie poszukiwać dziewczyny: zagadywać kobiety w ciągu dnia, chodzić do klubów, na imprezy itd.

Po drodze zauważyłem też, że wszyscy moi koledzy mieli dziewczyny znalezione przypadkiem. To nie było tak, że wybrali sobie dziewczynę, zaczęli ją podrywać i im się udało.

Zawsze było tak, że kobieta od początku zaczęła dawać im jakieś sygnały zainteresowania i oni wtedy dopiero czuli, że mogą ją zdobyć – nie wiedziałem tego od razu. Myślałem, że oni po prostu poderwali takie dziewczyny jakie chcieli, z czasem dowiedziałem się, że to nie prawda.

Drogi czytelniku, musisz wiedzieć, że najczęściej jest tak, że facet bierze to, co się trafi, taką kobietę, która od początku jest zainteresowana – tak robi większość. Jeśli jednak jesteś ambitny i chcesz mieć dokładnie taką kobietę o jakiej marzysz to będziesz musiał poświęcić czas na rozwój siebie i naukę.  Przyznam nieskromnie, że ja byłem ambitny i nie chciałem zadowalać się byle czym i dzisiaj myślę, że był to najlepszy wybór w moim życiu.

Co powinieneś robić, żeby znaleźć sobie piękną dziewczynę, taką jaka Ci się podoba?

1.  Działać

Większość facetów, (tak jak i ja kiedyś) czeka aż manna sama spadnie z nieba, ale niestety życie to nie bajka Disneya – kobieta sama nie zapuka do Twoich drzwi tak po prostu. Musisz zacząć działać.

Jeśli w Twoim gronie znajomych nie ma kobiet, to zacznij chodzić do miejsc, w których kobiety są. Tak naprawdę miejsc jest ogrom:

 • szkoły tańca
 • szkoły językowe
 • studia
 • imprezy i kluby
 • koncerty
 • galerie handlowe
 • ulice
 • sklepy
 • koła naukowe
 • inne

Domyślam się, że być może teraz w ogóle nie wyobrażasz sobie, żeby zagadywać do kobiet w sklepach, albo na ulicach, pewnie wydaje Ci się to głupie i dziwne. Okej, możesz mieć takie podejście. Tak naprawdę sęk tkwi w tym, żeby wyjść do ludzi i zacząć z nimi gadać. Nie ważne w jakim miejscu.

„Główną przyczyną niepowodzeń z kobietami jest brak kontaktu z nimi”

Prawo statystyki zawsze działa. Nawet jeśli nie jesteś przystojny, nie masz super gadki, ale będziesz spotykał się ludźmi, to siłą rzeczy, w końcu jakaś kobieta będzie Tobą zainteresowana i będzie chciała z Tobą być. Część facetów nie ma kobiet, a zgrywa super atrakcyjnych gości, Ty nie bądź taki. Miej pokorę, spotykaj się z ludźmi i okazuj nowo poznanym kobietom zainteresowanie, a w końcu jakaś kobieta wejdzie z Tobą w związek.

Zawsze jest coś za coś.  Jeśli idziesz na zajęcia tańca, to będzie tam kilka, kilkanaście kobiet, które możesz podrywać. W takich miejscach jest dużo łatwiej, ponieważ jesteś od razu częścią grupy i kobiety mają do Ciebie na starcie duże zaufanie, wiedzą, że jesteś normalny.

Jeśli znowu zagadujesz do kobiet w ciągu dnia, to masz dużo większy wybór wśród kobiet, bo po ulicach chodzi ich setki, ale znowu wadą jest to, że trudniej jest zbudować zaufanie i poderwać tam jakąś kobietę. Kobiety w ciągu dnia, w Polsce, na początku rozmowy są bardzo zdystansowane i poradzenie sobie z tym wymaga dużych umiejętności.

Niestety zauważ, że ciągle piszę „jakaś” kobieta. No niestety na początku, kiedy nie wiesz co mówić do kobiet, jak się zachowywać i jak dokładnie podrywać, to nie będziesz miał dużego pola wyboru. Ale jeśli….

2. Poświęcić czas na zdobycie podstawowych umiejętności

Poświecisz czas na zdobywanie umiejętności, na ćwiczenia elementów swojej rozmowy (krok po kroku)  i rozwój siebie, to zaczniesz mieć coraz większy wybór wśród kobiet. Lubię mówić, że nauka uwodzenia pozwala podrywać kobiety „nie ze swojej ligi”.

W 2011 roku, mogłem pomarzyć o kobietach z którymi dzisiaj rozmawiam. Byłem nieśmiałym i zamkniętym w sobie facetem, ale po kolei zacząłem się uczyć, eksperymentować i poznawać coraz to ładniejsze i fajniejsze kobiety. To nie stało się nagle, to zajęło mi trochę czasu.

Za każdym razem kiedy umawiałem się coraz to ładniejszą kobietą, to szczypałem się z ramię i zastanawiałem się czy to nie sen. Wyglądało to tak, ze podchodziłem do 15 kobiet w tygodniu i udało mi się z jedną umówić na kawę. Robiłem to regularnie i raz na kilka miesięcy udało mi się umówi z przepiękną laską, wtedy przecierałem oczy ze zdumienia, to były wtedy kobiety dla mnie „nie z mojej ligi”.

A więc jak widzisz… Coraz większe umiejętności rozmowy i randkowania dają większy wybór wśród kobiet. Z czasem możesz podrywać naprawdę piękne kobiety o których przeciętni faceci marzą.

Ale teraz (jeśli nie masz dostatku kobiet) dopasuj swoje oczekiwania, do aktualnych umiejętności jakie posiadasz. Jeśli rzadko spotykasz się z kobietami, to nie celuj narazie w modelki. Zagaduj do przeciętnych kobiet i rozmawiaj z nimi. Spędzaj z nimi czas. Potem zagaduj do trochę ładniejszych kobiet i do jeszcze ładniejszych. Ucz się prowadzić atrakcyjną rozmowę, wyeliminuj ciszę w rozmowie, wyciągaj wnioski z niepowodzeń. Możesz mi zaufać, minie trochę czasu, a będziesz chodził z kobietą marzeń, taką kobietą, którą Ty wybrałeś.

Więcej o zasadach skutecznego podrywu przeczytasz na tej stronie:

Jak poderwać dziewczynę [SPRAWDZONE PORADY] →

3. Randkować ile wlezie

Jak tylko często możesz umawiaj się na randki. Randki uczą najwięcej i nie bądź zbyt wybredny co do wyboru kobiet, kiedy jeszcze nie idzie Ci jeszcze świetnie. Lepiej umówić się z 3 przeciętnie ładnymi kobietami, niż z żadną.

Podczas szkoleń indywidualnych ciągle słyszę od początkujących kursantów, że nie zagadają do tej kobiety, bo ona jest taka i owaka, podczas gdy jest całkiem ładna. Wybrzydzaj i bądź bardzo wybredny, wymagający, ale dopiero wtedy, kiedy będziesz czuł, że bez problemu możesz znaleźć sobie ładną dziewczynę. Dopóki tego nie czujesz i tak nie jest, to miej pokorę i ucz się.

Nic tak bardzo nie uczy jak własne doświadczenie i nieudane sytuacje z kobietami. Pytanie tylko jak podchodzisz do sprawy po nieudanej randce/podejściu:

Przeciętny facet– „To była głupia dziwka…”

Mądry facet– „Mogłem wtedy powiedzieć jeszcze to i to…. Następnym razem będzie lepiej”

CZYTELNIKU! MAM DLA CIEBIE PREZENT

CZYTELNIKU! MAM DLA CIEBIE PREZENT!

KSIĄŻKA „PSYCHOLOGIA KOBIET” – TERAZ PROMOCJA DARMOWA WYSYŁKA


Odbierz książkę [Darmowa wysyłka] ›

4. Tinder i Fb

Nie ma się co oszukiwać. Kiedy podchodzisz do kobiety w ciągu dnia lub w klubie, to zawsze trzeba się trochę „przełamać”. Każdy czuje stres i pewien strach przed podejściem do obcej kobiety, dlatego Internet jest bardzo dobrym miejscem, szczególnie jeśli jesteś początkujący.

Zakładasz konto, wstawiasz fajne fotki, robisz dobry profil, uczysz się co pisać do kobiet i umawiasz się na randki. Nie musisz się przełamywać i pokonywać swoich oporów przed rozmową z obcą kobietą.

Po prostu piszesz do 30 kobiet i lecisz na statystykę. Internet to najprostsza droga do umówienia się na randki i poznania kobiety. Oczywiście wszystko ma swoje wady i internet też je ma. Jedną z nich jest bardzo niewielka szansa na poderwanie super atrakcyjnej kobiety. W ciągu dnia, w klubach, jest dużo większa szansa na poderwanie kobiety baaardzo atrakcyjnej. Wszystko dlatego, że jeśli przeciętna kobieta dostaje dziennie kilkanaście/kilkadziesiąt wiadomości, to baaardzo atrakcyjna dostaje ich setki.

Podsumowując ten punkt – jeśli chcesz szybko i łatwo znaleźć sobie dziewczynę, to zrobienie dobrego profilu na portalach randkowych, Tinderze będzie świetnym wyborem.

Więcej o tym jak skutecznie podrywać kobiety przez internet możesz poczytać tutaj:

Jak stworzyć perfekcyjny profil randkowy i umawiać się z kobietami przez Internet? →

5. Szybkie randki / Speed dating

Słyszałeś o organizowanych szybkich randkach w dużych miastach? To wg mnie świetna sprawa, choć sam nigdy nie byłem. Dowiedziałem się o tym od mojego kursanta. Zabawa polega na tym, że zbiera się w jednej sali 15 facetów i 15 kobiet. Każdy ma ze sobą po kilka minut rozmowy, a potem jeśli wywrzesz dobre wrażenie, to później dostajesz (na maila) kontakty od kobiet. 

Bilet do pokoju kosztuje kilkadziesiąt złotych więc nie jest źle. Jeśli mieszkasz w dużym mieście, to możesz chodzić na takie wydarzenia nawet raz w tygodniu. To jest świetna sprawa. Nie dość, że uczysz się jak poprowadzić kilku minutową ciekawą rozmowę, to jeszcze masz szanse na sukces z jakąś kobietą.

Podsumowując artykuł.

Większość facetów chciałaby mieć obok siebie przepiękną kobietę. Niestety świat skonstruowany jest tak, że jeśli czegoś chcą wszyscy, to jest to trudne do zdobycia. Przykładem są pieniądze, trudno jest mieć ich dużo, bo wszyscy chcą je mieć. Oczywiście są osoby, którym się poszczęściło i mają niskim kosztem ogromne pieniądze, tak samo jest z kobietami. Są faceci, którzy mają ładną kobietę, bo mieli szczęście. Ty jednak nie oddawaj swojego życia w ręce losu, nie pokładaj nadziei w szczęściu. Lepiej złap byka za rogi i zacznij działać.

Sprawdź też inne artykuły:

 1. Jak zagadać do dziewczyny?
 2. Gdzie zabrać dziewczynę na randkę i uniknąć nieprzyjemności
 3. Jak się umówić kiedy kobieta ciągle odmawia?

1 komentarz - Jak znaleźć dziewczynę? [WYJĄTKOWE TRIKI]

 1. Daniel pisze:

  Wszystki wydaje sie jasne, tylko u mnie senk w tym że nuc z tych rzeczy nie jestem w stanie osiągbąć ponueważ jak to znajomi mówuą mam za niską samo ocene i nwm c z tym zrobić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *