Kobiety oszustki, oszustwa i oszuści na portalach randkowych - Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

Kobiety oszustki, oszustwa i oszuści na portalach randkowych

Czy wiesz, że na portalach randkowych jest masa kobiet oszustek? Często bardzo trudno rozpoznać czy dana kobieta jest zainteresowana normalną relację, czy może chodzi jej tylko o Twoje pieniądze. Dlatego w tym wyłożę Ci, na co powinieneś zwracać uwagę, aby szybko rozpoznać oszustki na portalach randkowych.

1. Uważaj na portale randkowe i ich systemy płatności

Zanim przejdę do kobiet, które będą chciały Cię oszukać i wyłudzić pieniądze, to muszę wspomnieć, że same portale randkowe również często stosują się do niemoralnych sposobów wyłudzania pieniędzy. Portale randkowe żyją z opłat i abonamentów, a więc co chwilę będą pokazywały Ci się różne komunikaty, które będą zachęcały Cię do wyciągnięcia portfela. Najczęstsze niemoralne sposoby:

Pokazywanie Ci, że Twój profil wyświetliła jakaś kobieta, ale żeby zobaczyć jaka kobieta wyświetliła Twój profil, musisz oczywiście zapłacić. Kiedy zapłacisz, to okazuje się, że to pusty profil kobiety, gdzie są tylko zdjęcia, zero opisu, zero informacji o dziewczynie. Po prostu portal randkowy tworzy na własny użytek fikcyjne profile kobiet, które wyświetlają Twój profil, a Ty masz zapłacić za obejrzenie fikcyjnych profili. To bezczelna manipulacja,  portale chcą wykorzystać Twoją nadzieję, że na Twój profil weszła kobieta z zamiarem poznania Ciebie.

– Kiedy przestajesz się logować na dany portal to nagle na Twoją skrzynkę zaczynają przychodzić maile, że na Twój profil wchodzą kobiety. Wcześniej nie wchodziły, a teraz kiedy przestałeś się logować, to nagle zaczęły wchodzić. Oczywiście to fake profile kobiet, aby zachęcić Cię do powrotu, do aplikacji i płacenia za użytkowanie.

– Zachęcanie do wysyłania różnych kwiatów, serduszek, naklejek – oczywiście musisz za nie zapłacić. Nie wydawaj na to pieniędzy, to i tak nie pomaga, a kobieta nie zainteresuje się Tobą, dlatego, że wysłałeś ikonkę kwiatków za parę złotych. Szkoda Twoich pieniędzy.

– Prośba o podanie numerów karty i automatyczna subskrypcja miesięczna. Wydaje Ci się, że płacisz za portal, za jeden miesiąc, a po miesiącu portal ściąga Ci z karty kolejną opłatę. To dlatego, że nie zauważyłeś, że pierwsza opłata to rozpoczęcie abonamentu i automatycznej miesięcznej subskrypcji. Jeśli możesz to nie podawaj danych z karty, ale płać normalnym przelewem lub przez paypal. Jeśli już podałeś kartę i pobrało Ci opłatę za pierwszy miesiąc to następnie wyłącz subskrypcję, aby nie pobierało automatycznie dalej opłat. Więcej o tym jak dokładnie wyłączyć te subskrypcje i na co uważać możesz przeczytać tutaj:

Oszustwa z subskrypcjami, jak zapobiegać?→

Okej. To tyle o portalach, przejdźmy teraz do kobiet:

2. Jeśli kobieta nie robi tych rzeczy to jest oszustką na portalu randkowym (Sympatii, Badoo i innych)

– Nie pyta się o Twoje życie i nie jest prawdziwie zainteresowana

Każda normalna kobieta, która ma konto na portalu randkowym w celu poznania partnera, jest zainteresowana wnikliwym poznaniem drugiej osoby. Bardzo często zadaje pytania, interesuje się kim jest druga osoba, jak spędza dzień, co akurat robi.

Jeśli widzisz, że kobiet pisze w 90% o swojej sytuacji życiowej, a w 10% procentach interesuje się Tobą, to bardzo prawdopodobne, że jest oszustką.

Zwykle proporcja po kilku dniach pisania jest 50/50. Kobieta mówi o sobie i zadaje Tobie pytania o Twoje życie i odwrotnie.

– Nie odpowiada na Twoje pytania, ignoruje je, albo odpowiada zdawkowo

Zainteresowana kobieta, z chęcią odpowie na Twoje pytania. Jeśli dziewczyna w swoich wiadomościach pisze o sobie, ale zapomina odpowiedzieć na Twoje pytania, albo na końcu wiadomości odpowiada krótko i zdawkowo, to znaczy, że nie jest Tobą zainteresowana i chce Cię oszukać.

– Pisze w mało emocjonalny sposób jakbyś był jednym ze stu innych facetów

Widzisz długie wiadomości, trochę nie pasujące do kontekstu rozmowy, to wiedz, że masz do czynienia z oszustką na portalu randkowym. Ona po prostu kopiuje te same wiadomości i wysyła je do dużej ilości facetów, lekko je edytując. Jeśli zapala Ci się lampka, że coś nie gra to nie ignoruj tego przeczucia, bo najczęściej jest ono prawdziwe.

– Wymienia z Tobą dużo ilość wiadomości, ale nie jest chętna na spotkanie i ciągle je przekłada, tłumaczy, itd.

Piszesz z dziewczyną np. na portalu Sympatia, intensywnie kilka dni/tygodni, ona odpisuje Ci na wiadomości, wydaje się, że wszystko jest okej, ale nie możesz się umówić, a dziewczyna wymyśla ciągle wymówki. Albo jest oszustką, która będzie od Ciebie za chwilę chciała pieniędzy, albo jest kobietą, która z nudów pisze z facetami na portalach. Jeśli dziewczyna jest zainteresowana, pisze z Tobą, ale mimo kilku prób nie możesz się umówić, to usuń ją.

– Nie chce wymienić się FB, albo jej FB jest pusty, poukrywany

Jeśli dziewczyna chętnie z Tobą pisze, komplementuje, ale nie chce wymienić się FB, albo jej FB jest poukrywany, tak że widzisz tylko kilka zdjęć, brak znajomych, brak normalnych komentarzy pod jej zdjęciami, to wiedz, że piszesz z oszustką.

– Nie chce rozmawiać z Tobą przez telefon i skype

Chętnie Ci odpisuje, ale nie chce pogadać przez telefon, skype. Klasyczny sygnał, że tracisz czas. Kliknij usuń i napisz do prawdziwej kobiety.

– Nie pamięta o czym pisaliście kilka dni temu

Jeśli pisałbyś z 10 kobietami jednocześnie, to nie pamiętałbyś co do której pisałeś. Dlatego jeśli kobieta nie pamięta poprzednich rozmów, to znaczy, że pisze jednocześnie z wieloma facetami i nie traktuje Cię poważnie.

2. Jeśli kobieta robi te rzeczy to jest oszustką

– Porusza temat pieniędzy oraz rzeczy materialnych w rozmowie

Oszuści portale randkowe

Jeśli kobieta po chwili albo kilku dniach pisania porusza temat pieniędzy, to wiedz, że pora uciąć kontakt. Najczęściej te kobiety chcą pieniądze na:

 • lot do Ciebie,
 • czynsz za mieszkanie,
 • bilet, wizę,
 • telefon,
 • doładowanie telefonu
 • leki dla schorowanej mamy, rodziny.

Czasami bardziej bezczelnie dziewczyny chcą pieniądze na torebki, ubrania, ciuchy na przyszłe spotkanie z Tobą (które nigdy się nie odbędzie), itd.

Oczywiście dziewczyna zapewnia, że wszystkie pieniądze odda 🙂 Nie łudź się i nie daj się oszukać.

– Chce szybko przejść z portalu na maila

Jeśli dziewczyna chce przejść na maila z portalu randkowego, to często dlatego, żeby nie została zablokowana na portalu.  Kobiety oszustki wysyłają codziennie masę wiadomości na portalach i przez to mogą dostać bana, dlatego przechodzą na maila, aby odciążyć swoje konto randkowe.

– Szybko okazuje Ci zainteresowanie 

Jeśli dziewczyna komplementuje Cię na samym początku rozmowy, to wiedz, że coś nie gra. Tak zazwyczaj się nie dzieje. Kobiety bardzo rzadko komplementują wygląd na początku rozmowy, w ogóle mało okazują zainteresowania na początku pisania. Sam pewnie się o tym przekonałeś pisząc z kobietami, dlatego, jeśli jest inaczej i kobieta Cię komplementuje, to niech zapali Ci się czerwona lampka w głowie.

– Pierwsza rozpoczęła rozmowę z Tobą

Zdarza się, że kobiety same rozpoczynają rozmowy na portalach randkowych, ale raczej tak się nie dzieje. Jeśli kobieta o wyglądzie modelki sama do Ciebie pisze pierwsza, to na 100% jest to fake profil i ta dziewczyna chce od Ciebie pieniędzy. Uważaj na kobiety, które same rozpoczynają rozmowę.

– Wysyła półnagie zdjęcia i chętnie pisze o seksie

Nie bądź naiwny. Normalna dziewczyna nie wyśle Ci nagich fotek po chwili rozmowy. To może się stać jeśli dziewczyna Ci ufa, bo wiele razy z nią pisałeś, rozmawiałeś przez tel i ona jest prawdziwie Tobą zainteresowana, ale na pewno nie po chwili od poznania.

– Nie zna Cię, nie rozmawiała z Tobą przez telefon, nie zadaje Ci pytań, ale nazywa Cię księciem, kotkiem, tygryskiem…

To bardzo częsty sygnał oszustki. Kobieta cię nie zna, ale prawi Ci komplementy i nadaje Ci słodkie przezwiska jakbyście byli już w związku. Tak nie zachowują się kobiety, które chcą nawiązać prawdziwą relację. To pewne, że ta dziewczyna zaraz będzie chciała do Ciebie pieniędzy.

3. Rosjanki oszustki

Jak już piszemy o oszustkach to trzeba poruszyć temat Rosjanek i kobiet ze wschodu, ponieważ one bardzo często są właśnie oszustkami.

Stały, powtarzający się motyw:

 • Rosjanka oszustka zawsze jest bardzo biedna, nie ma pieniędzy,
 • Jej mama, babcia, rodzina jest chora i pilnie potrzebuje Twoje pieniądze na leki dla nich,
 • Pisze Ci, że szuka sobie oparcia i bezpieczeństwa, ponieważ ich faceci są agresywni, biją i poniżają,
 • Nie ma większych oporów, aby wysyłać Ci półnagie lub nagie zdjęcia (które często nie są ich, tylko skopiowane z internetu),
 • Rosjanka oszustka ciągle mówi o wierności, stałej relacji, którą chce z Tobą mieć, mimo, że się z Tobą nie spotkała i nawet nie rozmawiała z Tobą przez telefon,
 • Bardzo często Rosjanki na zdjęciach wyglądają bardzo atrakcyjnie, jakby były zdjęte z okładki gazet

Oczywiście wszystko to, aby wzbudzić poczucie winy, potrzebę zaopiekowania się nią, zaangażowania Ciebie w relacje i inne emocje, aby wyłudzić pieniądze.

To już koniec w temacie oszuści, oszustki na portalach randkowych.

Oszustki i oszuści na portalach randkowych zawsze byli i zawsze będą, dlatego bądź uważny i spotykaj się oraz pisz tylko z kobietami, które są realnie Tobą zainteresowane.

BEZPŁATNE VIDEO

Jak zrobić atrakcyjny profil randkowy i wyróżnić się spośród tysięcy facetów na portalach randkowych?

Dowiesz się:

 • Jak zrobić zdjęcie profilowe, aby kobiety masowo wchodziły na Twój profil,
 • Jak pisać z kobietami lepiej niż 99% facetów,
 • Jaki opis sprawi, że część kobiet sama do Ciebie napisze,

Odbieram wideo›

Sprawdź też inne artykuły:

 1.  Jak wyróżnić się spośród tysięcy facetów na portalach randkowych: Tinderze, Sympatii, Badoo→
 2. Dlaczego ona nie odpisuje?  →
 3. Jak podniecić kobietę i sprawić aby o Tobie myślała→

3 komentarze - Kobiety oszustki, oszustwa i oszuści na portalach randkowych

 1. Dora pisze:

  Oszust z Tindera Konrad 42, ktory podaje sie za Konrad Dragan Jaworzno (twierdzi, ze ma dziadka Greka) trenuje karate, ma tatuaze Pegaz i Boginia z mitologii. Klamca, oszust, manipulator, uwodziciel! Rozkochuje w sobie kobiety dla wyciagniecia korzysci. Wiecej w prywatnej wiadomosci.

 2. Arek pisze:

  Witam ja natknąłem się na oszustkę z Ghany piękna 35 letnia kobieta nie o ciemnej skurze. Zaczepiła jako pierwsza i 5 miesięcy pomalutku do skutku aż dostała co chciała na wizę na paszport na bilet w dwie strony. W dniu gdy niby wylatywała już do mnie niby aresztowano ja na lotnisku za wywóz złota. Zaangażowana w to co robiłem ciągłość rozmowy bez schematu że nie wie o czym piszę tylko skrupulatnie do końca . Czekam co będzie dalej bo nawet dostałem zdjęcia paszportu i wizy jednak w porozumieniu z konsulem wiem że to podróbki mega dobre. Zobaczymy na co teraz będzie trzeba jak jak wypuszcza w pobiedzialek

 3. Spoko Gość pisze:

  Uwaga. Profil kobiety na sympatii o nicku Wiwa000 z Augustowa jest profilem fale. Naciagnie cię tylko abyś wykupił premium. Wyszukałem ją w Google po fotce i jest też na innych portalach tego typu. Podaje inne informacje typu miejsce zamieszkania wiek zainteresowania stan cywilny. Nie dajcie się nabrać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *