Kontakt - Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

Kontakt

Cześć! Zanim do mnie napiszesz, to zapoznaj się z punktami poniżej, ponieważ nie jestem w stanie odpisać na wszystkie wiadomości.

1. Nie zadawaj mi ogólnych pytań. Nie jestem w stanie odpisać Ci na pytanie: „Bartek, jak mam ją poderwać?” albo „Co zrobić, żeby ona była mną zainteresowana”. Żeby odpowiedzieć Ci na takie ogólne pytanie musiałbym 3 dni spędzić przed komputerem. Na blogu jest masa materiałów, które właśnie odpowiadają na te pytania.

2. Jeżeli piszesz maila, to używaj przecinków, kropek i polskich znaków. Kiedy widzę maila bez przecinków, kropek, to z miejsca klikam „Usuń” i się obrażam 🙂 A tak serio, jeśli nie chce Ci się wkładać sił w napisanie poprawnej wiadomości, to traktuję to jako brak szacunku do mnie. Jeśli napiszesz poprawną, konkretną wiadomość to ja również udzielę Ci takiej odpowiedzi.

3. Korzystaj z wyszukiwarki. Na pasku bocznym bloga jest wyszukiwarka, w której możesz wpisać to czego szukasz. Zanim napiszesz, skorzystaj z niej, bo być może odpowiedź na Twoje pytanie jest już na blogu.

Napisz na poniższy adres e-mail: