Jak pisać z kobietami, żeby je poderwać - Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

Mój kursant i smsy, które zdobyły mu dziewczynę

kursant-i-smsy-ktore-zdobyły-dziewczynę

Podczas ostatniego coachingu mój kursant wziął numer od dziewczyny i bardzo się cieszył. Po powrocie do domu napisał do mnie: „Bartek, co jej napisać?”.

Po wymianie kilku wiadomości, podrzuciłem mu wiadomość, która była propozycją umówienia się na randkę. Kiedy weźmiesz numer od dziewczyny, szczególnie ważny jest etap smsowania. Bardzo wielu facetów właśnie na tym etapie traci masę kobiet.

Wracając do mojego kursanta…

Dziewczyna zgodziła się na spotkanie, ale zaproponowała inny termin niż MY podaliśmy w wiadomości. Zawsze z kursantem robię tak, że kiedy dziewczyna pisze smsa, to on wysyła mi jej wiadomości i daje swoją propozycję kolejnego smsa.

Ja czytam jego propozycje, jeśli są tam błędy omawiam je, a potem tworzę poprawną wiadomość, którą mój kursant wysyła do dziewczyny.

Dziewczyna napisała, że ten termin jej nie pasuje i podała inny, a mój kursant napisał do mnie wiadomość, która brzmiała tak: „Bartek, napisać jej, że jednak spotkamy się w moim terminie, żeby było po mojemu, czy zgodzić się na jej termin?”.

Oczywiście, w żadnym wypadku to pytanie nie jest głupie i bardzo cieszę się, że je zadał. W ogóle w podrywie nie ma głupich pytań. Wkurza mnie jak kursant nie pyta się i pisze z dziewczyną sam, po czym psuje całą sytuację i traci kobietę.

Chcę w tym artykule wyjaśnić dlaczego tok myślenia, którym szedł mój kursant jest błędny.

W 90% przypadków numery wzięte od kobiet będą wzięte pod krótkiej rozmowie.

Nie zawsze uda się wyciągnąć dziewczynę na randkę i spędzić z nią więcej czasu. Najczęściej jest tak, że ona daje swój numer tel i jeśli zrobiłeś dobre podejście, to ona jest tylko LEKKO zainteresowana.

Tak lekko, że odpisze Ci na wiadomość w domu, ale mały błąd w smsach powoduje, że ona olewa całkowicie znajomość czyli przestaje odpisywać.

Może miałeś tak, że wziąłeś numer telefonu od dziewczyny i ona Ci przestała odpisywać.

Tak jest w ogromnej większości przypadków i dlatego:

  • Po pierwsze: nie możesz robić błędów podczas pisania pierwszych smsów.
  • Po drugie: musisz starać się jak najszybciej umówić się z nią na randkę, żeby ona przekonała się, że jesteś mega fajnym facetem.

1. Nie możesz robić błędów podczas pisania pierwszych smsów.

Omawiając punkt pierwszy. Kiedy idę z kobietą na randkę i ona jest mną bardzo, bardzo zainteresowana, bo prowadziłem przez 20 minut ciekawą rozmowę, to nawet jeśli napiszę jakiegoś głupiego smsa, który jest błędem, to nic się nie stanie.

Kobieta po prostu zignoruje ten błąd, bo wie, że jestem fajnym gościem – pokazałem to na szybkiej randce.

Pierwsze smsy z kobietą, która nie jest Tb bardzo zainteresowana jest jak chodzenie po polu minowym. Najlepiej pisać bardzo ostrożnie, bo jeden głupi sms potrafi popsuć wszystko.
Według mnie ten etap smsowania jest bardzo trudny i wymaga ogromnego wyczucia. Podam Ci przykład smsa, który wysłał mi kursant do sprawdzenia.

Dziewczyna idzie sobie ulicą i słucha muzyki na słuchawkach. Mój kursant do niej podchodzi, chwilę rozmawia i bierze numer. Chwile z nią piszemy zahaczając o muzykę, którą ona słuchała:

Jej wiadomość: „W sumie nie pamiętam już czego słuchałam, ale Bruno Mars to raczej nie był. Słucham może bardziej niszowej muzyki”.

Propozycja mojego kursanta: „Tak patrząc na Ciebie to pewnie heavy metal. Długie włosy a i ten zabójczo seksi uśmiech na Twojej twarzy. Teraz pewnie już odgadłem Twoją ukrytą tajemnice…”

Jest to bardzo kiepska wiadomość, ponieważ jest zbyt ryzykowna i niedopasowana do sytuacji.

Moja odpowiedź do mojego kursanta z analizą tej wiadomości:

Tak patrząc na Ciebie to pewnie heavy metal.”– heavy metal kojarzy się z niszową muzyką i brudem, jeśli ona tego nie słucha to poczuje się urażona.

„Długie włosy a i ten zabójczo seksi uśmiech na Twojej twarzy.”– komplementy za szybko, nie wiadomo czy ona jest Tb zainteresowana.

„Teraz pewnie już odgadłem Twoją ukrytą tajemnice…”– średnio to brzmi, jakbyś się chwalił, albo szczycił, ale ten fragment nie jest tak zły, może by przeszedł.

Nie możesz komplementować i pisać takich tekstów tak szybko. Trzeba też uważać z takimi tekstami, które mogą dziewczynę urazić lub okazać zbyt dużo zainteresowania.

Moja poprawiona wiadomość, która została wysłana:

„Ooo, to bardzo ciekawe… intuicja mówi mi, że jesteś osobą, która nie podąża za tłumem, tylko myśli samodzielnie i wybiera sama to co jest fajne dla Ciebie, a nie dla innych. Mam wrażenie, że dzisiaj ludzie zbytnio podążają za modą… Jesteś Poznanianką, czy tylko tu mieszkasz?”

W tej wiadomości jest kilka smaczków. Jednym z nich jest cold reading, który opisywałem już na swoim blogu. Zauważ też, że dziewczyna napisała, że słucha niszowej muzyki, a to znaczy, że być może bardzo lubi być inna niż wszyscy. Być może nie lubi podążać za trendami. Dlatego właśnie to skomentowałem. Na końcu zadałem pytanie, aby dziewczyna miała jak na tą wiadomość odpowiedzieć.

CZYTELNIKU! MAM DLA CIEBIE PREZENT!

KSIĄŻKA „PSYCHOLOGIA KOBIET” – TERAZ PROMOCJA DARMOWA WYSYŁKA


Odbierz książkę [Darmowa wysyłka] ›

Ta wiadomość sprawiła, że dziewczyna sama zaczęła zadawać pytania i odpisywać żywo na kolejne wiadomości. Zauważ jak drobne szczegóły mają wpływa na to czy dojdzie do randki.

2. Staraj się jak najszybciej umówić się z nią na randkę.

Długie pisanie smsów do niczego nie prowadzi.

Sztuką jest szybko podbić zainteresowanie w kilku, kilkunastu wiadomościach i wtedy umówić się na randkę. Niektórzy popełniają ten błąd, że chcą prowadzić długie smsowe rozmowy- to zły pomysł.

Popisz chwilę i spróbuj się umówić. Jeśli się nie uda, pisz dalej i za kilkanaście wiadomości, znów spróbuj. Im mniej jesteś zaawansowany, tym mniej smsów powinieneś pisać, bo jest większa szansa, że coś popsujesz.

Mój kursant, zamiast zgodzić się jej termin bez żadnego wahania, chciał jeszcze kombinować i „stawiać na swoim”.

Gdyby to zrobił, to wprowadziłby niepotrzebne komplikacje i kolejne kłody sobie pod nogi.

Lepiej iść po linii najmniejszego oporu, umówić się z nią szybko i na randce rozpalić seksualnie. Kiedy dziewczyna chce się umówić, nie komplikuj, tylko się spotkaj!

Sprawdź też inne artykuły:

  1. Jak poderwać dziewczynę w klubie 12 kroków
  2. Gdzie zabrać dziewczynę na randkę i uniknąć nieprzyjemności
  3. Jak się umówić, kiedy kobieta ciągle odmawia?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *