Moment krytyczny w podrywie w klubie - Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

Moment krytyczny w podrywie w klubie

rozmowa-w-klubie

­­­Podryw w klubie ma jeden szczególny moment, moment bardzo ważny, kluczowy, ja go nazywam momentem krytycznym. Nie ma co ukrywać, początek rozmowy z kobietą i budowanie zainteresowania są najtrudniejszymi etapami podrywu. Na tym etapie wielu wszystko psuje. Przełamuje się, robi podejście, rozpoczyna rozmowę, mija minuta i koniec. Nie udało mu się przebrnąć przez mur, który kobieta przed sobą postawiła.

Typowy schemat faceta, który z uśmiechem na twarzy rozpoczyna rozmowę z kobietą:

Podejście -> otwarcie -> kobieta się uśmiecha -> zaczyna się krótka rozmowa -> moment krytyczny – > koniec rozmowy

Moment krytyczny. to moment kiedy trzeba „zahaczyć” czyli pociągnąć rozmowę dalej. Zawsze jest tak, że początkująca osoba, nie potrafi po otwarciu pociągnąć rozmowy dalej, kobieta odwraca się do koleżanek i zaczyna się wszystko psuć.

Kobiety częstą są bardzo niekomunikatywne, nie mają umiejętności podrywu, prowadzenia rozmowy i nawet jeśli podobasz się jej z wyglądu, to ona nie pomoże Ci przejść momentu krytycznego. Nie dlatego, że nie chce, tylko dlatego, że nie umie.

To Twoją rolą jest mieć umiejętności pociągnięcia rozmowy i przebrnięcia przez mur. To bardzo ważna umiejętność, która jest trudna do opisania, ponieważ w większości przypadków wymaga sytuacyjnego podejścia do sprawy. To znaczy, że zagadujesz kobietę i musisz wytężyć swój umysł, musisz znaleźć coś w jej wyglądzie, sposobie bycia może ekspresji twarzy co da Ci pole manewru do dalszego podrywu.

Większość facetów próbuje przejść moment krytyczny i przebić się przez mur poprzez ciągłe zadawanie pytań. To nie jest dobra droga. Musisz wiedzieć, że to Ty musisz gadać na początku niemal przez 95 % czasu. Kiedy zadajesz kobiecie pytanie najprawdopodobniej dostaniesz krótką odpowiedź i interakcja się popsuje. Najlepiej jeśli zaczniesz gadać o niej, w pozytywny sposób, bo np. coś zauważyłeś i potem zadasz pytanie otwarte, takie, że kobieta nie będzie mogła odpowiedzieć TAK lub NIE.

Przykład: „To bardzo ciekawe w jaki sposób jesteś obrana, niebieska sukienka mówi, mi że jesteś raczej osobą spokojną, stonowaną i na początku kiedy poznaje nowego faceta to trzyma lekki dystans, ale coś mi mówi, że jest w Tobie również diabełek, który potrafi pokazać pazur, myślę że to bardzo fajna część Ciebie, pasowały by do Ciebie takie czerwone diabelski rogi na głowę, myślisz, że wyglądałoby to uroczo? Myslę, że wszyscy faceci nie mogli by oderwać wzorku…”

Ona coś teraz mówi, najczęściej udzieli jakiejś krótkiej odpowiedzi i znów pora na to, żebyś to TY ciągnął rozmowę dalej. Kobieta na początku nie będzie pomagała dużo wnosiła do rozmowy, czasami są sytuacje w których prowadzi się monolog, aż przebrnie się przez mur, nawet przez kilka minut. Dopiero po kilku minutach kobieta się otwiera i zaczyna sama zadawać pytania.

Pamiętaj, że przebijanie muru nie polega na zadawaniu ciągle pytań i prowadzeniu wywiadu. Polega na Twoim gadaniu, pozytywnym gadaniu, które otworzy kobietę. Dobrze jakbyś po każdej sytuacji w której nie przebiłeś się przez mur, napisał sobie w domu na kartce, co wtedy mogłeś powiedzieć, żeby rozmowa nie zamieniła się w wywiad.

CZYTELNIKU! MAM DLA CIEBIE PREZENT!

KSIĄŻKA „PSYCHOLOGIA KOBIET” – TERAZ PROMOCJA DARMOWA WYSYŁKA


Odbierz książkę [Darmowa wysyłka] ›

Sprawdź też inne artykuły:

  1. Jak poderwać dziewczynę w klubie 12 kroków
  2. Gdzie zabrać dziewczynę na randkę i uniknąć nieprzyjemności
  3. Jak podniecić kobietę i sprawić aby o Tobie myślała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *