Negi, czy ja mam obrażać kobietę? - Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

Negi, czy ja mam obrażać kobietę?

negi

Media, poruszając temat uwodzeniu kobiet, bardzo często zwracają uwagę na negi.

Rozumiem ich doskonale- negi mogą być bardzo kontrowersyjne. Jednak kontrowersja negów często wynika z niewiedzy tego, czym negi naprawdę są.

W opinii publicznej utarło się, że negi mają na celu obrazić kobietę i dzięki temu poprawić skuteczność faceta w podrywie. Rozumowanie: „dowal kobiecie chamskim tekstem, a ona wskoczy Ci do łóżka” jest całkowicie błędne.

Negi mają zupełnie inne zadanie i nie są obrażaniem kobiety.

Funkcją negów jest przekazanie atrakcyjnej kobiecie, że nie jesteś facetem miałkim, byle jakim, zbyt grzecznym i zbyt miłym, przy jednoczesnym pokazaniu jej, że nie traktujesz jej jak księżniczki, która jest „lepsza” od Ciebie.

Tak naprawdę negowanie ma największy sens podczas podrywania bardzo atrakcyjnych kobiet, do których podchodzi wielu facetów.

Oprócz powyższych funkcji negowanie również wyróżnia Cię odrobinę spośród innych facetów, którzy starają się być zbyt sympatyczni, mili i grzeczni.

Ostatnią funkcją negowania jest wypełnienie rozmowy pewną dozą emocji i flirtu.

Tak więc, warto używać negów w rozmowie z bardzo atrakcyjnymi kobietami. Okej, skoro już wiesz jakie funkcje ma negowanie kobiety, to przejdźmy do tego jak negować.

Jak i kiedy używać negów?

Negi to teksty, które maja poruszyć emocje i uderzyć delikatnie w ego.

Zanim przeczytasz przykładowe negi, to pamiętaj, że bardzo ważny jest sposób, w jaki mówisz dany neg.

Kiedy będziesz mówił te teksty zbyt poważnym tonem głosu, to wyjdziesz na faceta, który ma ze sobą jakieś problemy.

Negi powinieneś mówić z delikatnym uśmiechem na twarzy, komunikując flirt i zabawę. Negi stosuj w pierwszych kilku/kilkunastu minutach rozmowy, ale nie na samym początku. Przykłady:

  •  „kiedy patrzysz tak w dal… (jeśli ona akurat nie patrzy na Ciebie, tylko patrzy w dal) to wyglądasz na zagubioną dziewczynkę, to jest naprawdę słodkie” – bardzo często kiedy rozmawia się z bardzo atrakcyjnymi kobietami, to one mają takie chwile, że odwracają głowę i patrzą gdzieś na boki,
  •  „kiedy się tak uśmiechasz to nosek Ci się marszczy, to jest bardzo urocze”– stary neg amerykańskiego guru uwodzenia- Mysterego, do dzisiaj działa dobrze
  •  „ta sukienka, którą masz na sobie jest ostatnio bardzo popularna, co chwilę ją gdzieś widzę, ale w sumie na Tobie wygląda całkiem dobrze”– kobiety często lubią mieć na sobie ciuchy, takie, których nikt inny nie ma. W szczególności buty i sukienki. Możesz to wykorzystać poprzez taki neg,
  •  „lubię ten Twój sposób gestykulacji… bardzo barwnie poruszasz dłońmi kiedy mówisz, wygląda to tak nieporadnie, ale bardzo uroczo”- bardzo atrakcyjne kobiety, chcą być często postrzegane jako niezależne i zaradne.

Jak widzisz te teksty nie są agresywne. Jeśli mówisz je z uśmiechem na twarzy, to żadna kobieta nie obrazi się na Ciebie. Zamiast tego prawdopodobnie zacznie myśleć: „czy mój nosek naprawdę się marszczy?”, „czy ja wyglądam na zagubioną dziewczynkę?”.

Wtedy jej uwaga skierowana zostanie do jej wnętrza, na jej niedoskonałości i automatycznie zacznie być w rozmowie z Tobą „bardziej normalna, bardziej ludzka”, być może wcześniej wywyższała się lub grała księżniczkę, teraz zacznie rozmawiać z Tobą jak równy z równym.

Kiedy negi nie działają?

Jeśli podchodzisz do kobiety, która w ogóle nie jest Tobą zainteresowana, to negi nie zadziałają. Twoje teksty w takiej sytuacji w ogóle jej nie obchodzą. Negi działają jeśli kobieta jest nastawiona do Ciebie choć minimalnie pozytywnie i ma ochotę z Tobą rozmawiać – choć odrobinę.

Jeśli podchodzisz do super atrakcyjnej laski i ona Cię ignoruje, to musisz skupić się na przykuciu jej uwagi i sprawieniu, aby ona chciała Cię słuchać. Dopiero wtedy warto użyć negowania i zacząć normalną rozmowę. Negi to nie jest najlepszy sposób, aby wzbudzić zainteresowanie bardzo atrakcyjnej kobiety, to temat na nowy wpis.

Ps. Warto wykorzystywać techniki podczas podrywu, które zna niewielu facetów i właśnie dlatego warto wziąć sobie negi podczas podrywania do serca i zaaplikować do swojego asortymentu umiejętności.

CZYTELNIKU! MAM DLA CIEBIE PREZENT!

KSIĄŻKA „PSYCHOLOGIA KOBIET” – TERAZ PROMOCJA DARMOWA WYSYŁKA


Odbierz książkę [Darmowa wysyłka] ›

Sprawdź też inne artykuły:

  1. Jak poderwać dziewczynę w klubie 12 kroków
  2. Gdzie zabrać dziewczynę na randkę i uniknąć nieprzyjemności
  3. Jak podniecić kobietę i sprawić aby o Tobie myślała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *