Niepełnosprawny podrywa modelki - JAK? - Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

Niepełnosprawny podrywa modelki – JAK?

W tym artykule postanowiłem otworzyć się trochę przed Tobą, opowiedzieć Ci o tym, z jakimi problemami borykałem się w przeszłości i jak sobie z nimi poradziłem. Chciałbym, żeby ten artykuł dodał Ci motywacji, ale przede wszystkim kieruję go do osób, które mają swoje niepełnosprawności, wady genetyczne lub duże kompleksy na punkcie swojego ciała.

Jeśli nie masz żadnych większych wad, to ten artykuł może dać Ci większego kopa, jeśli masz jakieś niepełnosprawności, wady genetyczne, to ten artykuł bardzo Ci pomoże spojrzeć na podryw kobiet z innej strony.  Zaznaczam tutaj, że pisząc ten artykuł mam na myśli podrywanie atrakcyjnych i bardzo atrakcyjnych kobiet. Chcę między innymi odpowiedzieć na pytanie, czy niepełnosprawny facet może podrywać kobiety wyglądające przepięknie.

AZS- Moja niepełnosprawność

Od urodzenia cierpię na AZS- Atopowe Zapalenie Skóry i z powodu tej wady posiadam niepełnosprawność w stopniu umiarkowanym. Choroba ma podłoże genetyczne i polega na tym, że moja skóra jest bardzo wrażliwa na wiele czynników. AZS to po prostu taka zaawansowana alergia. Niektóre składniki pokarmowe, pyłki w powietrzu oraz inne alergeny powodują, że stan mojej skóry się pogarsza.

Przez wiele różnych czynników zewnętrznych moja skóra na całym ciele jest bardzo sucha. Najgorzej jest z moimi dłońmi, które wyglądają jakby miały 80 lat. Dodam tylko, że poniższe zdjęcie nie oddaje w pełni rzeczywistości. Jeśli się przyjrzysz to zauważysz, że moje dłonie są pomarszczone i nie wyglądają tak jak dłonie normalnej osoby.

Nie będę się tu szczegółowo opisywał wszystkich objawów. Tak naprawdę ta niepełnosprawność to jest pikuś z niepełnosprawnościami, z którymi zmagają się niektórzy. Niemniej jednak ta niepełnosprawność sprawiała mi kiedyś wiele kłopotów podczas zdobywania kobiet, które chciałem mieć. Kiedy cierpisz na jakaś chorobę i masz jakieś wady, to nie myślisz sobie w sposób:

„eee tam, co z tego, że wstydzę się swoich dłoni, to jest pikuś, co dopiero mają powiedzieć ludzie bez nóg i rąk”

Gdyby tak działała nasza psychika, to z większością kompleksów poradzilibyśmy sobie w 5 minut. Ten problem cały czas gdzieś siedzi w Twojej głowie, czasami bardziej daje o sobie znać, a czasami mniej. Inną sprawą jest jeszcze to jak bardzo dana wada wpływa na Ciebie. Muszę przyznać, że AZS nie było moją obsesją, potrafiłem normalnie funkcjonować i moja psychika działała całkiem normalnie przez większość czasu. Miałem świadomość tego, że kiedy podchodzę do kobiet w klubie lub w ciągu dnia, to one nie obserwują moich dłoni i większość kobiet nie zauważy mojej wady od razu, w pierwszych kilku minutach rozmowy.

Większość kobiet dopiero na randce, zauważa, że z moją skórą jest coś nie tak. Oczywiście w pierwszych latach eksperymentowania z kobietami miałem opory aby pokazywać na randce swoje dłonie. Czasami trzymałem je specjalnie pod stołem i część mojej energii zamiast na prowadzenie ciekawej randki, przeznaczałem na myślenie: „co będzie jak ona zobaczy moje dłonie…”. Musiałem nauczyć sobie z tym radzić, przede wszystkim sam ze sobą, ale również werbalnie, kiedy kobieta zwróciła na moją niepełnosprawność uwagę.

Kiedy na przykład nie masz ręki, nie masz nogi, to kobieta widzi to od razu. Wiedziałem, że to jest w moim przypadku bardzo duża zaleta – kobieta widzi moje dłonie i chorobę dopiero na randce. A więc mam sporo czasu, żeby na tyle ją zainteresować, aby zignorowała to. Kiedy kobieta już Cię bardzo lubi to przestaje ją interesować Twój wygląd. Wygląd gra największą rolę na samym początku znajomości. Wraz z kolejnymi minutami, wraz z ciekawą rozmową, którą prowadzisz, Twój wygląd schodzi na drugi plan- oczywiście pod warunkiem, że potrafisz prowadzić interesującą rozmowę.

Kiedyś przeczytałem świetny cytat, zupełnie nie pamiętam gdzie, ale brzmiał jakoś tak:

„Daj mi 5 minut na obgadanie moich wad, a będę spał z królową Francji”

Wielu facetów ogromnie przecenia rolę wyglądu i pieniędzy w podrywie. Czasami, w sobotę, jestem po całym dniu coachingów, jestem trochę zmęczony, mam pogniecioną koszulę i nie zdążyłem się wykąpać, ale idę jeszcze z kolegą do klubu o 24:00. Mój kolega jest wypachniony, wygląda świetnie. Wchodzimy najpierw do baru, wypijamy sobie drinka lub piwo na start, robimy podejście do kobiety i zaczynamy rozmowę.

Po kilku minutach mój kolega nie ma o czym rozmawiać, skończyły mu się tematy do rozmów, a ja dalej rozmawiam, mówię to samo co zawsze, mam przećwiczony setki razy materiał w głowie, po prostu jadę schematem z małą inwencją twórczą, która zawsze towarzyszy – nie da się prowadzić rozmowy zawsze tak samo.

Mija 10 minuta rozmowy i dziewczyny śmieją się, są zainteresowane, nie moją koszulą, nie moim wyglądem, ale emocjami, które dostarczam. Emocje stokroć silniej interesują kobiety niż wygląd, kasa, samochód. Dlatego właśnie możesz nie mieć wyglądu i podrywać śliczne kobiety dużo skuteczniej niż przystojniacy.

Wracając do niepełnosprawności… Jeśli chodzi o mnie to dostałem w ruletce genowej całkiem spoko niepełnosprawność, mam to kilka/kilkanaście minut, w których kobiety nie widzą, że jest ze mną coś nie tak, ale co jeśli ktoś ma poważniejsze schorzenia?

Co jeśli ktoś nie ma ręki, nogi, ma poparzoną twarz, albo jakieś duże przebarwienia na twarzy w widocznych miejscach, co jeśli czyjaś wada jest duża, rzuca się od razu w oczy i budzi u ludzi pewną „niechęć”? – takich schorzeń i osób, które je mają jest cała masa. Kobieta wtedy bardzo często może zareagować automatycznie i zwyczajnie odrzucić faceta.

Jak zdobyć kobietę mając małą lub dużą niepełnosprawność?

1. Poradzić sobie w swojej głowie.

Pisząc ten artykuł mam takie przeczucie, że wielu facetów, którzy mają teraz jakieś drobne problemy ze swoim wyglądem mogą teraz wyolbrzymiać swój problem  myśląc „mam tak samo jak on, albo i gorzej”. Zrozum, nie o to mi chodzi, aby użalać się nad sobą, ani żebyś Ty użalał się nad sobą. Większość takich wad związanych z wyglądem (jak również moja wada), to są drobne sprawy, z którymi wystarczy poradzić sobie przy pomocy terapeuty lub samemu.

Oczywiście wiem, że kiedy jeszcze nie poradziłeś sobie z nimi, to one nie są dla Ciebie narazie drobne. Zachęcam Cię gorąco do skorzystania z doświadczonego terapeuty, który potrafi rozwiązywać takie problemy. Pamiętaj, że to nie jest nic złego korzystać z pomocy innych. Nie żałuj pieniędzy na takie rzeczy. Jeśli chcesz namiar na kogoś, kto potrafi rozwiązywać problemy z psychiką, to napisz do mnie, a ja polecę Ci kilka osób. I wiedz o tym nie mam żadnej prowizji z poleceń.

CZYTELNIKU! MAM DLA CIEBIE PREZENT!

KSIĄŻKA „PSYCHOLOGIA KOBIET” – TERAZ PROMOCJA DARMOWA WYSYŁKA


Odbierz książkę [Darmowa wysyłka] ›

2. Usuń przyczynę zewnętrznie

Do drugiego punktu polecam przechodzić po przerobieniu punktu pierwszego. Najpierw porozmawiaj z dobrym specjalistą i zastanów się wspólnie z nim, czy nie lepiej skorzystać z bogactwa technologii 21 wieku. Mamy dzisiaj masę możliwości zmiany naszego wyglądu: operacje plastyczne, sztuczne protezy itd.

Możesz rozwiązać swój problem po prostu, po chamsku. Czyli pójść do jakiejś kliniki i porozmawiać z lekarzami, którzy poradzą Ci jak dany problem zlikwidować medycznie. Koniecznie podejmuj takie decyzje świadomie, konsultując je z terapeutą lub psychologiem. Bardzo często jest tak, że rozwiązanie jednego problemu w jakiejś klinice, rodzi kolejny problem i tak w kółko. Popatrz sobie np. na kobiety po operacjach plastycznych, które zaczynają od ust, a potem zostają stałymi klientkami i robią wszystko co się da i ciągle jest coś nie tak.

Bądź ostrożny z takimi rozwiązaniami – sztucznej ingerencji w ciało. One mogą bardzo pomóc, albo bardzo zaszkodzić, więc jeszcze raz napiszę, abyś koniecznie konsultował się psychologiem/terapeutą przed podjęciem takiej decyzji.

3. Zdobądź duże umiejętności podrywu i bardzo duży status społeczny

Są takie niepełnosprawności, np. brak nóg, rąk, możliwości uprawiania seksu oraz inne schorzenia, które ograniczają całkowicie ruch, ale nie ograniczają myślenia i intelektu. Jeśli jesteś taką osobą, to też możesz mieć przepiękną dziewczynę, taką jaka Ci się być może teraz tylko marzy. Jednak jest to bardzo trudne i wymaga ogromnych pokładów energii, wytrwałości i samozaparcia.

Pytanie jakie są Twoje marzenia i czy chcesz poświecić kawałek swojego życia na zrealizowaniu celu w postaci poderwania ślicznej kobiety lub ślicznych kobiet. Jeśli tak to wiedz o tym, że kobiety cenią u faceta nie jedną rzecz, ale wiele:

 • poczucie humoru
 • pewność siebie, zdecydowanie, odwaga
 • wygląd
 • inteligencja
 • sprawność fizyczna
 • poczucie własnej wartości
 • umiejętności interpersonalne
 • status społeczny
 • majętność

Sprawa wygląda tak, że jeśli Twoja sprawność fizyczna jest kiepska, Twój wygląd nie jest taki jak powinien być, to musisz nadrobić na innej płaszczyźnie. Jeśli Twój wygląd jest gorszy o 50 % od innych facetów, to Twoje poczucie humoru powinno być lepsze o 50 % i powinieneś nad tym pracować. To nie dotyczy tylko osób poważnie niepełnosprawnych. Jeśli coś jest nie tak z Twoim wyglądem to musisz nadrobić na innym polu. 

Zauważ…

Jeśli jesteś poważnie niepełnosprawny i jesteś w grupie ludzi najbardziej ciekawy, bo np. masz świetnie poczucie humoru, to kobiety zaczynają coraz bardziej ignorować to, że np. jeździsz na wózku.

Jeśli jesteś poważnie niepełnosprawny i prowadzisz dużą firmę, jesteś milionerem lub jesteś znany, to kobiety będą wokół Ciebie się kręcić i będą zainteresowane Tobą ze względu na Twój sukces, który odniosłeś – świetnym przykładem jest Nick Vujicic, którzy ma piękną żonę, a nie ma rąk i nóg.

Jeśli jesteś poważnie niepełnosprawny, ale bije do Ciebie pewność siebie na kilometr, bo sam uważasz siebie za zajebistego gościa, to kobiety to wyczują i będą Tobą zainteresowane.

Jeśli jesteś poważnie niepełnosprawny, niesprawny fizycznie, źle wyglądasz, to musisz opanować do perfekcji inne umiejętności, aby kobiety chciały Cię zdobywać.

Czy to znaczy, że osoba niepełnosprawna ma trudniej?

Ależ oczywiście, że tak. I nie ma się co obrażać na cały świat, że dostałeś takie geny, a nie inne. Trzeba wziąć się za siebie i pracować nad rozwojem umiejętności, za które pokochają Cię kobiety. Trzeba również dziękować światu, że kobiety nie wybierają facetów tylko na podstawie wyglądu, w przeciwieństwie do nas, facetów – myślę, że faceci przykładają kilkukrotnie większą wagę do wyglądu partnerki niż kobiety. 🙂

Dodatkowo powiem Ci, że jeśli jesteś niepełnosprawny i chwytasz byka za rogi, i nie poddasz się, to będziesz bardzo silną osobowością. Obserwuję pewne zjawisko. Faceci, którzy mają trudniej na początku (nie maja sukcesów tak szybko), ale nie poddają się, nabywają coraz większe umiejętności komunikacji z kobietami, są dużo bardziej twardzi, niezłomni później i osiągają dużo więcej.

Osoba, której łatwo przychodzi rozmowa z kobietą, osoba, której idzie dobrze naturalnie, często po czasie zatrzyma się na pewnym etapie i nie będzie dalej pięła się do góry. Oczywiście nie zawsze tak jest, ale bardzo często. Osoba, która ma trudniej na początku, ale nie poddaje się, najczęściej sięga dużo wyżej, ma większe ambicje i osiąga większy sukces.

 1. Jak poderwać dziewczynę w klubie 12 kroków
 2. Moje podejścia do kobiet i analiza [UKRYTA KAMERA] →
 3. Jak podniecić kobietę i sprawić aby o Tobie myślała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *