Opinie o książce - "Psychologia Kobiet" - Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

Opinie o książce – „Psychologia Kobiet”

Dodaj swoją opinię po przeczytaniu książki.

14 komentarze - Opinie o książce – „Psychologia Kobiet”

 1. Paweł pisze:

  Świetna książka zawierająca zarazem linki do ćwiczeń co jest bardzo ważnym dodatkiem. Bez lania wody, konkretnie i skutecznie. Ukryta kamera z klubu pokazuje szczerość przekazu tej książki i zarazem wszystkie aspekty zarówno udanych ataków jak i zlewek. Zdecydowanie Polecam!

 2. Franciszek pisze:

  Zaskoczeniem jest dla mnie że książka jest za darmo…dla osób potrzebujących pomocy jest to naprawdę miłym gestem. Odziwo w moich odczuciach ta książka nie jest tylko o relacjach damosko-męskich. Przedstawia wszystko od normalnej strony gdzie tak naprawdę wszystko jest proste…wiedząc to wszystko na swój sposób takie się staje. Przyjemnie się czyta i na swój sposób dodaje pewności siebie a także motywacji. Książka godna polecenia dla osób które chcą się rozwinąć w komunikacji tworząc jeszcze lepsze relacje lub interesują się relacjami między ludzkimi. Ponadto oprócz książki są bonusy. Twórca książki naprawdę się postarał 🙂

  1. Bartek Dadok pisze:

   Dzięki Franciszek za opinię.

 3. Andrzej pisze:

  Książka godna polecenia , informacje na temat relacji z kobietami opisane są w sposób prosty i zrozumiały. Myślę że każdy po przeczytaniu tej książki będzie miał konkretne i jasne podejście do tematyki podrywu kobiet. Polecam.

 4. Krzysztof pisze:

  Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony książką, od dawna nie miałem w dłoniach książki, w której autor w ogóle nie leje wody. Książka jest napisana konkretnie, na przykładach i jest według mnie obowiązkowa dla każdego faceta po 20-tce, który nie znalazł sobie jeszcze dziewczyny. Gorąco polecam!

  1. Bartek Dadok pisze:

   Dzięki Krzysztof za opinię.

 5. Arek pisze:

  Z wielu źródeł i stron próbowałem korzystać, ale tak przejrzyście i jasno ułożonego materiał nie znalazłem nigdzie. Książka dodała mi dużo motywacji, która pchnęła mnie do działania, dzięki której zacząłem odnosić sukcesy z kobietami. Polecam!

 6. Krystian pisze:

  Jestem pozytywnie zaskoczony książką. Jest napisana w konkretny sposób. Dużo prostych porad które mają wyjść z naturalności a nie udawania kogoś innego. Bardzo przyjemnie czyta się. Polecam każdemu facetowi.

 7. Filip pisze:

  Byłem zdziwiony, kiedy zobaczyłem, że książka jest za darmo, bo nigdy nie dostałem żadnej książki za darmo. Od razu zamówiłem i uważam, że książka jest warta dużo więcej. Bez lania wody, bez przedłużania, sam konkret, kupiłbym ją nawet za 40 zł.

  1. Bartek Dadok pisze:

   Dzięki Filip za opinię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *