Sukces tkwi w zmianach - Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

Sukces tkwi w zmianach

sukces-tkwi-w-zmianach

Większość ludzi ma problem z wprowadzaniem do swojego życia nowych rzeczy. Większość ludzi nigdy nie zmieni swojego sposobu myślenia, przekonań, swoich nawyków.

To smutna prawda. Zmiany są trudne, ponieważ generują strach przed czymś nowym. Część osób naprawdę przeżywa tortury w nauce uwodzenia.  Ciągle widzę na mieście chłopaków, którzy poznają kobiety w ten sam sposób od lat.

Jak podrywa Adam?

Ostatnio znów spotkałem taką osobę i chciałbym o niej dzisiaj opowiedzieć, aby przestrzec Cię przed takim podejściem. Na potrzeby artykuły dajmy tej osobie imię Adam.

Adam od 6 lat podchodzi do kobiet bez żadnych rezultatów. Adam nie ma zbyt dużo pieniędzy, a więc nie może sobie pozwolić na kursy uwodzenia lub prace indywidualną z trenerem. Adam regularnie wychodzi z domu poznawać kobiety, poznaje je również przez Internet, ale nic mu nie wychodzi. Wielki szacun za wytrwałość, ale wytrwałość to nie wszystko. Adam wali głową w mur, mur nie pęka, a on nadal wali.

Na pytanie: „Adam dlaczego walisz głową w mur, skoro nie masz efektów działając w ten sposób?”, Adam odpowiada: „ciągle walczę ze strachem przed podejściem, budowaniem 'flow’ oraz rozumieniem siebie”.

Adam nigdy w życiu nie da się przekonać, że warto zmienić swój sposób działania tak, aby myśleć w kategoriach efektów. Adam nie da się przekonać, że strach przed podejściem będzie towarzyszył zawsze, i że można skutecznie podrywać kobiety czując strach przed podejściem.

Adam nie słucha rad i nie chce ich dostawać. Adam ma swój świat. W tym momencie jego życia zmiana jest prawdopodobnie niemożliwa. Jestem święcie przekonany, że każdy facet może nauczyć się skutecznie podrywać kobiety i z łatwością doprowadzać do randek. Ale tylko wtedy kiedy jest gotowy do ciągłych zmian.

Jeśli nie wychodzą Ci podejścia na ulicy mimo dziesiątek podejść, to pora coś zmienić, na przykład sposób działania. Może czas zacząć zagadywać w sklepach, gdzie kobiety się tak nie spieszą. A może warto spróbować w klubie lub przez Internet.

Magiczny przycisk sukcesów z kobietami

Zauważyłem, że bardzo dużo zmienia się w psychice faceta, kiedy zaczyna umawiać się regularnie na randki. Nie wychodziło mu w dzień, nie wychodziło mu w klubie, ale zaczął umawiać się przez Internet i na tym polu ma sukcesy. Był na kilku randkach i nagle dzieje się coś magicznego, nagle zaczyna mu lepiej iść w dzień lub w klubie. Jedna zmiana na jednym polu bardzo często wpływa na inne płaszczyzny.

Być może po tych kilku randkach bardziej wyluzował, być może ma wszystko bardziej „gdzieś” i kobiety to czują. Nagle coś przeskakuje i nie wiadomo do końca co było przyczyną.

Po prostu magiczny przycisk odpowiedniej wibracji podczas rozmowy z kobietami zostaje włączony i dzieją się magiczne rzeczy.

Ciągłe zmiany, eksperymentowanie, to klucz do sukcesu, nie tylko podczas nauki podrywu, ale również na innych polach życia. Jeśli jesteś mobilny, potrafisz się uczyć i zmieniać, to najczęściej Ci się to opłaci.

Na początku napisałem, że większość ludzi nigdy się nie zmieni. Większość ludzi nigdy nie zmieni również swoich przekonań. Dlatego właśnie do dzisiaj ludzie wierzą, że Ziemia jest płaska, że szczepionki powodują choroby, że naturalne produkty zawsze, ale to zawsze, bez wyjątku, są gorsze niż te wyprodukowane sztucznie, itd. Nawet jeśli nauka szczegółowo udokumentuje. że np. szynka wyprodukowana sztucznie w laboratorium jest zdrowsza niż naturalna szynka ze świni, to miliony ludzi i tak będzie przekonana, że naturalna szynka jest lepsza.

Kiedyś przeczytałem cytat:

Ludzie prędzej umrą niż zmienią nawyki.

Ludzie bardzo często mają zestaw przekonań, którego nigdy nie zmieniają. Nie bądź taki. Ciągłe wątpienie w swoje przekonania pomaga się szybciej rozwijać i uczyć. Początkująca osoba w podrywie będzie głosiła, że zawsze, w każdej sytuacji, dobrze jest się uśmiechać do kobiety podczas podrywu. Zaawansowana osoba będzie zastanawiała się czy może lepiej jest być poważnym i się nie uśmiechać, a potem pójdzie na miasto i to przetestuje.

Oczywiście, żeby było jasne….

To sprawdzone info… Lepiej się uśmiechać do kobiet w 99% przypadków, jednak jest 1 % przypadków, w których powaga będzie bardziej skuteczna. Podaję przykład bardzo skrajny, ale chodzi mi tylko o pokazanie przykładu.

CZYTELNIKU! MAM DLA CIEBIE PREZENT!

KSIĄŻKA „PSYCHOLOGIA KOBIET” – TERAZ PROMOCJA DARMOWA WYSYŁKA


Odbierz książkę [Darmowa wysyłka] ›

Konfrontuj swoje przekonania

Warto wątpić w swoje przekonania i szukać informacji na ich potwierdzenie lub zaprzeczenie i ewentualna zmianę. To sprawi, że będziesz bardziej rozwiniętym człowiekiem, z większą empatią i oczywiście Twój podryw będzie skuteczniejszy, ponieważ będziesz potrafił zrozumieć różne kobiety i ich podejścia do świata.

Nie bądź jak Adam, który bije głową w mur. Jeśli nie idzie Ci na jednym polu, to zmień coś. Jeśli nie masz obok siebie trenera, który Ci podpowie co zmienić, to działaj na ślepo. Zmień miejsce podrywu, zmień sposób zagadania, zmieć swój schemat rozmowy, TESTUJ!

To tylko kwestia czasu, że kiedy coś drgnie i zacznie Ci iść. Od walenia głową w mur, prawie nigdy nie ma rezultatów. Może w końcu ten mur przebijesz, ale po co, skoro możesz po prostu go przeskoczyć?

Sprawdź też inne artykuły:

  1. Kim jestem według psychologii [TEST OSOBOWOŚCI] →
  2. Gdzie zabrać dziewczynę na randkę i uniknąć nieprzyjemności
  3. Jak zachowuje się facet, który śpi z ładnymi kobietami [8 RZECZY]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *