Jakie zdjęcia dodać na Tindera, Badoo, Sympatie i jak wyróżnić się spośród tysięcy facetów na portalach randkowych? [TEST NA 13 600 KOBIETACH]


Tinder-strzałki

(Webinar już się odbył, ale możesz skorzystać z wiedzy i poznać sekrety tego jakie zdjęcia dodać na Tindera, klikając w przycisk poniżej)
Sekrety idealnych zdjęć → →Pamiętaj, że komentujesz całkowicie anonimowo!

75 thoughts on “Jakie zdjęcia dodać na Tindera, Badoo, Sympatie i jak wyróżnić się spośród tysięcy facetów na portalach randkowych? [TEST NA 13 600 KOBIETACH]”

 1. Według mnie najbardziej kluczowe są zdjęcia, a później dobre pisanie z tą kobietą żeby jej nie przestraszyć, bo czasem bardzo nie wiele potrzeba zeby cię usuneła 😉

 2. Moim zdaniem kluczowe są dobre zdjęcia oraz pozytywne nastawienie do poznania i rozmowy z kobietą oraz odpowiednie tematy

 3. kluczowe jest zainwestowanie w profesionalną sesję zdjęciową, chociaż dzisiaj ciężko wyłowić fotorafa, który wie o co chodzi, od tego Joanna Iksińska Photography na fejsie, która trzaska foty aparatem z 18ki dzieciom do chrztu.

 4. Najważniejsze zeby odczytała wiadomosc bo dostaje idz dziennie po 70 .. wiem od kolezanek ktore maja poartale. Trzeba dobrze zaczac rozmowe, nie 1 zdanie ale ten nie 10 zdan. Optymalnie to 3 zdania w których musisz pobudzić emocje. Stosuje negi, intryge, a nie suche teksty w stylu jak mija dzien.

 5. Moim zdaniem by kobiety odpisywały i się do tego garnęły trzeba przeczytac jej opis i stwierdzic jaki to typ kobiety i dostosowac do tego wiadomosc ( np. w opisie pisze ze lubi sporty ekstremalne to juz jest wskazówka ze można pisac do niej bardziej odważnie mozna tez nawiązac własnie do hobby , po kilku pierwszych wiadomosciach jeszcze bardziej ją poznamy przez co zdobędziemy wiekszą wiedzę co do niej p;isac i wiadomosci same będą się nam w głowie układały 🙂 )

 6. Ja uważam , że najpierw trzeba się czymś wyróżnić , najłatwiej zdjęciami, więc trzeba zainwestować w dobre fotki a później umiejętnie prowadzić rozmowę i w miarę szybko dążyć do spotkania, bo tak naprawdę tylko na żywo możemy stwierdzić czy dana dziewczyna jest w naszym typie.

 7. Ja uważam że takie zdjęcia gdzie jestem uśmiechnięty pokazuje swoje pasje zainteresowania, i m am zabawny opis na swoim profilu. Te elementy wg. mnie podnoszą atrakcyjność mojego profilu.

 8. Dobre zdjęcia to podstawa ,i kreatywność podczas pisania wiadomości też jest bardzo przydatna ,no i oczywiście dobry opis profilu może zwiększyć zainteresowanie .

 9. Wazna jest znajomosc tematu cyli to o czym mowisz, potem umiejetnosc manipulacji dopasowana do kazdej kobiety\dziewdzyny z osobna. Manipulacja musi byc dostosowana rowniez do tego co chcesz osiagnac pamietajac o tym ze jest wiele etapow nastepujacych po sobie. Nie zapominajcie chlopy ze zycie daje wam to co potrzebujecia a nie to co chcecie, a jest to duza roznica.

 10. Według mnie bardzo ważne są zdjęcia i indywidualne podejście w początkowej fazie interakcji. Najlepiej zacząć rozmowę odwołując się do jakiegoś elementu profilu tej konkretnej dziewczyny.

 11. Nie można być nachalnym, jeśli nie odpisuje to trzeba poczekać a nie spamić bo może akurat nie używa często tindera.

 12. Ważne jest tez odpowiednie rozpoczęcie rozmowy tzn. nie pisać w stylu „hej co tam”, bo takich wiadomości kobieta dostaje mnóstwo, a spróbować jakoś ciekawie do jej profilu, do zdjęcia lub opisu

 13. Ważne jest również dobre rozpoczęcie rozmowy, warto ciekawie nawiązać do zdjęcia lub opisu. Zwykłe „hej co tam” lub jakiś tani komplement jest oklepany i jest to po prostu nudny.

 14. Ciężko jest zrobić dobre zdjęcie, które zachwyci kobiety, natomiast dzięki Twojemu poradnikowi, stanie się to dużo ale to dużo łatwiejsze

 15. Najważniejsze są fotki dobrej jakości (czyli robione dobrym aparatem, a nie kalkulatorem) oraz opis i wiadomości sprawiające, że dany facet jest w stanie się wyróżnić, czyli odpada coś typu: „Hej, poznajmy się”, bo kobiety dostają masę takich wiadomości.

 16. Dobre video zrobiłeś.
  Według mnie najlepsze jest pierwsze zdjęcie i opis który pokazuję trochę ciebie ale tak żeby kobieta była zainteresowana.
  I tak samo działa to w drugą stronę.
  Przyjemniej tak sądzę.

 17. Odpowiednie zdjęcia napewno, ale myślę że opis siebie, no i potem żeby w rozmowie nie wyszło że opis jest zmyślony, czyli szczerość

 18. Dobre zdjecie, które przyciagnie uwage, okreslenie czego oczekujemy od drugiej strony. No i nie oszukujmy się, kobiety potrzebyja kogos kto pociagnieje lub popchnie ich życie do przodu, lub zapewni stabilność, a nie będzie dodatkowym bagażem czy naklejką 😉

 19. Świetne video, w sumie mówiłeś o dobrym zdjęciu, gdzie lepiej wrzucić dwa dobre niz kilka slabszych, albo jednego które moze skreślić wszystko. A co jeśli uważam, ze kazde moje zdjecie jest slabe? 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *