Uwodzenie i Podryw - Tajemnice i Korzyści - Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

Uwodzenie i Podryw – Tajemnice i Korzyści

Wiele osób, zastanawia się czy podryw działa, niektóre osoby ciągle uważają, że podczas podrywu liczą się tylko wygląd, pieniądze i popularność. W tym artykule przedstawię korzyści oraz zdradzę kilka tajemnic, o których nie wie większość facetów na temat uwodzenia i podrywu.

UWODZENIE I PODRYW – KORZYŚCI

NR 1 – Możliwość wyboru

Znaczna większość facetów nigdy nie zdobędzie partnerki o której marzy, zamiast tego zadowoli się kobietą, która okaże zainteresowanie.  Nie ma w tym nic złego, ale chyba zgodzisz się ze mną, że cudownie jest mieć obok siebie kobietę albo kobiety, ze swoich marzeń.

Według mnie to bezdyskusyjnie najważniejsza korzyść. Tej możliwości nie posiadają przeciętni faceci. Jeśli podoba Ci się jakiś typ kobiety, jakaś konkretna uroda, masz swoje wymagania, to możesz zrealizować swoje zachcianki i być z taką kobietą, jaka Cię pociąga.

NR 2 – Będziesz osiągał większe sukcesy w życiu

Jeśli nauczysz się odpowiednio podrywać kobiety, opanujesz umiejętności komunikacji, to będziesz potrafił skutecznie realizować cele w swoim życiu. Umiejętności miękkie, które zdobędziesz, będą Ci pomagały na każdym kroku, w każdej rozmowie z osobą od której czegoś będziesz chciał.

Będziesz potrafił budować silne przyjaźnie, silne kontakty i to wszystko pomoże Ci realizować Twoje cele. Sam jestem świadkiem tego, jak niektóre osoby chciałyby zbudować ze mną przyjaźń, ale robią to bardzo nieudolnie, przez co psują całą relację.

Osoby, które w życiu coś osiągnęły, najczęściej mają już swoje grono wartościowych przyjaciół i ciężko się z nimi skumplować. Jeśli będziesz potrafił poderwać atrakcyjną kobietę i zbudować z nią relację, to będziesz też potrafił zakumplować się z osobami, które są bardzo wartościowe, które osiągnęły w życiu jakiś sukces, i które bardzo uważnie dobierają sobie znajomych.

NR 3 – Będziesz spełniony seksualnie

Bardzo często w relacjach damsko-męskich, faceci błagają się o seks ze swoją dziewczyną. Jeśli dziewczyna ma humor to idą do łóżka, jeśli nie to nie.  Umiejętności komunikacji z kobietami pozwalają tworzyć relacje w taki sposób, że dziewczyna ma prawdziwą ochotę na faceta i ufa ma na tyle, że chce realizować swoje fantazje oraz fantazje faceta. Jest to układ w której żadna osoba nie błaga o seks, ale seks jest po prostu przyjemnością i zabawą.

Właśnie umiejętne budowanie relacji z kobietami, sprawi, że będziesz spełniony seksualnie. Jeśli masz jakieś swoje wyszukane fantazje i zachcianki, to będziesz mógł o nich opowiedzieć swojej dziewczynie lub dziewczynom i je z nimi zrealizować.

NR 4 – Będziesz potrafił stworzyć silny związek

Uwodzenie i podryw ma społecznie przypiętą negatywną łatkę, jednak mało kto mówi, że praktyka uwodzenia uczy umiejętności zbudowania silnego i trwałego związku. Dzieje się tak dlatego, że w trakcie treningu uwodzenia, będziesz potrafił zrozumieć swoja dziewczynę, będziesz potrafił wczuć się w jej skórę i wyobrazić sobie co w danym momencie czuje. To wszystko przełoży się na jakość relacji i szacunek wobec potrzeb drugiej osoby.

NR 5 – Będziesz szybko czytał ludzi i odgadywał ich potrzeby

Jeśli podchodzisz do kobiety, to bardzo ważne jest aby szybko wyczuć, jakim ona jest typem kobiety i jaki ma nastrój w danym momencie. Im więcej podejść, tym większa baza w głowie różnych reakcji, zachowań. To wszystko pomoże Ci zdobyć umiejętności ekspresowego czytania innych osób, na podstawie bardzo małych sygnałów.

Ta umiejętność jest szalenie przydatna w życiu. Jeśli chcesz kogoś do czegoś przekonać, osiągnąć jakiś cel, to będziesz szybko czuł, w jaki sposób z tą osobą rozmawiać, jakim tonem głosu, w jakim stylu, itd.

Ludzie też będą czuli się przy Tobie świetnie i będą Cię lubili ,ponieważ będziesz niemal z każdą osobą potrafił nadawać na tych samych falach. Podczas uwodzenia i podrywu spotyka się bardzo różne osoby. Kobiety o niskim wykształceniu, sprzątaczki, pracowniczki żabki, ale również prawniczki, doktorki, a nawet milionerki. Wachlarz osób, które spotkasz, będzie tak duży, że Twoja głowa będzie bogata w różne zachowania, niczym sejf Billa Gatesa 🙂

NR 6 – Uwolnisz się od wyścigu szczurów

Kiedy potrafisz skutecznie podrywać kobiety, to przestajesz widzieć sens zdobywania ogromnego bogactwa i dążenia do posiadania coraz większej ilość drogich przedmiotów. Po prostu przekonałeś się już na własnej skórze, że możesz zdobywać atrakcyjne kobiety zarabiając średnia krajową.

Nie masz ochoty kupować lepszych przedmiotów, aby zaimponować komuś. Bardzo często potrzeba posiadania większej ilości luksusu jest skorelowana z chęcią posiadania atrakcyjnej partnerki. Ty po porostu wiesz już, że milion razy bardziej liczy się zachowanie, umiejętności konwersacyjne, niż ilość pieniędzy oraz drogich przedmiotów.

NR 7 – Zbudujesz większą pewność siebie

Każdy rodzaj rozwoju wzmacnia pewność siebie. Nauka podrywu sprawi, że wiele rzeczy będziesz musiał w sobie poprawić, a więc bezpośrednio wpłynie ona na zwiększenie poczucia własnej wartości oraz pewności siebie.

Na dodatek uwolnisz się od schematu „męskiego twardziela” i nie będziesz miał oporów, aby na przykład skorzystać z pomocy terapeuty, aby przepracować jakiś swój problem . Wielu facetów chce ciągle myśleć o sobie w sposób: „jestem mężczyzną i nie da się mnie złamać, emocje na mnie nie wpływają, niczego się nie boję, jestem niezłomny”. Wraz z rozwojem w podrywie i sukcesami z kobietami, pozbędziesz się tego myślenia, będziesz potrafił akceptować swoje słabości i jeśli uznasz, że jakiejś słabości warto się pozbyć, to zaczniesz się jej pozbywać.

Pozbycie się tego chorego modelu pt. „Jestem twardzielem” sprawi, że będziesz się jeszcze szybciej rozwijał i osiągał jeszcze większe sukcesy z kobietami.

UWODZENIE I PODRYW – TAJEMNICE

1. Bądź przyjazny, ale gryź kiedy trzeba

Najwięcej sukcesów z kobietami mają osoby, która potrafią być bardzo przyjazne i jednocześnie potrafią być niemiłe, jeśli ktoś przegina. Bardzo często, wielu facetów przesadza albo w jedną, albo w drugą stronę, i albo są mili do bólu, albo są skrajnie chamscy – ale to nie tak. Jeśli będziesz wewnętrznie zdolny zachować się chamsko, bo ktoś jest niemiły dla Ciebie i jednocześnie będziesz bardzo przyjazny, to będzie idealnie.

Po prostu podchodząc do kobiet bądź przyjazny, ale nie bój się zareagować ostrzej, kiedy ktoś ewidentnie przekracza granice.

CZYTELNIKU! MAM DLA CIEBIE PREZENT!

KSIĄŻKA „PSYCHOLOGIA KOBIET” – TERAZ PROMOCJA DARMOWA WYSYŁKA


Odbierz książkę [Darmowa wysyłka] ›

2. Jeśli nie potrafisz podrywać, a chcesz mieć szybko dziewczynę, to zaufaj statystyce i odpowiedniemu miejscu

Jeśli chcesz szybko znaleźć sobie dziewczynę i nie zależy Ci za bardzo jaka ona będzie, to zaufaj statystyce.  To trochę jak z pokerem. Nawet jeśli zupełnie nie umiesz grać, a dużo grasz, to co jakiś czas siłą statystyki wygrasz, bo karta Ci się trafi.

Jeśli będziesz często w towarzystwie kobiet to również w końcu jakaś z nich będzie chciała z Tobą być, mimo, że nie masz świetnych umiejętności podrywu. Jeśli chcesz szybko znaleźć dziewczynę, to polecam Ci wybierać miejsca w których będziesz miał najłatwiej, czyli:

  • wolontariat
  • kursy tańca
  • szkoły językowe

Te miejsca mają bardzo ważną zaletę – jest tam duża ilość kobiet. No i od razu jesteś w grupie – nie jesteś kimś obcym.

3. Kobiety często nie maja pojęcia, jak czują się faceci, kiedy zostaną odrzuceni, więc nie wkurzaj się na kobiety kiedy dostajesz zlewkę

Wielu facetów myśli, że kobiety wiedzą jak czujemy się MY, kiedy dostajemy zlewkę, ale zaufaj mi, kobiety nie mają pojęcia co my odczuwamy. Tak samo jak my faceci nie mamy pojęcia co odczuwa kobieta, która jest na przykład dotykana przez obcego gościa.

Psychika kobiet i mężczyzn różni się. Ma na nią wpływ kultura w której żyjemy. Jeśli dostajesz zlewkę, to nie obrażaj się na całą płeć przeciwną. Skoro Ty podchodzisz do kobiety, to na ma pełne prawo Ci odmówić.

Jeśli dostajesz zlewkę, to idź dalej. Nie przejmuj się. Kobieta nie ma pojęcia jak się czujesz odrzucają Ciebie, ona najprawdopodobniej nie chciała Cię urazić.

4. Kontakt wzrokowy i uśmiech jest ważniejszy niż milion złotych na koncie

Zachowanie, mimika twarzy, mowa ciała, są nieporównywalnie bardziej wartościowe niż pieniądze.Jeśli tę samą kobietę podrywasz Ty i miliarder, i Ty od początku podejścia uśmiechasz się i trzymasz spokojny, przyjazny kontakt wzrokowy, a miliarder biega wzrokiem i nie uśmiecha się, to nie ma szans u tej kobiety.

5. Im spokojniejsze wnętrze tym ładniejsza kobieta

Jeśli potrafisz czuć się przy piekielnie atrakcyjnej kobiecie, tak jak podczas szczotkowania zębów, to masz ogromne szanse na zdobycie jej. Ot tajemnica podrywu. Jesteś zaskoczony?

Ja byłem, kiedy zacząłem to zauważać.

6. Gotowe teksty, rutyny, techniki, narzędzia są nieziemsko ważne na początku rozwoju

Ciągle czytam wpisy różnych osób, które promują intuicyjne podrywanie. Ale to nie tak. Na początku, kiedy nie wiesz co mówić do kobiet, jesteś nieśmiały, to potrzebujesz gotowców, planu. Tak wyglądają etapy nauki podrywu:

1. Reguły są najważniejsze.

2. W pewnych sytuacjach działają jedne reguły, w innych inne.

3. Nie ma żadnych reguł.

4. Reguły są ważnym dodatkiem i bardzo pomagają.

5. Rozumienie działania reguł, rozumienie na głębokim poziomie co dają reguły i  kiedy dokładnie je stosować. Docenienie potęgi reguł.

Jeśli chcesz być skuteczny w swoim działaniu, to musisz przejść przed każdy etap po kolei. Nie możesz żadnego przeskoczyć. Musisz najpierw wkuć reguły na pamięć, następnie zacząć nieudolnie je stosować. Następnie zaważysz, że niektóre reguły działają lepiej w jednej sytuacji, inne w innej. Następnie wyrzucisz reguły przez okno i zdasz się na intuicje. Następnie znów docenisz potęgę reguł i zaczniesz je stosować, ale już zupełnie inaczej niż na 1 i 2 etapie. Na 5 etapie będziesz rozumiał reguły dogłębnie i będziesz ich używał w idealnych momentach, będziesz też świadomy ich siły.

Dlatego właśnie znajomość technik, gotowców, rutyn jest tak ważna, kiedy uczysz się podrywu. Bez tego nie przeskoczysz do kolejnego etapu.

7. Zarabiaj pieniądze i rozwijaj karierę

Nie musisz być bogaty, nie musisz mieć drogiego samochodu, ale wiedz o tym, że pieniądze i kariera jest ważna. Pamiętam okres w swoim życiu, w którym nie starczało mi pieniędzy do pierwszego – nie miałem czasami pieniędzy, żeby pójść na randkę. To na pewno nie będzie sprzyjało Twojej pewności siebie. Dlatego zadbaj o dobrą pracę lub biznes w swoim życiu – zadbaj o swoją karierę. Bez wątpienia pieniądze również wpływają na poczucie pewności siebie.

Niektórzy trenerzy przeginają w drugą stronę i uczą, że możesz być nawet bezdomny i mieć sukcesy z kobietami, ale tak nie jest. Zarabiaj pieniądze, najlepiej zadbaj o to, aby znaleźć dobrze płatną pracę. Jeśli teraz nie masz takich umiejętności, aby ktoś Ci dużo zapłacił, to spróbuj je zdobyć. Jeśli będziesz umiał coś bardzo dobrze, to jest duża szansa, że znajdzie się ktoś, kto dużo Ci zapłaci.

Sprawdź też inne artykuły:

  1. Jak odzyskać byłą dziewczynę? →
  2. 24 najważniejsze oznaki zainteresowania kobiet →
  3. Nie mam dziewczyny – CO ROBIĆ?→

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *