Video 2- Odpowiadam na pytania... - Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

Video 2- Odpowiadam na pytania…


WERSJA TEKSTOWA- kliknij i przeczytaj

Witam Cię w wersji tekstowej drugiego video dotyczącego tego co mówić do kobiet, żeby Cię uwielbiały. W tej części odpowiem na Wasze pytania, które zadaliście pod video nr 1 na moim blogu. Spośród tych pytań wybrałem cztery, takie, które zadało najwięcej osób, a więc te tematy są dla Was głównym problemem.

Jeśli jeszcze nie odebrałeś BONUSOWEGO VIDEO, to możesz to zrobić tutaj:

–> VIDEO 1 – Co mówić do kobiet? <– KLIKNIJ TUTAJ

PYTANIA:

Pierwsze z nich zadaje Olgierd Wawrzyniak: „Nie wiem co powiedzieć na początku, jakie teksty działają najlepiej?”.

Na to pytanie po krótce odpowiedziałem w bonusowym video, ale w tej części trochę je rozwinę. Jeśli oglądałeś bonusowe video, to wiesz, że można użyć uniwersalnego tekstu, który działa praktycznie zawsze. Działa w ten sposób, że kobieta praktycznie już od samego początku uśmiecha się i staje się powoli coraz bardziej zainteresowana. Jednak jest coś co działa jeszcze lepiej, niż ten uniwersalny tekst.

Jeszcze lepiej działają teksty sytuacyjne.

Takie, które odnoszą się do danej sytuacji z kobietą, która akurat wtedy ma miejsce. Polega to na tym, że obserwujesz jak kobieta jest ubrana, jak się zachowuje, co robi i podchodzisz do niej komentując tę daną rzecz.

Skomentuj to, co kobieta robi

Na przykład powiedzmy, że kobieta kupuje pączka w sklepie i wtedy możesz powiedzieć: „Słuchaj, ten pączek jest dobry, ale jeszcze lepszy jest ten” i zaczynasz rozmowę o pączku. To jest dużo lepsze niż taki ogólny tekst: „Hej, zauważyłem Cię jak przechodziłaś, podobasz mi się, mam na imię…”. Dużo lepiej jest zacząć sytuacyjnie.

Skomentuj jej ubiór

Powiedzmy, że widzisz jakąś kobietę, która jest oryginalnie ubrana. Ma dużo biżuterii, jakieś łańcuszki, duże kolczyki albo jest ubrana w jakieś jaskrawe kolory. Wtedy podchodzisz i komentujesz to: „Hej, zauważyłem Cię jak przechodziłaś i nie mógłbym nie skomentować tej żółtej sukienki, ponieważ jest to bardzo oryginalne. Wiesz, większość kobiet ubiera się tak raczej na szaro, w stonowany sposób, a Ty ubrałaś się bardzo jaskrawo i oryginalnie. To mi się bardzo podoba. Słuchaj jak masz na imię, muszę Cię poznać”. Witasz się z nią i kontynuujesz dalej rozmowę.

Dlaczego teksty sytuacyjne działają lepiej?

Ano dlatego, że gdy mówisz gotowy tekst: „Hej, zauważyłem Cię, podobasz mi się” to kobieta może sobie pomyśleć, że możesz to robić któryś raz z kolei, że podchodzisz tak do wielu dziewczyn. Czyli że jesteś podrywaczem. Gdy robisz podejścia sytuacyjne, jesteś w jej głowie mniej więcej tak: „Oo, on podszedł do mnie spontanicznie, bo akurat zaciekawiła go moja żółta sukienka”. Jesteś wyjątkowy, ponieważ zauważyłeś coś oryginalnego.

Jedyną wadą sytuacyjnych podejść jest to, że potrzeba tutaj trochę więcej umiejętności. Na początku, kiedy zaczynasz i jesteś zestresowany, nie masz dużo doświadczenia, boisz się jeszcze podejść do kobiety to dużo lepiej mieć uszykowany tekst na rozpoczęcie rozmowy, na przykład ten o którym mówiłem w bonusowym nagraniu. Kiedy jesteś zestresowany, nie do końca panujesz nad strachem, to ciężko wymyślić coś kreatywnego.

Dlatego zachęcam Cię, jeśli jesteś początkujący, nie masz dużo doświadczeń, czujesz duży lęk przed podejściem do dziewczyny, to korzystaj z gotowych tekstów. Dopiero później, kiedy poczujesz większy luz, spokój, będziesz w stanie wymyślać bardziej kreatywne otwarcia, dostosowane do danej sytuacji.

Drugie pytanie – zadał je Mateusz Janecki i brzmi ono: „Co jakiś czas uda mi się umówić na randkę, idę z kobietą na kawę i jest bardzo sztywno, ja nie wiem co mówić, a dziewczyna czuje się źle, przez co i ja czuje się źle, niemal zawsze nic z tych randek nie wychodzi, na dodatek nie wiem jak zacząć dotykać kobietę”.

Jak widzisz są w tym pytaniu jakby dwa pytania. Pierwsze – co mówić do kobiet, jak prowadzić randkę, tak żeby ona nie była sztywna i nudna, a drugie – w jaki sposób dotykać kobietę.

Co mówić na randce

Zacznijmy od tego, co mówić na randce, jak zainteresować sobą kobietę. Ogólnie, to tekstów, narzędzi do tego jest mnóstwo, jednak w tym wpisie chciałbym Ci przedstawić jedną z najprostszych technik, która działa zawsze świetnie i dzięki niej kobieta będzie Cię słuchała z wypiekami na twarzy.

Opowiadaj w emocjonalny sposób

Tą techniką są historie, które są opowiadane w odpowiedni sposób. Większość facetów rozmawia z dziewczyną na randce w statyczny, nieemocjonalny sposób przez co mimo, że opowiadają jakieś wartościowe rzeczy ze swojego życia, na przykład to gdzie ostatnio byli, co zwiedzili, to kobieta to jednym uchem wpuszcza, a drugim wypuszcza. Jeśli dziewczyna ma Cię słuchać i być zainteresowana tą rozmową, jeśli chcesz, żeby dopytywała o szczegóły historii, którą opowiadasz, to musisz ją opowiadać w sposób emocjonalny.

Najlepiej żebyś przed randką miał przygotowane kilka historii ze swojego życia, które były ciekawe i które przekazują o Tobie atrakcyjne cechy. I może teraz pomyślałeś: „Bartek, ale jak to, w moim życiu nie stało się nic takiego interesującego, nie mam nic takiego do opowiedzenia”. To nieprawda. U każdego w życiu zdarzyło się co najmniej kilka sytuacji, w których było coś ciekawego. Kwestia przypomnienia sobie. Dlatego zastanów się, a na pewno coś znajdziesz. Jeśli masz jakąś swoją pasję, to opowiedz dziewczynie o tej pasji. Chodzi o to, żeby wybrać i przygotować takie historie, które będą pokazywały, że jesteś atrakcyjnym gościem.

Tego nie mów

Czego nie powinieneś mówić, jakie są nieatrakcyjne cechy / historie. To na przykład to, że się upiłeś, że jakieś dziewczyny Cię olały, że byłeś zdesperowany, że masz samych kolegów w gronie znajomych, itd.

Atrakcyjne cechy

A cechy atrakcyjne to na przykład to, że jesteś otwarty, wyluzowany, że miałeś w swoim życiu kobiety, że masz cele i ambicje, że się rozwijasz, jesteś szczęśliwy itd, itp. Chodzi o to, żebyś subtelnie przekazał dziewczynie, że Twoje życie jest przepełnione szczęściem i pozytywnymi rzeczami.

Tak jak mówiłem wcześniej, ważne jest to, żeby te historie były opowiadane z ładunkiem emocjonalnym. Żebyś mówił żywo, z energią, w taki sposób, żeby biły od Ciebie emocje. Włącz sobie video i zobacz jakim tonem głosu opowiadam o wyjeździe na wakacje z nurkowaniem. Tak to powinno brzmieć. Gdy patrzysz dziewczynie w oczy i mówisz to tak emocjonalnie, to pokazujesz jej, że naprawdę Cię to kręci. I tak jak wspominałem, dobrze jest gdy mówisz o swojej rzeczywistej pasji. Jeśli nie masz żadnej pasji, to zdecydowanie polecam Ci znaleźć coś co będziesz lubił robić. Twój stan tego rozemocjonowania przejdzie na kobietę i będzie się dobrze bawić.

Jak dotykać kobietę

Teraz przechodzimy do drugiej części pytania Mateusza, odnośnie dotyku na randce. Wybrałem to pytanie też z tego powodu, że w video nr 3 pokazuję jak ja jestem na randce i jak zaczynam dotykać kobietę, w taki sposób, żeby mnie nie odrzuciła. Więc będziesz miał okazję zobaczyć to krok po kroku z video, z ukrytej kamery. Zobaczysz też jak przeszedłem do pocałunku. Śledź więc swoją skrzynkę pocztową, a już niedługo video nr 3.

Pytanie nr 3: „Czasami mam okazję zagadać do kobiety i po pierwszym tekście, który wynika z sytuacji nie wiem co powiedzieć. Nie wiem jak dalej kontynuować rozmowę, skąd brać pomysły?”.

Generalnie jest to dosyć spory problem wśród moich kursantów i ogólnie ludzi, którzy zaczęli przygodę z uwodzeniem. Podchodzą, zaczynają rozmowę, ale po chwili wszystko zaczyna się psuć i kobieta sobie odchodzi. Czyli nie potrafią zainteresować sobą kobiety, żeby chciała z nimi zostać i porozmawiać dłużej. Co w takiej sytuacji.

Opracuj kilka scenariuszy rozmowy

Jeśli jesteś osobą początkującą, nie zrobiłeś zbyt wielu podejść do kobiet, to polecam Ci i zachęcam Cię do tego, żebyś opracował swoje jakieś kilka scenariuszy rozmowy. Czyli na przykład podchodzisz do kobiet, mówisz ten tekst z bonusowego video i teraz są dwie możliwości. Dziewczyna odpowiada tak albo nie. Gdy odpowiada tak, to na przykład mówisz: „Słuchaj, to bardzo fascynujące, że interesujesz się tańcem. Ja uważam, że osoby, które są roztańczone, które umieją tańczyć są z natury bardzo szalone, spontaniczne i otwarte. To mi się bardzo podoba. Bardzo sobie cenię te cechy u innych ludzi. I właśnie to zauważyłem, że osoby, które poświęcają czas na taniec, lubią tańczyć to takie są, nie wiem, czy Ty też taka jesteś? J”. I ona najczęściej tutaj powie tak i kontynuujesz rozmowę dalej: „Wiesz co, to naprawdę fajne. Powiem Ci nieskromnie, że ja też potrafię tańczyć i dosyć nieźle mi to wychodzi. Kiedyś przez rok chodziłem na lekcje salsy i powiem Ci, że lubię właśnie takie latynoskie klimaty. Ostatnio byłem nawet w takim klubie, w którym grali latynoską muzykę i mega mi się tam podobało. Ty też czasem imprezujesz, czy jesteś raczej taką domatorką, która lubi sobie raczej potańczyć tylko tak po cichu, jak nikt nie widzi?”. I w ten sposób już rozmowa zaczyna się toczyć.

Wielu facetów robi na początku taki ogromny błąd, że podczas rozmowy zadaje co chwilę masę pytań. Taki wywiad albo rozmowa kwalifikacyjna. Nie rób tego, bo to psuje rozmowę. Postaraj się wnieść coś od siebie. Tak jak Ci to pokazałem wyżej. Jak wniesiesz wartość, to za chwilę kobieta też da coś od siebie. To na Tobie na początku spoczywa ciężar prowadzenia rozmowy.

Pytanie czwarte, zadane przez Bartka Wołczyńskiego: „Mam tak samo, jak Ty kiedyś, kobiety mi nie odpisują na wiadomości i nie umawiają się ze mną”.

Często jest to spowodowane jedną rzeczą – tym, że kobieta nie ufa Ci tak bardzo. Rozmowa trwała bardzo krótko i kobieta wraca do domu i patrząc na Twojego smsa myśli sobie: „Kurcze ale przecież ten facet jest zupełnie obcy, ja go w ogóle nie znam, dlaczego ja mam mu odpisać. Nie odpisuję mu, nie umawiam się, bo nie wiem kto to jest”. Drugą taką obiekcją kobiety często jest to, że ta kobieta wcześniej (jeśli to jest ładna kobieta) była na wielu randkach, na których było sztywno i niekomfortowo. I kiedy Ty proponujesz spotkanie, ona myśli sobie, że znowu sytuacja się powtórzy i będzie drętwo. I dlatego chce tego uniknąć, nie chce kolejny raz czuć się niekomfortowo.

Spędź z nią dużo czasu

Jedynym rozwiązaniem tego problemu jest to, żebyś podczas podejścia do kobiety spędził z nią jak najwięcej czasu. Nie rób jak większość facetów, że weźmiesz numer i sobie pójdziesz. Postaraj się wziąć kobietę na kawę. Powiedz na przykład, że masz tylko 15 minut, bo potem spotykasz się ze znajomymi (idziesz na siłownię) a wydaje się tak interesującą osobą, że masz ochotę porozmawiać z nią chwilę dłużej. Dobrze jest, żebyś przy tym powiedział właśnie coś, co podniesie Twoją wartość. Ja często mówię, że mam spotkanie z klientem albo lecę na trening. Mała rzecz, a pomoże Ci 😉

I idziecie na kawę, jesteś uśmiechnięty, wyluzowany, opowiadasz jej jakieś ciekawe historie, możesz się z nią podroczyć. I potem na końcu tej szybkiej kawy biorę od niej kontakt, który jest PORZĄDNY. Nie wzięty na szybko po minucie rozmowy. Kobieta zdążyła mnie trochę poznać, wie, że jestem normalnym, fajnym, rozmownym facetem. Który na kolejnej randce nie będzie milczał i będzie komfortowa atmosfera.

Dlatego zapamiętaj, że im więcej czasu spędzisz z dziewczyną, tym większe prawdopodobieństwo, że ona się z Tobą umówi kolejny raz.

Tak samo, gdy ona się spieszy, to też nie bierz od razu kontaktu, tylko powiedz np.: „Okej, spoko, słuchaj ja mam 15 minut, tak jak Ci powiedziałem wcześniej, chętnie Cię odprowadzę kawałek, będzie okazja jeszcze chwilę porozmawiać”. I masz trochę więcej czasu 😉

A więc zadbaj o to, żeby spędzić z kobietą więcej czasu, a to sprawi, że ilość kobiet która potem Ci odpisze, umówi się kolejny raz drastycznie wzrośnie.

Okej, dobrnęliśmy do końca tych czterech pytań. Pamiętaj też, żeby śledzić swoją skrzynkę, bo za kilka dni otrzymasz video nr 3, w którym zobaczysz z ukrytej kamery, jak ja podchodzę do kobiety, jak się zachowuję i sekunda po sekundzie przeprowadzę analizę tego podejścia. Oprócz tego zobaczysz trik z dotykiem, jak dotykać płynnie kobietę na randce i przejść z nią do pocałunku tak, żeby nie miała żadnych oporów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *