Zwątpienie i kłody w podrywie - Blog o uwodzeniu - psychologia kobiet Blog o uwodzeniu – psychologia kobiet

Zwątpienie i kłody w podrywie

zwątpienie w podrywie

Dawno dawno temu nikt nie znał sztuki uwodzenia kobiet. Od zawsze było tak, że pojedyncze jednostki potrafiły podrywać wiele kobiet, ale większość nie miała żadnego wyboru.

Te pojedyncze jednostki to faceci, którzy mieli umiejętności podrywu wyuczone naturalnie.

Większość facetów nie miała pojęcia, że można nauczyć się podrywu i dzisiaj też tak jest – większość nie wierzy w uwodzenie i skuteczny podryw.

Zarówno kobiety jak i faceci nie wierzą, że trener uwodzenia, trener podrywu może nauczyć podrywać. Kobiety bardzo często nie wierzą w ogóle w techniki podrywu.

Ciekawe są momenty kiedy dziewczyna z którą się spotykam dowiaduje się, że uczę podrywu. Nagle w jednym momencie czuje się jakby została oszukana. Jeszcze 5 minut temu kłóciłaby się i mówiłaby: „na mnie nigdy by to nie zadziałało”, a teraz czuje się oszukana.

Ludzie często nie wierzą w rzeczy, dopóki nie przekonają się na własnej skórze, że coś działa. Być może Ty też wątpisz trochę w naukę uwodzenia…

To zrozumiałe.

Ja również kiedyś wątpiłem. Uczyłem się trochę na ślepo i kiedy zaczęło mi wychodzić, to zacząłem wierzyć w techniki podrywu. Czasami po prostu trzeba trochę zaufać czemuś, nawet jeśli nie widzisz dowodów.

Właściwie zwątpienie towarzyszy w każdym rodzaju rozwoju. Czy otwierasz biznes, czy uczysz się nowej umiejętności, zawsze towarzyszy zwątpienie. Myśli: „a może to nie jest dla mnie”, „chyba mi nie wyjdzie”, „on pewnie miał farta” i tak dalej. Zwątpienie zawsze będzie. Również w podrywie.

Zwątpienie znika kiedy masz powtarzalne sukcesy na jakimś polu. Jeśli uczyłeś się angielskiego i wcześniej bałeś się rozmawiać z anglikiem, bo myślałeś, że się nie dogadasz, aż tu nagle rozmawiasz z trzecim anglikiem i zaczyna Ci wychodzić.

Wtedy automatycznie nabierasz pewności siebie i zwątpienie znika. Kolejnym razem będzie Ci łatwiej zacząć rozmowę po angielsku.

Tak samo jest z kobietami. Jeśli poderwiesz kilka kobiet w podobny sposób, bo opanowałeś techniki podrywu, to nagle zwątpienie zacznie znikać.

CZYTELNIKU! MAM DLA CIEBIE PREZENT!

KSIĄŻKA „PSYCHOLOGIA KOBIET” – TERAZ PROMOCJA DARMOWA WYSYŁKA


Odbierz książkę [Darmowa wysyłka] ›

Wcześniej wychodziłeś z domu z myślami: „to nie ma sensu”, a teraz idziesz z myślą: „poderwałem tak już 3 kobiety, wiec dzisiaj też może się udać”.

Po pewnym czasie nabierasz jeszcze większej pewności, bo wiesz, że zawsze jak idziesz to masz jakiś sukces: numer telefonu, czy seks. Wtedy idziesz po prostu poderwać kobietę. Wiesz, że się uda. A nawet jeśli tego dnia akurat się nie uda, to wiesz, że to był przypadek.

Jeśli teraz masz wiele zwątpienia, bo Ci nie wychodzi, jeśli myślisz, że to nie ma sensu, to jesteś na dobrej drodze i to znaczy, że się rozwijasz.
Tych myśli nie mają osoby, które siedzą w fotelu i nic nie robią.
Niektórzy niestety na tym etapie odpadają, rezygnują.

Nie potrafią poradzić sobie z kłodami jakie życie kładzie pod nogi.

Każdą kłodę, nawet najcięższą da się zepchnąć, przeskoczyć, czasami bywa to bardzo trudne, ale się da.

Czasami potrzeba do tego dnia, czasami tygodnia, a czasami miesięcy. Ale jeśli się nie poddasz i przeskoczysz kłody, to czeka na Ciebie nagroda. Nagroda, która jest dostępna tylko dla bardzo niewielkiej części populacji.

Tą nagroda to kobiety w Twoim łóżku, a jeśli szukasz jednej fantastycznej dziewczyny, to nagrodą będzie ta jedyna kobieta, którą sam sobie wybrałeś.

Sprawdź też inne artykuły:

  1. Jak poderwać dziewczynę w klubie 12 kroków
  2. 3 najlepsze komplementy dla dziewczyny
  3. 12 zasad udanej pierwszej randki idź i wypadnij świetnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *